Повернення в життя Niewiadow 132.

Техніка збудована своїми руками

Модератори: Valentin, igor1965

Yarik
Повідомлень: 297
З нами з: Пон січня 12, 2015 14:44
Ім'я: Ярослав
Техніка: Ланос+Niewiadow 132
Країна, місто: Киев

Re: Повернення в життя Niewiadow 132.

Повідомлення Yarik »

Co-pilot Ви маєте на увазі провалиться з шляпкою? отвір менший за розмір шляпки.


Аватар користувача
V.A.L.A.Z.U.G.A
Повідомлень: 247
З нами з: Сер вересня 04, 2013 15:21
Ім'я: Виталий
Техніка: PAJERO&WELTBUMMLER
Країна, місто: Брэст
Контактна інформація:

Re: Повернення в життя Niewiadow 132.

Повідомлення V.A.L.A.Z.U.G.A »

В вытяжной заклепке вытяжная часть не только прижимает материал, но и расклинивает.
Поэтому в бутерброде металл(сверху)-пластик(снизу) нужно под пластик подкладывать шайбы , чтобы не расколоть отверстия в пластике.
Понятно, что эта часть в случае клепки стен недоступна и способ не подходит.

Я у себя так делал, когда приклёпывал новый лист оргстекла к рамке ветрового стекла на катере. Без шайбочек оргстекло кололось.

Зображення
Аватар користувача
Egor
Повідомлень: 1410
З нами з: Нед квітня 20, 2014 23:22
Ім'я: Игорь
Техніка: VW Passat+TEC
Країна, місто: Украина Киев
Skype: egor_ov966
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 13 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Egor »

Если я правильно понял, для наглядности нужна эта фотка
Зображення
Предполагается корпус приклепать к каркасу из квадратной трубы, т.е., снаружи ставится заклепка и соединяет пластиковую стенку с стальным каркасом. Шляпка заклепки через пластик не провалится, если пластик с годами не изменил структуру. Я клепал текстолит к металлу, все нормально. Только в этом случае надо использовать заклепки стальные а не алюминиевые.
Относись к людям так, как хочешь, чтобы они относились к тебе.
050 448-45-66
Аватар користувача
V.A.L.A.Z.U.G.A
Повідомлень: 247
З нами з: Сер вересня 04, 2013 15:21
Ім'я: Виталий
Техніка: PAJERO&WELTBUMMLER
Країна, місто: Брэст
Контактна інформація:

Re: Повернення в життя Niewiadow 132.

Повідомлення V.A.L.A.Z.U.G.A »

Игорь,все же я бы искал заклепку с увеличенной шляпкой. :co_ol:
А, может даже и саморез с буром, пресс-шайбой и резиновой прокладкой - такой, как идёт для профнастила.Они легче в монтаже(сами сверлят себе отверстие), герметичны и допускают некоторую подвижность соединения для температурных деформаций.

Зображення

Обязательно проклей зазоры между каркасом и пластиком клеем-герметиком полиуретановым!
Будет и крепче(должен схватиться с этим пластиком) и выполнит роль виброизоляции, чтобы не было резонансных вибраций пластика по металлу - чревато растрескиванием.
Такя мысля: если полиуретановый клей хорошо схватится с этим пластиком - заклепки могут и не понадобиться. Клей великолепный ,только есть один минус - не со всеми пластмассами "дружит".

Будет не лишним добавить косынки в стыки.Видно, что обварено не полностью.
Аватар користувача
Egor
Повідомлень: 1410
З нами з: Нед квітня 20, 2014 23:22
Ім'я: Игорь
Техніка: VW Passat+TEC
Країна, місто: Украина Киев
Skype: egor_ov966
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 13 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Egor »

V.A.L.A.Z.U.G.A писав: и допускают некоторую подвижность соединения для температурных деформаций.
Натолкнуло на мысль. Корпус Невядова не цельный. Крыша и стены отдельно, и скручены винтами. Наверное не просто так, кузов играет. А как поведет себя корпус на жестком металлическом каркасе? Не будет ли рвать заклепки, или саморезы, или пластик под ними?
Относись к людям так, как хочешь, чтобы они относились к тебе.
050 448-45-66
Yarik
Повідомлень: 297
З нами з: Пон січня 12, 2015 14:44
Ім'я: Ярослав
Техніка: Ланос+Niewiadow 132
Країна, місто: Киев

Повідомлення Yarik »

Egor писав:
V.A.L.A.Z.U.G.A писав: и допускают некоторую подвижность соединения для температурных деформаций.
Натолкнуло на мысль. Корпус Невядова не цельный. Крыша и стены отдельно, и скручены винтами. Наверное не просто так, кузов играет. А как поведет себя корпус на жестком металлическом каркасе? Не будет ли рвать заклепки, или саморезы, или пластик под ними?
Тяжко сказати чи не повилітають заклепки і чи не проріже пластик. Буду пробувати пристриляти металевими заклепками, оскільки саморізи дуже виглядають-не гарно.
Yarik
Повідомлень: 297
З нами з: Пон січня 12, 2015 14:44
Ім'я: Ярослав
Техніка: Ланос+Niewiadow 132
Країна, місто: Киев

Re: Повернення в життя Niewiadow 132.

Повідомлення Yarik »

На вихідних вдалося проклеїти лопнувшу передню частину "Бомжика". Працював поліефіркою і стікломатом. Загалом не погано вийшло (фото скину на слідуючій неділі). Корпус (пластиковий) планую пристреляти металевими заклепками до каркасу Зображення. Десь так. Постало питання шпаклювання дирок великого об'єму, думаю шпаклівкою з стікловолокном? Який шар максимум можливо накладати такою шпаклівкою. Хелп.
Yarik
Повідомлень: 297
З нами з: Пон січня 12, 2015 14:44
Ім'я: Ярослав
Техніка: Ланос+Niewiadow 132
Країна, місто: Киев

Re: Повернення в життя Niewiadow 132.

Повідомлення Yarik »

Як і обіцяв час від часу інформую про проведення відновлювальних робіт. Наразі проклеїний корпус і готується до шпаклювання.
Зображення
Аватар користувача
Rover-Днепр
Повідомлень: 486
З нами з: Сер січня 28, 2015 03:37
Ім'я: Yakov
Техніка: Rover
Країна, місто: Украина, Днепропетровск

Re: Повернення в життя Niewiadow 132.

Повідомлення Rover-Днепр »

Надо бы какой ни будь буртик сделать по периметру переднего окна, в таком варианте будет вода затекать.

Классный прицеп тем что стенки не плоские, а с выемками, так и просится двух-цветная окраска

как то так

Зображення
Востаннє редагувалось Пон травня 25, 2015 11:13 користувачем Rover-Днепр, всього редагувалось 1 раз.
Yarik
Повідомлень: 297
З нами з: Пон січня 12, 2015 14:44
Ім'я: Ярослав
Техніка: Ланос+Niewiadow 132
Країна, місто: Киев

Re: Повернення в життя Niewiadow 132.

Повідомлення Yarik »

там буде вікно з оргстікла

Добавлено спустя 1 час 16 минут 16 секунд:
Знайшов подібний в Одесі-хочуть 1100 Доллляриків. Ціна дуже висока для мене, але цілий :-( :-( :-(
http://rst.ua/oldcars/trailer/campsite/ ... 25382.html
Аватар користувача
Egor
Повідомлень: 1410
З нами з: Нед квітня 20, 2014 23:22
Ім'я: Игорь
Техніка: VW Passat+TEC
Країна, місто: Украина Киев
Skype: egor_ov966
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 13 разів
Контактна інформація:

Re: Повернення в життя Niewiadow 132.

Повідомлення Egor »

Это объявление давно висит. Попробуй поторговаться, может продаст за твою цену.
Относись к людям так, как хочешь, чтобы они относились к тебе.
050 448-45-66
Аватар користувача
vipwest
Повідомлень: 145
З нами з: Вів липня 10, 2012 12:46
Ім'я: Олександр
Техніка: N126E
Країна, місто: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення vipwest »

вибачте мене, але все це хєрня на поснім маслі, всі ці заклепки, скелет з труби 20х20, вікна з оргстікла.
Корпус Niewiadów"а тримається на вклеєних в виємках до стінок з середини деревянних брусках , так і треба було робити, вклкеїти на скловолокно деревянні бруски, до яких буде в майбутьньому кріпиться мебель, при русі корпус гуляє а якщо все зробити штивно то на наших дорогах цей бункер не вижеве.
Вікна- перед та зад повинні відкриватися бо інакше літом всередині буде крематорій, місця стику окремих елементів кузову герметизуються ззовні поліуретановим герметиком та клеїться декоратиний алю.профіль., зсередини на місця стику скловолокно.
Де на фото заклепки, шурупи ???
Треба спочатку вивчити тех.частину а не ізобрєтать вєлосіпєд.

В Одесі- шрот, ціна в базарний день 200$, за 1000$ нехай поставлять на 7-му км. і продають хот-доги з нього.
Бажаю успіхів.

Зображення

Зображення

Зображення
Востаннє редагувалось Пон травня 25, 2015 13:14 користувачем vipwest, всього редагувалось 5 разів.
Yarik
Повідомлень: 297
З нами з: Пон січня 12, 2015 14:44
Ім'я: Ярослав
Техніка: Ланос+Niewiadow 132
Країна, місто: Киев

Re: Повернення в життя Niewiadow 132.

Повідомлення Yarik »

vipwest Вас напевно не вчили ввічливості і культури спілкування." .....ня по поснім маслі" це Ваша присутність на моїй темі. Якщо Ви руками нічого і ніколи не робили - не заходьте на мої теми.... Бажаю успіхів.

Добавлено спустя 2 минуты:
Egor писав:Это объявление давно висит. Попробуй поторговаться, может продаст за твою цену.
Ігор, спілкувався щойно з продавцем 1000 і не менше +переоформлення -не доступно наразі для мене.
Аватар користувача
vipwest
Повідомлень: 145
З нами з: Вів липня 10, 2012 12:46
Ім'я: Олександр
Техніка: N126E
Країна, місто: Львів
Контактна інформація:

Re: Повернення в життя Niewiadow 132.

Повідомлення vipwest »

Ярослав, якщо маєте відкриту Шенген візу то 26-28.06.2015 в Польщі буде проходити 17 Zlot Fanklubu Niewiadówek 17 зліт фанклубу Niewiadówek, якщо не авто то поїздом з палаткою, поїдьте подивіться як роблять з гвна конфєтку, впевнений що поїздка стане корисною для вас.
Yarik
Повідомлень: 297
З нами з: Пон січня 12, 2015 14:44
Ім'я: Ярослав
Техніка: Ланос+Niewiadow 132
Країна, місто: Киев

Re: Повернення в життя Niewiadow 132.

Повідомлення Yarik »

vipwestvipwest Олександр, я й сам розумію що корпіс потрібно було робити з дерева (брусочків),як по технології, але враховуючи те, що мій корпус був викинутий на смітнийк в зв'язку з тим що він був лопнутий і клеїти бруски до лопнувшого корпуса-не реально, тому і був зроблений металевий корпус для надійності. Доречі нічого подібного щодо того що його розтрусить на наших дорогах- не правда. Каркас надійно вперається в основу (угли) корпуса і таким чином не ходить. А щодо покупки нового-нажаль я не маю кошти на новий.
Аватар користувача
Rover-Днепр
Повідомлень: 486
З нами з: Сер січня 28, 2015 03:37
Ім'я: Yakov
Техніка: Rover
Країна, місто: Украина, Днепропетровск

Повідомлення Rover-Днепр »

Yarik писав: корпіс потрібно було робити з дерева (брусочків),як по технології, але враховуючи те, що мій корпус був викинутий на смітнийк в зв'язку з тим що він був лопнутий і клеїти бруски до лопнувшого корпуса-не реально, тому і був зроблений металевий корпус для надійності.
тут ты не прав, вклеенные деревянные бруски в тело стеклопластика намного прочнее получится чем прикрученный, приклёпанный и хоть пришитый к металлическому каркасу корпус.... во первых вклеенное дерево пропитывается смолой и становится одним целым со стеклопластиком, во вторых оно как бы в коконе получается и нет возможности ему расшатываться, в третьих дерево не знает "усталости" в отличии от метала, а заклеенное во внутрь в тело стеклопластика даже гнить не будет, про вес метал каркаса, я промолчу.

Из опыта, у меня за 25 лет в который грузил по 1.5 тонны, из 6-ти брусков 20 х 40, причем не вклеенных, а просто прикрученных к дну кузова, треснул всего один, в то время как металлическая рама, из квадратной трубы 20 х 40 лопнула в двух местах. Дерево более эластичное по сравнению с металлом и терпит большие издевательства.

почитай тут viewtopic.php?f=36&t=4805&p=119874#p119874
Yarik
Повідомлень: 297
З нами з: Пон січня 12, 2015 14:44
Ім'я: Ярослав
Техніка: Ланос+Niewiadow 132
Країна, місто: Киев

Повідомлення Yarik »

Yarik писав:Як і обіцяв час від часу інформую про проведення відновлювальних робіт. Наразі проклеїний корпус і готується до шпаклювання.
Зображення
В зв'язку з браком часу і необхідністю закінчення проекту потрібний маляр для виготовлення і покраски прицепа, що мешкає в Києві або Київській області.
Аватар користувача
BRUTALIY
Повідомлень: 7539
З нами з: Нед травня 16, 2010 19:39
Ім'я: Віталій
Техніка: FJ
Країна, місто: Україна, Хмельницький
Звідки: Красо України, Подолля! (с) Л.Українка
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 25 разів
Контактна інформація:

Re: Повернення в життя Niewiadow 132.

Повідомлення BRUTALIY »

в мене є маляр ... але в Хмелі
067-151-3-515
BRUTAL CARAVANS
Підбір та доставка караванів з Європи.
Ремонт та сервіс будинків на колесах. Встановлення додаткового обладнання
Запчастини і аксесуари по каталогам REIMO та FRANKANA/FREIKO



караван кемпинг кемпінг ремонт сервис тюннинг
dimitrij
Повідомлень: 398
З нами з: Чет вересня 22, 2011 17:46
Ім'я: дима
Техніка: шевроле лачетти
Країна, місто: херсон
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Повернення в життя Niewiadow 132.

Повідомлення dimitrij »

кабина бронепоезда
Аватар користувача
Rover-Днепр
Повідомлень: 486
З нами з: Сер січня 28, 2015 03:37
Ім'я: Yakov
Техніка: Rover
Країна, місто: Украина, Днепропетровск

Повідомлення Rover-Днепр »

dimitrij писав:кабина бронепоезда
Как у автобуса металлический каркас обшитый металлом, так это хорошо и надежно, а как в пластиковый кузов вставить металлический каркас, так сразу бронепоезд.

Будет крепкий, надежный и безопасный.

Все больше и больше начинает нравится пластиковый Niewiadow, гораздо больше "бумажно-фанерных" других моделей, с вечными подтёками в углах и гарантированной трещиной над дверью, пластик не гниет и не разлезется от гнили и вибрации.

Ярослав удачи, караван будет супер, будешь продавать, Я первый в очереди. :co_ol:

Но крась его ОБЯЗАТЕЛЬНО двух-цветным!!!

Зображення
Відповісти

Повернутись до “Своїми руками”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей