Антимоскитная сетка на окно своими руками

Аксесуари, приємні дрібниці.

Модератори: Valentin, igor1965

Відповісти
Аватар користувача
killog
Повідомлень: 12
З нами з: Нед травня 05, 2013 17:22
Ім'я: Константин
Техніка: FORD TRANSIT
Країна, місто: Россия, Конаковия
Контактна інформація:

Антимоскитная сетка на окно своими руками

Повідомлення killog »

В преддверии летнего сезона хочу рассказать как я сделал сетку от комаров. Изготовлено всё было в прошлом сезоне, так что испытания прошли успешно, можно и людям рассказать.
Изначально планировал сделать рамку для сетки из профиля который применяют при изготовлении сеток на пластиковые окна, но встал вопрос как её закрепить качественно, что бы её на скорости не оторвало. по этому от первоначальной идеи остался лишь кусочек профиля и собственно сама сетка. А идея собственно в том что по периметру окна в моём форде имеется паз схожий по размерам с пазом профиля, только немножко уже поэтому вместо стандартной резинки был использован провод подходящего сечения.
Вкладення
Паз в окне в который будет крепится сетка
Паз в окне в который будет крепится сетка
Сетка 02.jpg
Так выглядит профиль целиком и отрезанная (нужная нам) половинка
Так выглядит профиль целиком и отрезанная (нужная нам) половинка
Рамка готова
Рамка готова
"Родной" уплотнительный шнур
"Родной" уплотнительный шнур
Сетка 06.jpg
Так крепится сетка
Так крепится сетка
Готово
Готово


Теория без практики мертва, практика без теории опасна.
Аватар користувача
AlexYan
Повідомлень: 706
З нами з: Чет жовтня 29, 2009 20:23
Ім'я: Александр
Техніка: Крокодил MPW4 + Buerstner Holiday
Країна, місто: Ukraine, Kyiv
Skype: lalexyanl
Звідки: Украина, Киев
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Антимоскитная сетка на окно своими руками

Повідомлення AlexYan »

А зачем так сложно, я просто купил резиномагнитную ленту и москитку и на ночевках в джипе просто накидываю ее на окна.

Зображення

Хотя ваш вариант можно использовать даже на ходу, или не выдержит ветровой нагрузки?
Чтоб мудро жизнь прожить, знать надобно немало,
Два правила запомни для начала:
Что лучше голодать, чем что попало есть,
И лучше будь один, чем вместе с кем попало.
Аватар користувача
vdim1
Повідомлень: 128
З нами з: Чет квітня 26, 2012 22:27
Ім'я: Виктор
Техніка: Suzuki SX4+КІР 41
Країна, місто: Южноукраинск
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Re: Антимоскитная сетка на окно своими руками

Повідомлення vdim1 »

В АТБ завезли магнитные шторки. себе взял-прикольненько.
сложность этого мира в том, что умные люди полны сомнений, а дураки уверенности в себе.
Аватар користувача
Сандра
Повідомлень: 622
З нами з: Вів січня 01, 2013 18:09
Ім'я: Александр
Техніка: TUCSON .YOUYI
Країна, місто: УКРАИНА Кропивницкий
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Сандра »

Ну а если уже покусали комары-то тог так.

Літньої пори на людину чатує ціла армія комах — комарі, ґедзі, мухи…

Комарі, зокрема, живуть повсюди, де живе людина, хіба що їх нема в Антарктиді. Ми давно вже змирились із тим, що почервоніння й припухлість у місці укусу комара нестерпно свербить, не дає спокійно працювати на городі, заважає сну і може навіть зіпсувати такий жаданий відпочинок у колі друзів на пікніку.Інколи здається, що комарі всюдисущі, і від них неможливо ані сховатись, ані втекти. Цей здогад не далекий від істини. Комар має унікальні біосенсори, і з їх допомогою знаходить свою жертву навіть у цілковитій пітьмі. МАСОВІ укуси комарів, як, утім, і деяких інших комах, небезпечні для людей, особливо для тих, у кого вони викликають алергічну реакцію. Через специфічні властивості слини комара після його укусу на шкірі утворюються невеликі пухирці, місце укусу свербить, через це можливі подряпини, до яких приєднується вторинна інфекція й розвивається гнійни чкова хвороба шкіри.

Як же захиститись від цих вампірів або принаймні зарадити собі після їх укусів? За тисячі років людство винайшло засоби боротьби.

Ось деякі поради.

Як би не хотілось, слід стримуватись, намагатись не терти шкіру в місцях укусів. Свербіння від укусів знімають розчином питної соди (0,5 чайної ложки на склянку води) чи нашатирним спиртом. Допоможе й марлева пов’язка, накладена на місце укусу, змочена в горілці. Також усунути свербіння допомагають кисломолочні продукти — сироватка, кефір. Полегшити подразнення можна, потерши рану свіжим листям черемхи або м’яти. Кровососи реагують на аромати. Комарів надзвичайно приваблюють запахи поту, лаку для волосся, валеріани, дезодорантів і алкоголю. Вони обожнюють спиртне у процесі бродіння . Номер один у списку їхніх улюблених напоїв — пиво. Зате запахи бензину, лаванди, сигаретного диму, часнику, полину, любистку, евкаліпту, хвої, ялівцю і камфори вони терпіти не можуть. Безвідмовно діють проти комарів потрійний одеколон і риб’ячий жир. Засоби ці своєрідні, на любителя. Але якщо змажете одним із них ті частини тіла, що не прикриті одягом, комарі облетять вас стороною. Якщо ви вибрались на кілька днів відпочинку на природі, то намети ліпше встановлювати подалі від води, на береговому схилі, який продувається вітром. Щоб комарі не «звіріли», зробіть багаття-димокур. На дрова, що горять, накидайте мох, підгниле дерево, сиру траву.

Давній народний лікарський порадник наводить такий засіб — щедро змазати обличчя болотною грязюкою. Дещо сумнівно й негігієнічно, проте, може, хтось, доведений до сказу від комариних укусів, і скористається ним. У світі щороку виробляється велика кількість спеціальних антикомариних спреїв, кремів, лосьйонів. Для охорони приміщень від кровососів випускають електрофумігатори і спіралі. Але з препаратами для шкіри будьте обережні, надто це стосується алергіків. Спочатку нанесіть на невелику ділянку тіла і зачекайте хвилин п’ятнадцять. Якщо немає почервоніння й свербіння — сміливо застосовуйте проти маленьких дзижчальників.

Є ще один ефективний народний метод. Потрібно намастити шкіру дитячим кремом з ваніліном (але справжнім ваніліном, а не ванільним цукром). Або можна взяти 2 пакетики ваніліну і розвести їх у 200 мл води, гарно збовтати, щоб ванілін розчинився. Можна скористатися баночкою з-під майонезу, яку закрити капроновою кришкою. Змастити відкриті ділянки тіла і не витирати. Жодна мошка і комар не сядуть, перевірено!
Аватар користувача
kumatushki
Повідомлень: 197
З нами з: Чет січня 17, 2013 11:45
Ім'я: Андрей+Юля
Техніка: Ланос+АП-1
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення kumatushki »

.
Вкладення
москитка2.jpg
москитка2.jpg (71.76 Кіб) Переглянуто 1943 разів
москитки1.jpg
москитки1.jpg (72.48 Кіб) Переглянуто 1943 разів
Аватар користувача
AlexYan
Повідомлень: 706
З нами з: Чет жовтня 29, 2009 20:23
Ім'я: Александр
Техніка: Крокодил MPW4 + Buerstner Holiday
Країна, місто: Ukraine, Kyiv
Skype: lalexyanl
Звідки: Украина, Киев
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Антимоскитная сетка на окно своими руками

Повідомлення AlexYan »

Андрей, я так сначала из марли сделал мешки и одевал на двери, но в дождь, по марлевой сетке влага проступала под уплотнитель и внутрь салона. По этой причине я и сделал наружный вариант монтажа.
Чтоб мудро жизнь прожить, знать надобно немало,
Два правила запомни для начала:
Что лучше голодать, чем что попало есть,
И лучше будь один, чем вместе с кем попало.
Відповісти

Повернутись до “1000 дрібниць”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей