Беккантрі на Говерлу 12 лютого

Для обговорення будь-яких питань. Щоб не засмічувати основну конференцію.

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

Відповісти
jurabike
Повідомлень: 1735
З нами з: Суб серпня 14, 2010 09:25
Ім'я: Юрій
Техніка: Skoda SuperB+Dethleffs
Країна, місто: Україна, Івано-Франківськ
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 62 рази
Контактна інформація:

Беккантрі на Говерлу 12 лютого

Повідомлення jurabike »

Ще на презентаціі нашого МТВвідео пролетіла ідея сходити на Говерлу. Зважаючи на те , що сніг сипав вже давно, я уявляв що паудером там і не пахне. Та назвавсь фрірайдером , то йти треба )). В суботу Катеринка зкоорденувала наші дії, я поставив будильник на 7.00, привітав Юру Дербаха з черговою пермогою в фан-парку Буковеля, виключив телефончики та ліг спати. Зранку вийшов надвір подивитись погоду. Сонце світило , сніг рипів, термометр показуваві 22 морозу .

Зображення



Включив вебасто на бусіку, бігом поснідав, бутіки в дорогу і вйо. Приїхав до Ворохти , там в шалє Трутень КАРПАТЫ. ВОРОХТА. ТРУТЕНЬ. :: Добро пожаловать в Ворохту, в шале ТРУТЕНЬ зустрівсь з командою. Попили каву, частково перепакувались у мій бус , поїхали. На КПП заплатили , послухали що на Говерлу йти не можна і мій бус ніяк не доїде до Заросляка. Сіли – поїхали, як завжди дорога тижнями не чиститься, байка – проскочили…
Давай витягати та приміряти снарягу . Катеринка довго думала яку лижу їй сьогодні одягати – праву чи ліву))

Зображення


Ну з Богом, в лісі молодь вирішила дати темп, вийшовши на галявину я був мокрий.

Зображення

Зображення


ну пішли далі. Я вирішив йти своїм темпом, за якісь пару сот метрів знайшов його і пішов. Дихання внормувалось, лижні боти не муляли , йшлось на диво легко. Поки йшли , я шукав причини такої дивної легкості , знайшов вагон :
- перша і головна , вчора не пішов на паті в Фрістайл , тому зранку живий та дужий ;
- виключив телефони щоб ніхто не запросив на тото паті;
- за зиму “підсушивсь” на Буковелі ;
-постійні занятта спортом (особливо гірськолижним);
- не треба нести в наплічнику лижні боти;
- Аrmada JJ – дуже легка лижка
- ну і ще вагон причин типу не взяв мінералку і термос, мало змінного одягу , тощо.

До Малої Говерляни добігли рівно за 2 год.

Зображення

Ну причин багато – результат один – ЙА вперше вийшов на Говерлу перший. Вибачаюсь за каламбур… Все якось повзу з останніх сил в хвості, а тут прорвало. Увесь підйом зайняв 2 год 30 хвилин. Без фанатизму і обмороків )

Зображення

Зображення


Поки дочекали всю групу , вирішили зїхати та піднятись на Брескул. Так і зробили. З самого верху Брескул був в застругах метр висотою, та помалу вони змінились на фірн а далі на наст а далі зявився і сніжок )

Зображення

Зображення

Зображення


Ще з Брескулу додзвонився до Трутнів , замовив сауну на 17.00, тому далі не барились. Швидко доїхали низ, запакувались і вйо. Попарились з карпатським чайком, я порозтирась снігом. Замовли ще грибової юшки. ще чаю. Величезне дякую власникам шалє за гостинність.
Всі франківчани поїхали додому ,а я зараз сижу в кемпінгу і ще раз переживаю цей цікавий тріп.

Дякую всім учасникам за компанію


http://www.reimo.com - корисні речі для караванерів, замовлення та доставка
+38050 373 17 51
+380503377465 viber
Аватар користувача
Кольяшка
Повідомлень: 1263
З нами з: Вів березня 01, 2011 22:17
Ім'я: Николай
Техніка: Pajero+Hobby De Luxe 540
Країна, місто: Украина Киев
Звідки: Киев
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Беккантрі на Говерлу 12 лютого

Повідомлення Кольяшка »

Юр, просто классно :co_ol: :co_ol: :co_ol: В очередной раз убедился, что людям "с огоньком в душе" холод и снег не страшны :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo:
Відповісти

Повернутись до “Спілкування”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей