Кондиціонер в рундук чи за вікно?

Все що пов'язане з газом, опаленням та системами кондиціювання.

Модератори: Valentin, igor1965

Відповісти
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Кондиціонер в рундук чи за вікно?

Повідомлення Ruslan »

Хочу зробити апдейт каравану, бо наступне літо буде ЛІТОМ, тим, яке буде без тривог. Хотілось передати привіт декому, але враховуючи їх вік, вони здохнуть самостійно у СІЗО, особи з цифрою 1,або з трьома буквами і по батькові на букву фу. Скріни постів збираю з маніакальною пристрастю до колекцій. Менше з тим, не про це.

При купівлі каравану був щасливий що бонусом отримав кондей на даху. Але щастя скінчилось швидко. Він довго простояв без користування і два радіатора просто згнили. Ремонт не вартував уваги, тому демонтаж і смітник. На місце кондея поставив штатний люк. Але ж планувались подорожі в жаркі країни, де вітру нема а на вулиці задуха. На господарстві лежить без діла віконний кондиціонер. От гризу себе сумнівами як його використати. Бачу 2 варіанти. Перший, то везти до місця в багажнику автомобіля. На місці вставити у віконний блок кухні і роздути на передню та задню зони. Розмір плюс-мінус однаковий. З недоліків то зовнішній вигляд. З плюсів- реалізував задумку в гаражі, то в караван треба було в теплій куртці заходити. В гаражі було +27, в каравані + 8😤. Але естетика дратує. Другий варіант, це монтаж під передню лавку, дві гофри діаметром 60мм через підлогу з виводом у верхній частині в двох зонах. Дири в підлозі не лякають😉, там від трума вента їх вже багато. Знову ж таки дах в каравана шикардос тому якщо дути з верху по фен шую, то буде арктика. Тут є пару людей які мають аналогічні КІР 50,вони точно знають який там дах, яка там термо та шумо ізоляція. Дайте практичну пораду. Де краще транспортувати кондей, вага 25 кг. Однозначно буде не стаціонарний ( може й добре що накришний здох), просто можливо хтось має досвід експлуатації віконника. Шумність та вібрація дошкуляють.
Вживляти на постійно в передній рундук не вийде, з огляду на часті автономії місце зайняте двома газовими балонами з трума дуо. На дишло монтувати теж не варіант, бо на фаркопі вже 90 кг. Далі тиснути нема куди

P. S. Цікавить не теорія від кума, а практика. Хто і як реалізовував. Якщо що, то сайт крутезний караванів Нідерландів перечитав вздовж і поперек. Але в них інші приколи- ідеальні дороги, екологія, шум до сусідньої ділянки за 20 м,,... Вони живуть іншим життям, де 600 евро не гроші, а вартість шикарного Б/У кондея, а поміняти вилку на дроті, то до майстра🤣
P. P. S . Пригнав за березень 4 каравани, в яких живуть люди за дякую позаду мого будинку. Світло, вода, вай фай. На біду ще двох впритул би прийняв.
Продавець в Нідерландах в шоці- як вони будуть літом жити, на вулиці жара.... Блять, літо не помітили як дощі прийшли. Добре що каравани оглядав сам, знаю що дощ їм не сташний


старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Кондиціонер в рундук чи за вікно?

Повідомлення старшой »

З Вашого дозволу висловлю свою думку . Тема караван -кондиціонер вічна і скільки власників , скільки ж і думок . Одні мріють і ставлять , інші навпаки здоймають як непотріб . Подорожую с середини лютого до середини листопада уже шість років в тому числі і в спекотний період в жарких краінах ( тільки повернувся з Туреччини , Болгаріі ), стою переважно без тіні і ніразу не відчув потреби в кондеі . Не того що в мене його нема , а просто він не потрібен . Відкриті вікна , приспущені термоштори , закриті двері і вентилятор в люці рішають усі проблеми . Але це мое , а Ви хочете кондей . На мою думку найкращий варіант - заводська беушка на штатне місце , але Вам вочевидь це не підходить . Думаю найдоцільніне в такому випадку ставити в рундук , але в задній ,і стаціонарно і робити стаціонарну акуратну розводку як Ви запланували . У Вас (судячи по моделі каравану ззаду французське ліжко ) , місця море та й передок не буде загружений . Зйомний кондей ідея не дуже - привези , змонтуй , потім демонтуй , так і відпочивати ніколи :-) .Робіть як запланували зваживши всі варіанти . На сторінках форумів і в подорожах не зустрічав нічого розумнішого як віконний у вікні чи на даху і то у европейських стаціонарників на кемпінгах , а в нас взагалі навряд хтось щось робив подібне . Удачі .
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Кондиціонер в рундук чи за вікно?

Повідомлення Ruslan »

Старшой. Стаціонарно стоячих караванів за кордоном бачив безліч варіантів реалізації побутових кондеїв.
Під задне ліжко ставити не хочу. Взагалі не розумію, який розумник придумав такий величезний рундук позаду осі. Зад вже нагружений сонячною панелью.
Ставити на постійно це чудовий варіант, але муляє те, що дуже часто їзжу по Україні в автономки. Кондюком не покористуєшся, хіба години 2-3. А возити зайві кілограм 30 теж не дуже хочеться. Є куча беушок на дах чи трума в рундук по 600 € в знайомого в Нідерландах, але блін, гарантій на них жодних що через рік не здохне. От і гризу себе. Чи ставити під передні сидіння, чи на відпочинку годину тратити на монтаж. Була ідея задувати холод через малий середній люк на даху , але знов драбину треба возити з собою та час, щоб все зібрати-розібрати. Реально вже задумуюсь чи розумна затія з кондюком. Ще й через великий прозорий люк на даху спека по любому валить, хоча вже і накидку накидав зовні, і термоштору закривав.
Скоро літо, от і думаю як отримати комфорт. :-)
Та й фірмовий вентилятор в люк
зараз знайти важкої, а ті що на Обелінку за кордоном, то ціна в пів кондея.
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Кондиціонер в рундук чи за вікно?

Повідомлення старшой »

Якщо дійсно муляе ця проблема : - у мого знайомого караванера з Хмельницька на Таберті кондей ( заводський ) і не так вже багато панелей і АКБ ( чесно не скажу потужність бо воно мені не треба ) , так от він навіть на кемпінгах стоіть в автономці з кондеем тижнями , якщо що можу Вас звязати для консультаціі. На рахунок однобокого багажніка під ліжком згідний , сам думаю що там возити хоч паспортне навантаження Хумера 450 кг. Тепер далі : - заводський кондей стоіть з заду , значить і Вам там ставити , заодно буде раціонально використаний багажнік . По дуйчику в люк , я писав як зробити самому задешево - можете спробувати , або ж в каталогах е зйомний що можна ставити у великий люк він досить гуманний в ціні бо це не люк-вентилятор. Взагалі я вже писав - продумайте все і вирішіть чи воно того вартуе , возити з собою громіздкий важкучий кондей і потім з ним гратися , чи доцільніше вирішити це питання іншим шляхом . Удачі .
Відповісти

Повернутись до “Газ та його споживачі, опалення та кондиціювання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей