Безкоштовна стоянка біля моря, Лебедівка Одеська область.

(Одеська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька обл)

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Безкоштовна стоянка біля моря, Лебедівка Одеська область.

Повідомлення DRB »

Думаю варто описати місце де можна стати караваном.
Координати (45.829565, 30.155679) Гугл
Які умови? Напівспартанські :) Основна проблема тієї зони - обрив. Зате саме в цьому місці на траві можна стати караваном прямо біля спуску. Плюси для лінивих - прямо поруч безліміт пива розливного по 22-25 грн за 0,5, овочі фрукти в 5-10 хвилинах ходу (алея яка веде до іншого пляжу).
В тій же кафешці можна і поїсти. Не дешево. Є навіть 3-разове харчування -160 грн, або копмлексний обід 90 здається грн. Продаються до пива бички і місцева креветка :)

Для любителів посидіти в інтернеті - інтернет працює ідеально :)
Хто хоче то можна трохи далі стати і в лісосмузі, але там реально тінь і якщо сонячна панель не зйомна то залишитесь без світла :)
По зручностях. Дике місце тому нічого нема, хоча все можна знайти поруч.
Питна вода - продають прямо навпроти кафе (50 метрів) 2 гривні за літр
технічна вода - або на турбазах набрати 1 грн за літр, або 2 рази на день проїзджає мужик з бідоном на коні - йому можна віддати ємності і він привезе води по 1 грн за літр. Каже що питна, воно схоже так і є, але відчувається трохи сіль. Та що продають 2 грн за літр - нормальна без присмаків солі. Пив, живий.
З тим же мужиком можна домовитись щоб по дорозі забрав сміття, бо сміттєвих контейнерів не знайдено.
В околицях на виїзді з Лебедівки дуже багато шовковиці і є алича. Дівчата знайшли навіть десь дискотеку :)
Злив біотуалету є викопана дуже глибока яма, якщо хімія дозволяє зливати на природу то норм.
Туалет же знову таки є в кафе. ;) 50 метрів від найдальшої точки в цьому полі.

Ну і тепер як воно виглядає (відео чорнові, ввечері викладу якісні):
1. від спуску
phpBB [video]

2. Від води в сторону бару і над полем
phpBB [video]

3. Ми стояли на початку лісосмуги (видно лише мій караван, а навколо нього ще 6 авто з палатками і купа народу)
phpBB [video]

4. і в кінці поля вже з телефону тремтячими руками
phpBB [video]

Вартість - безкоштовно. І в лісі також.

В кінці Лебедівки можна ще стати на косі, але дуже багато народу звідти витягують тракторами :)
На відео можна знайти одноклубників які стали саме на полі. :flag

І ще з поганого. ДОРОГА. Якщо ризикнете сюди їхати то дорога йде через Затоку (пробки перед мостом), далі в сторону Шабо. І коли дорога йде направо на Шабо через переїзд, то в Лебедівку - наліво. 47 км.
Так от з тих 47 км їхати більш-менш нормально можна 35 км десь. Вночі взагалі не рекомендую їхати.
Майже при під'їзді до Базар'янки за 13 км до точки дорога закінчується і йде 5 км кошмару. Цей шмат без каравана можна об'їхати накатаною грунтовкою але там пилюка підіймається будь здоров.
далі останні 7-8 км в тіні дерев теж бувають серйозні ями. тому налаштуйтесь концентруватись останні 13 км і не ці 47 км якщо з караваном відкладайте годину.

І ще - стовби що бачите на відео ввечері світять. Можна зекономити на освітленні якщо треба просто посидіти попити пива :)


Аватар користувача
igor1965
Модератор
Повідомлень: 6264
З нами з: Суб вересня 19, 2009 09:33
Ім'я: Игорь
Техніка: VW t2b (75г\вып)+caravan VW t2a
Країна, місто: Киев Боярка
Skype: igor19651888
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Re: Безкоштовна стоянка біля моря, Лебедівка Одеська область

Повідомлення igor1965 »

Самий кінець липня -початок серпня ,плануємо і ми підкотитись !
[spoiler]Ks- 067-99-34-240 ; Mts-050-108-43-34
Аватар користувача
rembish
Повідомлень: 20
З нами з: Вів червня 27, 2017 12:29
Ім'я: Andriy
Техніка: Ford Escape+Dethleffs nomad
Країна, місто: Lviv
Skype: rembish1
Звідки: Львів
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 6 разів
Контактна інформація:

Re: Безкоштовна стоянка біля моря, Лебедівка Одеська область

Повідомлення rembish »

Цікаве це місце Лебедівка, саме лісом, що над морем. :-): Де хочеш можна розміститись- кому сонце, кому тінь.
Довго приглядався, але так і не наважився поїхати :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et:
Як море? тепле холодне? медузи чи водорості є?
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Безкоштовна стоянка біля моря, Лебедівка Одеська область

Повідомлення DRB »

нічого не було, ні медуз ні водоростей. 2 роки тому були то бачили дельфінів, народ часто дельфінів бачить. Але море було неспокійне тому біля самого берега вода непрозора - піднято пісок.
водичка взагалі я б сказав супер.

Але якщо розміщуватись в лісі то є ще один спуск глибше в ліс
координати
45.8322110, 30.1622725 Гугл

Зображення

Зображення

Зображення


Якщо далі в ліс катанути то можна попасти на кемпінг. Заїзду з цієї сторони нема (і не дивно, бо якби люди заїзджали то до кемпінгу б не доїхали, стали б безкоштовно). Заїзд з тієї сторони закрито тросом на ключ.
В кемпінгу що є - волейбольна площадка, тенісний стіл, підвозять воду, отвори в землі зашторені названо туалетами і душ. 2 роки тому продавали пиво а зараз і того нема :(
ну і можливість зарядити телефони на вході.
І цього року біля того кемпінгу, нажаль, нема взагалі тепер берегової смуги. море забрало все :( тому сенсу там зупинятись вже не бачу. Ще й платити по 70 грн з людини за день. І дорога до нього сташна.

От зробив фото біля широкого спуску в кемпінгу. Що то за синя штука не знаю. Координати орієнтовні 45.8422222,30.1805556

Зображення

Добавлено спустя 12 минут 33 секунды:
Re: Безкоштовна стоянка біля моря, Лебедівка Одеська область.
А от фото шматка біля 5 км перед Базар'янкою.
phpBB [video]
Аватар користувача
west
Повідомлень: 34
З нами з: Сер лютого 07, 2018 15:57
Ім'я: андрей
Техніка: ssang yong actyon Dethleffs RT2
Країна, місто: каменка-бугская
Звідки: львовская обл. каменка-бугская
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Безкоштовна стоянка біля моря, Лебедівка Одеська область

Повідомлення west »

Я був в Лебедівці прошлого року місце супер дуже сподобалось море , вино , риба !!! тільки дороги туда нема . Але все одно ще думаю куда іхати , хочу на Арабатку попарити сустави , чи поіхати на старе місце в Лебедівку . Може дорогу зробили ? :ne_vi_del:
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

west писав: Може дорогу зробили ? :ne_vi_del:
13 км дороги нема.. 5 з цих тринадцяти такі як на відео в попередньому пості
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

Не можу редагувати перше повідомлення. От панорамка. Буде зрозуміло краще саме місце

https://www.360cities.net/image/lebedivka-odessa-region
Ростислав
Повідомлень: 1
З нами з: Пон липня 09, 2018 14:17
Ім'я: Ростислав
Техніка: Mercedes Vito
Країна, місто: Кропивницкий
Контактна інформація:

Re: Безкоштовна стоянка біля моря, Лебедівка Одеська область

Повідомлення Ростислав »

Доброго дня! :uch_tiv: Вперше на цьому форумі і вперше хочу поїхати відпочити в палатці/авто. Скажіть, будь ласка, у лісі місця всім вистачить? Авто середніх розмірів (Мерседес Віто) десь між деревами поміститься? :) Сонце на березі світить протягом дня чи там переважно тінь від "гори"? :-):
Аватар користувача
лікос
Повідомлень: 49
З нами з: Вів серпня 29, 2017 12:51
Ім'я: Володя
Техніка: Рено Master
Країна, місто: Львів
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Безкоштовна стоянка біля моря, Лебедівка Одеська область

Повідомлення лікос »

Вітаю ! Описав вище про Лебедівку... Стояв на косі 6 днів, Толя - Бродяга підтвердить..бо ми зустрічались в Лузанівці, і на диво в Лебедівці... ми давні друзі. На цій площадці де описав Роман без шатра вистояти буде неможливо, я стояв один день, але в сб.і нд. музика з дискотек бабахкала до ранку, в платці буде ,,весело ,, ))) На косі водичка набагато прозоріша і чистіша, вхід в море приємний, бо там де обрив при вході в море спотикаєшся в брили твердої глини. Ка косі ще приймаєш халявні грязеві процедури з лиману Алабей. Дізнався що сюди вже кілька років приїздять з Бреста відпочиваючі. Був я і 1 добу на кемпінгу в лісі, 75грн.з особи..але мені не сподобалось. Умови мізер, хіба що чисто і в холодку,2 спуски до моря проритими тунеями крутими і теж при ході в море брили під ногами. Не раджу! Звортньою дорогою минув це бездоріжжя, і виїхав в Миколаївці , бо вздовж понад морем є нормальні польові дороги і Вам раджу проїхатись бо в мене Рено трафік. Що цікаво - запитуйте. гарного всім відпочинку !
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

Ростислав писав:Доброго дня! :uch_tiv: Вперше на цьому форумі і вперше хочу поїхати відпочити в палатці/авто. Скажіть, будь ласка, у лісі місця всім вистачить? Авто середніх розмірів (Мерседес Віто) десь між деревами поміститься? :) Сонце на березі світить протягом дня чи там переважно тінь від "гори"? :-):
якщо в ліс то все поміститься - місця там валом.

а на рахунок кемпінгу - то 100% не вартує зараз туди їхати в платний варіант - берегової лінії нема
Аватар користувача
лікос
Повідомлень: 49
З нами з: Вів серпня 29, 2017 12:51
Ім'я: Володя
Техніка: Рено Master
Країна, місто: Львів
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Безкоштовна стоянка біля моря, Лебедівка Одеська область

Повідомлення лікос »

А ще...варто таки звернути з дороги в Миколаївку і доїхати до моря..там направо понад морем є багато місць з відпочивальниками, а одне є дуже класне, де бульдозери згорнули обрив , мажорики планували там базу, але видно нова влада завадила.Я там стояв 1 добу біля самого моря, пісок , людей мало. Раджу, і минете участок бездоріжжя, і виїдете якщо поїдете далі понад лісом в Лебедівці, оминувши Базарянку.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

лікос писав:А ще...варто таки звернути з дороги в Миколаївку і доїхати до моря..там направо понад морем є багато місць з відпочивальниками, а одне є дуже класне, де бульдозери згорнули обрив , мажорики планували там базу, але видно нова влада завадила.Я там стояв 1 добу біля самого моря, пісок , людей мало. Раджу, і минете участок бездоріжжя, і виїдете якщо поїдете далі понад лісом в Лебедівці, оминувши Базарянку.
То давайте координати, якщо є фото і ще одну тему - в коментах я вже бачу хороші точки загубляться. І я б на карту додав. Ось на цю карту
Єдине - як з доступом до води і до продуктів там?
Аватар користувача
лікос
Повідомлень: 49
З нами з: Вів серпня 29, 2017 12:51
Ім'я: Володя
Техніка: Рено Master
Країна, місто: Львів
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Безкоштовна стоянка біля моря, Лебедівка Одеська область

Повідомлення лікос »

Роман. Фоток не робив. Опишу - в центрі Миколаївки наліво вул.Чорноморська до бази Пелікан. Там є і бар,крамниця, далі направо понад морем хороша польова дорога, вздовж до самого ліску є багато всяких місць і відпочивальників різного калібру і олаштунків. Але мусите бути автономно , або бути ближче Миколаївки щоб поповнювати запаси. Але рішення приймає кожен своє, щоб мене потім не звинувачувати... Обїхавши лісок що на карті ,в якому кемпінг, виїзджаєте перед Лебедівкою...і оминаєте бездоріжжя і Базарянку :-):
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

лікос писав:Роман. Фоток не робив. Опишу - в центрі Миколаївки наліво вул.Чорноморська до бази Пелікан. Там є і бар,крамниця, далі направо понад морем хороша польова дорога, вздовж до самого ліску є багато всяких місць і відпочивальників різного калібру і олаштунків. Але мусите бути автономно , або бути ближче Миколаївки щоб поповнювати запаси. Але рішення приймає кожен своє, щоб мене потім не звинувачувати... Обїхавши лісок що на карті ,в якому кемпінг, виїзджаєте перед Лебедівкою...і оминаєте бездоріжжя і Базарянку :-):
З караваном по лісу з пилюкою їхати взагалі нема бажання :) Точку докинув..
А як там зі спуском до води? Маю на увазі далі від Пелікана. Бо біля Пелікана бачу класний берег. Фото на гуглокартах знайшов.
Аватар користувача
лікос
Повідомлень: 49
З нами з: Вів серпня 29, 2017 12:51
Ім'я: Володя
Техніка: Рено Master
Країна, місто: Львів
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Безкоштовна стоянка біля моря, Лебедівка Одеська область

Повідомлення лікос »

По лісу їхати не доведеться,нема потреби, попри ліс, дорога польова, укатана, краща навіть як ч.з Базарянку ))). До води є кілька спусків,найкраще там де згорнули бульдозери колись, писав що є там різні ,, дикарі ".... :-)
Аватар користувача
Shai
Повідомлень: 97
З нами з: Сер серпня 06, 2014 11:38
Ім'я: Александр
Техніка: TLC80, MB 420SE, Скиф М1
Країна, місто: Харьков, Украина
Подякували: 7 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Shai »

А что представляет из себя коса на запад юго-запад от Лебедевки? Можно ли по косе доехать до Приморского?
Магнит
Повідомлень: 100
З нами з: Вів липня 10, 2018 19:52
Ім'я: Николай
Техніка: Спринтер.
Країна, місто: Харьков
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Re: Безкоштовна стоянка біля моря, Лебедівка Одеська область

Повідомлення Магнит »

Коса очень узкая, поросшая камышом. Тропа рыхлая, пляжный песок. Непроходима даже для внедорожника. Кусючей мошкары сроду столько не видел.
Зображення
Аватар користувача
seawanderer
Повідомлень: 893
З нами з: П'ят квітня 12, 2013 23:23
Ім'я: Валерий
Техніка: Pajero Wagon IV + HOBBY 540UL
Країна, місто: Украина,Черноморск
Skype: seawanderer13
Звідки: Украина-сейчас ДОМА )) ... короче 4 недели в море 4 дома )))
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Повідомлення seawanderer »

Shai писав:А что представляет из себя коса на запад юго-запад от Лебедевки? Можно ли по косе доехать до Приморского?
песок не помеха ... через мост и по косе километров 15 там будет пункт охраны какой то дальше не пускают ... на вопрос можно ли проехать сказали что там дальше куча прорв через косу к лиманам ... инфа с позапрошлого лета... как в этом году не знаю...может ещё что прорыли...но до Приморского точно не проехать ... сам бы давно сделал тур до сасыкской дамбы )
Если тебе роют яму - не мешай ! Закончат - сделаешь бассейн ...
olzbk
Повідомлень: 34
З нами з: Вів червня 11, 2019 10:58
Ім'я: Oleksii
Техніка: Great Wall Safe & Скиф М2
Країна, місто: Lviv
Подякували: 14 разів
Контактна інформація:

Re: Безкоштовна стоянка біля моря, Лебедівка Одеська область

Повідомлення olzbk »

минулого літа проїжджали косу повністю на позашляховику і виїжджали в приморському. місця шикарні і безлюдні
Зображення
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Одессит »

olzbk писав:минулого літа проїжджали косу повністю на позашляховику і виїжджали в приморському. місця шикарні і безлюдні
Зображення
Капец, какие вы зашифрованные
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
Відповісти

Повернутись до “Кемпінги півдня України (крім Криму)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей