КІР HyLine 50 TDB

Модератор: igor1965

Аватар користувача
Dobermann
Повідомлень: 702
З нами з: Сер липня 13, 2011 17:13
Ім'я: Максим
Техніка: Ford scorpio, Газ 21 + Chateau 320
Країна, місто: Киев
Skype: Dober-mannn
zello: Dobermann-07
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: КІР HyLine 50 TDB

Повідомлення Dobermann »

Зачем поролон? Фольгированный пенополиуретан подойдёт! Фольгой вниз.


И послала жена его за ёлкой!!! Уж послала так послала...

Братство Мобильных Санузлов - БМС
Аватар користувача
Grey
Повідомлень: 125
З нами з: Вів листопада 03, 2015 01:10
Ім'я: Михайло
Техніка: Peugeot Boxer+Kip Hyline 50 TDB
Країна, місто: Україна, Станиславів
Контактна інформація:

Повідомлення Grey »

Шурави писав:
Grey писав:
Andrei писав:Прицеп классный.Если не секрет,сколько стоит?
Усі гроші :a_g_a:
[
Неуважительный ответ одноклубнику...
Такі запитання задаються в приват, якщо людина хоче озвучити ціну на широкий загал вона це робить сама... це про "уважитєльність".
Шурави писав: Зачем тогда вообще писать что-то про свой прицеп?
Кожна людина сама вирішує, що і як писати, без вказівок. Форуми для того і існують щоб на них писали, як і відповідна тема, яка створена у відповідному розділі згідно правил цього ресурсу.
З.І. Без образ, але є такий вислів - "не вказуйте, що мені робити і я не скажу куди Вам піти"(с).

Добавлено спустя 21 секунду:
ValentinZX писав:На фото вижу, что ось шторки абсолютно целая.
То есть само полотно шторки можно сделать. И она сама будет накручиваться на ось.
Ответную фиксирующую пластину с боковыми фиксаторами не найти.
Поэтому придумывать что-то простое, с крючком или ещё что колхозить.
Либо покупать как минимум полностью нижнюю рамку со шторками, либо полностью менять люк.
А з чого шторку можна зробити? З якого матеріалу?
"Колхозити" не зовсім хочеться, але якщо не буде варіантів то прийдеться :ny_tik:

Добавлено спустя 17 секунд:
Egor писав:Я не вижу смысла шторки в туалете. Родная шторка из ПВХ, термоизоляция у нее сомнительная, а свет не пропускает. Для утепления лучше вложить в люк поролон, и не тратить время на самоделку.
Хочеться варіанту максимально наближеного до заводського :-):
valera krm
Повідомлень: 2376
З нами з: Сер січня 13, 2010 22:20
Ім'я: Валерий Федорович
Техніка: KIP DE LUX
Країна, місто: Донбасс
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 14 разів
Контактна інформація:

Re: КІР HyLine 50 TDB

Повідомлення valera krm »

Grey писав:Такі запитання задаються в приват, якщо людина хоче озвучити ціну на широкий загал вона це робить сама... це про "уважитєльність".
Так , вроде, по правилам раздела в соответствующих темах должно быть фото, описание и цена.
Аватар користувача
Dobermann
Повідомлень: 702
З нами з: Сер липня 13, 2011 17:13
Ім'я: Максим
Техніка: Ford scorpio, Газ 21 + Chateau 320
Країна, місто: Киев
Skype: Dober-mannn
zello: Dobermann-07
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: КІР HyLine 50 TDB

Повідомлення Dobermann »

Так этот караван-же не продаётся. :ne_vi_del: Им хвастаются :a_g_a:
И послала жена его за ёлкой!!! Уж послала так послала...

Братство Мобильных Санузлов - БМС
Аватар користувача
Egor
Повідомлень: 1410
З нами з: Нед квітня 20, 2014 23:22
Ім'я: Игорь
Техніка: VW Passat+TEC
Країна, місто: Украина Киев
Skype: egor_ov966
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 13 разів
Контактна інформація:

Re: КІР HyLine 50 TDB

Повідомлення Egor »

Для тех кто не понимает, поясню. Михаил (Grey) не хочет оглашать цену, и ушел он от ответа корректно и красиво.
А по теме, у меня в жилом пространстве есть шторка, а в туалете нет. Но в холодное время закрываю оба люка поролоном, заводская шторка не помогает. "Зачем поролон? Фольгированный пенополиуретан подойдёт" эффект будет меньше. Поролон прижимается к проему люка - герметика.
А фольгированный пенополиуретан - абы считалось.
Относись к людям так, как хочешь, чтобы они относились к тебе.
050 448-45-66
Аватар користувача
Dobermann
Повідомлень: 702
З нами з: Сер липня 13, 2011 17:13
Ім'я: Максим
Техніка: Ford scorpio, Газ 21 + Chateau 320
Країна, місто: Киев
Skype: Dober-mannn
zello: Dobermann-07
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: КІР HyLine 50 TDB

Повідомлення Dobermann »

А вентиляция? В туалет можно так сходить, что и поролон покрутит!!! :smu:sche_nie:
И послала жена его за ёлкой!!! Уж послала так послала...

Братство Мобильных Санузлов - БМС
Аватар користувача
Egor
Повідомлень: 1410
З нами з: Нед квітня 20, 2014 23:22
Ім'я: Игорь
Техніка: VW Passat+TEC
Країна, місто: Украина Киев
Skype: egor_ov966
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 13 разів
Контактна інформація:

Re: КІР HyLine 50 TDB

Повідомлення Egor »

В холод я закрываю люки на ночь, днем и окна открываю. А Вы определитесь, или теплоизоляция, или вентиляция.
Относись к людям так, как хочешь, чтобы они относились к тебе.
050 448-45-66
Аватар користувача
Grey
Повідомлень: 125
З нами з: Вів листопада 03, 2015 01:10
Ім'я: Михайло
Техніка: Peugeot Boxer+Kip Hyline 50 TDB
Країна, місто: Україна, Станиславів
Контактна інформація:

Повідомлення Grey »

Grey писав: Рідне світло (10Вт галоген) та апгрейду (9Вт лед)
Зображення
Як виявилося у рідному світильнику були лампи по 20Вт з заводу :sh_ok:
З.І. Переробив ще один світильник, цього разу акуратніше і швидше :390:
Зображення[/quote]
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Re: КІР HyLine 50 TDB

Повідомлення Одессит »

Видел все изменения по свету лично и вживую... Все отлично получилось! Светит ярко и четко. :co_ol:

Особенно понравилось решение включения всех наружных габаритов изнутри салона каравана ;) Типа, что бы подсвечивал на стоянке или в кемпинге + дополнительно освещение зоны вокруг каравана...
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
Аватар користувача
Grey
Повідомлень: 125
З нами з: Вів листопада 03, 2015 01:10
Ім'я: Михайло
Техніка: Peugeot Boxer+Kip Hyline 50 TDB
Країна, місто: Україна, Станиславів
Контактна інформація:

Re: КІР HyLine 50 TDB

Повідомлення Grey »

Зіткнувся з недостатньою ефективністю задніх ліхтарів свого КІРа, як виявилося (з заводу :nez-nayu: ) у нього була відсутня будь-яка світловідбиваюча поверхня у місці де знаходяться лампи "габарит/стоп", відповідно світили вони "таксобі"... з балончику зафарбував чорний пластик дзеркальною фарбою, стало значно краще, але - "очумєлиєручкі" хочуть ще кращого світіння і значно меншого енергоспоживання, зараз 83Вт (з заводу - 90Вт, мета 21-27Вт) при увімкнених габаритах...

Зображення

Добавлено спустя 2 минуты 45 секунд:
Як і планував, щось зробив з задніми габаритами/стопами, світять ніби краще, на причіп ще не монтував, заодно переробив задні верхні габарити, також купив світлодіоні лампи у "повороти". Наразі енергоспоживання зменшилося з 20/84Вт до 4,5/18Вт (габарити/стопи) та з 10Вт до 3Вт (верхні габарити).
Вичаюся за похабну пайку та виконання, робилося не для фотографії, а для функціоналу...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Добавлено спустя 1 минуту 7 секунд:
Ще з серії "ачумєлих"... беремо пару "згорівших" ламп і робимо з них світлодіодні потужністю 0,75Вт...
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Co-pilot
Модератор
Повідомлень: 4769
З нами з: Суб квітня 14, 2012 22:21
Ім'я: Андрей
Техніка: Honda Legend IV + Dethleffs
Країна, місто: Украина, Кременчуг
Звідки: Полтавщина
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 84 рази
Контактна інформація:

Re: КІР HyLine 50 TDB

Повідомлення Co-pilot »

Один нюанс ещё: под красные плафоны не ставьте белые диоды, свет получается какой-то мерзко-розовый, используйте только красные светодиоды !!!
Бензин - моя кровь.
Аватар користувача
Grey
Повідомлень: 125
З нами з: Вів листопада 03, 2015 01:10
Ім'я: Михайло
Техніка: Peugeot Boxer+Kip Hyline 50 TDB
Країна, місто: Україна, Станиславів
Контактна інформація:

Повідомлення Grey »

Co-pilot писав:Один нюанс ещё: под красные плафоны не ставьте белые диоды, свет получается какой-то мерзко-розовый, используйте только красные светодиоды !!!
Абсолютно не згідний, у мене якраз стоять світлодіоди теплобілого (4000-4300К) "кольору", насичений червоний колір на "виході" стопів, червоні світлодіоди не дадуть такого світлового потоку при таких потужностях.
Аватар користувача
Co-pilot
Модератор
Повідомлень: 4769
З нами з: Суб квітня 14, 2012 22:21
Ім'я: Андрей
Техніка: Honda Legend IV + Dethleffs
Країна, місто: Украина, Кременчуг
Звідки: Полтавщина
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 84 рази
Контактна інформація:

Re: КІР HyLine 50 TDB

Повідомлення Co-pilot »

Габариты не должны быть очень яркими, чтоб не слепить. Поэтому и отражателя не было там. Яркие должны быть стопы, противотуманки и повороты.
А габариты с красными светодиодами смотрятся красиво, в отличие от белых, которые "пробивают" красный фильтр фонарей.
Бензин - моя кровь.
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Re: КІР HyLine 50 TDB

Повідомлення Одессит »

Co-pilot писав:Габариты не должны быть очень яркими, чтоб не слепить. Поэтому и отражателя не было там.
Андрей, у наших КИПов габарит совмещен со стопом. Двухконтактная лампочка. Поэтому ни габарита ни стопа почти не видно, особенно в яркий солнечный день.
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
Аватар користувача
Grey
Повідомлень: 125
З нами з: Вів листопада 03, 2015 01:10
Ім'я: Михайло
Техніка: Peugeot Boxer+Kip Hyline 50 TDB
Країна, місто: Україна, Станиславів
Контактна інформація:

Повідомлення Grey »

Co-pilot писав:Габариты не должны быть очень яркими, чтоб не слепить. Поэтому и отражателя не было там. Яркие должны быть стопы, противотуманки и повороты.
А габариты с красными светодиодами смотрятся красиво, в отличие от белых, которые "пробивают" красный фильтр фонарей.
У КІРів поважних років, габаритні вогні та стопи - ніякі, як і "стопи", те саме відноситься і до старих авто, тому варто для безпеки проапгрейдити задні ліхтарі. Я хотів досягнути дві мети - зменшення споживання та збільшення яскравості, Денис бачив результат у нього наразі стокові ліхтарі і навіть (це порушення) для покращення інформативності стопів, паралельно до них під'єднані задні протитуманні ліхтарі. Мета досягнута.
Аватар користувача
Co-pilot
Модератор
Повідомлень: 4769
З нами з: Суб квітня 14, 2012 22:21
Ім'я: Андрей
Техніка: Honda Legend IV + Dethleffs
Країна, місто: Украина, Кременчуг
Звідки: Полтавщина
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 84 рази
Контактна інформація:

Re: КІР HyLine 50 TDB

Повідомлення Co-pilot »

Одессит писав:Андрей, у наших КИПов габарит совмещен со стопом. Двухконтактная лампочка. Поэтому ни габарита ни стопа почти не видно, особенно в яркий солнечный день.
Ну это почти у всех караванов так. И мой караван не исключение, в нём тоже двухконтактные лампы. Давно поставил светодиоды по кругу, как в караван, так и в автомобиль, ламп накаливания у меня практически нет нигде. Я поэтому и написал здесь, что прошёл этот путь давно и пришёл к таким выводам. Есть где-то давнишняя тема на нашем форуме, как я и на КИПе ставил светодиоды и полностью менял старые стопы на новые, более плоские.
Так, как сделал автор темы, без сомнения бюджетно, но я бы так не делал, свет неправильный.
Хорошие LED-лампочки cтоят дорого, я в головные фары автомобиля купил года полтора назад 2 штуки за 1000 грн. В задние фонари хорошие LED-лампы (с охлаждением) стоят порядка 100-150 грн./шт., в том числе и двухконтактные, можно сразу ставить и не надо ничего колхозить. У Grey - это первый опыт, идёт он в правильном направлении по замене устаревших ламп на LED, поэтому идею я поддерживаю, а тут высказал своё мнение по поводу цвета и яркости. Тут ещё важен момент, чтобы была отчётлива видна разница между габаритом и стопом. Габарит неяркий (он только ночью нужен), а стоп должен быть красный и сверхъяркий. На свой караван я ещё и третий стоп установил.
Бензин - моя кровь.
Аватар користувача
Grey
Повідомлень: 125
З нами з: Вів листопада 03, 2015 01:10
Ім'я: Михайло
Техніка: Peugeot Boxer+Kip Hyline 50 TDB
Країна, місто: Україна, Станиславів
Контактна інформація:

Повідомлення Grey »

Co-pilot писав: Хорошие LED-лампочки cтоят дорого, я в головные фары автомобиля купил года полтора назад 2 штуки за 1000 грн. В задние фонари хорошие LED-лампы (с охлаждением) стоят порядка 100-150 грн./шт., в том числе и двухконтактные, можно сразу ставить и не надо ничего колхозить.
Яка споживана потужність таких ламп? У мене була мета - значне зменшення споживання при збільшенні яскравості, а брати лампи зі значним споживанням - не для мене і справа аж ніяк не у фінансах :mi_ga_et:
Co-pilot писав:У Grey - это первый опыт, идёт он в правильном направлении по замене устаревших ламп на LED, поэтому идею я поддерживаю, а тут высказал своё мнение по поводу цвета и яркости. Тут ещё важен момент, чтобы была отчётлива видна разница между габаритом и стопом. Габарит неяркий (он только ночью нужен), а стоп должен быть красный и сверхъяркий. На свой караван я ещё и третий стоп установил.
Справу з світлодіодами в авто/побуті маю уже років з 10, стосовно кольору, яскравості та потужності - вважаю, що зробив оптимальний варіант для КІРа через дурнувате розташування лампочок у задніх ліхтарях.

З.І. Потрібно буде на зльоті зробити фотосесію стандартного та модифікованого освітлення на однакових КІРах, тоді відпадуть усі запитання :ti_pa:
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Re: КІР HyLine 50 TDB

Повідомлення Одессит »

Grey писав:Потрібно буде на зльоті зробити фотосесію стандартного та модифікованого освітлення на однакових КІРах, тоді відпадуть усі запитання
Можна буде спробувати організувати ;)
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
V.V.
Повідомлень: 40
З нами з: Нед листопада 27, 2016 20:58
Ім'я: Валентин
Техніка: Скиф, КИП 50TDB,соната, Хайс 4/4
Країна, місто: Умань
Контактна інформація:

Повідомлення V.V. »

[quote="Одессит"
Можна буде спробувати організувати ;)[/quote]

Процентов 90, что буду на слете. У меня пока еще стандарт.
Відповісти

Повернутись до “Караван (причіп-дача)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей