Камера заднього виду

Аксесуари, приємні дрібниці.

Модератори: Valentin, igor1965

Відповісти
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Камера заднього виду

Повідомлення Ruslan »

Довго дратувало що коли потрібно здавати назад то навіть через додаткові дзеркала нічого не видно. Звичайно що можна прибігти до допомоги штурмана, але коли дощ, то шкода його. Питання вирішилось просто. На тягачі вже давно стояла камера заднього виду, ще й з можливістю огляду без ввімкнення задньої передачі. Реалізував все наступним чином. Поставив камеру на караван біля заднього вікна зі середини. Чому саме це місце: більший огляд і в дощ не засерається. Щоб передати сигнал до машини завів у передній рундук кабель, там же поставив передавач, а приймач поставив в багажнику машини. Для перемикання двох камер поставив звичайний перемикач на 3 позиції. Тим перемикачем включаю живлення або на камеру авто, або на приймач відео сигналу з каравану. За два роки користування жодних збоїв. Сигнал завжди чіткий. Окрім того зручно в дорозі подивитись чи не створив позаду себе тянучку :-) . В Австрії полісмени зупинили з питанням чи дзеркала забезпечують достатній огляд. Австрійські поліцаї то взагалі окрема каста, чіпляються до всього. Але коли побачили що на моніторі добре видно їх авто, то ввічливо пішли лісом. Ціна питання досить бюджетна. Камера в районі 400 грн, десь 400 грн передавач. Перемикач 20 грн. Дуже зручна річ!
Передавач приблизно такий

Зображення.
Хто не має монітора в авто, то є подібні передавачі по вай-фай сигналу, можна дивитись через телефон або планшет
Ось вже готове рішення

Зображення


Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Камера заднього виду

Повідомлення Deffi »

Как то у меня не складывалось с этими дистанционными блочками для камер. Они обычно либо не работают вообще, либо работают очень коряво...
Самое надёжное тянуть провод от прицепа до машины, но это не очень удобно. Хотя дёшево и практично :-)
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Камера заднього виду

Повідомлення Ruslan »

Женя, головне мінімізувати відстань між передавачем та приймачем. Для того я передавач вкорячив в передній рундук. Відстань десь до 1.5 м. Сигнал чіткий та стабільний
Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Камера заднього виду

Повідомлення Deffi »

Ruslan писав: Чет вересня 08, 2022 21:54 головне мінімізувати відстань між передавачем та приймачем.
Возможно. Я тоже об этом думал... :flag
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Камера заднього виду

Повідомлення Ruslan »

Десь на тиждні, як буде нормальна погода, буду знов викатувати з гаражу. Підєднаю караван до авто і покажу якість зображення. Женя, дам одну пораду. При монтажі на лінію живлення можна повісити кондак на хочаб 100 мікрофорад. Трохи зніме пульсацію генератора авто. Картинка не буде плавати і не буде "шуму". Ну і дріт відео сигналу бажано зєднати з масою десь,а не лише через масу монітора, менше наводок.
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Камера заднього виду

Повідомлення старшой »

Женя , про цю приблуду я писав ще років чотири тому назад , читай форум :-) . Це було на старому каравані . Тепер стоіть камера від фури ( також Китай ) з радіо передавачем. Працюе без проблем , мае штатний великий монітор. Одне що зробив це антену з камери переніс екранованим дротом на перед криші каравану для надійності сигналу . Монітор чіпляеться за допомогою резинок на дзеркало заднього виду , воно все одно в дорозі з караваном нідочого. Живлення реалізоване через потрійний блок прикурювачок ( туди ж підеднаний навігатор і реестратор ). Може кому згодиться . :uch_tiv:
Аватар користувача
IesuiT
Повідомлень: 457
З нами з: Чет листопада 21, 2013 19:53
Ім'я: Жека
Техніка: МВ 2007 автодом, Рено Мастер 2019
Країна, місто: Киев
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Камера заднього виду

Повідомлення IesuiT »

Ставил лет шесть назад такую игрушку с радиомодулями. Тогда был Рено Трафик плюс Хобби. Общая длинна автопоезда 12+ метров. В основном работала, но в "шумных" местах бывали помехи. Тоже ставил перед задним окном каравана - в темноте сильные блики на двойном заднем стекле создавал включавшаяся на камере подсветка. Чуть порешалось только когда камеру уткнул прямо в стекло. В целом хорошо помогала камера на трассе и при парковке.
Відповісти

Повернутись до “1000 дрібниць”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей