Выбор буса для постройки автодома

Модератор: igor1965

акустика
Повідомлень: 10
З нами з: Сер травня 23, 2012 23:10
Ім'я: Вадим
Техніка: ваз 2101
Країна, місто: Харьков
Контактна інформація:

Re: Выбор буса для постройки автодома

Повідомлення акустика »

я за "дукато".
цена на бус 2000 года - в пределах 5 тыс.
останется еще и на "поиграться"

Добавлено спустя 3 минуты 49 секунд:
тока вот зарегился на форуме в мае 2012года и до сих пор репу чешу..
но ничего, рано или поздно - должно то то же произойти.. :du_ma_et:

Добавлено спустя 11 минут 2 секунды:
..сначала хогел было "оскифоводиться". купил "скиф", но вырвться на покатушку так и не смог.
товарищ-рыбоед выдурил "скифа". теперь я не "скифовод".

хотел прицеп прикупить - но стал вопрос в тягаче.
не разумно было бы покупать "круизер" сидя на "голой жопе", чтоб платить налог за 5 кубиков и раз в год катать "домик".

теперь после утряски всяких там проблем смотрю в монитор с мыслью "одукатиться".

перелистав кучу инфы сделал вывод - "макси" база и не так уж оправдана.
в маленький вагон туалет тоже влазит. а вот вес у "макси" чуть поболее будет.

на рисунках прикинул размерения - ну могу сказать, что при правильном подходе к вопросу на 4 турыста старенький дукато покатит..
Вкладення
караван2.gif
караван1.gif


B&B
Повідомлень: 18
З нами з: Чет травня 15, 2014 10:50
Ім'я: Oleh
Техніка: Ford Explorer
Країна, місто: Rivne
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення B&B »

" чтоб платить налог за 5 кубиков " а шо це за налог ? І шо це за круізер ? ( нема у них такої кубатури) да і податок вже не платиться транспортний .
акустика
Повідомлень: 10
З нами з: Сер травня 23, 2012 23:10
Ім'я: Вадим
Техніка: ваз 2101
Країна, місто: Харьков
Контактна інформація:

Повідомлення акустика »

B&B писав:" чтоб платить налог за 5 кубиков " а шо це за налог ? І шо це за круізер ? ( нема у них такої кубатури) да і податок вже не платиться транспортний .
извините.. 4,6 литра. а страховка на год 1375.00 грн, так как категория В4., а расход бензина - никак не 9 литров.

Добавлено спустя 57 минут 39 секунд:
Re: Выбор буса для постройки автодома
мое видение транспортного средства - поворотные передние сиденья (2 шт), 2-3 доп. пассажиромеса с ремнями безопасности.. и остальная грамотная начинка. :du_ma_et:

Добавлено спустя 2 минуты 21 секунду:
Re: Выбор буса для постройки автодома
дверь сдвижную только что на улице смотрел - разрезать и сделать правильные две распашные - "два пальца об асфальт"
Diamond
Повідомлень: 69
З нами з: Нед лютого 24, 2013 14:31
Ім'я: Alex
Техніка: Mercedes
Країна, місто: UA, Kyiv-Cherkassy-Dnipro
Контактна інформація:

Повідомлення Diamond »

IesuiT писав:А как насчет такого варианта для переоборудования под автодом?

http://auto.ria.com/auto_jac_hk-6604_10899308.html

Про спарку и полную массу читал, но уж больно интересный вариант с пространством, входом и грузоподъемностью для создания квартирки на колесах. Вопрос только с ремонтопригодностью и ломучестью. Ну и с запчастями, наверное.
Да, такие варианты не рассматриваю по причине "ремонтопригодностью и ломучестью. Ну и с запчастями, наверное!"

Добавлено спустя 6 минут 55 секунд:
акустика писав:я за "дукато".
цена на бус 2000 года - в пределах 5 тыс.
останется еще и на "поиграться"

Добавлено спустя 3 минуты 49 секунд:
тока вот зарегился на форуме в мае 2012года и до сих пор репу чешу..
но ничего, рано или поздно - должно то то же произойти.. :du_ma_et:

Добавлено спустя 11 минут 2 секунды:
..сначала хогел было "оскифоводиться". купил "скиф", но вырвться на покатушку так и не смог.
товарищ-рыбоед выдурил "скифа". теперь я не "скифовод".

хотел прицеп прикупить - но стал вопрос в тягаче.
не разумно было бы покупать "круизер" сидя на "голой жопе", чтоб платить налог за 5 кубиков и раз в год катать "домик".

теперь после утряски всяких там проблем смотрю в монитор с мыслью "одукатиться".

перелистав кучу инфы сделал вывод - "макси" база и не так уж оправдана.
в маленький вагон туалет тоже влазит. а вот вес у "макси" чуть поболее будет.

на рисунках прикинул размерения - ну могу сказать, что при правильном подходе к вопросу на 4 турыста старенький дукато покатит..
Круто!
Я рассчитываю вместиться в более новую технику, ну а на "поиграться" с нутром тут прийдется урезать до минимума: спальные места (4), холодильник, душкабина+биотуалет, кухонный блок, маркиза+палатка. Верх резать для палатки не буду. Спльные места двухярусные сзади. Как-то так, по концепции...
П.С. Кстати, был ли у кого опыт внутри все вагонкой из натурдерева обить? Как ходит? Не плесневеет ли?
вояж4х4
Повідомлень: 153
З нами з: Суб травня 25, 2013 21:41
Ім'я: Руснак Руслан
Техніка: Nissan Navara, Бюрстнер
Країна, місто: Україна Рівненська мДубно
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Выбор буса для постройки автодома

Повідомлення вояж4х4 »

Рено Мастер не дивився? Досить таки не поганий варіант.
Diamond
Повідомлень: 69
З нами з: Нед лютого 24, 2013 14:31
Ім'я: Alex
Техніка: Mercedes
Країна, місто: UA, Kyiv-Cherkassy-Dnipro
Контактна інформація:

Re: Выбор буса для постройки автодома

Повідомлення Diamond »

Рено Мастер не дивився? Досить таки не поганий варіант.
Так, дивлюсь. На мій погляд, у тих роках що я шукаю (2010 і вище) Мастер навіть якось подебеліше виглядає, аніж Дукато.
Крім того мені так здалося, що Мастерів значно більше аніж Дукато на вторинному ринку в нас. Тому, все більше схиляюсь до Мастера таки. Він хоч і трошки вужчій від Дукато (але я ліжка планую уздовж) то це думаю не критично у моєму випадку.
акустика
Повідомлень: 10
З нами з: Сер травня 23, 2012 23:10
Ім'я: Вадим
Техніка: ваз 2101
Країна, місто: Харьков
Контактна інформація:

Re: Выбор буса для постройки автодома

Повідомлення акустика »

Всем форумчанам доброго времени суток!
Хочу обзавестись мобильным жильем .... для работы, для отдыха, для познания мира.

Работаю наладчиком оборудования. часто езжу в командировки.
На предприятиях живу неделями и месяцами.
Выезжаю часто за рубеж, бывает на срок свыше 90 дней т.к. наше украинское творение нужно обслуживать везде, чтоб не ударить в грязь лицом..
это и Евросоюз, и Белоруссия, и Казахстан..
С поисками и съемом жилья - постоянные мороки и проблемы, не говоря уже о ценах...
задался вопросом приобретения или строительства автодома.

маленький караван не рассматриваю, т.к. время проживания не одна неделя, и габариты маловаты.
караван большой в принципе устроил бы, но вот пересечения границ, да и при пребывании свыше 90 дней - начинаются пляски по таможням, что с караваном не совсем удобно...

если бы не поборы и цена топлива - взял бы мерседес варио на длинной базе и не мучался. (ну вот нравится мне эта машина)
но разумнее все же остановить выбор наверное на более меньшем транспорте. (типа дукато, мастера, джампера..)

бюджет, понятное дело, урезан до минимума, но спасибо семье - понимают и сочувствуют))))).
Для себя твердо решил - мне нужен "мобильный дом".
1й вариант - взять грузопассажирский бус, 2й вариант - взять грузовик с дабл кабиной и присадить на него небольшой караван.

в свете новых запретов на переоборудование - мне вообще не понятно как действовать далее...
помогите советом, ссылкой, инфой - буду очень благодарен..
да и пора мне уже становиться нормальным караванером а не зарегистрированным гостем с ником "акустика", 3мя сообщениями за два года и рассуждениями по поводу перерезки гнилых дверей в маленьком старом дукато с рисунками в "word"-е )))).
Аватар користувача
BRUTALIY
Повідомлень: 7539
З нами з: Нед травня 16, 2010 19:39
Ім'я: Віталій
Техніка: FJ
Країна, місто: Україна, Хмельницький
Звідки: Красо України, Подолля! (с) Л.Українка
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 25 разів
Контактна інформація:

Re: Выбор буса для постройки автодома

Повідомлення BRUTALIY »

На переоборудование запрета нет. Есть акциз. Дикий правда
067-151-3-515
BRUTAL CARAVANS
Підбір та доставка караванів з Європи.
Ремонт та сервіс будинків на колесах. Встановлення додаткового обладнання
Запчастини і аксесуари по каталогам REIMO та FRANKANA/FREIKO



караван кемпинг кемпінг ремонт сервис тюннинг
акустика
Повідомлень: 10
З нами з: Сер травня 23, 2012 23:10
Ім'я: Вадим
Техніка: ваз 2101
Країна, місто: Харьков
Контактна інформація:

Re: Выбор буса для постройки автодома

Повідомлення акустика »

поясните, плз:
если я беру грузопассажир в кузове "фургон" и делаю из него автодом - надо платить акциз?
Аватар користувача
Hobbyt
Модератор
Повідомлень: 6850
З нами з: Пон січня 11, 2010 13:03
Ім'я: Олег
Техніка: LexusLX570,Avento390,LMC Liberty723
Країна, місто: Украина, Кировоград
Skype: lungul_oleg
Подякували: 7 разів
Контактна інформація:

Re: Выбор буса для постройки автодома

Повідомлення Hobbyt »

акустика писав:в свете новых запретов на переоборудование - мне вообще не понятно как действовать далее.
Грузопассажир будет стоить дорого...т.к. в растаможку грузопассажира входит тоже акциз...
Могу помочь с оформлением документов... стоить будет копейки...по сравнению с акцизом....при этом акциз платить не будете...и всё законно...
+38-О67-52О-О1-О4 ....Зображення.............+38-О63-52О-О1-О4 . Зображення
+38-О66-52О-О1-О4 Зображення...........+38-О94-52О-О1-О4 Зображення
акустика
Повідомлень: 10
З нами з: Сер травня 23, 2012 23:10
Ім'я: Вадим
Техніка: ваз 2101
Країна, місто: Харьков
Контактна інформація:

Повідомлення акустика »

Hobbyt писав:
акустика писав:Могу помочь с оформлением документов...
о! Вот изначально я писал Вам сообщение, но почему то решил запостить проблему сюда..
я где то на форуме видел старую "Дукату" с прикрученным караваном и от вас фото техпаспорта...
мне нужно видимо с Вами посотрудничать)))))
перейду с Вашего разрешения в личку..
Victor
Повідомлень: 2
З нами з: Сер серпня 23, 2023 19:25
Ім'я: Victor
Техніка: немає
Країна, місто: Черкащина
Контактна інформація:

Выбор буса для постройки автодома

Повідомлення Victor »

вітаю!
аналогічний запит, але 2023 року.
війна внесла корективи, тому на море їздити не доведеться бусом, а натомість річки, ліси, Карпати (але без жорсткого офроуда). Іноді їздимо з каяками та купою туристичних речей (намети, спальники ітд), вже з трудом влазить у мінівен з боксом.
Крім того є волонтерські задачі (завезти посилки військовим) і трохи господарсько-бізнесові (перевезти щось габаритне яке не влізе в легкову машину)
Спочатку як всі дивився на великі буси (Джампер, Дукато, Мастер, Спринтер), але потім зважив всі за проти, і вирішив що то занадто. Спати тижнями в бусі не будемо, все буде по мінімуму, але з комфортом. Такий собі вантажопасажирський варіант для дальніх поїздок з додатковими зручностями. Глибоких перетворень таких як обшивка деревом, сонячні панелі, кухонні блоки чи побудова санвузла не буде, все ззовні буде виглядати як груз-пас. Але з поворотними сидухами, можливо якийсь столік, і звісно спальні місця. Можливо мініхолодильник, мінітуалет та якийсь умивальник. Умовно, щоб 1 ніч переночувати в полі (парковці, лісі, блок-пості) з мінімальним комфортом. А якщо зайдуть такі подорожі, а саме головне на них буде час, то завжди можна придбати щось більше. Критично важливо щоб було зручно переміщатись всередині стоячи (не пригибаючись), 2 дорослих і 1 дитина могли комфортано переночувати. Вибираю варіанти стійкі до корозії кузова, бо авто буде часто стояти на вулиці, зимою взагалі мінімально експлуатуватиметься. Возитись з кузовщиною не люблю. Габарит до 5.5 м з висотою до 2.5м. Модель має бути популярна в Україні, щоб поломка, яка застане в будь якій точці України могла бути вирішена на місцевому сільському СТО або власноруч.

відсіяв 3 варіанта:
1) Renault Trafic L2H2 (це максимум що в нього буває) - їх мало в продажу з піднятим дахом, але є. Питання в тому що до 2015 року вже великі пробіги, але 2л мотор який бодро їде навіть з навантаженням. А після 2015 року можна вибрати з пробігом до 200-250 ткм. але мотор там дохленький 1.6 (бітурбо не беру до розгляду) зато є кнопка антибукса (яка за свідченнями водіїв трохи допомагає автівці вилізти із грунтовки та снігу). Наскільки вистачить його ресурса хз, але думаю до 400 ткм повинен при планових ТО бігати без великих ремонтів. Взагалі думав брати 2.5 але виявилось, що їх з 2011 року вже не випускають. Розміри по довжині не дозволяють розмістити впоперек спальне місце, зато можна спокійно робити другий ярус для дитини та багажа. Рулиться легко (їздив), обзор гарний, запчастин валом, ремонт на кожному кроці, авто відносно надійне, ходовка бадьора для поганих доріг, але з асфальта зїзжати сцикотно (важка морда), можна звісно поставити пневму, але якщо біля річки стояти і буде тривалий дощ то це не дуже допоможе, та й ціна питання неслаба. Кузов оцинкований, але з 2015 року є нарікання на якість оцинковки.

2) Ford Transit L2(3)H2(3) - до 2014 року вже трупи. Після 2014 року є 2.2 мотор і 2.0 Відгуки різні, здебільшого рекомендують 2.2, але в плані надійності є нарікання. Здебільшого в продажу мотор 125 к.с. що співставно з Трафік, а більш потужні мотори рідкість, та й до них ще більше претензій. Мені здається це типова розвозка комерційного призначення, не для дальняків (бачу багато таких щодня). В діапазоні між 200 та 300 ткм багато серйозних замін. І саме паршиве, що можуть вимагатись хаотично і непланово. А все міняти наперед планово не варіант. В плані водіння не дуже сподобалась, але не критично можна звикнути. Буває повний привід, але він там не допомагає особо і забирає місце в салоні. Щодо ходових якостей дуже суперечливі відгуки, одні хвалять други лають. На бездоріжжі мабуть аналогічно Трафіку ну може на пару процентів краще і то якщо найменший варіант короткобазний L2H2. Ремонтують мабуть теж вже кругом, але трохи менш популярна автівка ніж Трафік.В плюсах буса: ціна (і то це умовно бо залежить від стану і року), вибір трохи більший ніж Трафік на ринку. Теоретично можна розмістити спальне місце в поперек (176 см здається), але враховуючи мій зріст (175 см) то не факт що буде зручно. Якщо H3 то можна і 2й ярус, але авто буде надто високе, і десь в лісі це буде мінус, а на трасі між фур буде здувати. Питання повного приводу спірне, але така опція є. Кузов оцинкований. Нарікань на корозію кузова не чув.

3) VW Transporter T5(6) з високим дахом (L2H3) - на вид такий собі гробік на колесах, але зато обіцяють більше комфорта, кращу ходовку для наших доріг, перевірений 2.0 дізель та відомий в усіх СТО відносно простими ремонтами, зато дорогими запчастинами. Володів VW Touran 2004 року, незважаючи на вік та пробіг (400+) враження щодо надійності склались непогані (ну з врахуванням віку звісно). Якщо щось і ломалось то не відразу, був час на те щоб продіагностувати і поремонтувати планово, всі помилки детально міг считати самостійно шнурком (і це модель 20 літньої давності!), для мене це було зручно і відразу було зрозуміло що сталось. Не боявся на дальняк їхати зовсім. Не знаю чи зараз Т6 може похвалитись такою надійністю, але Т5 наче нічого поганого не чув (крім перших версій до 2008 року). В салоні Т5/6 не приходилось бути, але думаю він трохи менше Трафіка, що погано, зато по керованості та крутному моменту тут буде явно плюс. Кузов у Фольцвагенів не дуже, з часом почне гнити, але тішить що не так все погано як в Мерсах. Мабуть можна другий ярус (судячи з розмірів), але чи буде дуже зручно невідомо. Короче тут в плюсах комфорт водіння, але кузов (корозія), формат салона, кількість на ринку (одиниці) та ціна будуть явно мінусом. Повний привід трапляється, але мабуть теж спірно чи він треба. Інтуїтивно думаю з'їхати з асфальта на Т5/6 буде найменш сцикотно. Але чудес від нього там чекати на варто, ходовка посипеться і міняти все буде дорого, а вилізти з мокрої грунтовки шансів все одно небагато.

Можливо хтось володів даними автівками, поділіться досвідом, буду вдячний.
Соррі за багато літер і кашу з голови.
Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Выбор буса для постройки автодома

Повідомлення Deffi »

Я себе поглядываю в сторону Т5 мультиван с полным приводом. Был вито ф клас(подобие мультивана) очень любил эту машинку, вот только от вечной ржавчины устал...
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Victor
Повідомлень: 2
З нами з: Сер серпня 23, 2023 19:25
Ім'я: Victor
Техніка: немає
Країна, місто: Черкащина
Контактна інформація:

Выбор буса для постройки автодома

Повідомлення Victor »

T5 вже з пробігами теж неслабими. Навіть перші Т6 вже пробіги заявлені в районі 300 ткм, а скільки там реально... І ось тут лякає обсяг замін і надійність в діапазоні 300-400 ткм (якщо пробіг достовірний). Скоріше за все і по кузову вже мабуть треба буде щось ремонтувати (зазвичай арки, пороги). Бо комерційні Транспортери не сильно хтось буде глядіти. А Мультивани не бачив жодного з високим дахом.
І ось тут постає питання чи варто переплачувати за VW? Що він дасть за ці гроші? Кращу управляємість? Прохідність по грунтовкам? Навіть не знаю.
Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Выбор буса для постройки автодома

Повідомлення Deffi »

Ну я смотрю в сторону оригинального мультика.
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Відповісти

Повернутись до “Кемпер (автодім)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей