Акумулятор LiFePo 4,

Модератори: Valentin, igor1965

Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

:-) :-) удачі. 200А значить 200А. Я ж не проти. Це ваш вибір і вам же користуватись. Супер технологія яка дозволяє зняти 100% .
Особисто я не піду в гумових чоботах гуляти центром міста, так само не полізу в гори в лакових туфлях. Але це лише мій вибір. І я не засуджую того, хто ходить містом в гумових чоботах, це його вибір, головне що вони дешеві. І переконувати не буду що в них нога не дихає, що вони важкі і не зручні. Людина одягла, значить їй так треба.
Тільки не питайте звідки я знаю що в гумових чоботах ходити містом не дуже зручно.


Аватар користувача
IesuiT
Повідомлень: 457
З нами з: Чет листопада 21, 2013 19:53
Ім'я: Жека
Техніка: МВ 2007 автодом, Рено Мастер 2019
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення IesuiT »

Как я понимаю, супертехнология называется стандартные требования к производителю для сертификации изделия. Чтоб он мог продавать свою батарею, за цикл она должна отдать те самые обещанные 100 ампер-часов. Откуда Вы взяли якобы 60 ампер-часов вместо 100 я так и не услышал, только какие-то фантазии про сапоги. Пока что услышал только фантазии про дико дешевый литийферумполимер, хотя цен на новые такие элементы нет сейчас и близко не было год назад. И сказки про 60% емкости у кислотников вместо 100%
Напомнило очень сказки Валеры три года назад про гелевый чуть дороже обычного и про долив воды в гель.) Вы не Валера?)
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Женя. Та ставте собі що хочете. Не здивуюсь навіть якщо з свого акумулятора на якому написано 200 А Ви будете знімати 250 чи навіть 300 ампер. І дійсно, які всі дурні що купляють гель, агм, ліфепо. Для чого платити гроші, якщо можна отримати результат за жменьку семок. Треба теріміново Ілоне Маск повідомити щоб на свою Теслу кислотники почав ставити.
Євген. Я вже зрозумів що щось вам доводити чи намагатись пояснити невдячна справа. Ви на своїй хвилі і це ваша справа.
Одне погано, хтось прочитає що з кислотного заливного акумулятора можна зняти 100 % і повірить вам. І зіпсує собі відпочинок.
А мої "фантазії" про дешеве ліфепо викликали у вас дитячу образу. Ви хотіли гарну іграшку, але шкода грошей, тому ви зробили собі іграшку з того що було під рукою.
Ще раз. Мені пофіг який у вас акумулятор, мені пофіг скільки і як він буде служити. І мені пофіг скільки зараз коштує ліфепо- в мене вже стоїть на 250 А. Так само мені пофіг можете ви собі дозволити це чи ні
Зображення

Зображення

Ще раз закликаю. Якщо ви не володієте технічною інформацією, а користуєтесь "менеджер сказав" не позорьте себе і не пишіть що з кислотніка знімається 100% . Такого в природі не існує. Але ексклюзивно для вас такий знайшовся в магазині. :co_ol:

Євген, якщо не важко. Відкрийте нову тему на форумі і діліться там інформацією про свій чудовий акумулятор. Тут тема про недоліки і переваги ліфепо4
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Якщо когось цікавлять ліфепо4, сьогодні помоніторив Алі. Є безкоштовна доставка

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
IesuiT,, вас це не мало б цікавити. У вас вже є 200 ампернік

Щодо довіри до Алі. Постійно там щось купляю. Коли почалась війна, до нас не відправляли. Замовляв на Польщу, звідти вже робив доставку в Україну. Жодного разу гроші не пропали. По двох товарах відкривав спор- гроші повернули без проблем.
Аватар користувача
IesuiT
Повідомлень: 457
З нами з: Чет листопада 21, 2013 19:53
Ім'я: Жека
Техніка: МВ 2007 автодом, Рено Мастер 2019
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення IesuiT »

Опять куча бесполезного флуда и никаких аргументов, доказывающих, что обычные кислотники не отдают заявленную производителем емкость.
Сморозить глупость и затем три страницы ёрничать, лишь бы не признать свою глупость: https://akbinfo.ru/ustrojstvo/chto-tako ... atore.html
https://www.1000va.ru/glossary/Amper-chas/
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

:sh_ok: Важко
Востаннє редагувалось Суб жовтня 15, 2022 23:35 користувачем Ruslan, всього редагувалось 1 раз.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

IesuiT, а хто сказав що я маю щось вам доводити? Хто визначив мій обовя'язок переконати вас? Та хоч дінамомашину, ставте собі, мені якось пофігу.
"Глупость морозіте" саме ви, але нехай вам буде затишно і спокійно.
Посилання на якійсь сайти расеї в мене не відкриваються, та і рівень їх знань всім відомий "аналоговнет". Так що успіхів в користуванні.
Ще питання до мене будуть?
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

IesuiT, .
Щоб вам роз'яснили вашу глупость, яку ви так вперто хочете всім показати, будь ласка, подзвоніть на наведений нижче телефон. Це єдина послуга яку я можу вам запропонувати безкоштовно. Інші консультації для вас я готовий надати на платній основі

Зображення

Зображення
Аватар користувача
IesuiT
Повідомлень: 457
З нами з: Чет листопада 21, 2013 19:53
Ім'я: Жека
Техніка: МВ 2007 автодом, Рено Мастер 2019
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення IesuiT »

Видимо, в селах Львовской области учат считать деньги в чужих карманах, но не учат физике и критическому мышлению.
Сайт, слабанный на коленке для продаж, без физического адреса, выступает как последний аргумент в споре.
Что такое 100% разряд АКБ? Какая-то крайняя безграмотность. 100% разряд, это сколько? 0 Вольт? 6 Вольт? 9 Вольт? Это написал продаван, не понимающий в аккумуляторах ничего. 100% разряд это и есть разряд до напряжения 10,5 В - 100% отдача своей номинальной емкости.
Есть термин глубокий разряд. И о чудо, глубокий разряд и у обычного свинцового АКБ и у гелевого и у АГМ одинаковый - 10,5 В. Именно отдача емкости от полностью заряженного аккумулятора до напряжения 10,5 Вольт и является тем самым параметром Ампер-часов, 100, к примеру. А у LiFePo4 глубоким считается 11,2 В... Интересно, да?
Номинальная емкость аккумулятора, говоря простыми словами, это емкость, которую при измерении он отдает в течение 20 часов на специальном стенде.
Есть еще резервная емкость. Отрезок времени, за который АКБ будет отдавать ток в 25 А.

Меня терзают смутные сомненья, может с такой аховой технической грамотностью Вам кто-то продал за 9 000 грн обычный свинцовый АКБ 250 А-Ч(это честная его цена, кстати), но убедил, что это LiFePo4?
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

IesuiT, видимо в селах Львовской області освіта все ж краща ніж в клоачній столиці. Та й там у вас були двійки, або мама з татом порешали.
Те що ти собі придумав що ти "їезуіт", то добре. Зрештою, сядь на кухні і дро..и на свій кислотний акумулятор 200 ампер. Може ще його віддачу збільшиш до 300 А.
Рідко зустрічаю настільки упоротих людей, які так хотять довести всім оточуючим, наскільки вони тупі.
Зрештою, заздрь мені мовчки.
Ну а чтоб тебе было легче читать, свой первый караван я купил где-то по памяти ещё в 2011 году, ты наверно тогда ещё не знал такого слова. Хотел меня унизить каким то сельским образованием? Рассмешил только, даже не разозлил.
Свої висери лиши собі, я тебе просто блокую нах.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Ну нарешті дочекався тренінгу з Алі. Як і планував, вирішив докупити ще один акумулятор на 250А. Зараз запас енергії особливо актуальний, ворог бьє по інфраструктурі, є ризик що не буде в розетці 220В.
Якщо все спрацює, 28 листопада має бути в мене
Аватар користувача
IesuiT
Повідомлень: 457
З нами з: Чет листопада 21, 2013 19:53
Ім'я: Жека
Техніка: МВ 2007 автодом, Рено Мастер 2019
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення IesuiT »

Нашел интересное и поучительное видео по теме. На самом деле их много и по собранным системам и по отдельным элементам в продаже.
Любой постоянный пользователь АлиЭкспресс путем проб и ошибок пришел к выводу, что покупка товара по низу ценовой планки всегда глупейший выбор. В лучшем случае будет экономия на доставке и товар будет идти месяца три (обычно это мелкие товары по низкой стоимости), но чаще это кот в мешке или БУ товар вместо нового. Отдельная история - целое созвездие одноразовых магазинов с очень привлекательной ценой на разные товары собирает деньги с покупателей, высылает фейковые трекеры и держит эти деньги по несколько месяцев. Часть пользователей оформляет возврат через два-три месяца, часть не умеет оформлять претензии и в итоге деньги теряет. По моей теории заговора сами продавцы на этом выиграть не могут, так как деньги блокируются до подтверждения получения посылки на сервисе Али, значит сама площадка может баловаться такой нехитрой схемой кратких накоплений от миллионов пользователей. 2-3 месяца получать в управление бесплатно десятки миллионов, оперировать этими деньгами для своего развития и возвращать их пользователям минус инфляция.)

Анекдот.
Темный и сырой подвал. Свет от точечных свечек для кладбищенских фонариков выхватывает из тьмы оборванных китайцев, сидящих на корточках вокруг зловещей ржавой бочки в жирных разводах. Китайцы по очереди грязными ареометрами набирают из бочки мутный электролит и разливают его по фейковым ячейкам LiFePo, в которые предварительно накидали пластин из БУ свинцового аккумулятора. Чван Бао тускло улыбается и говорит: Товарищи, как я рад, что на заходе солнца от нас есть так много глупых и жадных волосатых обезьян, верящих в чудеса и сказки, в то, что по цене обычного АКБ у нас можно купить аккумулятор с более современной технологией, стоящий в три раза дороже. Пока таких хитрых и удачливых покупателей будет много - без работы мы не останемся. Рядом Ехуан Пу хохочет: То, что мы делаем здесь еще цветочки, мой зять как-то выловил на берегу океана пакеты АТБ, выброшенные богатыми путешественниками в Париже, нарисовал на них элементы, приклеил распределительные коробки и отправил их очень умному, богатому галичанину, решившему, что гибкие солнечные панели могут стоить дешевле обычных с рамой. Так этот богач месяц на говно исходил на форуме, почему пакеты у него не дают нормальный ток. Мы всей деревней этом месяц не могли работать - так хохотали...

Схема сборки, чтоб гарантированно убить АКБ, перемычки из консервных банок с кривыми дырками, без защит от переразряда и перезаряда и БУ банки с переразрядом - по чудо-цене с Али...)))
https://www.youtube.com/watch?v=waO6YS6pz40
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

IesuiT писав: Нед жовтня 16, 2022 12:16 Видимо, в селах Львовской области учат считать деньги в чужих карманах, но не учат физике и критическому мышлению.
Ти вже знаєш за яку я ціну купив, коли доставка. Скільки той магазин продав і якого товару.
Все ти знаєш, лише не літаєш.
Ізиді сатана.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Вже є більш точний тренінг. В зиму зайду з більш менш надійною системою енергонезалежності


Зображення
Головне не забути збалансувати банки між собою при першій зарядці. Шини йдуть в комплекті, товщина 2 мм, луджена мідь. Болти з нержавіючої сталі теж в комплекті. Плата БМС була на господарстві, так як коли купляв для першого акумулятора другу продавали за 50%. Поки лежала без діла. В іншого продавця замовив активний та пасивний балансири. При великих емкостях акумулятора, балансира що стоїть на платі БМС трохи за мало ( мені так здається). Хоч плата до 100А, але краще перестрахуватись, тим більше ціна питання 300 грн.
До речі, все їде безкоштовною доставкою.
Зображення
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Алі спрацювало на відмінно. Продавець в якого я замовлявляв клеми та болти для нового акумулятора, який поки їде до мене, має десь склад в Европі. Тому доставка була дуже швидкою. Як і було вказано: товщина пластин 2 мм, (перевіряв штангелем) зверху луджена, середина мідь (царапав щоб переконатись) . Болти з нержавіючої сталі.
Розкрив упаковку та сфотографував щоб ні в кого не виникало сумнівів у якості продукції та відповідності заявленим на сайті параметрам.
До речі доставка вийшла на місяць швидше👍

Зображення

Зображення
На щастя не всі шукають недоліки і виправдання вибору акумулятора по дешевій ціні.
Один з наших активних форумчан, людина з досвідом та поважного віку, зацікавився акумулятором ліфепо4, сам знайшов фірму у своєму місті, отримав роз'яснення від продавця що йому достатньо 50А замість 100А АГМ. Якщо захоче то напише сам про свій досвід експлуатації.
А мій новий акум поки в дорозі

Зображення
Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Deffi »

А можно съеврейничать и попросить готовую ссылку на китайцев, где заказывал аккум, какой балансир брал, перемычки... Что бы самому не искать :smu:sche_nie:
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Deffi,
Опа, здається ЖОПА. Китай знов щось задумав як на початку війни. Всюди пише, що неможливо доставити за вказаною адресою. Маю тиху надію, що мої акуми вже виїхали, а значить приїдуть.
Заходив для цікавості в магазини інших продавців, всюди немає доставки, навіть платної. Пробував інші номінали, результат той самий.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Плату та перемичку брав тут

Зображення

Акумулятор брав тут

Зображення.
Але я нікому не даю пораду в кого саме купляти. Не хочу бути крайнім. Я лише даю напрямок, а кожен вже сам приймає рішення. Я накидав одному з наших форумчан фірми в Україні. Він вивчив питання, і знайшов в своєму місті.
Але мене щось Напрягло, що Китай починає відмовляти у відправці в Україну, ще й своїх громадян закликав покинути нашу країну. Чисто іпанушись на всю голову.
Зараз відпишу в лічку

P. S. Можна акум та всі приблуди спробувати в цьому магазині. Брав в них раніше всякі електронні штучки


Зображення
Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Deffi »

Ruslan писав: Нед жовтня 23, 2022 14:24 Але я нікому не даю пораду в кого саме купляти. Не хочу бути крайнім.
Та тут никаких притензий, я всё понимаю. :mi_ga_et:
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

[/quote]Та тут никаких притензий, я всё понимаю. :mi_ga_et:
[/quote]

Переглянув наявність в Україні. В тих магазинах які вже радив іншим або немає в наявності, або ціна не актуальна. Спробував раді прикола зробити замовлення ( щоб потім скасувати) то магазин сам скасував.

Зображення

Дуже складний та не прогнозований час за дверима. Тому кожен має сам робити вибір та пошук. Можна знайти за адекватні гроші і отримати товар, а можна ризикнути великими грошима і лишитись ні з чим. Я комісійні не отримую з того, а так порадиш продавця, і щось піде не так. Воно мені треба?
Щойно замовив в Україні, не для себе, 120 А за 15000 грн. Людині треба терміново, тому часу на пошуки і очікування доставки не було. У вівторок буду збирати йому все до купи.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Акумулятор LiFePo 4,

Повідомлення Ruslan »

Акум на 120 А приїхав. Щойно закінчив зборку. Розбалансування по банках 0.1 В. Це добрий показник, тим більше що активний балансир вже включився в роботу. Плату БМС не ставили, так як в тих умовах де буде використовуватись цей акумулятор автоматики яка унеможливить переразряд чи перезаряд і так вистачає.
Токонесучі шини робив сам з алюмінієвого профілю товщина 3 мм.
Зображення

Зображення
Ціна питання: 4 банки по 120А 15000, послуги Нової пошти 70 грн, балансир на 5,5А брав замовник на радіо ринку за 500 грн. Профіль, гайки, шайби, армований скоч з гаражних запасів 😉. На вагу не ставив, але десь від 6 до 7 кг.
Акумулятор з подібними характеристиками можна було знайти на декілька тисяч дешевше навіть в Україні. Але тут ключову роль відігравав термін доставки, та часу на пошук не було. Головне що людина поїхала задоволена.
Відповісти

Повернутись до “Акумулятори”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей