Москітна сітка на двері

Все що пов'язано з кухнею, посудом та меблями всередині каравану

Модератори: Valentin, igor1965

Відповісти
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Москітна сітка на двері

Повідомлення Ruslan »

Коли купив караван, на дверях стояла рулонна москітна сітка. На вигляд красиво. Але насправді дуже не зручно, і не практично, особливо якщо руки зайняті. Вештаючись Епіцентром побачив москітку з двох половин, зєднуюттся по середині магнітами. Розміри є різні. Демонтував рулонну москітку і поставив з Епіцентру. Дуже зручно, бо проходиш ніби крізь неї, закриваєттся за тобою сама і відразу. Ну і вага її значно меньше за ту приблуду. Ціна теж смішна, щось біля 200 грн. Прилягає всюди дуже щільно не лишаючи жодних шансів для летючих паскудників.


Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Москітна сітка на двері

Повідомлення Deffi »

А мне больше нравятся пушистые осминожки... И красиво и удобно. И от живности пусть и не сто процентов, но всё же защищает...
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Москітна сітка на двері

Повідомлення Ruslan »

Так, пушистіки зручні у використанні, ще й різна кольорова гамма. Але комарів точно не зупинить. Та й світло через них напевно гірше проходить. В мене на одному з караванів років 10 тому стояли такі. Хоча через пушистіків ще легше проходити порівняно з іншими системами, але і летуни все ж прориваються.
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Москітна сітка на двері

Повідомлення Одессит »

"Осьминожки" відмінно впораються з мухами та іншими денними комахами. Від комірів допомагають трохи меньше, але я особисто не мав проблем з комарами через один свій лайфхак...
Поділюся їм тут - ввечері, перед часом комарів, варто трохи сбризнути їх (ковбаски-восьминіжки) протикомариним спрєєм ;) Працює майже на всіх комарів ;)
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Москітна сітка на двері

Повідомлення Ruslan »

Одессит писав: Нед вересня 11, 2022 13:36 "Осьминожки" відмінно впораються з мухами та іншими денними комахами. Від комірів допомагають трохи меньше, але я особисто не мав проблем з комарами через один свій лайфхак...
Поділюся їм тут - ввечері, перед часом комарів, варто трохи сбризнути їх (ковбаски-восьминіжки) протикомариним спрєєм ;) Працює майже на всіх комарів ;)
Так у Вас ніби по заводу має стояти відсувна москітка?
А от лайфхак цікавий, якщо не секрет який сперей краще використовувати? Бо багато з них на масляній основі, а це не дуже добре.
Точно, є у Вас така сітка. Думаю не раз вже дратувала

Зображення
Аватар користувача
Ильич
Повідомлень: 1339
З нами з: Чет червня 16, 2011 20:35
Ім'я: Віктор
Техніка: VW T4 CARAVELLE GL
Країна, місто: Харків
Звідки: м.Харків
Дякував (ла): 120 разів
Подякували: 173 рази
Контактна інформація:

Москітна сітка на двері

Повідомлення Ильич »

Зображення
А у нас дружина сама зв,язала.
Главное выехать за пределы зоны комфорта!!!!!!!!!!
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Москітна сітка на двері

Повідомлення Одессит »

Ruslan писав: Нед вересня 11, 2022 14:13
Одессит писав: Нед вересня 11, 2022 13:36 "Осьминожки" відмінно впораються з мухами та іншими денними комахами. Від комірів допомагають трохи меньше, але я особисто не мав проблем з комарами через один свій лайфхак...
Поділюся їм тут - ввечері, перед часом комарів, варто трохи сбризнути їх (ковбаски-восьминіжки) протикомариним спрєєм ;) Працює майже на всіх комарів ;)
Так у Вас ніби по заводу має стояти відсувна москітка?
А от лайфхак цікавий, якщо не секрет який сперей краще використовувати? Бо багато з них на масляній основі, а це не дуже добре.
Точно, є у Вас така сітка. Думаю не раз вже дратувала

Зображення
Так, в мене по комплектації є москитна рулонна шторка. Але то фігня повна. Користувався єю декілька разів. Потім задовбався постійно її туди/сюди рухати... Діти взагалі майже виривали її, бо їм було важко з нею поводитись. Вона нормально працює, якщо ти маєшь лишати відкриті двері на довгий термін, або для тварин непогано...
Ковбаски краще та ефективніше впораються з літаючими гадами :)

Спрей звичайний, тіпа ОФФ чи аналоги. Я навіть про всякі масла чи ароматизатори не замислювався :)))
Чим не добре спрей на масляній основі?
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Москітна сітка на двері

Повідомлення Ruslan »

Масляний спрей може лишати сліди, ну і бруд та пилюка на маслі збирається не погано.
Саме тому що рулонна москітка не зручна, я демонтував її. Красиво виглядає, багато, але не зручно користуватись.
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Москітна сітка на двері

Повідомлення Одессит »

Ruslan писав: Пон вересня 12, 2022 11:06 Масляний спрей може лишати сліди, ну і бруд та пилюка на маслі збирається не погано.
Взагалі то ці штуки майже не збирають пилюку, бо зроблені з антистатичного материалу... Інакше б вони потійно билися струмом ;)
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Москітна сітка на двері

Повідомлення Ruslan »

Спільними зусиллями дійшли висновку - красива на перший погляд та "модна" Рулонна москітка не задовільняє потреби: вона не зручна!!! Багато прихильників мохнатки. Тепер маю зняти відео, чому не хочу мохнатку, а віддав перевагу своєму рішенню. Але ввдео буде з затримкою на декілька днів. Зараз прямую в дорозі з значно важчим караваном💪🐱
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Москітна сітка на двері

Повідомлення старшой »

Не знаю чим недогоди заводська москітка , ну от чим ? Діти , кіт , собачка ? В мене на Шато стояла ролетна з самовозвратом - дуже зручно , тепер на Хумері зсувна - гармошкою , тоже задоволений , але ролета подобалася більше - натиснув пальчикам і вжик і нема :-) Так само дітвора смикае , тай котока треба випускати відкривати, але це сто процентний захист від усього летючого . Мохнатіків взагалі не розумію - це як волосячко у дами на інтимному місці - прикривати то прикривае , але не захищае ( вибачте кого покоробило ) Чисто моя думка , кожен вибирае свое :uch_tiv:
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Москітна сітка на двері

Повідомлення Ruslan »

старшой писав: Чет вересня 15, 2022 08:57 Не знаю чим недогоди заводська москітка , ну от чим ? Діти , кіт , собачка ? В мене на Шато стояла ролетна з самовозвратом - дуже зручно , тепер на Хумері зсувна - гармошкою , тоже задоволений , але ролета подобалася більше - натиснув пальчикам і вжик і нема :-) Так само дітвора смикае , тай котока треба випускати відкривати, але це сто процентний захист від усього летючого . Мохнатіків взагалі не розумію - це як волосячко у дами на інтимному місці - прикривати то прикривае , але не захищае ( вибачте кого покоробило ) Чисто моя думка , кожен вибирае свое :uch_tiv:
Головна проблема "вжик і нема", бо летить з таким грохотом, що всі навколо чують. Головна незручність коли руки зайняті, а треба зайти-вийти. Мохнатики не сподобались ще у 2011 році. З того часу до них ставлення не змінилось. Саме тому демонтував роло касетну москітку і поставив на магнитах, приблизно таку

Зображення
Значно легче від рулонних, ціна смішна, легко монтується, і що важливо-плотно закриває весь пройом від летунів.
Відповісти

Повернутись до “Кухня та меблі”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей