Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Модератор: igor1965

yasik
Повідомлень: 34
З нами з: Вів березня 16, 2021 19:04
Ім'я: Ярослав
Техніка: Opel Omega +Niewiadow 132
Країна, місто: Київ
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення yasik »

Алексчер писав: Вів травня 11, 2021 19:19 А что вы так сразу в дебри, можно пойти по примеру Piligrim Camper или Landtraveler ( Иван Желтоногов ) - варианты на YouTube, и не связываться с матрицами а в первом варианте - ( фанера, грунтовка, стекломат, полиэфирная смола, гелькоут ) и во втором варианте ( металлопрофиль, алюкабонд, пеноплекс и пластик ). В обоих случаях показано и рассказано до мелочей. Так что я думаю при должной базе ( в смысле инструмента и помещения ) и рук растущих из правильного места в полне -себе можно попробывать, предварительно составив смету.
Згоден. Варіант цілком можливий. Гадаю за 4000-5000 новий караван без внутрянки не поганий варіант


Не чужой
Повідомлень: 103
З нами з: Нед березня 15, 2015 13:42
Ім'я: Игорь
Техніка: Trafic L2H2
Країна, місто: Днепропетровск
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Не чужой »

yasik писав: П'ят травня 14, 2021 08:35
Алексчер писав: Вів травня 11, 2021 19:19
Гадаю за 4000-5000 новий караван без внутрянки не поганий варіант
Гадаете , или готовы достать 5тыс. и купить такой конструктор? Окончательную цену, со всеми Вашими хотелками прикидывали? :dr_ink:
yasik
Повідомлень: 34
З нами з: Вів березня 16, 2021 19:04
Ім'я: Ярослав
Техніка: Opel Omega +Niewiadow 132
Країна, місто: Київ
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення yasik »

Не чужой писав: П'ят травня 14, 2021 21:01
yasik писав: П'ят травня 14, 2021 08:35
Алексчер писав: Вів травня 11, 2021 19:19
Гадаю за 4000-5000 новий караван без внутрянки не поганий варіант
Гадаете , или готовы достать 5тыс. и купить такой конструктор? Окончательную цену, со всеми Вашими хотелками прикидывали? :dr_ink:
Яка вам різниця що я готовий купити? Не задавайте тупих питань...ми обговорюємо конкретно дану розробку...не подобається проходьте мимо...
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення старшой »

Абсолютно не бачу змісту в цьому починанні . Подивіться уважно фото сучасних европейських караванів ( навіть того самого нового Невядова ) , Ви хочете сказати що на потужностях " Прагматіка " чи " Возика " , а тим більше на коліні в сараі можна зробити щось подібне ? Ну дуже сумніваюсь . Прогляньте звіти наших саморобок ( я про каравани ) , немае жодного більш менш достойного - примітивна убогість за винятком трансформера Валентина який і не е караваном в повному розумінні та саморобки Сергія . Налагоджена промисловість випускае каравани на любий смак і любі потреби . Бентежить ціна - так добре не бувае дешевим . Вся ця історія нагадуе мені саморобне автомобілебудування 70 років . Пройшов час , машина еврокласу стала доступна і тема заглохла - то саме
чекае і караван .Кому вже аж дуже хочется підберіть собі живенький караванчик в розмір ваших потреб і переплановуйте його на свій смак , але з використанням заводського начиння , можете прокріпити , підсилити , навіть пневмо чи ресори поставити ( до введення ТО , яке 100 процентів скоро буде ) , але не плодіть уродців . :uch_tiv:
yasik
Повідомлень: 34
З нами з: Вів березня 16, 2021 19:04
Ім'я: Ярослав
Техніка: Opel Omega +Niewiadow 132
Країна, місто: Київ
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення yasik »

старшой писав: Нед травня 16, 2021 22:16 Абсолютно не бачу змісту в цьому починанні . Подивіться уважно фото сучасних европейських караванів ( навіть того самого нового Невядова ) , Ви хочете сказати що на потужностях " Прагматіка " чи " Возика " , а тим більше на коліні в сараі можна зробити щось подібне ? Ну дуже сумніваюсь . Прогляньте звіти наших саморобок ( я про каравани ) , немае жодного більш менш достойного - примітивна убогість за винятком трансформера Валентина який і не е караваном в повному розумінні та саморобки Сергія . Налагоджена промисловість випускае каравани на любий смак і любі потреби . Бентежить ціна - так добре не бувае дешевим . Вся ця історія нагадуе мені саморобне автомобілебудування 70 років . Пройшов час , машина еврокласу стала доступна і тема заглохла - то саме
чекае і караван .Кому вже аж дуже хочется підберіть собі живенький караванчик в розмір ваших потреб і переплановуйте його на свій смак , але з використанням заводського начиння , можете прокріпити , підсилити , навіть пневмо чи ресори поставити ( до введення ТО , яке 100 процентів скоро буде ) , але не плодіть уродців . :uch_tiv:
"Старшой" яка Вам різниця в починаннях чужих вам людей, вашої думки особливо ніхто не просив в даній темі, особливо як диструктивної!!! У вас є караван? покажіть нам його як своє досягнення, або можливо ви зробили собі самі караван???? ми похвалимо Вас як майстра, а так більше попахує диванним експертом в галузі КАРАВАНИНГУ :-) :bra_vo:
Востаннє редагувалось Пон травня 17, 2021 12:10 користувачем yasik, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Serg01
Повідомлень: 731
З нами з: П'ят березня 23, 2018 08:53
Ім'я: Sergey
Техніка: Rav4 SpaceBus
Країна, місто: UA Kiev
Звідки: Kiev
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 48 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Serg01 »

yasik писав: Пон травня 17, 2021 08:41 попахує диванним експертом
Ошибаетесь. В данном случае важно мнение со стороны, человека с многолетним опытом эксплуатации, и не одного каравана. Для запуска производства одного желания маловато. Это помещение (аренда стоит денег), з/п работников, замороженная не малая сумма в материалах, комуналка (помещение не на 1 бокс). Для старта даже полтинника может не хватить. Риски слишком велики, гарантии что караваны разойдутся как горячие пирожки нет. Это реалии увы.... :uch_tiv: Изучите что люди сейчас покупают из нового. Мыльницы из фанеры на 2 лежачих человека, чтоб ток переспать. Душ-туалет на улице. Кухня тоже. Убого, но люди восторгаются, ах посмотрите какая прелесть. :ne_vi_del: А почему? Цена. Она сейчас рулит (в расходе топлива с прицепом тоже). Посмотрите сколько на дорогах китай-автопрома. Покупают не думая о ресурсе. Оно же новое, а там в будущем будет видно. Что я хотел всеми этими буквами сказать в двух словах? Цена каравана 2-3-4 килобакса, не больше, тогда проект выживет и скорее всего получит развитие. Это альтернатива старичкам из Европы. Халтура в конструкции но красивый снаружи и внутри. Одноразовый (как не дико это звучит) прицеп. Через пару лет развалился-выбросил, купил новый, либо постоянные ремонты зимой. Понимание этого пришло, когда я сделал прицеп себе. Надежный, крепкий, не убиваемый на наших дорогах, но жутко дорогой.
yasik
Повідомлень: 34
З нами з: Вів березня 16, 2021 19:04
Ім'я: Ярослав
Техніка: Opel Omega +Niewiadow 132
Країна, місто: Київ
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення yasik »

Serg01 писав: Пон травня 17, 2021 10:42
yasik писав: Пон травня 17, 2021 08:41 попахує диванним експертом
Ошибаетесь. В данном случае важно мнение со стороны, человека с многолетним опытом эксплуатации, и не одного каравана. Для запуска производства одного желания маловато. Это помещение (аренда стоит денег), з/п работников, замороженная не малая сумма в материалах, комуналка (помещение не на 1 бокс). Для старта даже полтинника может не хватить. Риски слишком велики, гарантии что караваны разойдутся как горячие пирожки нет. Это реалии увы.... :uch_tiv: Изучите что люди сейчас покупают из нового. Мыльницы из фанеры на 2 лежачих человека, чтоб ток переспать. Душ-туалет на улице. Кухня тоже. Убого, но люди восторгаются, ах посмотрите какая прелесть. :ne_vi_del: А почему? Цена. Она сейчас рулит (в расходе топлива с прицепом тоже). Посмотрите сколько на дорогах китай-автопрома. Покупают не думая о ресурсе. Оно же новое, а там в будущем будет видно. Что я хотел всеми этими буквами сказать в двух словах? Цена каравана 2-3-4 килобакса, не больше, тогда проект выживет и скорее всего получит развитие. Это альтернатива старичкам из Европы. Халтура в конструкции но красивый снаружи и внутри. Одноразовый (как не дико это звучит) прицеп. Через пару лет развалился-выбросил, купил новый, либо постоянные ремонты зимой. Понимание этого пришло, когда я сделал прицеп себе. Надежный, крепкий, не убиваемый на наших дорогах, но жутко дорогой.
Згоден частково, оскільки є пропозиція від автора статті, є орієнтовна вартість корпусу та вартість рами...ось і вся математика. Кого цікавить розвиває тему і формує внутрянку (під дачу, офіс, битовку тощо)
Наприклад як на мою суб'єктивну думку новий Невядов навіть без начинки за 4000 особисто мені цікавий за умови його надійності та конструктивної розробки (відповідність вимогам).
Аватар користувача
Serg01
Повідомлень: 731
З нами з: П'ят березня 23, 2018 08:53
Ім'я: Sergey
Техніка: Rav4 SpaceBus
Країна, місто: UA Kiev
Звідки: Kiev
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 48 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Serg01 »

yasik писав: Пон травня 17, 2021 12:08 новий Невядов навіть без начинки за 4000 особисто мені цікавий
Ну не могу я понять, как без матриц и приспособлений, без стапеля, без отработанной технологии можно сделать быстрее и дешевле даже того же Невядова. Зачем тогда приспособления? Зачем стапель, матрица? Некуда полякам бабло закинуть? Расскажите мне дураку, будьте любезны.
По внутрянке. Я корпус сделал за 1 год. И уже третий жарюсь с внутрянкой. Кому интересен голый кузов за 4, если можно за те же деньги купить не новый, подшаманить и ездить УЖЕ сейчас а не когда-то? :ne_vi_del:
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення старшой »

Ярослав , як не дивно мені е що показати , розказати і чим похвалитися , караванери які тут не пару місяців, а не один рік це знають . А от які досягнення у вас , які технічні вдосконалення , що нового придумали щоб покращити конструкцію ? Ви взагалі то представляете собі конструкцію сучасного каравана і яким чином це досягаеться . Не з вашим стажем караванінгу і досвіду затикати мені рот .
Аватар користувача
Serg01
Повідомлень: 731
З нами з: П'ят березня 23, 2018 08:53
Ім'я: Sergey
Техніка: Rav4 SpaceBus
Країна, місто: UA Kiev
Звідки: Kiev
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 48 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Serg01 »

Олежка, ну что ты накинулся на человека? Ты не был оптимистом? В молодости кажется готов горы свернуть. С годами начинаешь считать, какой ценой, на какое расстояние, может сворачивать не надо а просто подсыпать/подкопать... Я хочу увидеть сделанный корпус без использования матриц хотя-бы как у Невядова. Не так, как я делал из пенопласта, а БЕЗ пенопласта. Может какая светлая голова придумала нечто, что заставит даже тебя снять шляпу? Ведь некто, по утверждению оппонента, считал стоимость. :du_ma_et:
yasik
Повідомлень: 34
З нами з: Вів березня 16, 2021 19:04
Ім'я: Ярослав
Техніка: Opel Omega +Niewiadow 132
Країна, місто: Київ
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення yasik »

Serg01 писав: Пон травня 17, 2021 13:08
yasik писав: Пон травня 17, 2021 12:08 новий Невядов навіть без начинки за 4000 особисто мені цікавий
Ну не могу я понять, как без матриц и приспособлений, без стапеля, без отработанной технологии можно сделать быстрее и дешевле даже того же Невядова. Зачем тогда приспособления? Зачем стапель, матрица? Некуда полякам бабло закинуть? Расскажите мне дураку, будьте любезны.
По внутрянке. Я корпус сделал за 1 год. И уже третий жарюсь с внутрянкой. Кому интересен голый кузов за 4, если можно за те же деньги купить не новый, подшаманить и ездить УЖЕ сейчас а не когда-то? :ne_vi_del:
Скажу вам так: технології виготовлення корпусу з стіклопластика фірмою https://plastics.ua/ua/, яка вказала орієнтовну вартість такого кузова я НЕ ЗНАЮ, та й мені відверто кажучи не дуже цікаво як вони його роблять на колінах, на стапелі, чи на матриці. Головне щоб конструкція була міцна і надійна, як старі добрі Нівядови. Щодо ціни- так особисто я вважаю, що 4000 за НОВИЙ агрегат не так і дорого в рівнянні за 3000 старих розсохших і потрісканих корпусів. Щодо внутрянки- питання вирішується меблевими фабриками і майстернями за місяць максимум. Щодо всіляких скептиків і невдоволення- якщо немає коштів чи часу такими речами, як каравани краще не займатися! Кому подобається підшаманювати, красити, переварювати і тому подібні речі- робіть, я особисто не такий багатий щоб інвестувати в старе дранття гроші, за які можна купити новий виріб :-) Якщо є світла голова і можливість щось створити в цій країні для людей - НЕ ЗАВАЖАЙТЕ будь ласка, щось не подобається - проходьте мимо.
yasik
Повідомлень: 34
З нами з: Вів березня 16, 2021 19:04
Ім'я: Ярослав
Техніка: Opel Omega +Niewiadow 132
Країна, місто: Київ
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення yasik »

В кого є реальні пропозиції як корпус і раму можна легалізувати і зареєструвати в поліції, як причіп-дача пишіть, буду вдячний за конструктивні і підтверджені досвідом коментарі.
Аватар користувача
malahov
Повідомлень: 1093
З нами з: Чет червня 30, 2011 09:07
Ім'я: Михаил
Техніка: volvo XC90+Hobbi 540
Країна, місто: Украина.Каховка.
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення malahov »

yasik писав: Вів травня 18, 2021 08:38 Якщо є світла голова і можливість щось створити в цій країні для людей - НЕ ЗАВАЖАЙТЕ будь ласка, щось не подобається - проходьте мимо.
Не заважаем! Мы, как болельщики в боксе, смотрим в каком раунде пациент падет.
Жить просто-сложно.
Аватар користувача
Serg01
Повідомлень: 731
З нами з: П'ят березня 23, 2018 08:53
Ім'я: Sergey
Техніка: Rav4 SpaceBus
Країна, місто: UA Kiev
Звідки: Kiev
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 48 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Serg01 »

malahov писав: Вів травня 18, 2021 12:43 Мы, как болельщики в боксе, смотрим
Есть поп-корн? :men:
Аватар користувача
kwadrat
Повідомлень: 52
З нами з: Суб березня 26, 2016 23:28
Ім'я: Вячеслав
Техніка: Fendt-620 Diamant'2012 +PRADO-120
Країна, місто: Mykolaiv (UA)
Звідки: Mykolaiv (UA)
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 5 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення kwadrat »

Звери! )) не рубите инициативу!
Еволюція в караванінгу:
KIP-330 '84 => KIP-440 '97 => Tabbert-620 '10 => Fendt-620 '12
З повагою, Вячеслав.
Аватар користувача
Serg01
Повідомлень: 731
З нами з: П'ят березня 23, 2018 08:53
Ім'я: Sergey
Техніка: Rav4 SpaceBus
Країна, місто: UA Kiev
Звідки: Kiev
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 48 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Serg01 »

Звери те, кто молча наблюдает, как пациент полный оптимизма и творческого задора пробует лбом стену пробить, свято веря в то, что до него этого никто не пробовал сделать и у него все получится. А мы как раз как заботливые родители, советуем перфоратор взять, или на край каску надеть... :uch_tiv:
Аватар користувача
indi
Повідомлень: 937
З нами з: Нед грудня 02, 2012 16:08
Ім'я: Алексей
Техніка: Опель Зафира+ ...
Країна, місто: Кременчуг
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 13 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення indi »

Уууу,как расходились! :-) :-) :-) Старики,ткните этого мальца ясика носом в темы,где некоторые из наших форумчан пытались сами построить караван.Или его подобие.Расскажите историю Женьки Деффика.Как они с Колей тоже пытались.Глядишь,может,чужой опыт и утихомирит этого крикуна.
Аватар користувача
Павел-1
Повідомлень: 533
З нами з: Пон червня 15, 2009 19:46
Ім'я: Павел
Техніка: GW Pegasus, Невядов 126N Cкиф 3 шт
Країна, місто: Украина. Донецк
Звідки: Украина Донецк
Дякував (ла): 233 рази
Подякували: 31 раз
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Павел-1 »

Леша! Не мешай есть поп-корн! :-)
ЛЮБЛЮ ЖИТЬ !!!
Тел. моб. 066 710 93 94, 071 324 56 44
US8ILP
yasik
Повідомлень: 34
З нами з: Вів березня 16, 2021 19:04
Ім'я: Ярослав
Техніка: Opel Omega +Niewiadow 132
Країна, місто: Київ
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення yasik »

indi писав: Нед липня 11, 2021 22:52 Уууу,как расходились! :-) :-) :-) Старики,ткните этого мальца ясика носом в темы,где некоторые из наших форумчан пытались сами построить караван.Или его подобие.Расскажите историю Женьки Деффика.Как они с Колей тоже пытались.Глядишь,может,чужой опыт и утихомирит этого крикуна.
ДУЖЕ СМІШНО......посмійтесь з себе...максимум що ви вмієте-посміятися
Аватар користувача
Serg01
Повідомлень: 731
З нами з: П'ят березня 23, 2018 08:53
Ім'я: Sergey
Техніка: Rav4 SpaceBus
Країна, місто: UA Kiev
Звідки: Kiev
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 48 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Serg01 »

yasik писав: Пон липня 12, 2021 12:52 ...максимум що ви вмієте-посміятися
Не только смеяться. Я например знаю о чем говорю. Покурите тему SpaceBus. Кроме восторга окружающих никаких конкретных предложений.
И сейчас мы не смеемся. Пока не было повода. Дадите, будем смеяться, а так просто жуем поп-корн и наблюдаем (по возможности молча). :men: :men: :uch_tiv:
А вообще, лично мое мнение, название темы абсурдно. Кто строит караван? Есть заказ? Кто готов заморозить личные средства без каких-либо гарантий? Если идти с шапкой "дайте кто сколько может" то чей в итоге будет караван? Ничейный (общий)? Или как? :ne_vi_del:
Востаннє редагувалось Пон липня 12, 2021 17:44 користувачем Serg01, всього редагувалось 2 разів.
Відповісти

Повернутись до “Караван (причіп-дача)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей