Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Все, що стосується виїзду за кордон... Ділимося досвідом, ставимо запитання

Модератори: Valentin, igor1965

DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення DRB »

Помаленьку поки є інтернет можу починати писати.
Цього року були плани поїхати в Хорватію, Чорногорію і Албанію, повернутись через Грецію, але...
Ціни Хорватії на кемпінги цього року взагалі дикі, і ще я з собою взяв квадрокоптер, отримав дозволи на польоти Хорватії і Чорногорії, але як виявилось в Чорногорію не можна завозити без покупки карнета (маю відповідь консульства) і ці дві речі зіграли роль в тому що плани змінили і ми поїхали в Грецію.
Але, не тут то було щоб 3 числа як і планували рушити в Чернівці і вниз по відомих маршрутах. Мені прийшла СМС про те що треба заїхати забрати карту побиту в Кракові. А це треба робити в робочий день.
Так як на цю карту вже чекав давно, і після відпустки мене ніхто ще раз не відпустить, тому маршрут:
1. Київ-Луцьк до тата і сестри (мама в подорожі в цей час)
2. субота в Луцьку, в неділю в Краків
3. в понеділок забрати карту і на Грецію. Руки знову чешуться їхати в Хорватію, але голова каже - ні. Вниз - на Словаччину, Угорщину, Румунію, Болгарію і в Грецію.
Саме такий маршрут тому що всі кордони - кордони всередині ЄС. Забіжу наперед - так і вийшло - на кордоні не чакали ніде, тільки на заїзді до Греції попросили показати зелену Карту, тому прийшлось зайву хвилину :) потратити.

Але по порядочку.
День 1 - 5 серпня
З Луцька виїхали о 6:30 ранку і порулили на Краківець. І зранку таки попали в чергу
Зображення

В цій черзі простояли разом з проходом двох кордонів 4 години

Зображення

Причина як і написали у Вайбері - італійський страйк поляків. Останній контроль - пропускає 2 машини і просто сидить курить 7-8 хвилин.
І так кожні 2 машини :-(
Зате далі - автобан!
Зображення


DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення DRB »

До Кракова добрались десь біля 15-00. Відразу поїхав шукати кемпінг на півночі міста. Доволі непоганий кемпінг але дорогий. Позаду за кемпынгом басейни. Вартість без струму нам з караваном - 114 злотих на двох дорослих. Це майже 30 євро.
Координати заїзду - 50.095325, 19.941376
Зображення
Тент ми навіть не розкладали. Просто стали щоб переночувати і недалеко було до всього (Ікея, Ашан, біля 3 км), до уженду - теж біля 5 км
Зображення

Заїхали в Ікею, купив пару дрібних речей, наприклад таку поличку в шафу
Зображення
Перекусили в тій же Ікеї. Зранку заїхав зробив свої справи і далі порулили на Угорщину.
В Угорщині відмітив собі кемпінг ближче до кордону з Румунією, дорога йшла в сторону Закопане, потім на Словаччину.
Загалом хто їде - готуйтесь і вірте картам Гугл - зараз в сторону Закопане ведеться купа дорожніх робіт. Тому об"їзди йдуть через села і навіть автобуси об"їзджають.
Далі по Словаччині.
Кордон переходили тут: 49.3041667,20.1608333
Але хіба то кордон? Всередині шенгену просто знак
Зображення

В Словаччині автобани платні, нам треба було автобаном щоб швидше звернути в сторону Кошице, і трохи вниз. Але на заправці мені сказали що оплата мінімум на 10 днів коштує 10 євро на авто і 10 євро на причіп. Я плюнув і поїхам без Кошице (на 60 км коротшою ) крутішою дорогою. І не пожалкував. Дорога непогана, дине що пара перевалів нескладних і ще набрали мінеральної води в 2 каністри з джерела.
Якщо хтось буде там - дуже рекомендую, вода навіть трохи газована!
Координати: 48.6861111,19.9594444
Зображення
І там є туалети, але прикол - жіночий і для дітей нормальні а в чоловічому жарт :)

Зображення
До Угорщини заїхали тут:
48.1688889,19.8222222
Зображення
По Угорщині також поїхали безкоштовними дорогами і до кемпінгу доїхали орієнтовно в 21:40
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення DRB »

Кемпінг вибирався не випадково.
Принцип як я деколи шукаю де стати по дорозі - відкриваю гугл карти, вводжу "готель" або "кемпінг" англійською і аналізую фото користувачів і опис.
Так от чим сподобався сам кемпінг? А тим що по ціні орієнтовно 20 євро за двох крім кемпінгу ми використовувати можемо ще й термальні пару басейнів на території кемпінгу
Координати кемпінгу: 46.936350, 20.122295
Назва на гугл картах: Tisza Thermal Camping, насправді я так розумію назву змінено на якийсь Barack Camping.
Так от. В 21:40 вже не засиляють - працює ресепшн з 8 до 20. А нам дозволили стати де хочемо щоб переночувати. Щоб зранку поселитись.
І ми вирішили не просто переночувати а ще й день тут скупатись відпочити.
Зображення
Ну як же ж без відпочинку перед відпусткою?
Струм ми не оплачували, палатку відкрили лише маленьку щоб швидше зібратись.
Зображення
І залишились недарма. В групі Вайбер я вже викидав фото, так от. На вулиці кілька басейнів для дітей, маленька і велика гірки, вода 28 градусів
Зображення

Критий басейн температура 28 градусів
Зображення

Два невеликих басейни в яких зверху банером роблять тінь з температурою 38 один і 36 другий
Зображення

Зображення
Ну і територія для відпочинку
Зображення


Зображення

В обід катнулись велосипедами в місто і купили Радлера, запустив морозилочку
Зображення
Хто буде на таких курортах готуйтесь що в магазинах не хочуть розраховувати картою. Після слів - Форнітів нема, або карта або євро, зі скривленими обличчями взяли карту.
Ну а зранечку спакувались і вперед в сторону Софії
Зображення
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення DRB »

Нагадаюсь, за дороги Угорщини ми не платили, а навігатор гугл веде вперто на автобани. Тому приміточка - дороги автобани в Угорщині мають приставку "М". І паралельно з нею йде дорога без "М". Наприклад М65 і 65. Так от треба просто візуально переглянути маршрут та й усе. На знаках дуе чітко розписано в угорщині на перехрестях - М65 наліво, 65 прямо. І так ми спокійно докотились до кордону Угорщина - Румунія.
Дорогу описувати нема сенсу. Ми просто їхали.
Проходження кордонів - по 1-2 хвилини, не більше. Оплату за мст у Відині я, нажаль, не згадаю суми.
Головне у Відин коли їхати то не бійтеся - об"їзджайте фури по зустрічній - їх черга велика.

Дякую Жора (з цього ж форуму) за орієнтир на стоянку для караванів. Їхали через Відин до неї.
Координати 42.6394444,23.4388889
Назва для пошуку в Гугл - Паркинг Каравани "Врана"
Доїхали без проблем, але пізно. Тому, нажаль, випити ракії не вийшло.
Для тих хто будуть на цьому паркінгу - вартість на двох з караваном - 10 євро. Дають струм (ми не брали), на території є туалет і вода і душ з бойлером. За такі гроші - ідеальне місце.
Тіні нема.
Один мінус основний - думайте як будете залишати караван без тягача, не скрізь але насипана галька. І опорне колесо не їде.
Зображення
Проста вечеря, пару слів по вайберу і спать.
Зображення
Дорога до точки нашщої зупинки в Греції по гуглу зайняти має біля 6 годин, тому не поспішаючи зарулили по супермаркетах і затарились вином, пивом і радлером. Трохи овочів. І пару палок сухої ковбаси про всяк випадок. Наперед скажу - за 10 днів було випито все. Тому можна було радлера і вина брати з запасом :)
Стоянка зранку
Зображення

І завжди в Болгарії беремо "Лютеница". Ну дуже смачна штука!
Зображення
І ще прийшлось купити два колеса. Передісторія - взимку в мене вкрали комплект літньої гуми, тому вирішив допалити зимову. Але після 2500 км з караваном помітив на заправці що передні злизані до сліків. Не пережили. Тому куплено два колеса на передок після супермаркетів і поставлено. Тепер можна і далі в дорогу до Греції.
По дорозі до Греції - в сторону Салоніки дорога лише один варіант - На Благоєвград.
Кордон - пару хвилин і все. За кордоном оплата за автобан. Авто з причепом 2.40 євро. Але місцеві (з караваном не вийде (занадто вузько)) виїзджають через отвір у відбійнику відразу за кордоном і проїзджають по паралельній дорозі, вона виводить зразу поза пунктом оплати на ту ж дорогу :)
Тому на легковику можна зекономити.
Далі кілометрів 30 хоч і автобан але дорога трусить і має ями. Потім - без проблем. Ідеально
І десь о 20-00 ми добрались до місця. Кемпінг Катеріна (40.0511111,23.9908333)
Зображення
Аватар користувача
Lik-r
Сергей К
Повідомлень: 791
З нами з: Суб квітня 14, 2012 20:34
Ім'я: Сергей Леонидович
Техніка: Hyndai Santa Fe+ Тушкан
Країна, місто: украина
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення Lik-r »

Интересно. Ждем продолжения.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 126
З нами з: Пон грудня 04, 2017 15:51
Ім'я: Павел
Техніка: Toyota Hilux
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 38 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення pilgrim »

Салют Рома ... да, ты был прав по поводу возможных пробок в Сербии ))) ... сперва попали на час в пробку в горах Сербии, сарзу после Македонии из-за ДТП собралось много машин пока растащили стлокнувшихся ... на пунктах оплаты правда проезжали быстро ... а вот на сербско-венгерской границе мы простояли 9 часов )) думал свихнемся )) ... подъехали к границе около 3:30 ночи и выехали в Венгрию около 12:30 дня :)

Зображення
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 126
З нами з: Пон грудня 04, 2017 15:51
Ім'я: Павел
Техніка: Toyota Hilux
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 38 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення pilgrim »

Выложил несколько фоток тех мест (кемпинг Катерина и окресности) в блог: https://pilgrim.livejournal.com/73644.html

Зображення
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення DRB »

Так це саме біля Катерини. Продовжувати вже буду з дому. Бо в нас цього року всі дні були саме в кемпінгу, і лише 2 рази виїзджали - 1 раз в магазини до Нікіті і один цікавий день буде з фото різних пляжів і кемпінгів (за день об"їхали весь палець на якому стоїмо заїзджаючи в бухти)
Завтра рулимо в Софію. 14 днів пролетіли швидко.

Про Сербію так люди і пишуть - як пощастить - можна або швидко пролетіти всі кордони і автобан, а можна попасти. Хоча про 9 годин на кордоні чую вперше - максимально що чув 4 години стояли. Тому туди і не їздимо.
Назад хочу ризикнути поїхати на Рені. Пишуть що доволі непогана дорога зараз Одеса-Рені. Перевірю
Аватар користувача
Жора
Повідомлень: 485
З нами з: Чет листопада 12, 2009 13:38
Ім'я: Евгений
Техніка: Hymer Tramp 574 GT 2005
Подякували: 6 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення Жора »

через Ренни нормально ехать, а с таможней - как повезет. На въезд в Украину молдаване работают медленно, тк фуры иногда таможатся в нашем окне. В прошлый четверг пять машин пропускали 1,5 часа, точнее ждали долго, а потом пошло. Весной был один - ждал около часа, таможенник разбирался с одним грузом.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

Жора писав:через Ренни нормально ехать, а с таможней - как повезет. На въезд в Украину молдаване работают медленно, тк фуры иногда таможатся в нашем окне. В прошлый четверг пять машин пропускали 1,5 часа, точнее ждали долго, а потом пошло. Весной был один - ждал около часа, таможенник разбирался с одним грузом.
Пройшли за годину Румунія-Молдова-Україна.
Але про то потім.. зберусь з духом щоб продовжити
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення DRB »

Далі ми просто відпочивали в кемпінгу, робили фото, купались. Тому далі трохи буде фотографій.

По вартості кемпінгу
1. особа - 6 євро
2. караван - 6 євро
3. струм - 3.50
тобто на двох 21.50
ми ще машину також не виганяли, тому ще додатково 3 євро за добу було. Можна було зекономити трохи.

От і перша панорамка готова. Ранок, біля 7 ранку одного з днів.

https://www.360cities.net/image/camping-katerina

По самому кемпінгу - все супер. Реально. Мінус був один - не працює нормально вай-фай і мало того, мобільний інтернет тільки біля пляжу (в мене польська картка була)
Кожного ранку з 8:10 до 8:30 приїзджають привозять різного виду хлібопродукцію свіжоспечену.
На території міні магазин з водою, морозивом, пивом.
І так само разом з хлібом але не кожного дня привозять рибу прямо в кемпінг.

І основне - саме в цій бухті з жилих місць лише кемпінг, тому на пляжі народу майже нема. Тільки або ті що з кемпінгу або ті хто проїздом.
В основному в Греції на пляжі їздять туди де є бар на пляжі. А тут супер - його якраз нема :)

Добавлено спустя 27 минут 53 секунды:
А якщо трішки сонце буде вище і піднятись на горку поруч то виглядає ця місцина от так:
https://www.360cities.net/image/halkidiki
Магнит
Повідомлень: 100
З нами з: Вів липня 10, 2018 19:52
Ім'я: Николай
Техніка: Спринтер.
Країна, місто: Харьков
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення Магнит »

Очень интересно! Я пока доехал только до Варны.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

Магнит писав:Очень интересно! Я пока доехал только до Варны.
А яка кінцева точка?
Магнит
Повідомлень: 100
З нами з: Вів липня 10, 2018 19:52
Ім'я: Николай
Техніка: Спринтер.
Країна, місто: Харьков
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення Магнит »

Остановился на кемпинге Laguna за 18 км от Варны. Я на Вито. Я выложил адреса кемпингов в теме "кемпинги Болгарии"
Зображення

Зображення

Зображення
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення DRB »

Ото в цьому Лагуна ми не стали, бо в ньому нам запропонували стати на площадці де вже було 2 авто... Стояти так близько мені було незручно до людей.
Магнит
Повідомлень: 100
З нами з: Вів липня 10, 2018 19:52
Ім'я: Николай
Техніка: Спринтер.
Країна, місто: Харьков
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення Магнит »

Там каждых два дня менялась обстановка. Литовцы стали впритык ко мне, а на утро уехали.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

Магнит писав:Там каждых два дня менялась обстановка. Литовцы стали впритык ко мне, а на утро уехали.
Ну от я цього і не зрозумів, вже на тому малому плато стояло 2 палатки з двома авто і мені пропонували бусом + караван тут стати...
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення DRB »

Ну що ж ... їдемо помаленьку далі.
9 серпня ми доїхали після обіду до кемпінгу. Підійшов до Яніса - чи є місце мінімум на 10 днів - віддав мені відразу останнє місце в тіні. :ya_hoo_oo:
Бо я думав що місць не буде і прийдеться 1-2 дні стати десь в сторонці чекати поки місце звільниться.
Тому поселились, розпакувались.
Зображення
Координати (40.0511111,23.9908333)
Сфотографували берег вечірній
Зображення
Я взяв велосипед і швиденько катанув за м"ясом. Встиг. М'ясна крамничка працює лише до 21:30
Купив з запасом на 2 дні. Морозилка вже працює, тому все буде добре.

І ввечері відмітили приїзд.
Самогончик півтора літра їхав ще з України. Поки розпаковувались то в морозилочці і охолодився
Зображення

Ну а далі - автору цього тексту зранку виповнилось 40 років.
Зранку мені було вручено кекс зі свічкою :) Потім фото себе заспаного лохматого з кексом додам бо не на моєму телефоні робилось.
Скажу одне - доволі непогано свій 40й день народження проводити от тут.
Зображення
Кілька днів підряд плани стандартні - зранку купатись, в 11-12 я ховаюсь в тінь, бо таке сонце мене палить швидко.
В тіні я п"ю сиджу пиво, радлер і в обід готуємо щось собі на грилі.
Ну або їздимо куштувати морозиво.
Точки де що купити ми знаємо з минулого року але нічого страшного якщо і повторюсь.
На свій ДН поїхали ще і на морозивао, продають тут (40.034236, 23.980797):
Зображення

От такий вказівник на дорозі:
Зображення

По цінах для України недешево, але я воно того вартує. 600 грам морозива (можна набирати різними кульками як в лоток так і в вафльний стаканчик) десь біля 9 євро.
От такий вибір морозива - два холодильники - кожна ємність - різне морозиво
Зображення

Хліб тут також можна придбати і різні солодощі,
Зображення
Зображення
Позаду видно і молочка деяка.
Навіть торти з морозива є. Якщо не помиляюсь то кілограмовий гарний 13 євро десь.

Ну а потім назад до кемпінгу вздовж сусіднього пляжу.
Знову повтор минулого року - на цьому пляжі постійно стоять кемпери і каравани без кемпінгу.
На початку є така територія стоянки (перші 3 дні стояв тут і караван)
Зображення
Координати 40.0355556,23.9886111
А потім тиждень тут було забито кемперами.

Трохи далі навпроти таверни є закинутий кемпінг і є дерева. Тут також стоїть купа караванів, кемперів.
По центру наступного фото видно в тіні стоять, але є і такі що на березі (координати біленького орієнтовно такі: 40.0405556,23.9838889 )
Зображення

І ще трохи тих хто в тіні
Зображення

А це вихід з кемпінгу де стоїмо ми
Зображення
А так виглядає перший ряд кемпінгу з дороги. Машини тут часто не їздять. Рахуйте що перша лінія над пляжем :)
Зображення

І так як адмін любить таберти, то ось фото парочки
Зображення

Ось з власниками цього таберту ми поговорили. Вони тут платять за місце цілий рік. І приїзджають коли собі хочуть в сезон.
Старші люди, чоловік працював 50 років в Німеччині. І зараз просто живе отримуючи пенсію з Німеччини.
Зображення

Ну а в нас на обід
Зображення

І до вечора морозилка розкочегарилась наповну. Цілий день в неї ставили радлер і швиденько забирали холодний...

але правильний продукт в ній лежав постійно
Зображення

Повечеряти катанулись велосипедами в таверну (40.041412, 23.983692) цього вечора.

І по дорозі назад заїхали до супермаркету недалеко. А там навіть морські черв'яки для рибалки продають
Зображення

І минулого року уваги не звертав, каравану не було, але тут і багато що до караванів продається (координати магазину 40.0458333,23.9844444 )
Зображення

Загалом цей супермаркет має не найбільший асортимент (той що більший знаходиться далі), але все-одно, здивував.

А щоб гарно закінчити про цей день то закінчимо так:
Зображення

Наступний день провели в морі, і прогулялись трохи за кемпінг (мені з собою дали вудочку і все для ловлі, тому хотів глянути де ж цікаво на камінні можна половити зранку рибу)
Зображення

Таке місце є, на одну сторону - вид на гору Афон (сусідній палець Халкідіки)
Зображення

А з іншої можна половити рибу. В ущілинах повно крабів, важко сфотографувати, втікають. Але одного зловили на фото
Зображення

Ну і ще одне гарне фото.

Зображення

Доречі, ось ця панорама зроблена майже над цим невеликим "мисом".

https://www.360cities.net/image/halkidiki

Ну і старались постійно купувати якісь рибопродукти. Хоч вони тут коштують так само як вдома - вибір більший і самі вони більші, та й на грилі смачніші.

Баклажанчики з Болгарії.

Зображення

і кальмарчик з Греції нормально поєднались на вечерю:)
Зображення

Але ж ми типу голодні то ще й насмажив м'яска і теж на гриль
Зображення

Звісно що це все не доїли :)
Зображення
Зранку вирішив спробувати половити рибу. Але про це пізніше.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення DRB »

Ну що ж.. далі.
Рибалка.
Я не ловлю рибу. Взагалі. Але дуже хотілось спробувати щось зловити в морі. Не просто ж пузо гріти. Тому в 5:40 прокинувся і побрів на каміння :)
Весь комплект риболова мені було презентовано хорошою людиною, залишилось то все зібрати.
Як мінімум початок хороший - гарний схід сонця на фоні гори Афон. Є ще відео, але всі фото, відео будуть зібрані посортовані трохи пізніше. Зараз поки в голові ще свіже опишу що було де було :)
Зображення

А про рибалку то розповім чисто "поржать" :)
1. Зібрати вудочку-спінінг вдалось без проблем.
2. далі стопери вдалось начепити теж нормально, але не того розміру - поплавок проходив мимо :) Поміняв на більший.
3. грузило начепив, стопером закріпив.
4. крючок начепив (з поводком)
5. закинув і... поплавка нема :) Втонув :-) :-)
6. тягну назад.... обриваю крючок, дно, каміння. :-)

Починаю думати - напевне заважке грузило. починаю його обрізати, примірюю біля берега без крючка :-) щоб поплавок не тонув
Дуже жалкую що не знімав ці процедури на фото або відео :)
Обрізав, вродь все ок. Поплавок не тоне. взяв шарик пінопласту невеликий з собою, щоб крючок трохи плавав, надів наверх крючка.
Ловити пробував на мідії. Надівати її це блін дурдом поки знайти за що ж зачепити :) Треба було підварити хоч трохи мідії :)

Закинув - не клює :) підтягнув до берега - крючок плаває на поверхні :)
Зняв пінопласт. от тепер вродь ок.
Закинув ... і викрутився впав в море поплавок.... наловився блін. :-) :-)
Але після 5 хвилин пошуків знайшов його - плавав біля одного з каменів, думав не знайду (він викрутився просто). Прикрутив і.... нема ручки на катушці ;;-))) :-) Теж викрутилась. Шукаю.
Знайшов.
От так от пройшло десь 2-3 години :)
Зображення
От такий з мене рибак.
Але після того всього, пробував ще міняти глибину занурення крючка і нарешті почало клювати. В результаті зловив дві мааааааленькі рибки :-) Але ж зловив!!!!
Зображення
Зображення

Щоб зрозуміти наскільки маленькі сфотографував на фоні кавової чашки
Зображення

От таке. Рибу випустив після фото.

Але було цікаво :)
Забіжу наперед - ще один день пробував ловити на червяків морських, які купив в магазині. В іншому місці з берега - Клювало пару разів всього і пішов з пустими руками. Тому буду вже тут в Україні шукати когось хай покажуть розкажуть що я роблю не так :)

Рибалку запив болгарським вином
І купили кинули в морозилку риби і креветок. З таким рибаком уловом не наїсишся :)

Зображення

Що за рибка не знаю, але вона вся на грилі була смачна :)
Зображення

Та й креветка теж
Зображення

Ну а далі все стандартно - пляж море, сон, їжа, море, пляж :)

Заговорили з сусідами німцями, які катаються на кемпері. Ввечері попили нашого самогону з ними. Вони взагалі дивно вживають алкоголь. Без їжі але рюмку 40 грам розтягують на 3 рази :)
Він - звичайний водій автобуса, купив кемпер (я так розумію заводське виготовлення на основі вантажних бусів) за 38 тис. євро новий. Всередині є все. Катаються по Греції не вперше, бояться Албанії, не розуміють цін Хорватії взагалі.
до Греції їх маршрут: Німеччина-Італія-паром до Греції (в дві сторони 380 євро) і назад. Не хочуть їхати по кордонах.
Приємні люди. Презентували нам дві баночки пива, і 2 баночки Радлера. Пиво досі стоїть в холодильнику в нас вдома :)
З собою з Німеччини везуть величезну кількість пива і Радлера.
Зображення

13 числа в понеділок ми порулили катнутись в Лідл, глянути що там є і Леся захотіла в Джамбо.
Я хотів же купити на дорогу назад вина грецького Ретсіна, і по дорозі ми заходили в різні супермаркети.

Чому саме це вино? Тому що минулого року я шукав - що ж везти з Греції? І єдине вино яке є оригінальним - саме це.
Воно є в півторалітрових і в півлітрових пляшках. Виробники різні, найпопулярніший саме той що на фото - Маламантіна. Його і продають в ресторанах.

Вино дуже специфічне. Має присмак і запах хвойної смоли. Але в жарку погоду холодним уходить на ура.
Тому рекомендую або в ресторанчику чи таверні спочатку спробувати, або купити пляшку півлітрову, охолодити і спробувати. А тоді думати будете його купувати більше чи ні. Більшості моїх знайомих воно не подобається. :nez-nayu:

Ми ж набрались ще додатково Радлера і от так це все охолоджувалось (головне випивати або виймати час від часу щоб не замерзло :) ) Вино півторалітрове зверху.
Зображення

Тепер про магазини.
Якщо їхати на Халкідіки середній палець то останній мережевий супермаркет Лідл знаходиться за цими координатами: 40.216797, 23.679525
Найбільша проблема - зупинитись біля магазину з караваном буде, ми ж катались вже без нього. Тому проблем не було. В Лідл же стати караваном можна над дорогою, але лише у зворотньому напрямку. навпроти є АЗС, можна спробувати там стати.
І майте на увазі що взагалі в місті Nikiti припаркуватись з караваном буде майже нереально вдень. Та й пробка тут постійна існує. Лідл знаходиьтся на виїзді.
Після Лідл ми порулили в сторону Джамбо, місто Неа-Муданія, ще 30 кілометрів. І там же знаходиться невеликий супермаркет.
От ціна на півлітрову Ретсіну в супермаркеті недалеко від Джамбо (координати 40.2475,23.2825)
Зображення

В цьому магазинчику ціни на фрукти були трохи нижчі ніж в Лідл, і Маламантіна була, в Лідлі ж чомусь саме Маламантіна виробника не представлено.

Далі зайшли в Jumbo - Тут є куча цікавих дрібниць. Кому хочеться підносів, масок, ліхтариків, сушарок чи іграшок - заїдьте подивіться - асортимент великий, з караваном місце було де стати. Координати
40.249599, 23.279895
Фото є з Джамбо але з Болгарії, буде пізніше. По дорозі назад заїхали. Зразу скажу що в Софії в Джамбо набагато більший вибір. :mi_ga_et:

По дорозі назад ми ще зупинились в Нікіті, позаходили в кілька магазинів. Ціни взагалі більш-менш однакові в них. В одному з них взяли м'яса на вечір, воно дешевше виходитьдесь на процентів 20-30 ніж те що біля нашого кемпінгу.
Але ж краще свіже ;) Загалом покупок було небагато, але хоч не треба буде по дорозі назад робити зупинки :)

Ще чим була корисна поїздка - тим що я побачив що в мене здурів телефон - перестав взагалі бачити супутники. Після купи маніпуляцій стало зрозуміло що вихід один - скидання налаштувань до заводських.
Тому ввечері було чим зайнятись.
О. Заодно згадав мінус нашого кемпінгу - вай-фай є, але інтернет паршивий, тільки коли народ не користується можна щось зробити.
І то треба йти сюди до ресепшн
Зображення
І мобільний інтернет працює лише за територією. Тобто повний відпочинок.
Тому цього вечеора прийшлось знову йти в таверну, пити вино і налаштовувати телефон (качати додатки, резервувати і відновлювати контакти). Про всяк випадок ще раз координати таверни де є вай-фай. 40.041392, 23.983685

Далі з 14 числа до 18 ми просто ... нічого не робили. Знову відпочинок. В нас вирішила жити кішка :) Місцева з кемпінгу
Зображення

І ще коли ходив до ресепшн, поговорив про щось з Янісом, пожалівся що нема українців ніде поруч і в кемпінгах поруч, а він каже що навіть тут стоять з України люди! :sh_ok: і давно. А ми не знали. Пішов знайомитись.

Так от. Бачите ось цю тему?
viewtopic.php?f=87&t=6804

Ось це вони стояли виявляється разом з ними.
Зображення

Просто вони стояли з іншої сторони на сонці, щоб панель працювала сонячна.
А як взнав? Він зайшов до нас подивитись караван і щось поговорили, а я кажу - так модуль же під ваше авто продавався на форумі караванінг.ін.уа.
А він каже - так то я продавав! От так буває :)
Більше тижня стояли поруч і не знали :)
Вище він давав посилання на свій блог - то раз я вже дійшов повторюсь. От їх історія
https://pilgrim.livejournal.com/73644.html
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення DRB »

Ну що ж... поїхали далі? Багато нема про що писати, але я спробую :)
Цього року в нас був відпочинок лінивих. Вперше в житті на одному місці в відпустку 13 днів просиділи.
Найбыльше по грошах на місці було витрачено на морепродукти.
Частково купуували коли привозили в кемпінг рибу, але більшість в цьому магазині (40.0366667,23.9680556)
Зображення

Щоб не пропустити то біля нього от такий щит
Зображення

Асортимент морепродуктів постійно мінявся. З ціни що пам"ятаю то мідії 4 євро за кг Восьминіг здається 18.
Одного разу і фото зробив
Зображення

Найцікавіша риба яка була то було щось схоже на рибу-голку. Чим цікава, а тим що коли її їли то виявилось що кості мають щось всередині що надає їм ЗЕЛЕНОГО кольору. Чомусь фото не зробили, але є фото з прилавку
Зображення

Хто знає що за риба скажіть, бо я в гуглі ці букви не наберу.

Що ще є в околицях місця де ми стояли? Піду по дорозі зверху вниз.
1. Овочі-фрукти координати 40.048444, 23.976995. Але не вартує тут купувати, спочатку варто проїхати трохи далі. Теж продають. Чому? Бо тут це все привозне на продаж, а далі у людини свій город. Читаємо нижче. Вже що не купили на наступній точці можна повернутись купити тут. Вона недалеко, метрів 300-500.
2. магазин сувенірів за завищеними цінами по правій стороні. Координати 40.047473, 23.975995. Вибір великий, але чисто розрахунок на туристів. Я не пам"ятаю що саме не сподобалось по цінах. Але зате на місці є і магніти, і місцева граппа.. загалом все що можна привезти з Греції сувенірного тут є.
Зображення
3. Через дорогу від магазину сувенірів пекарня. В саму пекарню не заходили, тому не опишу. Але що корисне - прямо тут можна набрати води, є кран на вулиці.
Зображення
4. овочі-фрукти. І трохи не забув, тут ще продають граппу. 6 євро пів літра 3 євро 0,25. Можна поторгуватись. Чому кажу що тут краще купувати? Тому що помідори, перець, трави вирощуються прямо тут, людина продає частково те що виростила сама. При нас були греки і хазяїн пішов в город нарвав їм різних трав до чогось пучок. І ціни на ці продукти і персики нижчі. Також є багато чого привозного (в упаковках). Тому краще купити спочатку тут, якщо чогось не вистачило ну тоді розвернутись і назад. Фото не моє. Але виглядає це так:
Зображення
5. Рибний магазин про який писав вище (40.0366667,23.9680556)
6. зразу за рибним м"ясний (в нього не заходили)
7. поворот на Sykia, і вартує один раз сюди повернути, в парі метрах знаходиться АЗС і зразу за нею супермаркет. От коли в нього заходиш, відразу видно що він не розрахований на туристів. Більше на місцевих - вибір овочів інший, нижчі ціни на молочку і спиртне. Інший взагалі асортимент. Координати 40.033730, 23.965337.
8. вертаємось на трасу. По ліву сторону знову АЗС і знову супермаркет. Тут відразу видно - для туристів. Купа пляжних речей, столів, шезлонгів, все для рибалки, газу, кемпінгу, більший вибір спиртного, зонти. Загалом все що потрібно. (40.031746, 23.972167)
9. по правій стороні знову можна купити овочі і фрукти, теж вирощують щось на місці. Цього року тут нічого не купували, минулого склалось теж враження приємної хазяйки. Хоча її прийшлось гукати (40.032348, 23.976441)
10. Відразу заїзд на невелику парковку до м'ясного магазину де постійно купували м'ясо. Єдине - не беріть там готовий шашлик який йде на шпашках з овочами. Чому? тому що він такий жирнючий, стільки сала, що його лише під самогончик з чорним хлібом буде смачно. Хоча коу сподобалось - купу сала віддали :) 40.032430, 23.976754
11. Найкраще місце, пекарня з морозивом. Вище ї описував. 40.034007, 23.980686
12. І тут поворот вліво (40.034656, 23.981893), і далі до кемпінгів. І по правій стороні буде майже відразу один кемпінг, потім перше місце де безкоштовно можна стати, зліва ще два кемпінги і одна кав"ярня, і таверна і покинутий кемпінг, і супермаркет разом ще з одним великим кемпінгом і далі до місця де стояли - до Катерини. Асфальтованих поворотів сюди ще є декілька раніше - 40.051591, 23.983312 та 40.054037, 23.983436. Але якщо об"їхати то якраз можна відвідати і зрозуміти що тут є за магазини щоб потім спокійно кататись велосипедами :)
Ну і після рибного магазину, вибачайте, сам слюну ковтаю коли фото викладаю і згаду. Але ж було, то був восьминіг з невеликою кількістю креветок під пиво :)
Зображення
І ще - в рибному магазині всю рибу чи навіть восьминога чи кальмара відразу чистять, і про восьминога нам сказали не смажити відкрито а в фользі. Ми йоо досмажували от так:
Зображення

А далі до 18 числа ми тільки то й робили що купались, їли, я ще раз пробував невдало половити рибу, і відпочивали
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Багато фото не робили бо всі ці місця нам знайомі. Але в кінці коли дорозберу фото викладу ще трохи підводних. Бо був один день коли прийшло в бухту купа великих медуз, був один день коли була просто тьма різної риби.

І ще в кемпінгу постійно траплялись різні караванчики і кемпери. Наприклад от такий
Зображення
Трансформер в такого
Зображення

Кидався в очі ще цей
Зображення

А далі 18 серпня, вирішили ми обкатати цей палець по різних пляжах по кругу, подивитись заодно і на кемпінги де ще вартує зупинятись. І зробити трохи відео з коптера і панорам.
Маршрут вийшов орієнтовно такий:
https://goo.gl/maps/TPaTL8KAs7T2

Добавлено спустя 1 час 59 минут 24 секунды:
Всі точки які на мою думку можутьбути корисними збираю ось на цій карті. Там і те що може придатись в дорозі (і інші країни), багато чого набрано з інших форумів (найбільше з польського camperteam.pl)
https://drive.google.com/open?id=1yk8Un ... sp=sharing

Поділено по шарах - можете відключити все, залишити кемпінги, або лише точки де можна набрати води
І тепер про поїздку навколо півострова.
Поїхали зранку, по вузькій дорозі, бо судячи з усіх карт до сусідніх пляжів можна доїхати не виїзджаючи на головну дорогу.
Принцип - нікуди не спішимо - дивимось карту де може бути пляж і якщо грунтовка - некрутий спуск - їдемо. Де гарно - стаємо робимо фото.
Почали з фото пляжів де стоїмо з іншої сторони
Зображення

Далі дорога вузька і коли виїхали "за куток" то перед очима - нежилі землі з купою доріг. І грунтові і асфальтові і бетонні. По карті кілька пляжів.
Заїхали на одну горку 40.032778, 24.015833 і парочку фото.
Зображення
Знизу і справа і зліва пляжі, один з них позначений як для нудистів.
З тієї горки по правій стороні було видно великий пляж, поїхали до нього.
Зустріли авто з України, нажаль, без власників.
Зображення

Море тут 40.0261111,24.0172222 дуже швидко стає глибоке. Є кілька кемпінгів, один взагалі на пляжі, але я так розумію здаються каравани, які стоять тут стаціонарно.
Зображення

Кемпінг який має непогану оцінку зайшли подивитись. Але я навіть фото не робив. Вартість та ж що в Катерині, але... Набагато менше місця, невелике приміщення з душовими туалетами, думаю зранку тут тяжкувати помитись. І до цивілізації взагалі далеко. Хоча є свій супермаркет і кафешка. Camping Paradisos називається він.

Їдемо далі. до містечка Kalamitsi 39.991111, 23.992500

Гарна бухта, гарний пляж.
Зображення
Багато кафе і магазинів
Зображення

Зображення

Але так щоб був десь кемпінг над водою то нема. Вони всі далеко від пляжу.

Їдемо на наступну точку. Кемпінг біля цього ж містечка але треба виїхати на трасу і проїхати кілька метрів.

Перше що кинулось в очі - купа машин на парковці перед кемпінгом.
Зображення

Далі на вході зупиняють всіх хто заходять і якщо не живете в кемпінгу - треба залишити паспорт і дві години можна знаходитись безкоштовно.
З іншої сторони віконця якась черга.
Як виявилось, це черга людей які виїзджають з кемпінгу і хочуть розрахуватись. :sh_ok: Черга в касу. Доволі велика.
Щодо самого кемпінгу, то він класний. Є басейн
Зображення
Є два види місць - дешевші і дорожчі. Ціна трохи вища як в Катерині на дороге місце (7.50 з людини) а на звичайне така сама 6 євро.
Стоять люди і з палатками дуже багато
Зображення
І каравани і кемпери
Зображення

Здаються і будинки
Зображення
Туалети душі ідеально чисті і сучасні, і головне - їх кілька по території, і на виході з пляжу
Зображення
Територія зелена
Зображення
І класний пляж
Зображення
Є і магазин і бар, тобто є все щоб просто відпочивати не виходячи нікуди.

Єдине що - багато людей але реально кемпінг класний.

Координати - 39.986111, 23.986944

Але їдемо далі. Наступна зупинка - кафе Панорама. Були тут минулого року, гарний вид

Зображення

Тут воно: 39.982500, 23.961111

Не пам'ятаю ціну, пам'ятаю що дорого але дуже смачно фірмове морозиво Панорама :)

Зображення

Наступна зупинка - Porto Koufo
Були тут вже раніше, але хотів саме тут зняти панораму. І зняв. Прошу подивитись яке це класне місце:
https://www.360cities.net/image/toroni-halkidiki

І додатково ще одне фото з землі :) Хоча, думаю, після панорами воно непотрібне :) Координати: 39.962222, 23.926111

Зображення

Добавлено спустя 29 минут 2 секунды:
Їдемо вперед, швиденько мимо Тороні. Зупинятись тут немає бажання. Пляж класний, але людей - просто тьма. Це не наше.
Виїзд з тороні закінчується бухтою. Фото зроблено орієнтовно звідси 39.995188, 23.886857 в одну сторону
Зображення
і в іншу (тут є кемпінг також але в нього не заходили, пляж гарний).
Зображення

Далі поїхали було над берегом по дорозі, але вона швидко перетворилась на грунтову, доїхали до пляжу нудистів, розвернулись і назад. Не хочеться кататись по грунтових якщо поруч є асфальт.
Ціль була - по можливості доїхати до точки де видно на карті щось схоже на острів. І таки доїхали.
Ще пробували одну дорогу - теж перетворилась на грунтову, тому звернули далі. Ось цим маршрутом. https://goo.gl/maps/ygVWYzJxghA2
Кому в навігатор то поворот краще робити ось тут: 40.045151, 23.827994 потім на першій розвилці правіше, і коли доїхали донизу - вліво.
В результаті доїзджається до ось цього пляжу 40.022976, 23.825780:
Зображення
Я вже думав було кинути тут машину і далі пішки, бо на фото видно таку дивну дуже грунтовку вгору, але не треба так робити. Дорога асфальтова йде вліво і її реально не видно, здається що лише грунтовка - їдьте сміливо.
І навіть далі коли буде вже грунтова - ще можна їхати, а за метрів 400-500 я машину вже залишив бо були знаки - їхати заборонено. А далі ще купа знаків - кемпінг заборонено, приватна територія.
Зображення

Хоча народ їде під ці знаки, я не ризикував.
Їхати сюди однозначно варто!
Зображення
Зображення

Але ці фото всього не покажуть, тому перейдіть за посиланням і подивіться ось цю панораму:

https://www.360cities.net/image/diaport ... -halkidiki

:co_ol:

Координати 40.015000, 23.822500

Погуляли, пофотографували, набрались емоцій і поїхали далі щоб зачепити поки сонце ще вдало є на пляж, який знайшов Ернест (той що здає в оренду каравани)
Координати того пляжу ось: 40.252222, 23.722778

Єдине що скажу - заїхати можна сюди з двох сторін.
1. зі сторони Ormos Panagias
2. от звідси: 40.251314, 23.713344

Так от другий варіант не рекомендую, бо треба проїхати під дорогою ще й з крутим поворотом, і проїзд там на одне авто, добре хитає, і дуже вузько. Якщо караван високий можна і стіну чирканути.

Але пляж гарний, ще й руїни якісь є.

Запрошую до чергової панорами:
https://www.360cities.net/image/ormos-p ... -halkidiki

Ну і додатково ще трохи фото.
Ось так стоять тут "на дико"
Зображення

Зображення

Зображення

Ось і всі точки які ми прокатали. Ну дуже хочеться вже чогось поїсти. І купили стейк риби-меч в тому ж рибному магазині. Дуже смачна штука.
Зображення

Кішці місцевій також сподобалось
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Далеке зарубіжжя”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей