Словаччина. Як трішки зекономити на гірськолижному курорті і термальних парках?

Все, що стосується виїзду за кордон... Ділимося досвідом, ставимо запитання

Модератори: Valentin, igor1965

Відповісти
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Словаччина. Як трішки зекономити на гірськолижному курорті і термальних парках?

Повідомлення DRB »

Перенесу і сюди свої кілька слів з сайту:

http://camping.in.ua/2020/01/09/yak-zek ... vachchyny/

Словаччина. Як трішки зекономити на підйомниках на гору чи в термальних парках Бешенова або татралдандія?

Існує така можливість, потрібно отримати карту GoPass, або для аквапарку, просто зареєтруватись.
Реєстрація на сайті
https://www.gopass.sk/

Саму карту можна отримати на касах біля підйомників, але навіть не маючи її на руках, можна купувати дешевше квитки в аквапарк, маючи лише реєстрацію онлайн. Покупка дуже проста. Головне вибрати правильну дату і правильний вид квитка.

Зображення

Для порівняння – аквапарк Татраландія вхід мав ціну з обідом 27 євро при купівлі в касі, якщо ж купувати маючи картку GoPass на руках, в терміналі – тоді ціна була б 24 євро, ми ж купили квитки за 23 євро на дорослого онлайн.
Тобто на двох вже зекономили і час в касі і 8 євро.

Як же зайти без фізичної картки GoPass, якщо спочатку вирішили в аквапарк а потім вже на гірські витяги? Дуже просто. На пошту приходить після покупки підтвердження зі штрих-кодом, яке треба показати і отримати вхідний чіп.

Зображення

Якщо підтвердження раптом нема в пошті, то можна залогінитись в свій акаунт на gopass.sk і на ресепшн людина сама в нас знайшла підтвердження в кабінеті.
Насправді підтвердження прийшло, я його просто не побачив бо попало в розділ “реклама”.

В Татраландії чіп, який чіпляється на руку як годинник має в собі кредит 50 євро, просто віддаючи цей чіп як оплату, Ваш рахунок зменшується, перед виходом треба буде погасити цей кредит.
І ще приємний сюрприз – якщо чіп куплений чи з картою чи через онлайн реєстрацію, деякі речі (їх видно на табло в меню) мають знижку для власників карти GoPass. Загалом десь ще 3-5 євро отримали ми знижки і нараховуються якісь бонусні пункти, які можна буде напевне десь використати (цього не знаю поки)
З Татраландією схоже все описав.

Порівняння ціни на 19.01.2019 наприклад

Зображення

І ще. Не обов’язково кожному реєструватись. Можна всіх членів родини ввести в свій акаунт (треба буде лише вказати прізвище, ім’я і дату народження).

Тепер підйомники. От якраз щоб користатись підйомниками, неважливо – денний чи разовий скі-пасс, треба отримати карту GoPass кожному. І…. це безкоштовно!
Просто підходите до каси, питаєте де стійка отримання ГоПасс і або показуєте акаунт де чітко вказано прізвище Ваше і ім’я, або чітко пишете це. Вони дивляться, і видають карти кожному хто зареєстрований. Мені ще дали маркер щоб я підписав де чия карта.

І так само можна купити поїздку потрібну, чи денний або сезонний скі-пас. Знижка теж є.
Для порівняння цін на підйоми в січні 2019.

Зображення

І ще одне – якщо з картою хочете купити в терміналі,то оплата готівкою неможлива. Оплата готівкою лише в касі. Термінал – банківська безконтактна карта. Ну або, звісно, найвигідніше купувати онлайн.

P.S. Крім Словаччини, карта GoPass відмічена на інших гірськолижних курортах в Чехії, Польщі, Австрії (але тут інформацію вже почитайте самі, ми картою скористались лише в Словаччині). От перелік на сайті:
Зображення


Відповісти

Повернутись до “Далеке зарубіжжя”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей