Изменения в ПДД.

Запитання та відповіді про законодавство

Модератори: Valentin, igor1965

Аватар користувача
sam-od
Повідомлень: 2179
З нами з: Нед липня 26, 2009 00:06
Ім'я: Александр
Техніка: Fiat Dukato Kamper
Країна, місто: Одесса
Звідки: одесса
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: В Украине меняются правила для водителей

Повідомлення sam-od »

valera krm
valera krm писав: Не особо приятно ехать за авто у которого хрен увидишь дорожную обстановку перед ним.
а за прицепом(караваном) или автобусом ты сильно видишь обстановку???? :-)


Аватар користувача
Hobbyt
Модератор
Повідомлень: 6850
З нами з: Пон січня 11, 2010 13:03
Ім'я: Олег
Техніка: LexusLX570,Avento390,LMC Liberty723
Країна, місто: Украина, Кировоград
Skype: lungul_oleg
Подякували: 7 разів
Контактна інформація:

Re: 0чередное покращення

Повідомлення Hobbyt »

Рада змінила правила руху автівок на перехрестях
Верховна Рада встановила, що на перехрестях з круговим рухом пріоритет мають машини, що вже їдуть ним по колу.
За відповідний законопроект №4246 "Про внесення змін до статті 41 Закону України "Про дорожній рух" (щодо пріоритетності транспортних засобів, які рухаються по колу)" проголосували 234 депутати.
За словами автора ініціативи нардепа Михайла Папієва, прийняття закону дозволить знизити аварійність на перехрестях, де організовано круговий рух.
Пояснюючи необхідність таких змін, депутат поскаржився, що зараз не на всіх автошляхах є дорожня розмітка та знаки, також у кожному місті діє своє правило перетину перехресть з рухом по колу, що спричиняє аварійність на таких ділянках.
"Тому сьогодні в суспільстві затребувані зміни, якими б запроваджувалися єдині правила перетину транспортними засобами перехресть, де організовано круговий рух", - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

http://www.pravda.com.ua/news/2017/04/4/7140221/
+38-О67-52О-О1-О4 ....Зображення.............+38-О63-52О-О1-О4 . Зображення
+38-О66-52О-О1-О4 Зображення...........+38-О94-52О-О1-О4 Зображення
i380
Повідомлень: 13
З нами з: Нед липня 24, 2016 23:18
Ім'я: i380
Техніка: Шарик + Англичанин
Країна, місто: Речица, Гомельская обл.
Контактна інформація:

Повідомлення i380 »

Правильное решение :-):
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Изменения в ПДД.

Повідомлення Valeriy »

Может это решение и правильное, только оно на сегодня не действующее. Президент еще не подписал этот Закон, а он имеет право перед подписью вносить поправки. Потом дается время с которого этот закон введут в действие. Перед этим надо будет везде на перекрестках с круговым движением поменять знаки, если они противоречат этому закону. Короче, как по мне, это дело не одного месяца. Ну и дай бог, что бы они в этом Законе все правильно написали, а не так как всегда.
div
Повідомлень: 47
З нами з: Пон червня 23, 2014 19:30
Ім'я: игорь
Техніка: опель кадет
Країна, місто: евпатория
Контактна інформація:

Повідомлення div »

Valeriy писав:Может это решение и правильное, только оно на сегодня не действующее. Президент еще не подписал этот Закон, а он имеет право перед подписью вносить поправки. Потом дается время с которого этот закон введут в действие. Перед этим надо будет везде на перекрестках с круговым движением поменять знаки, если они противоречат этому закону. Короче, как по мне, это дело не одного месяца. Ну и дай бог, что бы они в этом Законе все правильно написали, а не так как всегда.

В Херсоне например масса круговых с нестандартным приоритетом, и я не скажу что этот приоритет неправильный.
Как раз все логично

Так что помоему это решение из серии "когда коту, пардон Папиеву, делать нечего он...."
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Изменения в ПДД.

Повідомлення Valeriy »

div Нет ту дело не в Папиеве. Если у нас будет одно правило на пересечение всех перекрестков, то для водителя это однозначно проще и легче. В Евросоюзе, я проезжал перекрестки в пяти странах и везде, действует правило движения по кругу. Там, даже если перекресток маленький, посредине перекрестка, насыпана небольшая клумба, а перед перекрестком, на всех подходящих улицах стоят знаки кругового движения и ни какой путаницы. Когда я это писал, я имел ввиду, что под эту норму закона, надо откорректировать все другие подзаконные акты. Например, Постанову Кабинета Министров 1306 (ПДД), также везде на перекрестках убрать знаки, которые не соответствуют принятому Закону. Короче работы не на один день. Кстати это дает возможность убрать светофоры, они в этом случае не нужны. Подъехав к перекрестку вы видите очередность движения, никаких проблем.

Добавлено спустя 1 час 40 минут 35 секунд:
Сегодня на сайте ВР опубликовали ПКМ 161 от 22.03.2017 года, которая откорректировала ПКМ 1306 ПДД. Теперь полиция может применять ПКМ 1306 к водителям. Везде в тексте слова ДАИ, милиция заменены на слово полиция и еще ряд других моментов.
div
Повідомлень: 47
З нами з: Пон червня 23, 2014 19:30
Ім'я: игорь
Техніка: опель кадет
Країна, місто: евпатория
Контактна інформація:

Повідомлення div »

Valeriy писав:div Нет ту дело не в Папиеве. Если у нас будет одно правило на пересечение всех перекрестков, то для водителя это однозначно проще и легче.
Это понятно, но правила существуют не только для удобства водителей, а и для обеспечения оптимальной пропускной способности дорог в городе.
Кто знает Херсон там по 40 лет в начале парка есть кольцо с "транзитной главной"
Зображення

90% трафика идет по главной, а теперь все будут тормозить и ждать одного кренделя выехавшего на круг чутьли не с грунтовки.

Поэтому и считаю данный вопрос спорным. По крайней мере мало актуальным. Хотя конечно иногородним будет легче, не спорю.
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Изменения в ПДД.

Повідомлення Valeriy »

div Как я полагаю, то смысл введения этой нормы закона был в том, что бы на всех перекрестках Украины с круговым движением действовал одно правило, как в Европе. Если ваша дорога сегодня главная и по ней будет ехать всегда много транзитного транспорта, то тут будут проблемы для "кренделя". Ему сложно будет выехать на эту дорогу, ведь на кольце будут постоянно машины, а он их прежде всего, должен всех пропустить. Я в Польше попал один раз в подобную ситуацию.
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Re: Изменения в ПДД.

Повідомлення Одессит »

Насчет кругового движения... https://realist.online/news/vstupili-v- ... dvizheniya

Цитата: "...документ не отменяет действие дорожных знаков, установленных перед перекрестками с круговым движением..."

Будьте внимательны!
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
div
Повідомлень: 47
З нами з: Пон червня 23, 2014 19:30
Ім'я: игорь
Техніка: опель кадет
Країна, місто: евпатория
Контактна інформація:

Повідомлення div »

Одессит писав:Насчет кругового движения... https://realist.online/news/vstupili-v- ... dvizheniya

Цитата: "...документ не отменяет действие дорожных знаков, установленных перед перекрестками с круговым движением..."

Будьте внимательны!
Вообще "пустышка". В самом законе отменили этот самый закон. :wo)(ll:
Ведь у нас перед каждым кругом висит знак регламентирующий приоритет его проезда.
Тоесть все остается так как и было

Добавлено спустя 16 минут 5 секунд:
Re: Изменения в ПДД.
Теперь статья звучит так
Стаття 41. Правила дорожнього руху

В Україні встановлено правосторонній рух транспортних засобів.

Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

Порядок початку руху, зміни руху за напрямком, розташування транспортних засобів і пішоходів, вибору швидкості руху та дистанції, обгону та стоянки, проїзду перехресть, пішохідних переходів і залізничних переїздів, зупинок транспортних засобів загального користування, користування зовнішніми світловими приладами, правила пересування пішоходів, проїзд велосипедистів, а також питання організації руху та його безпеки регулюються Правилами дорожнього руху, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.
Могу предложить еще следующую новацию в закон
"При проезде перекрестков преимущество имеет транспортное средство двигающееся справа если иное не предусмотренно знаками или разметкой"
Ну или вообще отдельные ПДД в конституции закрепить
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Изменения в ПДД.

Повідомлення Valeriy »

div Немного не так. Есть у нас Гражданский кодекс Вот его Стаття 4. Акти цивільного законодавства України
1. Основу цивільного законодавства України становить Конституція України.
2. Основним актом цивільного законодавства України є Цивільний кодекс України.
Актами цивільного законодавства є також інші закони України, які приймаються відповідно до Конституції України та цього Кодексу (далі - закон).
Якщо суб'єкт права законодавчої ініціативи подав до Верховної Ради України проект закону, який регулює цивільні відносини інакше, ніж цей Кодекс, він зобов'язаний одночасно подати проект закону про внесення змін до Цивільного кодексу України. Поданий законопроект розглядається Верховною Радою України одночасно з відповідним проектом закону про внесення змін до Цивільного кодексу України.
3. Цивільні відносини можуть регулюватись актами Президента України у випадках, встановлених Конституцією України.
4. Актами цивільного законодавства є також постанови Кабінету Міністрів України.
Якщо постанова Кабінету Міністрів України суперечить положенням цього Кодексу або іншому закону, застосовуються відповідні положення цього Кодексу або іншого закону.
5. Інші органи державної влади України, органи влади Автономної Республіки Крим можуть видавати нормативно-правові акти, що регулюють цивільні відносини, лише у випадках і в межах, встановлених Конституцією України та законом.
6. Цивільні відносини регулюються однаково на всій території України
Исходя из этого документа ПДД, а это ПКМ 1306 не может быть действующей, если она противоречит Закону Украины. Так что 41 ст. ЗУ Украины О дорожном движении действующая именно в той редакции, которая написана на сегодня, а КМ Украины дан месяц на приведение своих нормативных актов в соответствие с законодательством Украины.
Вот это:
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення зміни до статті 41 Закону України "Про дорожній рух" щодо пріоритетності транспортних засобів, які рухаються по колу
Верховна Рада України постановляє:
I. Статтю 41 Закону України "Про дорожній рух" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 31, ст. 338) після частини першої доповнити новою частиною такого змісту:
"Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу".
У зв’язку з цим частину другу вважати частиною третьою.
II. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України протягом одного місяця з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.
Президент України
П.ПОРОШЕНКО
м. Київ
4 квітня 2017 року
№ 1993-VIII
Публікації документа
Голос України від 27.04.2017 — № 77
div
Повідомлень: 47
З нами з: Пон червня 23, 2014 19:30
Ім'я: игорь
Техніка: опель кадет
Країна, місто: евпатория
Контактна інформація:

Re: Изменения в ПДД.

Повідомлення div »

Valeriy

Я вижу одно. Депутаты вместо того чтобы заниматься своим прямым делом - чисткой сараев, лезут в дело которое своим же законом признали полномочиями кабмина. Это написано в том же параграфе что они поменяли.
Второе то что страна съекономит некоторое количество цинковки на треугольниках, актуальнейший вопрос.
Втоже время в вопросе реформирования автодорного монстра и конь не валялся. Депутат Папиев не в курсе этого? Не думаю.
А ведь передвигаясь по нашим дорогам впору вообще не заметить тот круговой перекресток потому как постоянно смотришь под колеса что б в яму не влететь

А ответ прост - автодор это вопрос связаный с баблом, напрямую.
А "реформа кругового движения" не требует вообще никаких средств кроме как на бумагу для этого с позволения сказать "реформаторского законопроекта". Зато уж разговоров про Папиева и пр. авторов "заботы о народе" будет выше крыши.
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Изменения в ПДД.

Повідомлення Valeriy »

div Да нет, в Европе очень много перекрестков переделали в перекрестки с круговым движением. Там после этого, экономия пошла не только на знаках, но и на светофорах, они стали не нужны и их убрали. Кроме того вы не задумываетесь, какие знаки стоят перед кругом, все знают, что надо уступать транспорту на круге. Это значительно проще.
Аватар користувача
Power
Повідомлень: 72
З нами з: Сер червня 10, 2009 21:59
Ім'я: Григорий
Техніка: Skoda & Fendt
Країна, місто: Украина, Киев
Skype: Echo/Sound Test
zello: Grishka72
Звідки: Киев
Контактна інформація:

В Украине меняются правила для водителей

Повідомлення Power »

Заметил нововведение в ПДД - появление синих продольных полос для парковки. Оказывается их пересекать нельзя и эта полоса может являться платной парковкой, но когда я там парковался пока никто плату не требовал...
Путешествуй только с теми, кого любишь.
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Изменения в ПДД.

Повідомлення Одессит »

Археолог :)

Синяя линия разметки уже ка пару лет присутствует и обозначает границу парковки, в т.ч. и платной
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
Відповісти

Повернутись до “Законодавство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей