Збираю поради від бувалих

Модератор: igor1965

Kuzya_QD
Повідомлень: 8
З нами з: Пон січня 22, 2018 23:58
Ім'я: Олексій
Техніка: -
Країна, місто: Київ
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Збираю поради від бувалих

Повідомлення Kuzya_QD »

Вітаю.
Хочу придбати автобудинок за кордоном відповідно глобальні питання, що виникають. Можливо хтось має такий досвід.
Отже думка така, придбати автобудинок і лишати його в Європі на стоянку, не завозити в Україну взагалі.
1. Хто знає в якій найближчій країні можна купити "по безвізу" на фізичну особу, українця? На жаль в інеті дуже важко знайти відповіді по причині заваленого гугла темами з ввезенням євротачок.
Якщо є реальний досвід, буду вдячний за спілкування.


Аватар користувача
TATU
Повідомлень: 1128
З нами з: Сер травня 05, 2010 22:23
Ім'я: Эдуард
Техніка: WESTFALIA 550D Фиат дукато
Країна, місто: ЧОП
Звідки: Чоп
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 73 рази
Контактна інформація:

Re: Збираю поради від бувалих

Повідомлення TATU »

По Венгрии могу помочь и с приобретением и стоянкой.
тел 0506736434
SashaDr
Повідомлень: 43
З нами з: Нед березня 18, 2018 23:32
Ім'я: Александр
Техніка: Audi a6 Avant 1.9Tdi. KIP 45
Країна, місто: Киев
Контактна інформація:

Re: Збираю поради від бувалих

Повідомлення SashaDr »

Кемпер можно завезти нерастамаживая как и бляху по временному ввозу и оставить машину в Украине, единственное ее нужно будет каждый год обязательно выгонять , выгонять должен неризидент(иностранец), тоесть вы должны будуту посадить за руль иностранца, чтобы он выгнал и загнал обратно кемпер. Машина будет легально тут находится.
Kuzya_QD
Повідомлень: 8
З нами з: Пон січня 22, 2018 23:58
Ім'я: Олексій
Техніка: -
Країна, місто: Київ
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Збираю поради від бувалих

Повідомлення Kuzya_QD »

Дякую за інфо.
Аватар користувача
Hobbyt
Модератор
Повідомлень: 6850
З нами з: Пон січня 11, 2010 13:03
Ім'я: Олег
Техніка: LexusLX570,Avento390,LMC Liberty723
Країна, місто: Украина, Кировоград
Skype: lungul_oleg
Подякували: 7 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Hobbyt »

SashaDr писав:Кемпер можно завезти нерастамаживая как и бляху по временному ввозу и оставить машину в Украине, единственное ее нужно будет каждый год обязательно выгонять , выгонять должен неризидент(иностранец), тоесть вы должны будуту посадить за руль иностранца, чтобы он выгнал и загнал обратно кемпер. Машина будет легально тут находится.
Бредятина...)))
+38-О67-52О-О1-О4 ....Зображення.............+38-О63-52О-О1-О4 . Зображення
+38-О66-52О-О1-О4 Зображення...........+38-О94-52О-О1-О4 Зображення
SashaDr
Повідомлень: 43
З нами з: Нед березня 18, 2018 23:32
Ім'я: Александр
Техніка: Audi a6 Avant 1.9Tdi. KIP 45
Країна, місто: Киев
Контактна інформація:

Re: Збираю поради від бувалих

Повідомлення SashaDr »

Почему?
Аватар користувача
Hobbyt
Модератор
Повідомлень: 6850
З нами з: Пон січня 11, 2010 13:03
Ім'я: Олег
Техніка: LexusLX570,Avento390,LMC Liberty723
Країна, місто: Украина, Кировоград
Skype: lungul_oleg
Подякували: 7 разів
Контактна інформація:

Re: Збираю поради від бувалих

Повідомлення Hobbyt »

По качану...Кемпер стоит не малых денег за рубежем...правильно ?...Ты их платишь и не являешься владельцем...Так ?....Дальше объяснять...?
+38-О67-52О-О1-О4 ....Зображення.............+38-О63-52О-О1-О4 . Зображення
+38-О66-52О-О1-О4 Зображення...........+38-О94-52О-О1-О4 Зображення
SashaDr
Повідомлень: 43
З нами з: Нед березня 18, 2018 23:32
Ім'я: Александр
Техніка: Audi a6 Avant 1.9Tdi. KIP 45
Країна, місто: Киев
Контактна інформація:

Re: Збираю поради від бувалих

Повідомлення SashaDr »

Временный Вооз предполагает владение кемпером
Это транзит не предполагает владение.
Аватар користувача
Hobbyt
Модератор
Повідомлень: 6850
З нами з: Пон січня 11, 2010 13:03
Ім'я: Олег
Техніка: LexusLX570,Avento390,LMC Liberty723
Країна, місто: Украина, Кировоград
Skype: lungul_oleg
Подякували: 7 разів
Контактна інформація:

Re: Збираю поради від бувалих

Повідомлення Hobbyt »

Та ладно...если он оформлен на тебя...то однозначно растаможка...
Если по доверке от фирмы или частного лица то временный ввоз...
Дальше расписать...или сам прочтешь в инете...? Особенно проштудируй такие термины как "резидент" и "не резидент"...
+38-О67-52О-О1-О4 ....Зображення.............+38-О63-52О-О1-О4 . Зображення
+38-О66-52О-О1-О4 Зображення...........+38-О94-52О-О1-О4 Зображення
SashaDr
Повідомлень: 43
З нами з: Нед березня 18, 2018 23:32
Ім'я: Александр
Техніка: Audi a6 Avant 1.9Tdi. KIP 45
Країна, місто: Киев
Контактна інформація:

Re: Збираю поради від бувалих

Повідомлення SashaDr »

Вот не надо меня учить , ок.
вы сами не понимаете что пишите, и плаваете "в теме" .
Аватар користувача
Одессит
Повідомлень: 2183
З нами з: Нед січня 29, 2012 17:07
Ім'я: Денис
Техніка: MB ML430 W163+KIP GL Special 50TDB
Країна, місто: Ukraine, Odesa
Звідки: Одеса - Південна Пальміра
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 137 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Одессит »

SashaDr писав:Временный Вооз предполагает владение кемпером
Это транзит не предполагает владение.
Ввезти на ВВ может только НЕРЕЗИДЕНТ Украины. Олег правильно все расписал...
По заканам Украины резидент не может купить авто на себя за границей, которое не снято с регистрации и ввезти его на 1 год, как Вы пишите...

Добавлено спустя 2 минуты 26 секунд:
Даже если на бляхах и ввозить будет иностранец, то машина де-юре не Ваша, а "дяди Войцеха" или польской/литовской или еще какой фирмы...
А платить немалые деньги и не быть собственником - надо быть, простите, лохом.
Особенно в наших реалиях

Добавлено спустя 47 секунд:
Не путайте дымящее БМВ за 2000 евро и автодом за +15000 ;)
KIP GreyLine Special 50 TDB 2002 (сейчас)
LMC Luxus 430K 1988 (в прошлом)
SashaDr
Повідомлень: 43
З нами з: Нед березня 18, 2018 23:32
Ім'я: Александр
Техніка: Audi a6 Avant 1.9Tdi. KIP 45
Країна, місто: Киев
Контактна інформація:

Re: Збираю поради від бувалих

Повідомлення SashaDr »

Я это и написал что по временному ввозу ввозит нерезидент, но машину можно оформить как совладелец
Это по транзиту ввозится резидентом по доверенности и оформляется "на фирму"
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Збираю поради від бувалих

Повідомлення DRB »

Ввезти на рік може нерезидент (той хто став на консульський облік в іншій країні також є нерезидентом)
На 2 місяця (за рік) може той хто став на консульский облік тимчасовий
Завезти може і просто резидент України, але тоді лише на 5 днів (якщо не помиляюсь), ну або розмитнити треба.
Аватар користувача
лікос
Повідомлень: 49
З нами з: Вів серпня 29, 2017 12:51
Ім'я: Володя
Техніка: Рено Master
Країна, місто: Львів
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Збираю поради від бувалих

Повідомлення лікос »

Олексій. А який зміст тримати кемпер за кордоном. Все одно доведеться платити за зберігання ( за кордоном шари нема ) і напевно інші податки і витрати... А захочеться і тут помандрувати,невже Ви так часто будете бувати за кордоном. В мене колись була така думка як у Вас, але передумав... багато було проти, хоч у мене і в Польщі біля кордону є родичі (фермер ) і маю можливість бувати там задурно :-): Але якщо таки надумаєте - можу посприяти теж.
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Збираю поради від бувалих

Повідомлення Valeriy »

лікос Просмотрите все вопросы которые задает Алексей на форуме в разных темах, и подумайте, почему человека это интересует? Я всегда задаю себе вопрос, а что человек в данной ситуации хочет. Пока я себе на это ответить не могу.
Kuzya_QD
Повідомлень: 8
З нами з: Пон січня 22, 2018 23:58
Ім'я: Олексій
Техніка: -
Країна, місто: Київ
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Kuzya_QD »

лікос писав:Олексій. А який зміст тримати кемпер за кордоном. Все одно доведеться платити за зберігання ( за кордоном шари нема ) і напевно інші податки і витрати... А захочеться і тут помандрувати,невже Ви так часто будете бувати за кордоном. В мене колись була така думка як у Вас, але передумав... багато було проти, хоч у мене і в Польщі біля кордону є родичі (фермер ) і маю можливість бувати там задурно :-): Але якщо таки надумаєте - можу посприяти теж.
Звичайно я знаю, що зберігання авто в європейських країнах коштує грошей, але воно адекватне.
По Україні, будучи студентом мандрував на авто і точно знаю, що мандрувати по нашим дорогам бажання не маю ніякого. Надаю перевагу бекпекінгу.
Мандрувати за кордоном планую часто, тим паче я в сім'ї не один такий.
Дякую за коментар, я вже знайшов відповіді на всі свої питання, поспілкувався з людьми, що тримають тревелкари в болгарії, польщі.
Результат такий. Вартість оренда автобудинку, (переробленого) близько 40-60євро за добу в не сезон (для мене тосамий сезон). Подорожуючи 3-4 особи будинок буде вартувати 1000-1500євро в місяць, по 400-500 на людину. Простіше, його брати в оренду, ніж купувати б/в хлам за 4-6к євро, утримувати, ремонтувати.

Добавлено спустя 9 минут 21 секунду:
Valeriy писав:лікос Просмотрите все вопросы которые задает Алексей на форуме в разных темах, и подумайте, почему человека это интересует? Я всегда задаю себе вопрос, а что человек в данной ситуации хочет. Пока я себе на это ответить не могу.
На цьому форумі у мене два питання. Ви можете знати, що хоче інша людина, формуючи точку зору маючи так багато інфо?
Можу відповісти, чого я хочу. За певний час сформувалось власне бачення та стиль мандрів різними країнами. Прийшов до висновку, що мене приваблює переміщення в малозамітному функціональному будиночку. Що це означає. Я хочу стативласником автобудинку, на базі типового бусика типу Транспортер, а-ля Вестфалія, а не помітного в трафіку кемпера, автобудинка, тощо. Поступово збираю різну інфу, для аналізу, вивчення.
Стосовно другого питання на форумі. Маю можливість використати привабливу ділянку землі, для будь яких цілей. Оскільки дуже люблю подорожі, хотів розглянути варіант кемпінгу, бо Україна то є велика пічалька в цій сфері. Інфу також зібрав.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Збираю поради від бувалих

Повідомлення DRB »

Я можу сказати 100% що дорогу річ бажано мати оформленою на себе.
Річ у власність за кордоном купити свою не дуже просто. Мало того, якщо цю річ сюди завезе нерезидент - то цей же нерезидент повинен цю річ вивезти через рік
Чому кажу річ - бо може бути і авто і причіп і караван.
Тепер - у випадку автомобілів сенс є ризикнути деколи бо розмитнення коштує шалених грошей
у випадку ж каравана сенсу нема взагалі (я не буду міняти думку, я просто кажу свою).
У Випадку дешевого причепа розмитнення коштує біля 30% вартості. Якщо причіп недорогий - скажімо до 10 000 доларів - то думайте самі, фактурну вартість можна занизити (наскільки - залежить від продавця і можливостей брокера). Навіть якщо не занижувати то при вартості речі 10 000 є два шляхи
1. розмитнити і жити спокійно за 3000 доларів.
2. заплатити нерезиденту (не знаю сскільки, нехай 500 доларів) і якщо нерезидент пропаде десь - то ця річ довічно ваша, мало того, невиїзна з України взагалі. І через рік є шанс що піде вона лише на розборку.
я в такі лотереї не грався б бо при варіанті 2 є ще один варіант - законодавство змінити без проблем можна. І заборонять їздити чужими авто і чужими кемперами без власника, мало того ще впаяють штрафи. І отримаєте собі ярмо якесь.

Ризикувати чи ні - вирішує кожен сам собі. Але з нашою державою можна ризикувати лише вклавши в покупку "речі" лише ту суму яку можете собі дозволити викинути в смітник.
Kuzya_QD
Повідомлень: 8
З нами з: Пон січня 22, 2018 23:58
Ім'я: Олексій
Техніка: -
Країна, місто: Київ
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Kuzya_QD »

DRB писав:Я можу сказати 100% що дорогу річ бажано мати оформленою на себе.
Річ у власність за кордоном купити свою не дуже просто. Мало того, якщо цю річ сюди завезе нерезидент - то цей же нерезидент повинен цю річ вивезти через рік
Чому кажу річ - бо може бути і авто і причіп і караван.
Тепер - у випадку автомобілів сенс є ризикнути деколи бо розмитнення коштує шалених грошей
у випадку ж каравана сенсу нема взагалі (я не буду міняти думку, я просто кажу свою).
У Випадку дешевого причепа розмитнення коштує біля 30% вартості. Якщо причіп недорогий - скажімо до 10 000 доларів - то думайте самі, фактурну вартість можна занизити (наскільки - залежить від продавця і можливостей брокера). Навіть якщо не занижувати то при вартості речі 10 000 є два шляхи
1. розмитнити і жити спокійно за 3000 доларів.
2. заплатити нерезиденту (не знаю сскільки, нехай 500 доларів) і якщо нерезидент пропаде десь - то ця річ довічно ваша, мало того, невиїзна з України взагалі. І через рік є шанс що піде вона лише на розборку.
я в такі лотереї не грався б бо при варіанті 2 є ще один варіант - законодавство змінити без проблем можна. І заборонять їздити чужими авто і чужими кемперами без власника, мало того ще впаяють штрафи. І отримаєте собі ярмо якесь.

Ризикувати чи ні - вирішує кожен сам собі. Але з нашою державою можна ризикувати лише вклавши в покупку "речі" лише ту суму яку можете собі дозволити викинути в смітник.
Дякую, але про ввезеня в Україну питання не стоїть
Valeriy
Повідомлень: 802
З нами з: Нед листопада 06, 2016 20:02
Ім'я: Валерий
Техніка: Фиат Дукато
Країна, місто: Украина, Запорожье
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Збираю поради від бувалих

Повідомлення Valeriy »

Kuzya_QD Я сталкивался, когда на подобные форумы, заходят особы из определенных структур, для вынюхивания ситуации. Ни для кого не секрет, что весь интернет спецслужбами анализируется. Поскольку часть этих людей, имеют определенные умственные проблемы и не все из них, в состоянии дать власти правильные рекомендации, для принятия верных решений, у нас в законодательстве много чудес. Как мы знаем мусор на входе, мусор на выходе.
Для примера, приведу вам введение акциза на старые авто в 2013 году Януковичем и отмена, а потом повторное введение акциза в 2014 году Яценюком. Пока этого не было, жители Украины, от Житомира и до западной границы Украины, зарабатывали свой хлеб загоняя недорогие б/у грузовые автомобили в Украину, здесь их переоборудовали в легковые, недорого продавали и всем было хорошо. После того, как Яценюк окончательно ввел акциз на переоборудование, население Украины от Житомира и до западной границы Украины ушло в леса за янтарем. Их автомобильный бизнес был разрушен.
Другая часть населения, та которая гоняла автомобили, переключилась на ввоз авто в Украину по евробляхам. На сегодня, а я в этом уверен, мы имеем сотни тысяч, а может и миллионы, этих автомобилей на своей территории. Раньше, большинство этих людей были зарегистрированы как ЧП и платили за свой бизнес в бюджет. При ввозе грузовых авто, шли небольшие платежи в бюджет, при переоборудовании, переоформлении этих авто на легковые, также что то поступало в бюджет. Сегодня, те кто добывает янтарь ничего не платят, те кто загоняет автомобили с евробляхами, также ничего не платят. Самое интересное, ведь люди, когда ввозят эти автомобили на территорию Украины нашего законодательства не нарушают. Есть Европейские конвенции и Украина их приняла, а теперь в угоду друзьям Президента и Васадзе власть пытается хитрить. Вот такой результат на сегодня. Эта ситуация получилась из за того, что какой то дурак дал изначально неправильные рекомендации власти.
Аватар користувача
Egor
Повідомлень: 1410
З нами з: Нед квітня 20, 2014 23:22
Ім'я: Игорь
Техніка: VW Passat+TEC
Країна, місто: Украина Киев
Skype: egor_ov966
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 13 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Egor »

Так подай в суд. Здесь это доя чего?
Относись к людям так, как хочешь, чтобы они относились к тебе.
050 448-45-66
Відповісти

Повернутись до “Кемпер (автодім)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість