Будую кемпер для робочого використання

Модератор: igor1965

Тернополянин
Повідомлень: 65
З нами з: Сер січня 08, 2014 23:10
Ім'я: Роман
Техніка: LC-200 + лодка
Країна, місто: Тернополь
Контактна інформація:

Re: Будую кемпер для робочого використання

Повідомлення Тернополянин »

Виробник ламінованої фанери http://eskada-m.com/produkti-3.html, я у них купляв, навіть по кольору підібрали. :co_ol:


Олексій
Повідомлень: 13
З нами з: Вів грудня 13, 2016 22:22
Ім'я: Олексій
Техніка: MB Sprinter 316 4x4
Країна, місто: Київ
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Олексій »

ого, класний вибір ! дякую.
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Будую кемпер для робочого використання

Повідомлення Valeriy »

В этой фанере присутствует формальдегид.
Олексій
Повідомлень: 13
З нами з: Вів грудня 13, 2016 22:22
Ім'я: Олексій
Техніка: MB Sprinter 316 4x4
Країна, місто: Київ
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Будую кемпер для робочого використання

Повідомлення Олексій »

Нарешті закінчив !
Всім хто допомагав порадами - дякую, ви реально допомогли.
Зображення

Добавлено спустя 43 минуты 29 секунд:
Задачу собі я поставив таку, як і описува вище - короба, на них спираються 4 опори ліжка, по яким воно піднімається вверх.
Вислухавши всі поради і добре роздивившись як воно робиться на відео я зробив наступне:
.- добренько обклеїв усю машину зсередини віброзахистом. Брав простий харківський Вікар. На підлогу і арки 4 мм, на стіни і стелю - 2 мм. Трохи ще лишилося, так я другим шаром у районі двигуна і коробки накатав.
.- потім купив спіненого поліетилену марки Ізолон для звукоізоляції. На підлогу і арки пішов 10 міліметровий, а на стіни і стелю 4 міліметровий. Ізолює досить непогано, але гадаю якщо усюди 10 мм, то було б трохи краще. Але і так добре вийшло.
.- підлогу всю покрив водостійкою фанерою, яка шла з завода. Просто трошки підігнав -підпиляв. Зверху - простий автолінолеум, у куточках понакривав алюмінієвими планками.
.- перед цим всім ми наварили прямо до дніща і стін міцні основи під короба і опори ліжка. Труду взяли не надто товсту - квадратну 15х15 стінка 2 мм. Я боявся що такий конструктив буде не міцний, бо одночасно під час руху на ньому будуть лежати десь троє важких дорослих чоловіка. Але вже минула перша поїздка і нічого не тріщить, не ламається.
.- потім ми закріпили вертикальні направляючі для ліжка. Кріпили їх до конструктиву коробів знизу і до окремих приварених труб до стелі зверху. Важкість була у тому, що я поставив собі задачу зберегти оригінальні карти обшивки стелі. Навіщо - нижче. Так от було дуже важко вирізати окрему маленьку дірочку у картах і змогти через неї засунути направляючу і закріпити її. Але здається у нас вийшло.
.- самі короба а також усе у кузові ми пообшивали простою фанерою, яку вскрили бейцем і лаком.
.- ліжко виготовили з прямокутної алюмінієвої труби 20х40. Зверху на цей конструктив просто приклеїли фанеру і поклали паралон 80 мм, обшили його чохлом з гобелену, який купили у магазині Текстиль Контакт. Погонний метр гобелену десь 80 грн, ширина 150 см.
.- Стеля. Ми взяли старі карти, добренько їх вимили аерозольною хімчисткою і заходилися на них клеїти тканину. Зразу вилізла купа проблем. Тканина була нетянуча, але другої я взяти не міг, у цієї гарний узор. Феном вона не грілася, тож ми змушені буликлеїтись дуже акуратно. Потім настали муки вибору клею. Думали наірит нам допоможе, але агресивні розчинники в ньому підривали покриття на картах, та і просочувався він крізь тканину доволі сильно. Пробували і ПВА і бустилат, але зупинились на клеї "Dragon", полімерний клей, продається на базарах, багато де. Тримає він добре, але тепер цій тканині не можна робити хімчистку салону, вітстає.

От так я вирішив впринципі всі задачі, які перед собою ставив. Кровать піднімається, місця внизу багато, на кроваті поміщається 3 дорослих чоловіків чи 4 дітей. У коробах теж місця вдосталь.

Зображення

Зображення

Добавлено спустя 50 секунд:
Зображення

Добавлено спустя 16 секунд:
Зображення
Аватар користувача
Co-pilot
Модератор
Повідомлень: 4769
З нами з: Суб квітня 14, 2012 22:21
Ім'я: Андрей
Техніка: Honda Legend IV + Dethleffs
Країна, місто: Украина, Кременчуг
Звідки: Полтавщина
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 84 рази
Контактна інформація:

Re: Будую кемпер для робочого використання

Повідомлення Co-pilot »

Тепер можно i на роботу !!! :-):
Бензин - моя кровь.
Novinar
Повідомлень: 518
З нами з: П'ят вересня 02, 2016 21:00
Ім'я: Яков
Техніка: Много
Країна, місто: Украина
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Novinar »

Олексій писав: Горшок - під зірковим небом )
Вот она супер идея: Горшок под звездным небом viewtopic.php?f=36&t=4831&p=150873#p150873
Відповісти

Повернутись до “Кемпер (автодім)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей