Греція-2017

Все, що стосується виїзду за кордон... Ділимося досвідом, ставимо запитання

Модератори: Valentin, igor1965

DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Греція-2017

Повідомлення DRB »

Доброго дня панове.
Дійшли руки написати пару слів по Греції.
Зараз ми на середньому пальці на Халкідіках. Фотографії помаленьку заливаються в хмару, тому потрохи буду додавати їх крім тексту.
9 серпня 2017
Виїхали ми 9 серпня в сторону Чернівців після роботи, десь о 18:20.
В дорозі нічого особливого, кордон зайяв у нас 2 години (було б швидше але десь 40 хвилин щось було з базою у Румун).
Питання було лише одне - скільки горілки і цигарок? Цигарок нема, горілки три :) і все..
Паспорта у нас біометрія але є і візи річні :) тому взагалі ніяких проблем.
Ночівля в Сучаві була в готелі, розклададись не було бажання (приїхали в 4:30 ранку десь) і потім нарешті було вирішено (10 років хотів але так і не попав) поїхати на Трансфегераш :)

10 серпня 2017

За оплату доріг - не підкажу вартість, бо оплачував давно онлайн. Тому цим питанням не заморочувався в Румунії
Поїхали ми дорогою якою 10 років тому вже катались - через каньон Біказ. За ці 10 років тут зробили східці до води, можна стати зробити трохи гарних фото

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

А от після каньйону трохи наші плани не підпортила моя дурна голова і maps.me :)
Завжди дивився наперед як будує він маршрут, а тут раптом їду по головній і пропустив поворот на який нас він вів. Ну що ж , дивлюсь є місце для розвороту - здаю правіше по травичці ледве їду і.... колесо падає в яму (виявилось це водосток вздовж дороги а машина сідає десь на ричаг... Приїхали.
Але ж це мій день народження - і поруч працює трактор. на мигах з гугл перекладачем пояснив що мені треба :) Сам уявляю яка жесть може там бути знизу. Він комусь подзвонив щоб приїхали з тросом.

А я тим часом поліз в яму. Виявилось не страшно. Домкратом за два приходи підняв авто, наносили камінючча і вже машина стояла на колесі.. зробив пародію на доріжку з каміння і коли трактор під"їхав то вже не метал по бетону тащив а просто витягнув мене акуратно по намощеній доріжці :)
Вибачайте, цього фото не буде.
Так ми десь години півтори втратили. Але все ок, їдемо далі.
З дороги на яку повернув навігатор ми втекли, і десь о 19:00 підрулили до Трансфегерашу.
Нарешті моя мрія таки здійснилась. Дорога - клас. Особливо гарно виглядє зверху.
От перша крита ділянка (нагадую що ця дорога закрита з осені до літа, бо засипана повністю снігом) - не міг не сфотографуватись
Зображення
Востаннє редагувалось Нед серпня 27, 2017 15:17 користувачем DRB, всього редагувалось 2 разів.


DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення DRB »

Ну і з цієї сторони зупинитись зробити фото треба в двох місцях - перше коли закінчиться ліс і буде попереду видно по навігатору довгі шматки дороги. Бо коли піднятись на самий верх - нижньої частини і рівнини видно вже не буде.
Зображення
І зверху те що видно на всіх фото - реально шикарна дорога. Багато тут стоять народ палатками і кемперами - прямо на площадочках з травою.
Вода тут тече всюди. І краєвид суперовий.
Зображення

Зображення
Далі дорога переходить в тунель (а я то думав що буде перевал) і з іншої сторони попадаємо в інше зовсім місце. Якщо до тунелю ще було сонечко то тут все закрите хмарами і дорогу знизу ледве видно.
Зображення

Зображення
Пофотографувались і далі вниз. По карті видно озеро. Думав станемо подивимось, не так то все і просто. Озеро набагато нижче дороги. Це штучна водойма, перекрита в кінці дамбою, але спуски до нього якщо і є то дуже мало. Фото не буде бо вже хотіли просто до готелю відпочити, та й не було майже де їх робити - закрите воно соснами чи то кіпарисами. Готель у нас був заброньований за Пітешті.
Нема що про нього писати - заміський будинок перетворений в готель. В мене все ж день народження - тому відкрили пляшечку шампанського, швиденько приговорили і спати.

Зображення
Ночівля була десь в 100 км орієнтовно від Бухаресту.
Востаннє редагувалось Пон серпня 14, 2017 22:29 користувачем DRB, всього редагувалось 3 разів.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення DRB »

11 серпня 2017

Ну і далі дорога..
Бухарест-Велко тирново - Стара Загора - Хасково - Карджалі.
Перед кордоном з Болгарією заправився (на АЗС приймають євро), але можна було цього не робити - в Болгарії дизель дешевше (бувало і менше 1 євро навіть - 1.86 лева). Але то дрібниці.
Перехід кордону в Русе зайняв 2-3 хвилини.

Зображення

Перехід Болгарія-Греція одну хвилину.
Читав я про подорожі до Греції тому персиків, вина, пива, трохи овочів взяли в Болгарії і недарма. Навіть в супермаркетах а не на розкладках вартість продуктів в 2-3 рази вище за Болгарію.

До кемпінгу ми доїхали вже коли почало темніти. Розкладали авто вже по темноті.
Зображення

Ночівля мінімум планувалась на дві ночі.

координати кемпінгу де ми зупинились
40.968784, 25.012779
Вартість 18 євро без підключення 220 вольт (бус або кемпер і 2 людини) або 21.50 з 220 вольт.
Жетон на пральну машину - 3.50 євро
на території є міні магазин, безкоштовно купа холодильників, душові, туалети, кухня.
Зображення

12 серпня 2017
Кемпінг сам знаходиться майже біля моря - пляж через дорогу.
Зображення
За територією два бари - один пляжний де при покупці будь-чого на 2.50 або вище безкоштовно користування зонтом і двома лежаками. Другий типу таверни.
Зображення
Болгари і греки посто приїзджають сюди на день
Кемпінг непоганий, але величезний мінус це море.. Воно виявляється не Егейське а Фракійське. Море класне, вода чиста. Бігають величезні краби. Але до глибини йти - замучишся.

13 серпня 2017
Тому ми порулили далі. В сторону Халкідіки.
Поруч з кемпінгом можна набрати води.
Координати (40.970278, 25.016944)
Зображення

Спочатку дорогу я вибрав не автобан (хотілось і зекономити і заїхати в магазини. Як виявилось в нас лише напівлежачі стільці, а звичайних до столу - забули). Але це була неділя і лише в одному курортному містечку ми знайшли відкритий Лідл. Всі інші магазини були зачинені. Стільців і пляжного зонта ми не знайшли, зате купили м"яса на шашлик (от поки пишу цей текст його доїв якраз посмажене - фото будуть пізніше) і 3 кг персиків і трохи продуктів.
Вибрали для поселення кемпінг який спокусив своїм коментарем з польського сайту camperteam.pl
Kemping tani około 15-20 euro , dowożone jest codziennie rano pieczywo , owoce i warzywa oraz świeże ryby . Sympatyczny gospodarz kempingu Janis i jego ojciec .
дешевий кемпінг, біля 15-20 євро, щоденно підвозять випічку і овочі, свіжу рибу. Сипатичний господар Яніс і його батько.
Нагадаю - перед поїздкою я проставив силу силенну точок на карті щоб було звідки що вибирати:
https://drive.google.com/open?id=1yk8Un ... sp=sharing

Так от, коли власники самі керують кемпінгом чи готелем - це відчувається завжди. і ми поїхали саме сюди.

По дорозі перед одним зі спуском біля саду оливок тормознув бо сподобався краєвид. Реально гарно (координати 40.281667, 23.683056 )
Зображення


Зображення

Далі по дорозі заскочили на відмічений на карті Orange beach.
Припаркуватись нереально, людей просто тьма.
Але ж гарно! (координати 40.1261111,23.9694444)

Зображення

Зображення

Зображення
Востаннє редагувалось Нед серпня 27, 2017 15:19 користувачем DRB, всього редагувалось 4 разів.
Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення Deffi »

Спасибо!!! Очень интересно :co_ol:
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення DRB »

Ну і тепер кемпінг. Насправді місце - супер!
Мало людей, голубе море. Заїзджаємо.
Координати (40.0508333,23.9905556)
Все зайнято :( місце лише без тіні є. Добре, погоджуюсь - в нас же є маркіза. Кажу
- а Ви - Яніс?
А він мені - а звідки Ви знаєте?
Кажу та тут поляки хвалили Ваш кемпінг ото ми й приїхали :)
Ну і він мені - то от тут сьогодні виїде авто одне - станете на його місце (прямо перед ресепшн, в тіні, недалеко від входу - бомба а не місце!) так що прийдеться мені цей весь звіт ще перекласти на польську і опублікувати також на camperteam.pl
вартість кемпінгу 19 євро без 220 вольт і 22 євро з 220
душові туалети є, мангалами можна користуватись як своїми так і попросити у Яніса.
Вхід - відразу до пляжу, народ навіть не забирає парасолі
Зображення
Зображення
Зранку насправді десь о 8.30 привозили свіжу випічку. на території є магазин але лише з водою пивом і морозивом
Постійно возять фрукти. До супермаркету (якщо це можна так назвати) 500 метрів, до таверни 700.
Вода бомба!
Зображення

Зображення

Добавлено спустя 7 минут 46 секунд:
Поки народ збирався ми сходили оцінили таверну. Я вже підготував гаманець - всі розповідають що 50 євро мінімальний рахунок.
Добре що я не замовив собі порцію салату і курки чи риби.
за 8 євро взяли пів курки і салат за 5 євро.
і пів літра вина за 4.50.
разом менше 20 євро.
Але не змогли все з"їсти. от фото салатику :) Це ж реально на 3 осіб!

Зображення

А крім того що смачно поїли, то он на фото справа компанія співала під скрипку і гітару грецькі народні пісні. Гарно...
Зображення

Ну і ще корисна інформація для тих хто подорожує кемпером.
Прямо навпроти таверни я закинутий кемпінг. Дуже мало тіні, але місця реально валом - і ніхто грошей не бере. Море супер, магазини поруч. Вай-фай в таверні.
Якби в нас був кемпер - я б там став
Координати 40.0416667,23.9838889

Можна стати і під деревами далі від моря
Зображення

А можна і просто над морем
Зображення

Зображення

Ну а ми скромні... в нас всього лише бус... і от таке місце ми отримали.
Зображення
В розпакованому вигляді наш куточок виглядає ось так..
Зображення
І трохи території кемпінгу
Зображення
Зображення
14 серпня 2017
Я вже писав що ми забули стільці вдома. Яніс розповів що за 3 км є супермаркет де можна купити стільці. Знову ми пішли в сторону таверни і до супермаркету. В жару в обід все-одно на пляжі не всидіти. Бо це кошмар а не сонце :)
По дорозі є дуже класна кондитерська - дуже смачне морозиво. Хоч коштує і 1.50 євро за кульку, але ця кулька разів в 3 більша за ті що в нас в Києві. В кондитерську зайшли вже по дорозі назад.
Зображення
Координати кондитерської
40.033889, 23.980556
От така вона
Зображення

А от ціни в супермаркеті "порадували". Стілець який коштує в Епіцентрі менше 100 грн тут 10 євро :)
а ті які сподобались пляжні то взагалі старт під 31 євро. Простий невеличкий стілець. Та ну їх в баню.
Координати маркету
40.031805, 23.972026
Купили один стілець і порулили назад.

Між кондитерською і супермаркетом ще був м"ясний магазин. Як для Греції непогані ціни. З того що запам"ятав - ошийок свинина 6.70 євро
Взяли пару стейків з ошийка і поповзли далі.
Координати м"ясної крамнички
40.032496, 23.976906

Як добрели до кемпінгу, нарешті розпакував мангал і посмажили шашлик.
Зображення

Зображення

Така от вийшла вечеря. Допили другу пляшку 2-літрового вина з Болгарії.
Зображення
От ці рядки дописав десь за пів години після того як поїли.. ще один день дійшов кінця.
Востаннє редагувалось Нед серпня 27, 2017 15:20 користувачем DRB, всього редагувалось 1 раз.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення DRB »

15 серпня 2017
Сьогодні нічого особливого. Валяємось, їмо персики, валяємось... так буде десь до п"ятниці. в п"ятницю зранку рулимо на Метеори. а далі ще не придумав :)
В Метеорах щоб на 1 день не розкладатись забронював готель. Треба все ж думати над причепом. Бо якщо всі речі завантажувати в авто - нема можливості лягти спати.
Але просто валятись нецікаво, тому пішов тепер прогулятись в протилежну сторону до іншого пляжу - Agridia Beach.
Координати (40.058077, 24.003831)
Пляж непоганий, але все ж купа машин і людей напрягає.
Спочатку про дорогу - дорога всього 2,5 км. З них 1,5 км грунтовка. Рівна але грунтовка.
Тому з"їздити чисто скупнутись можна, але ... не то.
По дорозі видно нашу напівбухту трохи зверху
Зображення
І далі ще один пляж. На пляжі є таверна, але 20 хвилин чекати поки принесуть меню щоб вибрати пиво... це кошмар.
От такий пляжик "за поворотом". Тут теж небагато людей

Зображення
А далі в кінці така ось дорога
Зображення

Далі всього 1,5 км по грунтовці....

Зображення

добираюсь до пляжу.
Зображення

Трохи якщо пройти далі від пляжу - побачимо знову стоянку кемперів. Але тіні тут нема.
Зображення


І ще трохи в гору - гарно видно гору Афон .. доволі симпатично. На фото погано видно - в реальності гарно видно гору на сусідньому пальці - Афон.
Зображення

Ну і все.. далі назад.
Востаннє редагувалось Пон вересня 04, 2017 10:05 користувачем DRB, всього редагувалось 6 разів.
Аватар користувача
malahov
Повідомлень: 1093
З нами з: Чет червня 30, 2011 09:07
Ім'я: Михаил
Техніка: volvo XC90+Hobbi 540
Країна, місто: Украина.Каховка.
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення malahov »

Написано просто шикарно,с фотографиями и координатами-спасибо.Давно хотелось проехать через каньен Биказ,но мне он,как то не с руки при поездке в Грецию. А Вы своими фотками усилили мое желание. В начале сентября выдвигаюсь на Грецию,возможно увижу каньен живьем.
Жить просто-сложно.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення DRB »

Якщо їхати через Біказ - йде втрата часу. Тому краще відразу +1 день
І до біказа ще є на що глянути - коли проїхати пьятра-нєамт то можна пару км прямо замість повороту на Біказ і побачити ще громадну дамбу.
І ще якщо після Біказа поїхати через Брашов то засвітла можна і Трансфегераш проскочити (якщо без пригод :) )
Як повернемось скину координати і фото дамби. Ми там були в 2007му
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення DRB »

От та дамба - там і фото є.
https://goo.gl/pSeZmS
недалеко від маршруту.

16 серпня 2017
А у нас поки пекло на пляжі... пляж пустий, всі сидять в тіні - великий плюс кемпінгу який прямо над морем.. можна просто сидіти в тіні дерев поки сонце жарить. Інакше я б ховався кудись в номер, а так і на вулиці і не на жарі :)
Вчора ввечері посмажили куплене м"ясо, почали третю пляшку вина з Болгарії та й усе.. просто пляжний відпочинок :)

Зображення

Зображення
Зранку як завжди о 8.30 приїхав до кемпінга бусик з випічкою.
От така черга до нього :)
Зображення
Купили буханку хліба і круасан. Громадний круасан.. насправді громадний.
Вартість - 2 євро за обидва продукти.
Зображення
І знову на пляж. Але зараз, я вже писав, втікли в тінь, тому є час якраз дещо зробити по роботі і сюди написати пару рядків.
Востаннє редагувалось Нед серпня 27, 2017 15:21 користувачем DRB, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
AlexYan
Повідомлень: 706
З нами з: Чет жовтня 29, 2009 20:23
Ім'я: Александр
Техніка: Крокодил MPW4 + Buerstner Holiday
Країна, місто: Ukraine, Kyiv
Skype: lalexyanl
Звідки: Украина, Киев
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення AlexYan »

[quote="DRB... Треба все ж думати над причепом. Бо якщо всі речі завантажувати в авто - нема можливості лягти спати. [/quote]
Ромчик, не торопись с прицепом. Прикинь экспедиционный багажник на всю крышу, из крылатого металла с крышкой-обтекателем, и с расчетом на установку СП на крышке.
Я с караваном езжу, а все равно аэробокс забит каждый раз вещами, тем более ты уже попал в водосток, а с прицепом пришлось бы еще и расцепляться на той дороге.
Чтоб мудро жизнь прожить, знать надобно немало,
Два правила запомни для начала:
Что лучше голодать, чем что попало есть,
И лучше будь один, чем вместе с кем попало.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

AlexYan писав: Ромчик, не торопись с прицепом. Прикинь экспедиционный багажник на всю крышу, из крылатого металла с крышкой-обтекателем, и с расчетом на установку СП на крышке.
Я с караваном езжу, а все равно аэробокс забит каждый раз вещами, тем более ты уже попал в водосток, а с прицепом пришлось бы еще и расцепляться на той дороге.
О... прокинувся.. як голова після днюхи?

Багажник не то... ну реально не то.. легенький причіп вирішив би проблему. Плюс велосипеди все ж хочеться брати з собою. Буду думать.. часу ще багато.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення DRB »

А у нас нічого нового. З'явилась компанія (позаду нас). Приїхали чехи, пробували заговорити з нами українською але перейшли на англійську.
Подорожують часто. Двоє дорослих троє дітей. От такий маленький караванчик в них.
Зображення
Голова сімейства виявляється любить покататись на мотоциклах по українських Карпатах (їздять вони компанією десь в Усть-Чорну).

Помінялись пивом ( в мене холодне болгарське - вони презентували тепленького чешського :) )
Зображення
І ввечері після вечері скуштували один з наших національних продуктів - чорний холодний неміров під легенькі бутерброди. Проговорили десь посиіли дві години вчора ввечері.
Зображення
Вони вже тут в Греції вдруге - і цей кемпінг їм доволі сильно сподобався - один день і ніч вони простояли просто чекаючи поки звільниться місце.
Ще я трохи зняв на відео рибок під водою. якщо зараз заллється відео (інтернет часто рветься, залишилось 11 хвилин) то покажу ще трохи підводного світу Егейського моря).
Ну і статистика :) За ці дні крім пива було випито на нас двох 8 літрів болгарського вина. Так що хто планує сюди все ж їхати - не забувайте легенького вина і пива з собою закинути в авто. Холодненьке по такій жарі воно реально йде як в суху землю. І сьогодні відкрили ще 5-літрову пляшку недорогого італійського, перелили в меншу пляшку і в холодильник.
Зображення
Реально змінили стиль пляжного відпочинку - бо на пляж не хочеться йти в таку жару. Сидимо в кемпінгу - скупались і назад. Саме те що треба. І вином втамовуємо спрагу :)

І так щоб пост не був без фотографії моря :)
Зображення

А от і відео підводного світу (вимикайте звук)
phpBB [video]
Востаннє редагувалось Пон вересня 04, 2017 21:29 користувачем DRB, всього редагувалось 1 раз.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення DRB »

І ще трохи рибок - вимикайте звук
phpBB [video]
Аватар користувача
Foxik
Повідомлень: 1359
З нами з: Вів липня 31, 2012 09:20
Ім'я: Юрий
Техніка: Кастенваген
Країна, місто: Полтава
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення Foxik »

Привіт. Не потрібний вам причіп. Якщо подорожуете вдвох. то достатньо вашого авто. Треба трохи його доробити і все буде супер. :co_ol:
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення DRB »

17 серпня 2017
Караванерів в Греції тьма.
Їздять зграями.
От так їде компанія - сподобався пляж - зупинились.
Зображення
В останній вечір на Егейському морі нарешті підрулив продавець риби.. хоч воа і дрібна зараза, але купили - ну як же ж так без рибки на грилі-то?
Пішов ще за вугіллям. Коли вдкрив - був вражений - крім вугілля додано трохи дров на розпал!
Ото молодці.
Хоч ціна і кусається (3.80 євро) але все ж.. (дешевше 4 євро більше вугілля не бачив поки)
Виглядає от так
Зображення
Всередині сюрпрайз приємний
Зображення
От така от пачечка сардин.
Зображення
Ввечері знову за бокальчиком вина-немірова і ще цікавої чеської алкогольної речі поговорили з чехами і спати.
Смачна штука доречі, особливо з колою. Хоч вони казали - кому подобається Бехеровка - не подобається це чудо .Мені подобається і те і те :)
Зображення

18 серпня 2017

Ранок. Спакували за годинку машину, скупнулись, попрощались і рушили ми далі. Правда тепер не в кемпінги. Знайшлись недорогі готелі. Але по порядочку.
Виїхали ми так щоб крутанути навколо пальця а не дорогою назад, по дорозі заглянули на парочку пляжів.
Спочатку заїхали в кулінарку про яку я вже писав за морозивом і вперед.. Перша зупинка буквально в парі км - бія таверни "Панорама"
Координати (39.9833333,23.9611111)
Виглядає дуже гарно море звідти, і набагато краще видно гору Афон на сусідньому пальці
Зображення
Далі по дорозі заїхали на пляж Порто Коуфо. Гарна дуже бухта, вода як завжди ідеальна і не дуже багато людей.
Бухта з невеликим виходом в море (координати 39.9644444,23.9258333)
Зображення
Далі заїхали в Тороні. От з однієї сторони класне місце а з іншої - купа народу і людей, ледве розминутись можна на дорозі.
На початку стоять компанією купка кемперів прямо над берегом. Координати (39.9772222,23.9041667)
Зображення
Зображення

Якщо їхати далі над берегом - то в кінці людей вже майже немає, знову стоять кемпери. Не знаю як на всьому пляжі, але при виїзді на головну трасу на камінні купа їжаків, тому без тапочок в воду я б тут не заходив взагалі.
Зображення
І за поворотом чистий пляж, небагато народу (39.9919444,23.8925)
Зображення
На пляєі є туалет і трохи тіні де зран напевне можна припаркувати авто, також є невеличкий бар.
Зображення

Далі ми зупинились лише один раз - коли було видно перший палець Халкідік (на фото, нажаль не видно). Але може пляж пригодиться комусь - на пляєі є душ, туалети, бар (40.2602778,23.4822222)
Зображення
Дорога наша йде до Метеора майже вся по автобау від Салонік, за автобан платили двічі - 1.20 і 2.40
Останні 60 км другорядна дорога - якість дороги хороша але постійно повороти то в гору то з гори Тому ці 60 км проїзджаються за годину, навіть трохи більше.. І нарешті ми в Метеорах
Поселились в готель, забронював через Букінг - Galaxy Hotel. Вартість 32 євро, в центрі міста. Номер невеликий зате і вай-фай і кондиціонер працюють, ще й сніданок включено на двох.
Поселились і поки не стемніло - бігом порулили до монастирів. Там якраз майже нема людей то хоча б було що пофотографувати.
Я просто викладу пару фото з координатами. Бо описувати це неможливо - це треба бачити вживу. Корисним може бути те що кожен монастир закритий в різний день (не бачив лише суботи і неділі). І дорога від Калабаки (міста знизу де поселились) йде по кругу - тобто можна підніматись з однієї сторони, спуститись з іншої щоб побачити ці монастирі всі.
Ну що ж - почнемо?

Добавлено спустя 18 минут 43 секунды:
39.7219444,21.6322222
Зображення

Зображення

39.725,21.6319444

Зображення

Тут найбільша парковка і караванами схоже вже чекатимуть ранку (монастирі працюють з 9)
Зображення
39.726502, 21.627904
Зображення

Зображення

Зображення

39.7188889,21.6363889

Зображення

39.7105556,21.6375

Зображення

Ну фото є багато, але думаю зрозуміло з цих що це за місце.
Після того як прокатали по кругу, поставили авто і пішли прогулятись містом.
По дорозі сфотографував вартість палива - дизель тут дорожче ніж на Халкідіках, там була ціна 1.18 навіть, і більше 1.22 не було а тут 1.25-1.26
Ціна газу теж є на стеллі
Зображення

От так ці скелі виглядають зі сторони міста
Зображення

Ну і далі ми заскочили повечеряти. Зайшли в ресторан місцевої кухні з назвою Метеора.
Смачно, але для нас не дешево.
Взяли мусаку (місцева страва, і в Албанії її їли - м"ясний фарш а зверху баклажани і якесь щось типу легкого муссу), курячу лапу з рисом, 0.5 вина і фірмовий салат Метеора. Загалом обійшось це 32 євро
Салат досить цікавий - з того що знайшл що туди входить точно - листя салату, персик дрібно поріаний, виноград, кунжут, полито лимонним сиропом і трохи оливкової олії і ще щось є. Незвично але смачно.
Сиділи навпроти ось цього фонтанчику (39.706774, 21.623430)
Зображення

А ось я зробив фото Мусаки.
Зображення

Ну і на сьогодні в принципі все. Лягаємо спати. Ну хіба що на десерт можа показати фото вікна кондитерської з тортами і печивом.

Всім добраніч :)

Зображення

Зображення

Завтра рушаємо на Метеори.
Востаннє редагувалось Пон вересня 04, 2017 21:29 користувачем DRB, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
Жора
Повідомлень: 485
З нами з: Чет листопада 12, 2009 13:38
Ім'я: Евгений
Техніка: Hymer Tramp 574 GT 2005
Подякували: 6 разів
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення Жора »

Метеоры действительно место прикольное. Первый раз был проездом без ночевки. Через пару лет поехал уже более серьезно, с ночевкой, заходами по монастырям и неспешным созерцанием творений рук людских, да и природных. Кемпингов там штук несколько.
Аватар користувача
malahov
Повідомлень: 1093
З нами з: Чет червня 30, 2011 09:07
Ім'я: Михаил
Техніка: volvo XC90+Hobbi 540
Країна, місто: Украина.Каховка.
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення malahov »

По Греции я счастливчик,у меня все впереди. Рома, по окончании путешествия,если можно,вылажите свой маршрут на карте-возможно повторю
Жить просто-сложно.
Аватар користувача
Holiday
Повідомлень: 84
З нами з: Нед травня 10, 2015 23:39
Ім'я: Вячеслав
Техніка: HYMER 664
Країна, місто: Украина, Днепропетровск
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення Holiday »

С большим интересом продолжаем следить за описанием Вашего путешествия по Греции. Спасибо за подробную информацию и ценные советы!!!
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення Valeriy »

Хорошо помню, как весной у нас были люди, которые не верили в безвизовый режим Украины и Евросоюза. Господа, что вы скажете сегодня на подобные путешествия? Ведь тогда вы язвили по этому поводу.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Греція-2017

Повідомлення DRB »

В мене б подорож відбулась в будь-якому випадку - маємо річні мультивізи обоє.
Завтра продовжу бо був насичений день. Але є дещо про що постійно забуваю написати - деякі ціни і оплата за автобани - виключно готівкою. Ніяких карт, тому євро далеко в дорозі не ховайте.
І найдорожче нам обійшлось прозд через міст в Patras - 13,5 євро.
І паливо - як це не дивно - дешевше в районі морів. В районі Метеора і по дорозі подалі від узбережжя наприклад дизель видно ціну на фото -
1.259 найдешевший, а на узбережжі 1.18-1.21
Інтернет в роумінгу Євросоюзу працює на ура - в мене (я здається писав) карточка польського оператора, т-мобайл, по євросоюзу безліміт розмови і смс, а от інтернет замість 10 гіг по польщі 1.26 здається.
Так от з інтернетом мобільним лише раз була проблема (чомусь пів дня не міг підключитись - але грішу на сам телефон). Всі інші дні і в дорозі коли здурів Maps.me спокійно користуюсь гуглокартами.
Далі по цінах в тавернах - не дешево. Майже скрізь домашнє вино 3.50 за пів літра. Пиво пляшка 2.5 або 3.5 за пляшку. Розливне - 4 євро
Грецький салат зазвичай велика дуже порція (на двох) 5 євро. М"ясна порція (йде зразу завжди з гарніром) 8-10 євро

Це для орієнтиру. Вода за літр в районі 1 євро-1.50

В той же час ми зранку заїхали в Lidl і купили води в пляшках по 0,5 - вийшла одна пляшка 8 євроцентів (так, так, саме центів). Звичайна питна вода.
Морозиво в Лідл районі 0,6, на узбережжі від 1.5 євро
персики різнобій - від 0,89 євро в Лідлі до 1,8 євро зараз от на узбережжі - кавуни 0.3 євро (в Болгарії десь 0.15)
Загалом орієнтуватись можна наступним чином - всі ціни Болгарії множимо на 2 (дещо на 3)
Паливо множимо на 1.2
Проживання - кому як пощастить. Це вже особисте я б сказав.
На даний момент ми знаходимось в маленькому містечку Arkoudi (трохи нижче за Kyllini, звідки ходить паром на Кефалонію). Все ще маю бажання катанути на Кефалонію.
А про інше вже завтра

Добавлено спустя 15 минут 57 секунд:
а маршрут наш такий

частина перша (більше не дає тоок поставити)
https://goo.gl/3GsZJQ
Частина друга (сьогоднішня)
https://goo.gl/fLFtCu
Відповісти

Повернутись до “Далеке зарубіжжя”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей