Побывать в Львове. Достопримечательности.

У відпустку, у вихідні, святкові дні, з друзями на шашлики. Шукаю попутників.

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

Відповісти
alekcandr
Повідомлень: 532
З нами з: Пон січня 03, 2011 16:22
Ім'я: Александр
Техніка: РЕНО МАСТЕР +КИП
Країна, місто: КИЕВ
Контактна інформація:

Побывать в Львове. Достопримечательности.

Повідомлення alekcandr »

Давно собираемся с семьей побывать в Львове посмотреть достопримечательности. Планируем ехать 25 сентября с прицепом дачей остановится в Жокее. Если есть желающие присоединиться- милости просим! Да чуть не забыл вопрос к знатокам Львова что смотреть стоит в первую очередь?


Аватар користувача
Driver
Повідомлень: 685
З нами з: Пон липня 11, 2011 17:46
Ім'я: Олег
Техніка: Ford S-Max
Країна, місто: Львов
Skype: nemoshaker
Контактна інформація:

Повідомлення Driver »

Привет
Скажу так -что когда попадешь в центр вопросы все отпадут сами
А вообще оооочень советую нанять экскурсовода, стоить будет гривен 300 часа 2.
Поверь никто тебе так не расскажет и обязательно экскурсия по подземному городу.

Ну а где поесть и где посидеть -это ко мне расскажу и посоветую
телефон для связи 0673101960 Олег

Ну и еще одно скажу -не зацикливайся на Львове вокруг Львова куча всего интересного
Чем ниже человек душой, тем выше задирает нос. Он носом тянется туда, куда душою не дорос.
Омар Хаям
Аватар користувача
vipwest
Повідомлень: 145
З нами з: Вів липня 10, 2012 12:46
Ім'я: Олександр
Техніка: N126E
Країна, місто: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення vipwest »

Міське свято “На каву до Львова” 26 - 29 вересня 2013 року

Вже традиційно кожного року восени у місті Лева відзначають найароматніший фестиваль країни – VII Міське свято «На каву до Львова». Львів’яни та численні гості міста поринуть у справжню кавову казку. Цьогоріч захід пройде 26-29 вересня на площі Ринок (північна сторона).

Для цього Свята найкращі львівські кав’ярні підготують тонни найсмачнішої кави з усього світу та надзвичайно великій вибір смачних кавових ласощів. Все це буде презентовано на рекордному Кавовому ярмарку.
Спеціально для VII Міського свята «На каву до Львова» буде створено ексклюзивну кавову суміш, яку можна буде придбати щойно підсмаженою і лише під час Свята.

Кавові вітання зі Львова! На Святі кожен охочий зможе відправити авторські кавові листівки від художників Іванки та Олександра Войтовичів у будь-яку точку планети. Таку можливість отримають всі, хто завітає у Кавову пошту «Зі Львова з любов’ю».

На Святі також презентують унікальні кавові свічки ручної роботи від Львівської свічкової мануфактури. Їх можна буде не лише придбати, а й виготовити власноруч та оздобити кавовими зернами.

Інтригуючим моментом свята стане прибуття кавових Короля та Королеви, які вирушать у тур за пошуками найгостиннішої кав’ярні із найсмачнішою кавою.

Нагадаємо, щорічно в рамках Свята за допомогою усіх кавоманів, що відвідують найароматніше Свято обирається «Найкраща кав'ярня року». Як і минулоріч, голосування відбуватиметься в три етапи:
- інтернет-голосування на сайті свята http://www.coffeefest.lviv.ua
- голос кавових Короля та Королеви;
- у кав’ярнях-учасниках за допомогою бюлетенів.

Бракує солодких емоцій? На святі безкоштовно пригощатимуть гігантським кавовим тортом. Він буде настільки великим, що вистачить усім!
Традиційно на час свята у Львові з’явиться газета «На каву до Львова», за допомогою якої усі львів’яни та гості міста зможуть слідкувати за усім, що відбувається в рамках кавового заходу.
Вражаюча програма кавових вихідних: ароматна кава, драйвова музика, вечірні кавові кінопокази, Третій Західноукраїнський Чемпіонат баріста - це та багато-багато іншого лише під час VII Міського свята «На каву до Львова».


На цей період припадає також декілька інтересних імпрез:

Львівський фестиваль «Ляльковий світ-2013»
Дата проведення: 20-30 вересня 2013 року

Місце проведення: Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)92625-178x122.jpeg

Сайт: www.l-svit.com.ua

Тел.: (067) 949 07 14, (067) 340 02 46, (097) 137 05 86

Це вже третій поспіль фест авторської ляльки та ведмедиків Тедді, що має на меті ознайомили якомога більше число людей із розмаїттям технік та категорій авторської ляльки, поширити культуру лялькової творчості та налагодити контакти між митцями-лялькарями.

На фестивалі, як і у попередні роки, представлятимуть неймовірну кількість ляльок – від етнічних українських мотанок до текстильної, вузликової, валяної, в'язаної та килимової ляльки, ляльки-мотанки з трави, соломи, ниток, ляльки з пап'є-маше, кераміки, паперклею, дерева, мохеру, скла та ін. Окрім суто виставки, де відвідувачі милуватимуться ляльками, в рамках «Лялькового світу» можна буде навчитися їх робити, відвідавши майстер-класи, а також переглянути документальні фільми і взяти участь у лотереї. Ну і, звичайно ж, купити вподобану ляльку!

Зображення

http://www.l-svit.com.ua/


Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев на вулиці»
Дата проведення: 27 вересня - 6 жовтня 2013 року

Місце проведення: Теaтр «Воскресіння», центральна частина міста, проспект Свободи, площа Ринок


Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев на вулиці» – головна театральна подія не тільки Львова, а й усієї України. Щороку «Золотий Лев» перетворює Львів на величезну театральну сцену, дарує яскраві враження і відчуття. На вулицях міста, як і завжди, можна буде побачити вистави світового визнання, прем’єри, експериментальні постановки молодих театрів. Цього року глядачі матимуть змогу подивитися вистави вуличних театрів із України, Польщі, Італії, Німеччини, Ірландії, Франції, Канади, Голландії, Білорусі та Литви.

http://www.voskresinnia.eu
http://www.golden-lion.com.ua

Добавлено спустя 1 минуту 47 секунд:
С Жокей добраться в город можно так:

Пішки до зупинки "Иподром" 72 м. (1 хв.)
або Пішки до зупинки ТРЦ “King Cross Leopolis Ашан" 250-350 м. (2-3 хв.)

Автобус № 3А
В дорозі: 26 хв.
Вартість: 2.00 грн
Інтервал руху: 7-15 хв.
Сідати на зупинці: Иподром або King Cross Leopolis Ашан
Виходити на зупинці: вул. Підвальна
Пішки від зупинки: вул. Підвальна 330 м (4 хв.)

маршрутка № 25
В дорозі: 46 хв.
Вартість: 2.00 грн
Інтервал руху: 10 хв.
Сідати на зупинці: Иподром або King Cross Leopolis Ашан
Виходити на зупинці: вул. Петра Дорошенка
Пішки від зупинки: вул. Петра Дорошенка 310 м (4 хв.)

Будете во Львове звоните, встретимся попьем кофе.
Аватар користувача
vipwest
Повідомлень: 145
З нами з: Вів липня 10, 2012 12:46
Ім'я: Олександр
Техніка: N126E
Країна, місто: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення vipwest »

Музей пивоваріння у Львові

14 жовтня 2005 року з нагоди 290-ї річниці з дня заснування Львівської пивоварні відкрився перший в Україні Музей пивоваріння у Львові, метою якого є відкрити кожному відвідувачу невичерпні глибини світу пива: наблизити до таїнства народження чудового напою, пізнати історію його виникнення, пережити традицію виробництва і споживання "Львівського" пива та відчути його чарівний смак.

Перший в Україні Музей пивоваріння, площею понад 500 м.кв. міститься в будівлі ХІХ ст.Музей запрошує Вас здійснити подорож в історію виготовлення та споживання пива не лише на теренах нашої країни, але й по всьому світу, починаючи із стародавніх часів до сучасності.

Основна ідея музею - показати відвідувачам традиції пивоваріння Львівщини через музейні пам'ятки і ще раз підтвердити, що пивоваріння у Львові має давні традиції, що дає право називати місто українською пивною столицею.

У музеї представлена ексклюзивна колекція різноманітних експонатів серед яких можна побачити давні пивні пляшки з тисненими на склі фірмовими марками; старовинні пивні кухлі, що походять з різних країн Європи і виготовленні в різних стилях; бочки для перевезення пива, рекламну продукцію, рецептурні книги кінця ХІХ століття; детально висвітлюються легендарні традиції виготовлення бурштинового напою на Львівській пивоварні.

Для відвідувачів музею передбачена можливість перегляду відеофільму про найстарішу пивоварню в Україні, відвідати дегустаційний зал, який порадує усіх любителів пива асортиментом пива "Львівське" . Кожен повнолітній відвідувач може по справжньому оцінити смакові властивості легендатного напою, придбати сувеніри.

Щиро раді Вас бачити у Музеї пивоваріння у Львові.

Адреса: м. Львів, вул. Клепарівська, 18.
Тел. +38 032 294 80 65
e-mail: lvivbeermuseum@carlsberg.ua
web: www.lvivbeermuseum.com/uk/muzey

Графік відвідування музею:
Щодня з 10.30 – 19.00
Вихідний день – вівторок.

Екскурсійні групи без попереднього замовлення формуються о:
10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 17:30 год.
або приєднуються до замовлених груп.
Мінімальна кількість відвідувачів для екскурсії - 7 осіб

Ціна квитків:
діти до 10 років - вхід безкоштовний
від 10 до 18 років - 5 грн.
від 18 років - 20 грн. з дегустацією, 10 грн. без дегустації пива
пільгові квитки - 15 грн.

Зображення

Зображення

Схема як знайти музей від оперного театру (простий варіант) відстань 1,5 км. :

Зображення
Аватар користувача
jevgen
Повідомлень: 256
З нами з: П'ят лютого 24, 2012 18:28
Ім'я: jevgen
Техніка: Fiat Hobbi 600 Mitsubishi Outlander
Країна, місто: Helsinki
Skype: bulgach1
Подякували: 10 разів
Контактна інформація:

Re: 25-29 сентября побывать в Львове .

Повідомлення jevgen »

Планируем тоже приехать в этих числах,перед поездкой в Киев на закрытие сезона. Хотя я и Львовянин в прошлом ,и город казалось бы знаю хорошо, но с удовольствием осмотрел бы его с гидом. Особенно подземелья. В Советские времена все это было недоступно. Да и город по молодости виделся с другой стороны!
Аватар користувача
vipwest
Повідомлень: 145
З нами з: Вів липня 10, 2012 12:46
Ім'я: Олександр
Техніка: N126E
Країна, місто: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення vipwest »

jevgen писав:Планируем тоже приехать в этих числах,перед поездкой в Киев на закрытие сезона. Хотя я и Львовянин в прошлом ,и город казалось бы знаю хорошо, но с удовольствием осмотрел бы его с гидом. Особенно подземелья. В Советские времена все это было недоступно. Да и город по молодости виделся с другой стороны!
Собирается неплохая компания, знаю что ещё два экипажа должны быть во Львове в этих числах, будет интересно. :ya_hoo_oo:
Аватар користувача
kumatushki
Повідомлень: 197
З нами з: Чет січня 17, 2013 11:45
Ім'я: Андрей+Юля
Техніка: Ланос+АП-1
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: 25-29 сентября побывать в Львове .

Повідомлення kumatushki »

Мы приехали :hi_hi_hi: :ya_hoo_oo:
Аватар користувача
Driver
Повідомлень: 685
З нами з: Пон липня 11, 2011 17:46
Ім'я: Олег
Техніка: Ford S-Max
Країна, місто: Львов
Skype: nemoshaker
Контактна інформація:

Повідомлення Driver »

Телефон не поменялся жду звонка :)
Чем ниже человек душой, тем выше задирает нос. Он носом тянется туда, куда душою не дорос.
Омар Хаям
Аватар користувача
kumatushki
Повідомлень: 197
З нами з: Чет січня 17, 2013 11:45
Ім'я: Андрей+Юля
Техніка: Ланос+АП-1
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення kumatushki »

Driver писав:Телефон не поменялся жду звонка :)
Олег, а у нас нет твоего номера :-(
jurabike
Повідомлень: 1735
З нами з: Суб серпня 14, 2010 09:25
Ім'я: Юрій
Техніка: Skoda SuperB+Dethleffs
Країна, місто: Україна, Івано-Франківськ
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 62 рази
Контактна інформація:

Повідомлення jurabike »

Driver писав:Привет

телефон для связи 0673101960 Олег
http://www.reimo.com - корисні речі для караванерів, замовлення та доставка
+38050 373 17 51
+380503377465 viber
Аватар користувача
Ravlik
Повідомлень: 1109
З нами з: Суб квітня 06, 2013 11:02
Ім'я: Ігор
Техніка: Тойота Рав 4 Hobby Excellent 495
Країна, місто: Україна Кропивницький
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Re: 25-29 сентября побывать в Львове .

Повідомлення Ravlik »

Рекомендую зайти в ресторан "Криївка"
пл. Ринок, 14 Вивіски немає. постукаєте у двері - вам відкриє бандерівець, спитає гасло. Відповісти потрібно - МИР ТРУД МАЙ ! :-)
насправді скажете " Слава Україні" вам с ходу нальють 50гр первачку.
Ресторан створений у стилі схрону УПА : їжу тут подають у військових мисках, офіціанти ходять зі шмайсерами. багато різної зброї стоїть по куткам як у музеї. Дуже смачно годують і незвичайна обстановка. меню в стилі старих листівок, є такі приколи - Мастило до хліба, кислі огірки і т.д.
Ще підніміться на ратушу. з неї видно весь Львів
Зображення
Аватар користувача
Driver
Повідомлень: 685
З нами з: Пон липня 11, 2011 17:46
Ім'я: Олег
Техніка: Ford S-Max
Країна, місто: Львов
Skype: nemoshaker
Контактна інформація:

Повідомлення Driver »

Ну в Краивку можно только зайти и выйти кушать не рекомендую
Ратуша -да обалденно
Очень советую нанять экскурсию по Львову -стоит гривен 300 но впечатлений будет море
Экскурсию берите только здесь Зображення
Это Львовский музей этнографии и художественного промысла :co_ol:
Чем ниже человек душой, тем выше задирает нос. Он носом тянется туда, куда душою не дорос.
Омар Хаям
Аватар користувача
kumatushki
Повідомлень: 197
З нами з: Чет січня 17, 2013 11:45
Ім'я: Андрей+Юля
Техніка: Ланос+АП-1
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення kumatushki »

Спасибо. В планах подземелья и музей пива, а дальше по ситуации. В криивке были. :hi_hi_hi:
Відповісти

Повернутись до “Плани, попутники”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей