Вопрос о растаможке каравана

Вопросы и ответы по законодательству

Модераторы: Valentin, igor1965

Геннадий_С
Техника: L200, HOBBY 540
Страна, город: Харьков
Контактная информация:

Re: Вопрос о растаможке каравана

Сообщение Геннадий_С » Вс сен 02, 2018 22:54

Спасибо, буду узнавать.

IesuiT
Техника: Mercedes Sprinter 313 автодом
Страна, город: Киев
Контактная информация:

Сообщение IesuiT » Пн сен 03, 2018 07:05

Геннадий_С писал(а):Года 2003 - 2005. Если есть такие, укажите где, буду благодареню
Упс, я думал он постарше.

gosha1
Техника: Hyundai Tucson, Wilk 400 SQ STERN
Контактная информация:

Сообщение gosha1 » Пн сен 03, 2018 08:58

Геннадий_С писал(а):Года 2003 - 2005. Если есть такие, укажите где, буду благодареню
Посоветуйся с Антоном (SAU), может подскажит полезное.

DRB
Техника: Renault Trafic + TEC-1 (TEC 360)
Страна, город: Київ
Контактная информация:

Сообщение DRB » Пн сен 03, 2018 09:13

Я коли свій розмитнювати готувався то спілкувався з брокером з Києва, названо було адекватну ціну.
Потім виявилось що раз я прописаний в Луцьку брокери з Києва не візьмуться, знайшов брокера там - мені при вартості каравана 2000 доларів влупили ціну розмитнення 2000 доларів, ще один брокер ввалив 1600 :sh_ok:
Потім знайшов однокласника (от та фірма що я дав) і вийшла ціна така ж як Київ казав. А потім ще й дешевше але то більше чудо аніж правда, бо пощастило.

Тому
1. Найлегший шлях - шукайте того хто прижене Вам під Ваші гроші караван. Називаються цифри 500 євро за роботу але тут є одне але, мають точно сказати Вам суму за розмитнення бо чудеса бувають, типу ой.. там ціна вища дайте ще 1000 доларів, караван на митному складі вже - треба платити.
2. Тяжчий але можна щось зекономити, взнавайте вартість модель марку і рік випуску каравана будь-якого який подобається. Взнавайте на яку суму продажу мінімальну зможуть Вам виписати документи (занижена ціна - менше податків, інакше це можуть зробити і брокери але не безкоштовно). Потім шукайте брокерів які Вам назвуть суму розмитнення і суму за свої послуги і думайте. На рахунок луцької фірми, вони десь воювали з митницею і через рішення суду митниця для них в Луцьку розмитнює неважливо від прописки (інститут прописки давно ліквідовано як такий), плюс мають свій митний склад і сертифікаційний центр і ставлять на облі. Але знову ж таки - уточнюйте орієнтовні суми.

І ще одне - розмитнювати методом "я перевезу караван і тоді вирішу хто буде оформляти розмитнення" не вийде.
При перетині кордону в базі вже має бути номер попередньої декларації, тобто брокер мусить вже провести роботу і оплатити чи то мито чи то ПДВ чи і те і те. :) Але самому точно не вийде. В нашій державі все зроблено для того щоб в цій схемі обов"язково мав бути посередник. (Хіба що Ви сам є брокером з ліцензією :-) )

От такі пироги.

Геннадий_С
Техника: L200, HOBBY 540
Контактная информация:

Сообщение Геннадий_С » Пн сен 03, 2018 21:38

Благодарю за разъяснение, буду думать дальше, что и как лучше сделать.

Homecar
Техника: ОПЕЛЬ
Страна, город: ТЕРНОПІЛЬ
Контактная информация:

Розмитнення прецепа дачі?????

Сообщение Homecar » Вс сен 23, 2018 01:33

Вітаю всіх. Хотів би прикупити собі караван. Працюю у Польщі на обслуговуваннi кемпінгів і з покупкою немає проблем, aле взагалі не знаюсь на розмитненні. Чекаю ваших порад. Дякую.
І ще - як на рахунок розмитнення англійських причепiв, бо на них немає техпаспорта.

Globetrrotter
Техника: +Tabbert Comtesse 515
Страна, город: Украина Киев
Контактная информация:

Сообщение Globetrrotter » Вс сен 23, 2018 12:08

І ще одне - розмитнювати методом "я перевезу караван і тоді вирішу хто буде оформляти розмитнення" не вийде.
При перетині кордону в базі вже має бути номер попередньої декларації, тобто брокер мусить вже провести роботу і оплатити чи то мито чи то ПДВ чи і те і те. :) Але самому точно не вийде
. ,,,не вводите людей в заблуждение,я сам покупал себе караван,сам перегонял и оформлял на границе(растомаживал,оплачивал платежи)потом получил ПП-шку и с ней в течении 10 дней надо явиться и предъявить караван на таможню по месту регистрации,там берете брокера и уже завершаете всю процедуру таможенной очистки,

Novinar
Техника: Много
Страна, город: Украина
Контактная информация:

Сообщение Novinar » Вс сен 23, 2018 21:18

Капец....
DRB писал(а): Можна запитати - що корисного Ви тут написали? що по темі? Ну хватить вже капати в кожній темі. Будуєте кемпер будуйте. Але де тільки можна пхати свої яхти, "куплю щось там" і т.д....

Вибачте.. дістало
Полный капец.... ;;-)))
Последний раз редактировалось Novinar Пн сен 24, 2018 20:51, всего редактировалось 2 раза.

DRB
Контактная информация:

Сообщение DRB » Пн сен 24, 2018 11:42

Globetrrotter писал(а):не вводите людей в заблуждение,я сам покупал себе караван,сам перегонял и оформлял на границе(растомаживал,оплачивал платежи)потом получил ПП-шку и с ней в течении 10 дней надо явиться и предъявить караван на таможню по месту регистрации,там берете брокера и уже завершаете всю процедуру таможенной очистки,
Основне - без брокера все-одно не вийде. Це Україна. Сама людина нічого зробити не може. Самі ж це пишете.
А на рахунок платежі оформляти на кордоні - Ви самі собі зробили ППшку? Вам завищили вартість каравана значить або у Вас був знайомий який взяв або показав кому дати на лапу щоб цього не робили?

Добавлено спустя 1 минуту 30 секунд:
Novinar писал(а):.............ТУТ БУЛА КУПА ТЕКСТУ ..........
Можна запитати - що корисного Ви тут написали? що по темі? Ну хватить вже капати в кожній темі. Будуєте кемпер будуйте. Але де тільки можна пхати свої яхти, "куплю щось там" і т.д....

Вибачте.. дістало

Valeriy
Техника: Фиат Дукато
Страна, город: Украина, Запорожье
Контактная информация:

Сообщение Valeriy » Пн сен 24, 2018 15:21

Геннадий_С Адреса сайтов на этом форуме уже выставлялись, тема довольно подробно освещалась. Перед поездкой за караваном пообщайтесь с таможенным брокером, для большего понимания сути проблемы. Покупать лучше самому и прямо за границей, так дешевле.

Homecar
Контактная информация:

Сообщение Homecar » Пн сен 24, 2018 17:14

Попросив би контакти брокерів західна Україна. Дякую

Grey
Техника: Peugeot Boxer+Kip Hyline 50 TDB
Страна, город: Україна, Станиславів
Контактная информация:

Сообщение Grey » Пн сен 24, 2018 20:22

DRB писал(а):
Globetrrotter писал(а): А на рахунок платежі оформляти на кордоні - Ви самі собі зробили ППшку? Вам завищили вартість каравана значить або у Вас був знайомий який взяв або показав кому дати на лапу щоб цього не робили?
Якщо вказувати реальну вартість каравану (а не 990ойро) то і питань у більшості випадків не виникає. Свого часу розмитнював свій караван, на кордоні митники сміялися, що такий дорогий - у них трирічні мерседеси менше коштували за "документами" ніж шістнадцятирічний караван.

DRB
Контактная информация:

Сообщение DRB » Вт сен 25, 2018 09:24

Grey писал(а):
DRB писал(а):
Globetrrotter писал(а): А на рахунок платежі оформляти на кордоні - Ви самі собі зробили ППшку? Вам завищили вартість каравана значить або у Вас був знайомий який взяв або показав кому дати на лапу щоб цього не робили?
Якщо вказувати реальну вартість каравану (а не 990ойро) то і питань у більшості випадків не виникає. Свого часу розмитнював свій караван, на кордоні митники сміялися, що такий дорогий - у них трирічні мерседеси менше коштували за "документами" ніж шістнадцятирічний караван.
Так в тому то й справа що мій реальна вартість 2000 доларів і без "дякую" такі ціни не ставлять. А з тобою і говворити ніхто не хоче в основному. І в кінці все-одно звертатись до брокера треба.
Ну буду знати що і таку біду як розмитнення можна наполовину самому робити. Але який толк якщо далі брокери все-одно мусять бути. :ne_vi_del:

Добавлено спустя 2 минуты 18 секунд:
Homecar писал(а):Попросив би контакти брокерів західна Україна. Дякую
Я можу порекомендувати контору мого товариша. В них може не найдешевший варіант зате все під ключ. І митний склад на місці, і сертифікація і реєстрація на країнські номери - що б не було, пригнав - віддав ключі і за день-два забрав на номерах.
Якщо адміністрація порахуює за рекламу - то видаляйте і пніть мене щоб більше такого не робив. Але то реальна нормальна фірма https://westautohub.ua/ua

Це Луцьк, але розмитнюють всю Україну, вони з юристами добились в місцевої митниці цього (інститут прописки ж відмінено)

Homecar
Контактная информация:

Сообщение Homecar » Ср сен 26, 2018 00:33

Дякую

Ответить

Вернуться в «Законодательство»