Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Модератор: igor1965

dimmaks
Повідомлень: 29
З нами з: П'ят жовтня 10, 2014 22:32
Ім'я: Максим
Техніка: Hobby De Luxe 350
Країна, місто: Луцк
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення dimmaks »

Шановні форумчни прийшла ідея нарешті матеріалізувати наш досвід в виготовлення каравану, який можна було б взяти як пілотний проет або стартап для подальшого комерційного виготовлення. В нас на форумі є купа людей які мають досвід в ремонтів та виготовленні карананів, а також при наявності комерційної вигоди можливо знайдуться тут і інвестори цього старатапу. Я сам проживаю в місті Луцьк, в нас є фірма Прагматек ( колишня Тано Трейлерс ) яка виготовляє вантажні причіпи. Їх власнику ідея виготовлення караванів цікава. Як приклад він надасть платформу для виготовлення, а ми силами форумчан збудуємо корпус каравану та заповнимо його. Як протопит пропоную щось по прикладу Невядова, як не дорогого та народного каравану, який буде не дорогий та його зможе придбати пересічний громадянин. Тому пропоную кому цікава ідея пишіть сюди. В подальшому можливо організувати зустріч в Луцьку на виробництві Прагматек для комерційних розрахунків цієї ідеї. Також після цього можна продовжити зустріч на Шацьких озерах і поєднати приємне з корисним. Всім дякую.


Аватар користувача
BRUTALIY
Повідомлень: 7539
З нами з: Нед травня 16, 2010 19:39
Ім'я: Віталій
Техніка: FJ
Країна, місто: Україна, Хмельницький
Звідки: Красо України, Подолля! (с) Л.Українка
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 25 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами фомумчан.

Повідомлення BRUTALIY »

Ви знаєте ціну нового "недорогого народного" Нєвядова?
Дешевого каравану не буде апріорі. Просто самі порахуйте комплєктуху а далі відкриваєте ОЛХ і дивитесь середню ціну по ринку.
Влізете?
Востаннє редагувалось Суб квітня 24, 2021 12:44 користувачем BRUTALIY, всього редагувалось 1 раз.
067-151-3-515
BRUTAL CARAVANS
Підбір та доставка караванів з Європи.
Ремонт та сервіс будинків на колесах. Встановлення додаткового обладнання
Запчастини і аксесуари по каталогам REIMO та FRANKANA/FREIKO



караван кемпинг кемпінг ремонт сервис тюннинг
Аватар користувача
IesuiT
Повідомлень: 457
З нами з: Чет листопада 21, 2013 19:53
Ім'я: Жека
Техніка: МВ 2007 автодом, Рено Мастер 2019
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами фомумчан.

Повідомлення IesuiT »

Вы не сможете по цене и функционалу, качеству, бороться с рынком БУ техники.
Аватар користувача
Valentin
Модератор
Повідомлень: 3391
З нами з: Вів червня 23, 2009 20:52
Ім'я: Валентин
Техніка: Honda + трансформер
Країна, місто: Днепр
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами фомумчан.

Повідомлення Valentin »

Такая идея всегда казалась привлекательной, как и конструирование «вечного двигателя», заманчиво и невозможно. Но, можем это обсудить, может ошибаемся.
Конкурировать со стандартными классическими караванами действительно маловероятно. Возможно есть свободная ниша на рынке в виде малогабаритных, легких (отсюда и относительно дешевых) прицепчиков. Для рыбалки, охоты ну и туризма. Там будут ограничения – 2 человека (плюс 1-2 ребенка), небольшие размеры, слабые возможности по комфорту. Прицеп-капля или нечто похожее – если в прицепе допустимо находится только согнувшись. Если в полный рост, тогда надо делать трансформер в большей или малой степени. Многим ли такое захочется? И, главное – сколько должен стоить такой бюджетный прицеп, чтобы его реально покупали? За 2000 зеленых сделать такой прицеп крайне сложно, если вообще возможно (хотя и эта цена, видимо, не будет бюджетной), за 3000 и выше – вступает в свои права конкуренция в виде б/у классических прицепов. Снизить стоимость можно массовым выпуском, но предположить такой спрос как-то не получается.
Вывод: изготавливать прицепы у нас есть смысл только по заказам, учитывая желания клиентов, которым не подходят стандартные прицепы. К сожалению, я не знаю конструкций и технологий изготовления «народного» бюджетного туристического прицепа. Получится или очень примитивно, а кому тогда это понравится, или достаточно дорого, и тоже не понравится. Очень хотелось бы, чтобы кто-то меня опроверг, я бы искренне обрадовался… :-):
тел. +38 099 183 19 72
yasik
Повідомлень: 34
З нами з: Вів березня 16, 2021 19:04
Ім'я: Ярослав
Техніка: Opel Omega +Niewiadow 132
Країна, місто: Київ
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами фомумчан.

Повідомлення yasik »

Ідея цікава. Попередні кошториси і варіанти є?
dimmaks
Повідомлень: 29
З нами з: П'ят жовтня 10, 2014 22:32
Ім'я: Максим
Техніка: Hobby De Luxe 350
Країна, місто: Луцк
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами фомумчан.

Повідомлення dimmaks »

Якщо на форумі є люди які розуміються на виготовленні пластикових конструкцій і можуть хоч приблизно прорахувати вартість виготовлення самої будки, то далі буде набагато легше прорахувати виготовлення всього каравану.
yasik
Повідомлень: 34
З нами з: Вів березня 16, 2021 19:04
Ім'я: Ярослав
Техніка: Opel Omega +Niewiadow 132
Країна, місто: Київ
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення yasik »

Вартість будки подібної до 132 Niewyadow (3*2*2м.) орієнтовно 1500-2000$ (робота +матеріали: смоли, стікломат) + матриця (вартість навіть орієнтовна не відома). В Києві є фірма, яка може відливати дані корпуса при наявності матриці, наразі дана фірма виготовляє човни, катамарани і ванни. Рама до 1000$+ внутрянка не менше 1000$. Золотий караван як на мене виходить.
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Одессит »

Если сравнить с теми же ЛайфСтайлКемпер, то форм-фактор Невядова намного выигрывает. Там почти полный рост, кухня внутри и вообще намного больше места.
А цена за прицеп-каплю с нормальной начинкой кажись около 5-6 тысяч.

Так что - вполне себе конкурентноспособно. Да и отсутствие необходимости получения ВЕ намного повышает привлекательность техники...

И не забываем, что это вечный не гниющий кузов...
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
yasik
Повідомлень: 34
З нами з: Вів березня 16, 2021 19:04
Ім'я: Ярослав
Техніка: Opel Omega +Niewiadow 132
Країна, місто: Київ
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення yasik »

Згоден, навіть запитував в даної фірми вартість такого нового причепа без внутрішньої начинки 4000$, але без документів, оскільки документів на повний цикл виготовлення таких причепів в них немає.
Одессит писав: Сер травня 05, 2021 11:53 Если сравнить с теми же ЛайфСтайлКемпер, то форм-фактор Невядова намного выигрывает. Там почти полный рост, кухня внутри и вообще намного больше места.
А цена за прицеп-каплю с нормальной начинкой кажись около 5-6 тысяч.

Так что - вполне себе конкурентноспособно. Да и отсутствие необходимости получения ВЕ намного повышает привлекательность техники...

И не забываем, что это вечный не гниющий кузов...
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Одессит »

Да, сертификация для продажи и регистрации - это очень дорогое удовольствие... и долгий процесс...
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
Аватар користувача
Алексчер
Повідомлень: 160
З нами з: Вів липня 23, 2019 18:57
Ім'я: Александр
Техніка: мицубиши аутландр+сaravelair
Країна, місто: Украина Харьков
Skype: fermer197021
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 29 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Алексчер »

А что вы так сразу в дебри, можно пойти по примеру Piligrim Camper или Landtraveler ( Иван Желтоногов ) - варианты на YouTube, и не связываться с матрицами а в первом варианте - ( фанера, грунтовка, стекломат, полиэфирная смола, гелькоут ) и во втором варианте ( металлопрофиль, алюкабонд, пеноплекс и пластик ). В обоих случаях показано и рассказано до мелочей. Так что я думаю при должной базе ( в смысле инструмента и помещения ) и рук растущих из правильного места в полне -себе можно попробывать, предварительно составив смету.
Аватар користувача
Valentin
Модератор
Повідомлень: 3391
З нами з: Вів червня 23, 2009 20:52
Ім'я: Валентин
Техніка: Honda + трансформер
Країна, місто: Днепр
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Valentin »

Алексчер, первый вариант, о котором Вы пишите, это много ручного труда, хотя материалы относительно не дорогие, изготовление совершенно не технологично (мы же обсуждаем коммерческое производство?), делать его долго и в продаже будет дорого.
Второй вариант будет дорогим из-за примененных в нем материалов. Сметы уже много раз составлены и, к сожалению, оптимизма не внушают…
К тому же те варианты, на которые Вы ссылаетесь, это не совсем полноценные прицепы-дачи с тем уровнем комфорта, как в стандартных караванах, а стоимость их будет, к сожалению, вполне соизмерима с тем, что у нас на рынке. :-(
тел. +38 099 183 19 72
Аватар користувача
BRUTALIY
Повідомлень: 7539
З нами з: Нед травня 16, 2010 19:39
Ім'я: Віталій
Техніка: FJ
Країна, місто: Україна, Хмельницький
Звідки: Красо України, Подолля! (с) Л.Українка
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 25 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення BRUTALIY »

Я думаю, что просто человек решил за чужой счет реализовать свои амбиции. Простите, может жестко. Но даже копнуть не захотел тему поглубже. "На форуме постчитают, форумчане сделают, а я денюжку собью". Мне с первого поста видилось именно так.
067-151-3-515
BRUTAL CARAVANS
Підбір та доставка караванів з Європи.
Ремонт та сервіс будинків на колесах. Встановлення додаткового обладнання
Запчастини і аксесуари по каталогам REIMO та FRANKANA/FREIKO



караван кемпинг кемпінг ремонт сервис тюннинг
dimmaks
Повідомлень: 29
З нами з: П'ят жовтня 10, 2014 22:32
Ім'я: Максим
Техніка: Hobby De Luxe 350
Країна, місто: Луцк
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення dimmaks »

BRUTALIY писав: Сер травня 12, 2021 15:49 Я думаю, что просто человек решил за чужой счет реализовать свои амбиции. Простите, может жестко. Но даже копнуть не захотел тему поглубже. "На форуме постчитают, форумчане сделают, а я денюжку собью". Мне с первого поста видилось именно так.

Насправді у Вас виникло не правильне бачення. Я маю караван і знаю як класно з ним відпочивати, тому хочу щоб більше людей долучалися до руху караванерів. Тому і запропонував обговорити цю тему. В мене мій невеличкій старенький караван 1991 року купили за 4000$ доларів без ніякого торгу в фермерське господарство, щоб агроном міг не в Ниві на колінці писати свої журнали, а за столом з комфортом і теплі. Якби новий наш Невядов коштував приблизно 5-6 тис.$ , то можливо зацікавив тих самих фермерів яким такі суми не страшні. Так само можуть зацікавитися рибалки, охоронні фірми і т.д. Просто потрібно щоб караванери поділилися досвідом і своїм баченням цього питанння.
Аватар користувача
BRUTALIY
Повідомлень: 7539
З нами з: Нед травня 16, 2010 19:39
Ім'я: Віталій
Техніка: FJ
Країна, місто: Україна, Хмельницький
Звідки: Красо України, Подолля! (с) Л.Українка
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 25 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення BRUTALIY »

Так просто подивіться на ціну Невядова і все. Тоді все стане на свої місця.
067-151-3-515
BRUTAL CARAVANS
Підбір та доставка караванів з Європи.
Ремонт та сервіс будинків на колесах. Встановлення додаткового обладнання
Запчастини і аксесуари по каталогам REIMO та FRANKANA/FREIKO



караван кемпинг кемпінг ремонт сервис тюннинг
Аватар користувача
Алексчер
Повідомлень: 160
З нами з: Вів липня 23, 2019 18:57
Ім'я: Александр
Техніка: мицубиши аутландр+сaravelair
Країна, місто: Украина Харьков
Skype: fermer197021
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 29 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Алексчер »

Valentin писав: Сер травня 12, 2021 08:09 Алексчер, первый вариант, о котором Вы пишите, это много ручного труда, хотя материалы относительно не дорогие, изготовление совершенно не технологично (мы же обсуждаем коммерческое производство?), делать его долго и в продаже будет дорого.
Второй вариант будет дорогим из-за примененных в нем материалов. Сметы уже много раз составлены и, к сожалению, оптимизма не внушают…
К тому же те варианты, на которые Вы ссылаетесь, это не совсем полноценные прицепы-дачи с тем уровнем комфорта, как в стандартных караванах, а стоимость их будет, к сожалению, вполне соизмерима с тем, что у нас на рынке. :-(
А вы считаете что поклейка сендвича это технологично и без ручного труда? Если вы подразумеваете производство типа заводского то всю идею сьест стоимость оборудования.
Аватар користувача
Алексчер
Повідомлень: 160
З нами з: Вів липня 23, 2019 18:57
Ім'я: Александр
Техніка: мицубиши аутландр+сaravelair
Країна, місто: Украина Харьков
Skype: fermer197021
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 29 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Алексчер »

А внутрянка - так там из дорогова будет только холодильник, а остальное заменяется - трума планаром, бойлер для горячей воды газовой колонкой, схемы проверены и довольно таки рабочие ну а рукомойник, печка необязательно ставить кемперовские.
И если он в итоге будет выходить 5 - 7 тыс. зелени то по отношению к 20-ти, 30-ти летним караванам это будет давольно таки альтернатива.
Аватар користувача
Valentin
Модератор
Повідомлень: 3391
З нами з: Вів червня 23, 2009 20:52
Ім'я: Валентин
Техніка: Honda + трансформер
Країна, місто: Днепр
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Valentin »

Алексчер писав: Чет травня 13, 2021 20:01 А вы считаете что поклейка сендвича это технологично и без ручного труда? Если вы подразумеваете производство типа заводского то всю идею сьест стоимость оборудования.
Поклейка сендвича это действительно технологично и без ручного труда, особого оборудования не требуется.
тел. +38 099 183 19 72
Аватар користувача
Valentin
Модератор
Повідомлень: 3391
З нами з: Вів червня 23, 2009 20:52
Ім'я: Валентин
Техніка: Honda + трансформер
Країна, місто: Днепр
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Valentin »

Valentin писав: Чет травня 13, 2021 20:15 И если он в итоге будет выходить 5 - 7 тыс. зелени то по отношению к 20-ти, 30-ти летним караванам это будет давольно таки альтернатива.
Ок! Много ли желающих приобрести такой прицеп по этой цене? Если найдутся, готов начать производить…
тел. +38 099 183 19 72
Аватар користувача
Serg01
Повідомлень: 731
З нами з: П'ят березня 23, 2018 08:53
Ім'я: Sergey
Техніка: Rav4 SpaceBus
Країна, місто: UA Kiev
Звідки: Kiev
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 48 разів
Контактна інформація:

Будівництво каравана силами та коштами форумчан.

Повідомлення Serg01 »

Если интересно, в моем прицепе уже 6 с хвостом. Я еще не обшил внутрянку, пол, не покрасил кухню-санузел, молчу про шторки-карнизы и остальную мелочевку. Посчитать работу, там совсем не 7 и не 8 будет. Хорошо если в 10-ку влезет. :uch_tiv: У нас в стране очень мало тех, кто выложит 10-ку за караван. Основная масса еще 3-4 потянут. Есть такие, для которых и 50 не деньги, но их единицы. Это потенциальные покупатели новых брендовых. Откуда получается цена в 20-30 килобаксов в салоне? При конкуренции в Европе-Америке не думаю, что прибыль 200%. И не 100. Учтите, это массовое производство, максимально отработанная и удешевленная технология с минимумом ручного труда. Линия стоит денег, в противном случае нужно будет делать в рукопашную. Это не 1 и не 2 и не 3 работника, и чем их больше, тем дороже изделие. Люди не будут за 10 килогривен целый день нюхать смолу.
Я не топлю за бездельников, нет, тут выживет какое-то оригинальное решение, чего никто в мире не может предложить. Как у Валентина к примеру.
Відповісти

Повернутись до “Караван (причіп-дача)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей