Санжейка

(Одеська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька обл)

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

Відповісти
волк Ларсон
Повідомлень: 12
З нами з: Вів березня 17, 2015 15:42
Ім'я: Игорь
Техніка: abbey caprice
Країна, місто: Киев, Украина
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Санжейка

Повідомлення волк Ларсон »

Доброго здоров я, шановні форумчани!
Написав статтю в один з туристичних журналів про відпочинок в с. Санжейка, Овідіопольського р-ну, Одеської обл. Дублікат вирішив розмістити на форумі. Думаю, що комусь буде цікаво. Якщо виникнуть запитання, пишіть з радістю відповім.
З повагою до всіх. Ігор.

До анексії Криму найбільше серед кемплерів користувався попитом мис Таханкут, на західному узбережжі півострова. Він і зараз користується, але не серед українців.
На теперішній час меккою «дикунів» можна вважати Арабатську стрілку, яка знаходиться в Запорізький області, між озером Сиваш та Азовським морем.
Розпочинаємо з дружиною активний пошук через мережу кемпінгів на узбережжі Чорного моря, в межах України. З того що знаходимо або всі місця зайняті, або повна відсутність цивілізації. Тому вирішили їхати без будь-якого конкретного планування до одеської області в бік Затоки.
На календарі 15 липня, неділя. Виїхали о п’ятій ранку з Києва, дорога видалася не легкою, під Уманню спочатку порвало одне колесо на каравані, а потім і друге ( з чотирьох). Довелося купити чотири нових білоцерковських скати щоб уникнути подальших пригод.
По дорозі до Одеси зателефонував знайомому стосовно автокемпінгів одесщини, він порекомендував Санжейку, в 30 кілометрах від Одеси. Мені ніколи до цього не доводилося відпочивати в одеський області, крім самого міста. На свій острах їдемо туди. Зразу за Одесою нескінченний потік авто нам на зустріч…зрозуміла ситуація, липнева неділя, люди їдуть з вікенду.
З урахуванням пригод, з повною заміною колес на трейлері, дорога довжиною у 505 кілометрів до Санжейки зайняла без малого 12 годин.
Місцеві розповіли як проїхати до кемпінгової стоянки, нею виявилося поле в кінці села довжиною біля кілометра та шириною 200-250 метрів. При в’їзді поле перегороджене вірьовкою біля якої дядько схожий на Вініпуха в шортах розцвіткою під американський прапор. та татуванням «ВДВ» на плечі збирає з машин по 60 грн. за проїзд.
Маючи певний кемпінговий досвід я запитав у нього в якому конкретно місці можу стати, на що отримав відповід, - де сподобається.
Враховуючи довжину мого автопоїзду, а це понад 12 метрів, вирішили з дружиною, що зручніше буде провести розвідку для розташування стоянки на велосипеді прихваченому про всяк випадок. Хороше місце було незабаром знайдене, на краю скелі висотою 15-20 метрів над морем. Неподалечку круті аматорськи сходини до пляжу.
На моє приємне здивування скелястий берег Санжейки дуже нагадав мені севастопольське узбережжя селища Андрієвка де я в дитинстві відпочивав кожного літа з батьками. Я навіть не міг подумати, що ці місця можуть мати таки береги, в моїй уяві вся прибережна Одещина рівнинна з брудним морем, але воно виявилося досить прозорим і чистим, а берег піщаний.
Два слова про свою територію комфорту, - це авто Ніссан Навара, з функцією тягача для житлового причіпа та сам трейлер,- двохосний британець 95 року випуску в середині якого все створено для комфортного проживання в автономному режимі, акумулятор заряджається від сонячної панелі в 150 ватт. Крім того, мною власноруч був зроблений навіс з половини армійського парашуту ДП 6, який закріпляється з одного боку до трейлера, а з іншого на розтяжки. Також в наявності переносний дущ з бочкою в 125 літрів.
Після того як нами був розбитий табір, виявилося, що найближче джерело прісного водопостачання знаходиться за 800 метрів від нас. Але це не викликало у мене ніякого розчарування бо акваролл (діжка для води на 40 літрів) був прилаштований до багажнику велосипеду і дві поїздки на день абсолютно задовольняли наші потреби.
Наступного дня з самого ранку заліз в море, включив наручний спортивний годинник в режим навігації, відплив метрів 300 від берега і почав заміряти свій передбачаємий повсякденний маршрут плавання. Виявилося що від нашого місця до маяка у Санжейці 1800 метрів. З цього дня розпочалися мої ранішні «прогулянки морем» довжиною у 3600 метрів.
В цілому за 12 днів відпочинку все було чудово, крім крадіжок з автомашин у мешканців нашого містечка, які відбувалися майже щодня. Виклики поліції ніяких позитивних результатів не дали, більш того підтведили думку, що в Одесі не знаєш де починається поліція, а де жулики. Тому доводилося весь час пильнувати своє майно.
Стосовно закупівель продуктів,- у селі 4 продуктові магазини і багато місць де селяни продають свою городину та фрукти. Ціни не драконівськи… наприклад місцевий персик коштує від 10 до 20 грн., в залежності від розміру. На смак приємний будь-який. Майже в кожному подвір’ї продають вино власного виробництва, ціна від 40 до 50 грн. за літр. Якість продукції не погана, купляв кожен день підібравши на свій смак.
Під час відпочинку познайомилися з подружжям із Білорусії. Люди неначе живуть на іншій планеті з назвою «Північна Корея», де пропаганда їм запудрила мозги так, що вони боялися купувати продукти нашого виробництва , мовляв все сумнівної якості. Питали у нас навіщо ми напали на Росію, де бандерівці, чому ніхто не нападає на автомашини та автобуси з туристами та іншу ахінею. Але в процесі спілкування переконалися, що ми їх не з’їмо і не пограбуємо, більш того визнали, що українці живуть заможніше, а головне – ВІЛЬНІ ЛЮДИ.
Нажаль кемпінгова культура в Україні знаходиться в стані зародження і Санжейка цьому приклад. Два туалети на весь кемпінг, дві душові кабіни, куди вода подається прямо зі скважини, територія ніким не приберається, крім самих мешканців, немає джерела водопостачання, тому воду доводилося набирати в приватних пансіонатах на власних комунікаціях. Позитивно те, що на території є сміттєві баки, яки регулярно прибераються.
По приїзду в Київ порахували з дружиною витрати за 12 днів перебування ,- 3300 грн. загально, на двох.


волк Ларсон
Повідомлень: 12
З нами з: Вів березня 17, 2015 15:42
Ім'я: Игорь
Техніка: abbey caprice
Країна, місто: Киев, Украина
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Санжейка

Повідомлення волк Ларсон »

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Saper1
Повідомлень: 138
З нами з: Сер березня 07, 2012 01:14
Ім'я: Влад
Техніка: TUCSON,Bastei2
Країна, місто: Н Каховка
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Saper1 »

волк Ларсон писав: можна вважати Арабатську стрілку, яка знаходиться в Запорізький області, між озером Сиваш та Азовським морем.
Это Херсонская область)
А ваше место очень напоминает район села Громово и Окунёвки на Тарханкуте ... Раньше каждый год туда ездили в течении 10 лет :ny_tik: ...наверное уже и ступеньки смыло...
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Санжейка

Повідомлення Valeriy »

волк Ларсон Вы пишите, что у вас караван английской постройки. Как давно вы его эксплуатируете? Как он ведет себя на наших направлениях (дорогах)? Отличается он чем то от караванов построенных в странах материковой Европы или нет?
Аватар користувача
xl-oda
Повідомлень: 334
З нами з: Нед березня 27, 2016 09:15
Ім'я: Дима
Техніка: РЕНО МАСТЕР с прицепом поделкой
Країна, місто: Украина, Николаев
zello: 33tii
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 5 разів
Контактна інформація:

Re: Санжейка

Повідомлення xl-oda »

АрАбатка это херсонская, а парашют д-6...
а что про само море скажете? дно глинистое?
Опять пустые разговоры,
С концами не свести концы...
Нас учат честной жизни воры
И-благородству-подлецы!
Аватар користувача
nord58
Повідомлень: 471
З нами з: Вів грудня 11, 2012 17:33
Ім'я: Сергей
Техніка: Dacia Logan MCV -COMPASS shadow 340
Країна, місто: Харьков
Skype: nord58
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 32 рази
Контактна інформація:

Re: Санжейка

Повідомлення nord58 »

Рассказ отличный. Берег высоковат.
волк Ларсон
Повідомлень: 12
З нами з: Вів березня 17, 2015 15:42
Ім'я: Игорь
Техніка: abbey caprice
Країна, місто: Киев, Украина
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення волк Ларсон »

Saper1 писав:
волк Ларсон писав: можна вважати Арабатську стрілку, яка знаходиться в Запорізький області, між озером Сиваш та Азовським морем.
Это Херсонская область)
А ваше место очень напоминает район села Громово и Окунёвки на Тарханкуте ... Раньше каждый год туда ездили в течении 10 лет :ny_tik: ...наверное уже и ступеньки смыло...

Добрый день, согласен... похоже на Тархан. У меня на полуострове была дача, под Евпатором, на Тархан ездил тоже постоянно, но без ночевок.
Відповісти

Повернутись до “Кемпінги півдня України (крім Криму)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей