Черкаси-Кам'янець-Стара Ушиця-Черкаси

Звіти, нотатки, розповіді, враження з автоподорожей дорогами України

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

Відповісти
alexjazz
Повідомлень: 15
З нами з: Чет вересня 03, 2015 15:58
Ім'я: Oleksii
Техніка: JEEP XJ+АП-1
Країна, місто: Kyiv
Контактна інформація:

Черкаси-Кам'янець-Стара Ушиця-Черкаси

Повідомлення alexjazz »

Одного літнього вечора, божевільна українська сімя у складі: тата, мами і двох пришелепкуватих дітей вирушили до славного міста Кам"янець-Подільський. З собою в них були лише два каяки, три спальники, позичена палатка, газова плитка, фотік і камера. Тих читачів, що вже отримали переляк, заспокою, спасжилети і харчі взяли. По прибутті в Кам"янець стало актуальним питання де залишити авто і де скинути лодки, на щастя в тата був місцевий друг, який не взяв трубку до останнього дня походу ;) Тож довелося дзвонити дуже гарному знайомому Андрію з Хмельницького, який до речі є організатором фестивалю "Республіка". Він порадив кинути авто на стоянці біля Автовокзалу, це було дуже доречно, бо всі наші дороги сходилися у цьому місці. Парковка на тиждень разом із вступом у автокооператив обійшлася в 70грн.
Наступна проблема яка виникла, під"їзд до води, тут вже довелося понервувати, після огляду пачки "Біломору", вирішив зробити це в Панівцях, і не помилився. Відвіз лодки і речі, розгрузився, заночували, а вранці відігнав машину на стоянку та повернувся автобусом за 5грн. Це був перший день походу, вирішили йти не напружуючи себе і дітей, та якось ненароком пройшли увесь Смотрич і вирулили аж до району Ленківців, пройшовши 20км.
фото/відео нижче.

phpBB [video]


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Угрюмый
Повідомлень: 959
З нами з: Сер червня 12, 2013 23:26
Ім'я: Виктор
Техніка: додж рам +прицеп
Країна, місто: Винницкая об смт.Вапнярка
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Re: Черкаси-Кам'янець-Стара Ушиця-Черкаси

Повідомлення Угрюмый »

Ну а дальше. :ne_vi_del: :ne_vi_del:
alexjazz
Повідомлень: 15
З нами з: Чет вересня 03, 2015 15:58
Ім'я: Oleksii
Техніка: JEEP XJ+АП-1
Країна, місто: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Черкаси-Кам'янець-Стара Ушиця-Черкаси

Повідомлення alexjazz »

День другий почався з невеличкої кріпатури у дружини, та бадьорого настрою у всіх ;) Спали під відкритим небом, до речі палатку ставили лише двічі за весь похід. Комарів немае, і весь той хлам від цих адських животних протягали аж до кінця походу, так ні разу і не скористувавшись. Нам, дітям Кременчуцького і Канівського водосховищ це було дуже дивно ;)
Оскільки тато заздалегідь був проінструктірован товаришем по визначним місцям на маршруті, то планували день виходячи з того, щоб не пропустити нічого цікавого. На другий день був запланований захід в Врублівці, з фото і відео зйомкою, а далі вже скільки осилимо прогрести. Вийшло десь 23км. Це був перший раз коли ми поставили палатку, і не тому, шо холодно чи дощ, а через надмірну кількість сміття. Ми з середнім спалили два мішки пластику але це не допомогло, берег засраний капітально :evil:
Доброго ранку :mi_ga_et:
Зображення
дітям канеха скучновато
Зображення
скоро і цьому козаку треба буде свого каяка
Зображення
ЖД міст
Зображення
супер-пупер мегабаза з купою арущіх людей
Зображення
яхта з назвою "Фея" на яхті з такою назвою я уперше війшов у море
Зображення
Врублівці, церква на скелі, тут ми трохи зависли і помедітіровали так сказать
Зображення
надобраніч
Зображення
alexjazz
Повідомлень: 15
З нами з: Чет вересня 03, 2015 15:58
Ім'я: Oleksii
Техніка: JEEP XJ+АП-1
Країна, місто: Kyiv
Контактна інформація:

Повідомлення alexjazz »

День третій почався з поповнення водних запасів, оскільки до майже всіх сіл на маршруті велика відстань, забудьте про них ;) Вздовж Дністростровких скель дуже багато мокрих каменів, от біля них і шукайте воду.
На цей день в нас був запланований захід ще в одне дивовижне місце - це Субіч. Під час огляду, прямо над головою нарвали лісових горіхів(ліщини) та ще трохи поповнили водні запаси. Спека була зачьотна всі ці дні, тож ми з 12:00 і до 15:00 ховалися на березі в тіньочку ;) Такого засраного берега як напроти с.Субіч я не бачив ніколи, люди стоять один в одного на головах, а навколо них гори сміття :cry_ing:
невже сиди не хватає забрати? чи може місця в машині на обратній дорозі менше стало?
Зображення
доброго ранку
Зображення
така живність кожні 5 метрів
Зображення

Зображення
погребли по воду
Зображення
відео набору води
phpBB [video]

от такі мокрі стіни і видивляйтеся, якщо вам знадобицця вода
Зображення

Зображення
Субіч
Зображення
тут теж є вода :a_g_a:
Зображення
взагалі в цьому місці(Субіч) невеликий оазис, не той, шо група)))
Зображення
ще
Зображення
і ще
Зображення
і ще)
Зображення
тут чудово, та все ж пливемо далі
Зображення
диво стоянка
Зображення
вона ж
Зображення
Ночували й тут під відкритим небом, але будьте обережні, багато змій!
alexjazz
Повідомлень: 15
З нами з: Чет вересня 03, 2015 15:58
Ім'я: Oleksii
Техніка: JEEP XJ+АП-1
Країна, місто: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Черкаси-Кам'янець-Стара Ушиця-Черкаси

Повідомлення alexjazz »

Спали цієї ночі найкраще! Зранку потроху зібрались і вирушили далі, хоч бажання зостатись на декілька днів було величезне ;)
Цього дня планували вийти до Бакоти, що успішно й зробили. Проте поспішати було не варто, Бакота зустріла такою кількістю відпочиваючих, шо ми отримали невеличкий переляк))) Зате проблем з оріентаціею ніяких, карти ж бо в нас не було, а ЖіПіЕс забули вдома, то місцеві нас постійно виручали. Вказали нам на пляж з якого вихід на монастир. Прийшовши на пляж трохи полякали місцевих, вискочивши зразу почали варити макарони, адже голодні були як звірі.
Бакотський монастир відвідували по черзі, спочатку я з малими, потім дружина. Скакати з дітьми по горах це ше те задоволення)))
Дружина повернулась пізненько і одразу стало актуальним питання стоянки, всім хто надумае сюди заходити на ночівлю - НЕ ТРЕБА ))) Ми знайшли невеличке місце біля дитячого санаторію "Бакота" і знову спали під відкритим небом. Посеред ночі мене розбудив страшний гвалт, підхопююсь, шукаю спросоня фонарик підсвічую кущі у головах, і шо я бачу? Їжачок від якого шуму як од кабана :-)
про рибалку
Зображення
ранок
Зображення
знов водичка
Зображення
діти в захваті, ми теж)
Зображення
ось так
Зображення
зустрів ось такі ворота в Морію, але забув шо там за пароль гноми з хобітами казали)))
Зображення
з дружиною для маштабу
Зображення
юний трирічний каякер вивчає маршрут
Зображення
усіляких гротів і печер повно
Зображення
простор
Зображення
виходимо на Бакоту
Зображення
нагорі Бакотський скельний монастир
Зображення
дорога до монастиря
Зображення
по дорозі до нього три джерела
Зображення
от так на він виглядає
Зображення
Зображення
таких тварей теж багато
Зображення
розповідають, шо колись отут на горі стояла церква а з неї була гвинтова драбина в монастир
Зображення
вид згори на Бакоту
Зображення
пляжі тут як в Криму
Зображення
Зображення
alexjazz
Повідомлень: 15
З нами з: Чет вересня 03, 2015 15:58
Ім'я: Oleksii
Техніка: JEEP XJ+АП-1
Країна, місто: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Черкаси-Кам'янець-Стара Ушиця-Черкаси

Повідомлення alexjazz »

Прокинулись, навколо гвалт, купа людей, хтось заїжджає хтось збирається додому, розуміємо, що ми за час подорожі стали трохи мізантропами))) Ну то збираймось і йдемо далі, у пошуки затишного місця! На жаль на Бакоті обійшовши її по колу, ми такого місця не знайшли. З боку хутора Каштанівка гарний заїзд для авто, тож машин море. Поки йшли вздовж узбережжя встали на щоденну сієсту з 12 до 15 години, трохи я відійшов, повертаюсь, дружина каже, мол приїжджав якийсь шлепард на вєліку просив грошей по 15грн з людини WTF? Виявляється, що браві люде поставили на спуску будку і збирають гроші, при цьому сміття і туалети як були у лісі так і зостались :evil: Після цього ми зрозуміли, що валити треба звідси якнайдалі і якнайшвидше ;) Але страшенна спека і втомлені діти трохи стали на заваді, тож стали напроти монастиря на "утюгу". Тікати вирішили наступного ранку.

Фотокать було нічого ;)
Зльот ЗАЗ клуба, машинки в гарному стані
Зображення
От так ми розмістилися на ночівлю
Зображення

Добавлено спустя 42 минуты 51 секунду:
Якось швидко пролетіла подорож :o
Все закінчилось наступного дня, перехід з зупинкою
phpBB [video]

Зустріли в Старій-Ушиці дітей спортсменів Хмельницького(байдарка і каное), в них виявляється тут спортивні збори. Побалакали за жизнь, вони жалілися шо матчасть дорога, ось де байдарка коштує від 3 до 5 тисяч євро...
А далі в мене був забіг на коротку дистанцію до села(5км), дізнавсь що маршрутки на Кам"янець і Хмельницький звідси ходять 4 рази на день. Кому цікаво то на Кам"янець о 7:15, 8:15, 10:45, далі не пам"ятаю. Купив дітям пундиків, повернувся на берег, вже й спати пора, з ранку ж бо на Кам"янець вирушати.
Прокинувсь вранці мерщій побіг у село, на маршрутку щоб забрати з Кам"янця рідненьке дитя автопрому)))
Повернувсь, тут вже спаковані
phpBB [video]
Аватар користувача
sheva-egor
Повідомлень: 524
З нами з: П'ят грудня 24, 2010 00:25
Ім'я: Игорь
Техніка: Рено Мастер-плавно превращается в..
Країна, місто: Украина, Хмельницкий
Skype: sheva-egor
Звідки: аттуда...
Контактна інформація:

Re: Черкаси-Кам'янець-Стара Ушиця-Черкаси

Повідомлення sheva-egor »

Цікавий, інформативний і дуже гарний звіт. Дякую!
всему своё время...
мои фото о отдыхе здесь
alexjazz
Повідомлень: 15
З нами з: Чет вересня 03, 2015 15:58
Ім'я: Oleksii
Техніка: JEEP XJ+АП-1
Країна, місто: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Черкаси-Кам'янець-Стара Ушиця-Черкаси

Повідомлення alexjazz »

нема за шо! Взагалі багато хто жаліється, шо от за граніцей))) Тут дома ше їздити та пізнавати не на один рік :ps_ih:
Відповісти

Повернутись до “Просторами України”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість