Западная Украина 2015.

У відпустку, у вихідні, святкові дні, з друзями на шашлики. Шукаю попутників.

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

Аватар користувача
iiiiaaaa
Повідомлень: 140
З нами з: Суб травня 18, 2013 23:50
Ім'я: Ірина
Техніка: ХЛ-САН + Explorer + HomeCar Rally
Країна, місто: Київ
Звідки: Київ
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Западная Украина 2015.

Повідомлення iiiiaaaa »

Арабатки с Кинбурнами - это конечно хорошо, но :ne_vi_del:
Не смотря на ситуацию в стране, я все же надеюсь на то, что моя семья сможет вырваться на недели 2,5-3 в отпуск...
План очень такой ... зависщий от ... И в двух словах:
1. ЛьвІв - пару дней,
2. Проход через Турку на Ужгород - заход в Невецкий замок- возможно ночевка
3. Ужгород -1-2 дня. (зависит от желания посещения Ждениевых и пр. Середних), возможно 3
4. Мукачево -?
(между "Мукачевом" и "Черновцами" еще куча Церквей и пр. достопримечательностей, но... :ps_ih: ) (на термалы не поедем. в лучшем случае - Берегово - просто "город")
5. Чернівці - 2 дня (лучше 3)
6. Каменец - 2-3 дня, там где то по доргоге Хотин захватим)
7. Релакс на берегу Днеста где-то, недоезжая/переезжая Бакоту :ki_ss:

Как-то так....

Прошу Вас, либо критикуйте в пух и прах план моего отпуска, либо, вносите свои конкретные
предложения/замечания :ne_vi_del:

Либо просто присоединяйтесь к нам со своими мыслями и предложениями
:dr_ink:


"Уважай всякого человека по всей силе возможности, пока этот
человек тебе не показал, что твоего уважения не достоин"
Б.Акунин
Аватар користувача
Александр Украинец
Повідомлень: 24
З нами з: Чет листопада 27, 2014 16:41
Ім'я: Александр
Техніка: ЗАЗ СЕНС, Fendt 320
Країна, місто: Киев
Skype: serduk2010
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Западная Украина 2015.

Повідомлення Александр Украинец »

Раз уж во втором пункте было сказано о замках - рекомендую:
перед Львовом можно было бы и заглянуть в Подгорецкий замок https://ru.wikipedia.org/wiki/%CF%EE%E4 ... 0%EC%EE%EA
там же недалеко Золочевский замок http://uk.wikipedia.org/wiki/%C7%EE%EB% ... 0%EC%EE%EA
и там же Оле́ський за́мок http://uk.wikipedia.org/wiki/%CE%EB%E5% ... 0%EC%EE%EA
ну и перед этими замками можно заскочить с трассы в г Броды и пофоткать старую разваленную синогогу и крепость. Все это в пределах 100 км :smu:sche_nie: мне там очень понравилось
Аватар користувача
Foxik
Повідомлень: 1359
З нами з: Вів липня 31, 2012 09:20
Ім'я: Юрий
Техніка: Кастенваген
Країна, місто: Полтава
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Западная Украина 2015.

Повідомлення Foxik »

Не доезжая до Мукачево км 40-к есть участок реставрированой оборонительной линии Арпада и в этом же направлении парк Шерборна.

Добавлено спустя 5 минут 20 секунд:
немного фото
Вкладення
DSC08782.JPG
DSC08782.JPG (32.58 Кіб) Переглянуто 4074 разів
DSC08781.JPG
DSC08781.JPG (32.61 Кіб) Переглянуто 4074 разів
RomanenkoAleksandr
Повідомлень: 494
З нами з: Вів березня 04, 2014 00:22
Ім'я: Александр
Техніка: прицеп
Країна, місто: Украина
Звідки: Украина
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Re: Западная Украина 2015.

Повідомлення RomanenkoAleksandr »

iiiiaaaa
Я бы присоединился со своим экипажем
Аватар користувача
yoodjin
Повідомлень: 85
З нами з: Нед липня 13, 2014 17:35
Ім'я: Денис
Техніка: RAV4 + Niewiadow N126N
Країна, місто: Днепропетровск
Звідки: Днепропетровск, Украина
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення yoodjin »

в каких датах Вы планируете?
Аватар користувача
akuchar
Повідомлень: 197
З нами з: Нед квітня 20, 2014 11:58
Ім'я: Анатолій
Техніка: форд-куга
Країна, місто: Україна м.Львів
Skype: drybud1
Контактна інформація:

Re: Западная Украина 2015.

Повідомлення akuchar »

Раджу у Львові зупинитись в мотелі Жокей. В м.Мукачево їхати трасою Київ-Чоп. Не раджу рухатитись через Турку.

Добавлено спустя 15 минут 50 секунд:
В Україні дуже багато красивих міць. Нажаль відсутні дороги.Одні напрямки. Маємо те, що маємо. А так відпочинок буде хороший. Успіхів Вам. Чим зможу, тим допоможу.
Аватар користувача
sheva-egor
Повідомлень: 524
З нами з: П'ят грудня 24, 2010 00:25
Ім'я: Игорь
Техніка: Рено Мастер-плавно превращается в..
Країна, місто: Украина, Хмельницкий
Skype: sheva-egor
Звідки: аттуда...
Контактна інформація:

Повідомлення sheva-egor »

akuchar писав:Добавлено спустя 15 минут 50 секунд:
В Україні дуже багато красивих міць. Нажаль відсутні дороги.Одні напрямки. Маємо те, що маємо.
Моє імхо, чим менше в Карпатах хороших доріг, тим краще. Будуть їхати відпочивати тільки ті хто дійсно любить Карпати і не буде там срати, пардоньте за вираз. Звісно мало туристів; то є погано для місцевих, але поки зміниться наш народ, то природу можуть захаяти.
всему своё время...
мои фото о отдыхе здесь
Аватар користувача
Foxik
Повідомлень: 1359
З нами з: Вів липня 31, 2012 09:20
Ім'я: Юрий
Техніка: Кастенваген
Країна, місто: Полтава
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Западная Украина 2015.

Повідомлення Foxik »

"Моє імхо, чим менше в Карпатах хороших доріг, тим краще. Будуть їхати відпочивати тільки ті хто дійсно любить Карпати і не буде там срати, пардоньте за вираз. Звісно мало туристів; то є погано для місцевих, але поки зміниться наш народ, то природу можуть захаяти."............. :cry_ing:
Так начинать надо как раз с дорог и с инфраструкруры и если будет лавочка и мусорка рядом на полянке и туалет в сторонке, то и срать, извените, меньше будут.
Іван
Повідомлень: 86
З нами з: Чет січня 08, 2015 19:28
Ім'я: Іван
Техніка: Т-5
Країна, місто: Украина
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Іван »

Теж не раджу їхати через Самбір - Турку... ще 2 роки тому я теж ризикнув туди поїхати в Закарпаття... з жахом згадую досі... а осінню повертався з Польщі через Хирів ... до України, то це справжній херів... встид і срам - дорога... (((
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Одессит »

iiiiaaaa писав:...
Либо просто присоединяйтесь к нам со своими мыслями и предложениями
:dr_ink:
RomanenkoAleksandr писав:iiiiaaaa
Я бы присоединился со своим экипажем
yoodjin писав:в каких датах Вы планируете?
Подождем, что ответит ТС.
КМК, тематика поездки интересная и многим бы подошла...
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
Аватар користувача
akuchar
Повідомлень: 197
З нами з: Нед квітня 20, 2014 11:58
Ім'я: Анатолій
Техніка: форд-куга
Країна, місто: Україна м.Львів
Skype: drybud1
Контактна інформація:

Повідомлення akuchar »

Інформація з інтерента.Західна Україна – це не лише гірські Карпати, красива архітектура Львова і численні замки. Західна Україна – це села. Безліч крихітних, ніби намальованих, нікому невідомих. Великих за розміром і величних сіл. Історичні, старовинні, вічні… таємничі, містичні і вигадані, милі і кумедні. Вони – унікальні. Завітайте – і кожне з них розкаже вам свою вражаючу історію, а, може, казку. Ця казка, що пахне полином Поділля, сходить сонцем над руїнами фортець, вмивається водами Нічлави і колишеться на степових травах вічних доріг, поведе вас у таємницю, щоб навічно закохати у красу українських сіл.
с. Брага, Хмельницька обл.
300-літнє кладовище; мавзолей Жебровських 1909 року; та найкращий вид на Хотинську фортецю. За незвичайним ракурсом Хотинської фортеці сюди їздять навіть фотографи із світовими іменами. Щоб побачити цю приголомшуючу красу на власні очі, варто завітати у село неподалік Хотина. Та це не все, чим сподобається Брага. Цікаво буде побродити дуже старим польським цвинтарем із неоготичними надгробками. Саме на його території в гущі високих дубів стоїть загадковий костел-капличка. Це – мавзолей давньої польської родини, трьох представників якої там поховано. Ось така справжня історична перлина хмельницької провінції – зі своєю красою, загадковістю та незвичними принадами. Місце, що може стати справжньою знахідкою навіть для досвідченого туриста.
с. Підкамінь, Львівська обл. 16-метровий Чортовий камінь; монастир «Походження Дерева Хреста Господнього»; гора із монастирем, названа на честь язичницького божества роду і плодючості; кам’яні хрести поховань XVII ст.; щорічний міжнародний етнофестиваль.Найперше, що вразить вас в цьому узгірному поселенні на межі Львівської та Тернопільської областей – легендарний камінь-велетень. Із західного боку природної споруди – ніша у формі серця, а на вершині – 6 ям-могил півметрової глибини. Ймовірно, у часи язичництва їх використовували для жертвоприношень. Усі, хто був тут, відчували особливу таємничу енергетику місця.Не відмовляйтесь від пропозицій відвідати монастирі із потаємними ходами та підземною церквою. Вони відкриють перед вами ще багато цікавих «експонатів» селища. До речі, в колишніх келіях одного з монастирів досі діє лікарня душевнохворих жінок.У тому, що Підкамінь – одне з наймістичніших поселень Західної України, ви переконаєтесь одразу, як побуваєте в ньому. Така вже тут енергетика. с. Струсів, Тернопільська обл. Старовинний парк із палацом XVIII століття; печерна церква; давнє польське кладовище; келія язичників ІX століття. Якщо ви не є шанувальником Степана Будного (саме тут він народився) – вам варто познайомимтись з творчістю цього маловідомого але дуже талановитого поета, що пішов з життя у 24 роки. Та не лише тому завітати у Струсів – мальовниче село на Теребовлянщині. Ніде інде ви не зустрінете такої унікальної печерної церковки з вівтарем, витесаним у камені, та коморою, в стінах якої були викуті келії для монахів. Та найцікавіше можна побачити всередині, у підземеллі… А ще справді дуже цікавими є надгробні пам`ятники струсівського кладовища. Серед фігур святих, ангелів, тварин, дівчат, дітей можна зустріти дивовижні й унікальні експонати. Це варто побачити. с. Бакота, Хмельницька обл. Скелястий монастир; джерела «Жіночого», «Чоловічого» та «Сімейного щастя»; кам’яний відбиток стопи Будди. Бакота – затоплене село, давня столиця Пониззя. Це місце на березі Дністра у Кам`янець-Подільському районі, де колись розташовувались безліч язичницьких святилищ та капищ, кургани з жіночими похованнями. Пропливши річкою Смотрич, ви побуваєте буквально над відбитком стопи Будди, існування якого вже частково підтверджено підводними дослідженнями. А ще з річки перед вами відкриється панорама скелястого монастиря. Надзвичайної краси природа та цілюща вода з освячених джерел доповнять незабутні враження від цього справді знакового місця.
с. Чагарі, Тернопільська обл.
«Купальська феєрія», Риба в капелюсі, Мавка і Лукаш, та символ достатку у жаб’ячих лапках У цьому селі Гусятинського району немає красивих архітектурних пам`яток, історичних будівель чи водоспадів. Та все ж воно особливе по-своєму. Це малесеньке село обіцяє вас вразити. Як-мінімум, тричі. Якщо хочете побачити один з найоригінальніших у світі вказівників населеного пункту – завітайте у Чагарі. Три унікальні витвори мистецтва у різних частинах села надовго затримують погляди подорожуючих. Це – неймовірні скульптурні групи, що мають свій стиль, свою іронію і свою казку, належать руці Олексія Степанова. Ось така дивовижа у «глухому» селі на березі Нічлави, яку неодмінно варто оцінити власним поглядом. А ще щороку на початку липня тут організовують особливий фестиваль «Купальська феєрія». с. Сутківці, Хмельницька обл. Унікальна церква-фортеця; руїни замку XVІІ століття; чисті джерела та розкішні природні краєвиди.Аби побачити оборонну церкву Покрови Богородиці (1462 рік), яка представляє собою неповторне диво фортифікації і не має аналогів в Україні, варто поїхати на Хмельниччину. Стіни товщино у 1, 7 метра, первісні фрески, та олійний живопис ХІХ століття – не все, чим може вразити один із найдавніших оборонних храмів середньовіччя в Україні. Цю велич важко описати, її можна тільки відчути. Незабутні враження зроблять ще приємнішими цілющі води джерела «Біла криниця». с. Озеряни, Тернопільська обл. Неоготичний костел Св. Анни; руїни старого замку; мурована церква Христа-Царя; іудейське окописько-кіркут. Озеряни – одне з найцікавіших сіл туристичної Тернопільщини. Свого часу на місцевості було виявлено археологічні пам’ятки трипільської і черняхівської культури, слов`янське поселення VIII століття. Побувавши в Озерянах, ви неодмінно замилуєтесь красою костелу Святої Анни, що є справжнім шедевром відомого львівського архітектора, виконаним у стилі історизму. Не меншої уваги заслуговує стародавній замок з товстезними стінами із каменю. Приїжджайте в Озеряни, щоб відчути красу давнини й історії, втілену у величній архітектурі серед мальовничих пейзажів Галицького Поділля. Повірте, вони варті того. с. Іза, Закарпатська обл. Єдина в Україні ферма з розведення манчжурських оленів; осередок лозового мистецтва; унікальний монастир, де зберігаються мощі преподобного Олексія Карпатського. Аби помилуватися унікальними маньчжурськими плямистими оленями, з рогів яких отримують лікарську речовину пантокрин, варто поїхати в Ізу Хустського району. Ці красиві благородні тварини були доправлені сюди гелікоптером аж із Калінінградської області.А ще ніде, крім як в Ізі, не побачите такої різноманітності витворів мистецтва лозоплетіння. Достатньо лише пройтись центральною вулицею села – і ви будете вражені майстерністю українців виплітати з лози вражаючі речі. с. Розгірче, Львівська обл. Давньоруське «городище»; скельний монастир; каплиця святого Онуфрія кінця ХVІІ століття із старовинною іконою. Старовинне село на Львівщині замилує вас малозвіданою красою рівнинних Карпатах. Подивитись тут є на що. Скельний «монастир», що використовувався ще за язичницьких часів – дуже гарний. Не менш цікаві давньоруські укріплення, які побачите на вершині гори. Хвилюючий, таємничий дух старовини, яким віє від пам`яток, а кругом – унікальної краси скелі. Ви маєте це відчути! с. Стільсько, Львівська обл. 7 давніх храмів; городище Білих Хорватів; підземні лабіринти; ритуальний камінь (вогонь, повітря і вода);Це воістину унікальне місце, яке відкриє вам те, чого не побачите більше ніде. Село Стільсько, що на Львівщині – столиця неіснуючої тепер країни – Білої Хорватії. Величезне стародавнє городище із цілим підземним містом точно вразить вас не лише своїми масштабами, а й легендарністю. Стільсько – це таємниця, це давні знання, якими володіють лише місцеві, називаючи «Білою дорогою», «Вежею», «Княжою криницею»… здавалося б, неіснуючі об`єкти, які лише з роками відкриваються історії. Стільсько – це легенда.

Добавлено спустя 5 минут 47 секунд:
Re: Западная Украина 2015.
Добавлю і підпишу фото при потребі.

Добавлено спустя 16 минут 42 секунды:
фото
Вкладення
bacotskiyMonastyr.jpg
68489437.jpg
13093006r.jpg
345485t9h8rv6d532vs9c98f345.jpg
345485t9h8rv6d532vs9c98f345.jpg (151.51 Кіб) Переглянуто 3624 разів
6787.jpg
1z75bJnoPpw.jpg
1z75bJnoPpw.jpg (72.59 Кіб) Переглянуто 3624 разів
0_cb5d3_c1fa9a_XL.jpg
0_98187_79bfe00e_XL.jpg
turecka-krinicya-chernivci.jpg
turecka-krinicya-chernivci.jpg (59.91 Кіб) Переглянуто 3632 разів
pidkamin.jpg
a3b0512415eb.jpg
92972357.jpg
1.jpg
Аватар користувача
vipwest
Повідомлень: 145
З нами з: Вів липня 10, 2012 12:46
Ім'я: Олександр
Техніка: N126E
Країна, місто: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення vipwest »

при такому поданні матеріалу потрібно давати посилання на матеріал,
напр. текст і фото здерто звідси:http://vsviti.com.ua/ukraine/24660
поважаймо авторські права. Але якщо інфа є в інтернеті, то можливо викласти посилання на цю інформацію, наприклад ось так: Все про Замки і храми України та багато іншої цікавої інформації.
Востаннє редагувалось Вів березня 03, 2015 23:50 користувачем vipwest, всього редагувалось 4 разів.
Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Re: Западная Украина 2015.

Повідомлення Deffi »

vipwest
Читаем:
п.4.10 Запрещены постинги, рекламирующие какие-либо сайты или приглашающие на какие-либо форумы. Если вы считаете, что ответ на заданный в теме вопрос есть на одном из сайтов Сети (например, сайте А), вы можете в своем постинге указать конкретную ссылку на ту страницу, где расположен этот ответ, обязательно снабдив ссылку своими комментариями и описанием того, что другие пользователи смогут прочитать по этой ссылке. Общая ссылка на главную страницу сайта А или ссылка без авторского комментария расценивается как нарушение данного пункта.
Если Вы хотите поделится информацией на этом ресурсе, то будьте добры размещайте инфу именно здесь!
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Аватар користувача
akuchar
Повідомлень: 197
З нами з: Нед квітня 20, 2014 11:58
Ім'я: Анатолій
Техніка: форд-куга
Країна, місто: Україна м.Львів
Skype: drybud1
Контактна інформація:

Повідомлення akuchar »

Прогулянка Львовом.
Вкладення
IMG_0086_Resize728px.jpg
IMG_0102_Resize728px.jpg
IMG_0072_Resize728px.jpg
IMG_0064_Resize728px.jpg
IMG_0062_Resize728px.jpg
IMG_0055_Resize728px.jpg
IMG_0046_Resize728px.jpg
IMG_0045_Resize728px.jpg
IMG_0036_Resize728px.jpg
IMG_0031_Resize728px.jpg
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Одессит »

Deffi писав:vipwest
Читаем:
п.4.10 Запрещены постинги, рекламирующие какие-либо сайты или приглашающие на какие-либо форумы. Если вы считаете, что ответ на заданный в теме вопрос есть на одном из сайтов Сети (например, сайте А), вы можете в своем постинге указать конкретную ссылку на ту страницу, где расположен этот ответ, обязательно снабдив ссылку своими комментариями и описанием того, что другие пользователи смогут прочитать по этой ссылке. Общая ссылка на главную страницу сайта А или ссылка без авторского комментария расценивается как нарушение данного пункта.
Если Вы хотите поделится информацией на этом ресурсе, то будьте добры размещайте инфу именно здесь!
Женя, я думаю, что тут вопрос в том, что при использовании чьих-то текстовых, фото-видео материалов принято давать ссылку на первоисточник... Типа, авторские права, защита правообладателя...
А Анатолий akuchar этого не сделал... Вот, возможно, хозяин и возмутился...
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
Аватар користувача
TATU
Повідомлень: 1128
З нами з: Сер травня 05, 2010 22:23
Ім'я: Эдуард
Техніка: WESTFALIA 550D Фиат дукато
Країна, місто: ЧОП
Звідки: Чоп
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Повідомлення TATU »

Будете в Закарпатье обязательно заезжайте.
Живем в Чопе.
Есть место где остановится.
тел 0506736434
Аватар користувача
iiiiaaaa
Повідомлень: 140
З нами з: Суб травня 18, 2013 23:50
Ім'я: Ірина
Техніка: ХЛ-САН + Explorer + HomeCar Rally
Країна, місто: Київ
Звідки: Київ
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення iiiiaaaa »

У всех прошу прощения, пропадаю из инета ... работа, будь она неладна :ps_ih:
Александр Украинец писав:Раз уж во втором пункте было сказано о замках - рекомендую:..
Честно, и Підгірці, и Золочів, и, уж тем более, Олесько, уже в самые разнообразные времена года и с самыми разными целями и с разными компаниями посещены и обследованы :ne_vi_del:
Разьве что "Тараканов" - он каждый раз всё равно как-то умудряется заманивать в свои сети :-):
Посему, возможно в планах будет ночевка Дубно- скорее какое-нибудь Айвенго на Ровенской окружной, с целью посвятить один день Тараканову...
Foxik писав:Не доезжая до Мукачево км 40-к есть участок реставрированой оборонительной линии Арпада и в этом же направлении парк Шерборна.
Линия Арпада есть же практически везде. В частности в районе Межгорье-Синевир мы уже облазили все ДОТы Арпада...
Если есть что-то реставрированное и аля музей, то, безусловно, это интересно.
"Охотничий домик" Шенбурна - Санаторий Карпаты - ?? Ну были, ну, честно, не впечатлил :ne_vi_del: , Если решим ехать Киев-Чоп, то конечно зеаедем.
RomanenkoAleksandr писав:iiiiaaaa
Я бы присоединился со своим экипажем
Милости просим :ig_ro_ki:
yoodjin писав:в каких датах Вы планируете?
Июль. Возможно (очень не хочется, но не исключено), последняя неделя июня - июль.
akuchar писав:Раджу у Львові зупинитись в мотелі Жокей.
Во Львове, конечно, внеконкуренции Жокей. Но, надеюсь, остановимся всё же у товарища, как нибудь наш "махонокий" ХомКар к нему во двор запхаем :ps_ih:
В м.Мукачево їхати трасою Київ-Чоп. Не раджу рухатитись через Турку.
Киев-Чоп "каждый дурак" может :-) А та, через Турку, она же красивая :smu:sche_nie: .
TATU писав:Будете в Закарпатье обязательно заезжайте.
Живем в Чопе.
Есть место где остановится.
Эдуард, я знала, что Вы неимоверно гостепреимны и обязательно предложите заехать "на огонек". :bra_vo:
Возможно, мы таки воспользуемся Вашим щедрым предложением :dr_ink:

Добавлено спустя 1 час 47 минут 46 секунд:
akuchar писав:Інформація з інтерента.
фото
Написало на каждую фотку коммент... И все пропало :-( ( в смысле нажала "отправить", а меня выкинуло с форума ) :-( :-( :-(

Но, все равно, спасибо Вам за воскрешение воспоминаний :dr_ink:

Добавлено спустя 6 минут 33 секунды:
Re: Западная Украина 2015.
Всё же..
Церковь в Сутківцях - одна их моих любимых "Оборонных" церквей :ki_ss:
Обнесли "новодельным" забором? Какого года фотка?
"Уважай всякого человека по всей силе возможности, пока этот
человек тебе не показал, что твоего уважения не достоин"
Б.Акунин
Аватар користувача
iiiiaaaa
Повідомлень: 140
З нами з: Суб травня 18, 2013 23:50
Ім'я: Ірина
Техніка: ХЛ-САН + Explorer + HomeCar Rally
Країна, місто: Київ
Звідки: Київ
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення iiiiaaaa »

to RomanenkoAleksandr and yoodjin, конец июня-начало июля с "легкой" руки моих работодателей "слегка" модернизировалось в "фиг знает когда мы тебя отпустим в отпуск" :wo)(ll:
Сильно надеюсь, что все таки это будет хотя бы июль :smu:sche_nie:
"Уважай всякого человека по всей силе возможности, пока этот
человек тебе не показал, что твоего уважения не достоин"
Б.Акунин
Аватар користувача
iiiiaaaa
Повідомлень: 140
З нами з: Суб травня 18, 2013 23:50
Ім'я: Ірина
Техніка: ХЛ-САН + Explorer + HomeCar Rally
Країна, місто: Київ
Звідки: Київ
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення iiiiaaaa »

В общем, "фигзнает когда мы тебя отпустим в отпуск" выполняется руководством по полной программе, посему, уже даже не знаю удастся ли вырваться хотя бы на недельку куда-нибудь "близко" на морЭ.
99% что, напланированый рейд по Западной переносится на 2016 г. :ne_vi_del: :cry_ing:
"Уважай всякого человека по всей силе возможности, пока этот
человек тебе не показал, что твоего уважения не достоин"
Б.Акунин
Аватар користувача
sheva-egor
Повідомлень: 524
З нами з: П'ят грудня 24, 2010 00:25
Ім'я: Игорь
Техніка: Рено Мастер-плавно превращается в..
Країна, місто: Украина, Хмельницкий
Skype: sheva-egor
Звідки: аттуда...
Контактна інформація:

Re: Западная Украина 2015.

Повідомлення sheva-egor »

а я на следующей неделе, даст Бог, вырвусь на тройку дней в сторону "Скелі Довбуша" та округу. :ya_hoo_oo:
всему своё время...
мои фото о отдыхе здесь
Відповісти

Повернутись до “Плани, попутники”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 11 гостей