Mій автодім RonIvan

Техніка збудована своїми руками

Модератори: Valentin, igor1965

Відповісти
Аватар користувача
ronya_life
Повідомлень: 21
З нами з: Пон вересня 14, 2015 15:34
Ім'я: Ростислав
Техніка: Мерседес Спрінтер 312D , RonIvan
Країна, місто: Болехів
Skype: ronya_life
zello: RONYA
Контактна інформація:

Mій автодім RonIvan

Повідомлення ronya_life »

Доброго дня ,великий ПРИВІТ всім караванерам. Давно в мене була ( мрія ідіота ) спочатку зробити самому ,а пізніше як вияснилось із всіма нюансами ( реєстрація і тд. і тп ) то я вирішив шукати караван ,знаючи високі ціни на них , або б/у або халяву після невмілого використання ... після довгих років пошуку - мене дуже сильно повезло. В послідній момент перед покупкою ( чебуречного ларька )старий колега по роботі порекомендував караван Українського виробництва ... так-так в місті Калуш Івано-Франківської обл. в 80-90 роках робили автоприцепи і автодома. Це все я описав так кажучи в 3-ох слова -а насправді якщо все як відбувалось можна вже роман написати... Практично після повної переробки - ми ( я + двоє моїх дочок із чоловіками ) потрохи добились того що хотіли....а як показала перша поїздка Болехів- Одеса -Київ -Болехів все вроді СУПЕР...кожні попередні роки ми всі нашою сімейкою(6 дорослих +2 внуків) віддихали із нашим палаточним містом (дікарі) в Криму . Дивіться ФОТО... пишіть, дзвоніть....
Зображення

Зображення


Yarik
Повідомлень: 297
З нами з: Пон січня 12, 2015 14:44
Ім'я: Ярослав
Техніка: Ланос+Niewiadow 132
Країна, місто: Киев

Повідомлення Yarik »

Привіт. Щось не розумію, Ви плануєте відновити цей фургон що на фото чи вже відновили?
Аватар користувача
ronya_life
Повідомлень: 21
З нами з: Пон вересня 14, 2015 15:34
Ім'я: Ростислав
Техніка: Мерседес Спрінтер 312D , RonIvan
Країна, місто: Болехів
Skype: ronya_life
zello: RONYA
Контактна інформація:

Re: Mій автодім RonIvan

Повідомлення ronya_life »

Уже відновив, ось реконструкція автодому своїми руками:
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Добавлено спустя 24 минуты 54 секунды:
Все практично всередині перероблялось по своєму ... дуже довго описувати.. результат -кімната для віддиху їдальня яка трансформуванням стола перетворюється в спальню розмір ~ 2.50 -2.00 + кухня (як я шуткуючи назвав - барна стійка ) ~ 1.40 - 2.00
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Добавлено спустя 3 минуты 21 секунду:
Перший виїзд в гори....
Зображення

Зображення
Yarik
Повідомлень: 297
З нами з: Пон січня 12, 2015 14:44
Ім'я: Ярослав
Техніка: Ланос+Niewiadow 132
Країна, місто: Киев

Повідомлення Yarik »

[quote="ronya_life"]Уже відновив, ось реконструкція автодому своїми руками:

Молодець... гарно зроблено. Головне вміти зробити своїми руками, а не купити!!!!
юрий
Повідомлень: 187
З нами з: Пон лютого 18, 2013 19:15
Ім'я: юрий
Техніка: mitsubishi/tabbert
Країна, місто: украина. харьков
Контактна інформація:

Повідомлення юрий »

скромняга! думаю правильно сказать - построил новый! :bra_vo:
Аватар користувача
seawanderer
Повідомлень: 893
З нами з: П'ят квітня 12, 2013 23:23
Ім'я: Валерий
Техніка: Pajero Wagon IV + HOBBY 540UL
Країна, місто: Украина,Черноморск
Skype: seawanderer13
Звідки: Украина-сейчас ДОМА )) ... короче 4 недели в море 4 дома )))
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: Mій автодім RonIvan

Повідомлення seawanderer »

... уважуха :co_ol:
Если тебе роют яму - не мешай ! Закончат - сделаешь бассейн ...
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Re: Mій автодім RonIvan

Повідомлення Одессит »

Еще один отличный результат восстановления Невядова (Ифа Бастай)! :co_ol:

А что за название такое - RonIvan ?
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
Угрюмый
Повідомлень: 959
З нами з: Сер червня 12, 2013 23:26
Ім'я: Виктор
Техніка: додж рам +прицеп
Країна, місто: Винницкая об смт.Вапнярка
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Re: Mій автодім RonIvan

Повідомлення Угрюмый »

Да молодцы, удачных Вам путешествий и побольше красивых мест.

Непонятно зачем прицепу это ???

Зображення
Аватар користувача
ronya_life
Повідомлень: 21
З нами з: Пон вересня 14, 2015 15:34
Ім'я: Ростислав
Техніка: Мерседес Спрінтер 312D , RonIvan
Країна, місто: Болехів
Skype: ronya_life
zello: RONYA
Контактна інформація:

Re: Mій автодім RonIvan

Повідомлення ronya_life »

Автодім і Газель практично постійно розміщені в гаражі. На фото автодім після покраски а АПАРАт спереді - це я із кумом сконструювали із пропанового балона і ресівера коптилку і шашличницю в одному...випробовування чудо АПАРАТу було все добре фото якось закину якщо комусь цікаво...
Автодім при реєстрації , довго випитували і незнали як записати в техпаспорт...пишіть - правильно бо якщо будуть проблеми в дорозі (в планах поїхати до друзів закордон) то проблеми будуть і у вас за тупість...А назва RonIvan придумано нами ... Роni - мене так пожиттю знають , а Ivan - моя дорога жінка Іванка....Вибачте , може це неправильно.... - зимою обовязково хочу наклеїти назву і малюнок....
Аватар користувача
vipwest
Повідомлень: 145
З нами з: Вів липня 10, 2012 12:46
Ім'я: Олександр
Техніка: N126E
Країна, місто: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення vipwest »

Одессит писав:Еще один отличный результат восстановления Невядова (Ифа Бастай)! :co_ol:
На жодну з моделей Невядова даний апарат не схожий, бачив вживу, або переробка що до теперішнього власника, бо цей апарат задовгий та зависокий як для Невядова.
Може шановний Ростислав розкаже що було вписано в первинних документах, та з чого зроблені стіни, хоча якщо з волокна, то не виключено що в далекі 80-90 рр. було привезено форми з Польщі та робили причепи в Калуші, колись там хімічна промисовість була добре розвинена.
Yarik
Повідомлень: 297
З нами з: Пон січня 12, 2015 14:44
Ім'я: Ярослав
Техніка: Ланос+Niewiadow 132
Країна, місто: Киев

Повідомлення Yarik »

Одессит писав:Еще один отличный результат восстановления Невядова (Ифа Бастай)! :co_ol:

А что за название такое - RonIvan ?
І знову привіт. Прохання до автора розповісти як насправді називається причіп, якщо можна по свідоцтву про реєстрацію. А також який тип даного т/з, причіп-фургон чи причіп фургон-житловий. Чому це цікавить, а тому що в мого "Хвоста" така ж історія.

Добавлено спустя 10 минут 13 секунд:
ronya_life писав:Автодім і Газель практично постійно розміщені в гаражі. На фото автодім після покраски а АПАРАт спереді - це я із кумом сконструювали із пропанового балона і ресівера коптилку і шашличницю в одному...випробовування чудо АПАРАТу було все добре фото якось закину якщо комусь цікаво...
Автодім при реєстрації , довго випитували і незнали як записати в техпаспорт...пишіть - правильно бо якщо будуть проблеми в дорозі (в планах поїхати до друзів закордон) то проблеми будуть і у вас за тупість...А назва RonIvan придумано нами ... Роni - мене так пожиттю знають , а Ivan - моя дорога жінка Іванка....Вибачте , може це неправильно.... - зимою обовязково хочу наклеїти назву і малюнок....
Покажіть дану коптилку-мангал (давно хочу собі зробити). Завчасно вдячний
Аватар користувача
ronya_life
Повідомлень: 21
З нами з: Пон вересня 14, 2015 15:34
Ім'я: Ростислав
Техніка: Мерседес Спрінтер 312D , RonIvan
Країна, місто: Болехів
Skype: ronya_life
zello: RONYA
Контактна інформація:

Re: Mій автодім RonIvan

Повідомлення ronya_life »

vipwest писав:що було вписано в первинних документах, та з чого зроблені стіни,
Стіни зроблені з алюмінію. Коли купляв, то якби приїхав трохи пізніше, його би вже здали на металолом.
Зареєстрований був як прицеп житловий. Так і залишилося, бо ніхто не знає марки того кемпера

Добавлено спустя 38 минут 3 секунды:
Коптилка:
Зображення

Зображення

Добавлено спустя 1 минуту 11 секунд:
Коптиться рибка:
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Добавлено спустя 31 минуту 55 секунд:
Скину ще пару фоток як на цьому Апараті Ми готуємо шашлик чи юшку... Апарат СУПЕР... був придуманий і перевірений по проєкту друзів із Первомайська...

Добавлено спустя 53 минуты 38 секунд:
vipwest Думаю може і Ви праві... У 80-90 х роках ми не знали і не бачили у нас автодома чи автокаравани... Я в ці часи був практично всюди (хіба що США) і бачив народження караванінгу , і на той час думав коли все це прийде до нас в Україну..і до мене.. Були проблеми і ніхто не знав як їх рішити і не знають до сьогодні.....Скопіювали , вкрали і ТД
і ТП але в ТП записано -прицеп житловий. Виробництво - м.Калуш - каркас - алюміній листовий (практично все - крім рами) шасі від автомобіля Волинянка .... Я думаю все було продумано і зроблено добре але час видно був не той і проект - заглох...
Відповісти

Повернутись до “Своїми руками”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість