Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Все, що стосується виїзду за кордон... Ділимося досвідом, ставимо запитання

Модератори: Valentin, igor1965

DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення DRB »

І далі знову дуже зайняті були. Купатись, валяятись, їсти, пити, купатись, валятись.. пити.. пити :)
Зображення
Робили те ж що роблять коти :)
Тобто нічого.
Зображення
Одного дня приїхали ще і стали біля нас австрійці. На такому саморобному каравані... починаю задумуватись :)
:du_ma_et:
Зображення
Вони теж часто їздять в Грецію. І теорія ніпро те чому подорожчала Хорватія: Вся Європа (крім Польщі) зараз просто ненавидить мусульман. Багато їх знайомих в знак внутрішнього протесту перестали літати в Туреччину і Єгипет - дуже популярні серез німців австрійців курорти. А найближче гарне недороге місце - Хорватія. І туди пішов наплив туристів. От вони й вирішили на цьому заробити. Але трохи перебрали.

Пара старша цих австрійців. Мають з собою байдарку, ззаду мотоцикл, от така штука в нього під речі зсувна вліво
Зображення

А ми, щоб не зовсім одноманітно, ще вирішили прокататись трохи на маленькій яхті. Година прогулянки в морі (з них 15 хвилин можна покупатись на пляжі) 7 євро з дорослого. Оголошення про це є всюди але непримітні.
Ось на цьому фото вона зліва перед жовтим краном. Відходить вона звідси: 40.035973, 23.997021
Зображення
Відходить щодня о 17:30
Загалом нормальна прогулянка, можна побачити кілька бухт. Нічого особливого, але хоч щось інше.
Фото відео з прогулянки в іншому місці, тому все вже коли викладу дам окремі лінки.
І ще одні австрійці на прокатній німецькій машині до нас стали сусідами.
Зображення

Як сказав він сам = я взяв в прокат бо не знаю чи будемо купувати, чи сподобається. Недорого вийшло - 3000 євро за 3 тижні :)

Зображення

І ще в останній день перед від'їздом ми катанулись зробити фото на трохи дальшу бухту.
пляж Agridia. 40.058375, 24.003445
Пляж так собі. Не знаю навіщо сюди каттаються. Можливо через те що на березі є бар. Але подивитись однозначно вартує бухту.
Дорога сюди така:
Зображення

Ну і знову ж таки - запрошую перейти і подивитись панорамку звідси:

https://www.360cities.net/image/agridia ... -halkidiki

Не так гарний сам пляж (бухта) як збоку від неї.


Аватар користувача
gosha1
Повідомлень: 106
З нами з: Чет березня 30, 2017 08:35
Ім'я: Игорь
Техніка: Hyundai Tucson, Wilk 400 SQ STERN
Країна, місто: Харьков
Контактна інформація:

Повідомлення gosha1 »

Классные места! Реально там постоять пару дней с караваном. На следующий год есть желание и планы в сентябре поехать в Грецию.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

gosha1 писав:Классные места! Реально там постоять пару дней с караваном. На следующий год есть желание и планы в сентябре поехать в Грецию.
Зі слів австрійців, які часто катаються в Грецію, якщо в вересні то треба їхати як можна південніше а не на Халкідіки, бо тут погода може бути і добра, але буде вітер і неспокійне море.
Але я теж хотів би поїхати у вересні.
Аватар користувача
Олегович
Повідомлень: 597
З нами з: Чет квітня 08, 2010 20:44
Ім'я: Павел
Техніка: ЕРАЗ. Все свое вожу с собой!
Країна, місто: Украина Донецк
Skype: pavel080872
zello: Oleqovih72
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 7 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення Олегович »

Неизвестная рыба в магазине очень похожа на черноморского саргана.
Хороший отчет,слежу за продолжением :)
Быстрый как Волга мощный как МАЗ чудо -машина армянский Ераз!
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення DRB »

Спробую закінчити :)
В планах невеликий переїзд в Софію, тому пакуватись не сильно поспішали, зранку кава, скупнулись і почали збиратись. (Морозилку я вимкнув і відкрив ще звечора, зранку була вже суха. І звечора все непотрібне вже було вкинуто в авто.
Ось це все в результаті було спаковано не поспішаючи за годину, може півтори.
Зображення

Згадав. Для історії і для знань - дизель в Греції ціна 1.3 євро або дорожче. Тому тут старався заливати мінімум - вистачило 25 літрів. Як тільки переїхав кордон то і залив до повного в Болгарії. Ціна десь 1.1 плюс мінус. Економія невелика але на 80 літрах 16 євро. На пиво вистачить :)
в Румунії ціна орієнтовно така ж сама біля 1.1 євро.
До Софії доїхали без проблем. В Софії зупинились на тій же самій стоянці. Кинули караван і поїхали в магазини.

Дуже хотів попасти в магазин все для караванів, але він працює до 18:00 Тому лише за продуктами і мене затягнули в Jumbo :)
Зображення
Курс в Болгарії простий - ділимо ціну на 2 і маємо в євро.
Продуктів ми взяли як і завжди - Лютеніца, перець, радлер, персики і так по дрібничках. Та й повернулись на стоянку
Як виявилось поруч з нею ще є і кафе. Не дороге але і не дешеве. Смачне. Підказав нам сам менеджер стоянки де поїсти.
Якраз в цей час в вайбері caravaning.in.ua заговорили про ціни то маю і чек сфотканий :)
Зображення

Все що замовили і не доїли :)
Забагато. Шкембре Чорба - то суп, з рубців :) Дуже смачний але більшості він не подобається. Подається з перчиком і часниковим соусом.
Зображення
Перекусили і спать.
Зображення

Зранку таки заїхали в магазин караванерських речей. Дуже добре що я не заїхав сюди по дорозі ДО ПОЇЗДКИ. Міг би залишити тут всі гроші. Тут реально є все, мало того на другому поверсі б/в речі в шикарному стані.
Координати магазину: 42.6336111,23.4452778
Стримались, але купили лише потрібне - два шикарних стільця і кухню.
Враховуючи що це був четвер, 23 серпня, то ми ще поїхали не поспішаючи в сторону моря, заночувати на кемпінгу і ще скупатись, можливо, залишитись до суботи.
Дорога була по автобану, але правий ряд дуже часто похитує.
Ще нам не пощастило. тупо нам в лоб кілометрів 200-300 дув поки їхали дув зустрічний дуже сильний вітер. Я спочатку не зрозумів, думав щось сталось з машиною. Не тягне та й усе, потім помітив як гнуться дерева. І витрата пального реально виросла процентів на 40!!! Тобто грубо літрів 13-14 на сотню! При тому що за всю дорогу те що я дивився не більше 10 літрів на сотню.

Але то фігня, зате я знаю що буває при зустрічному вітрі :)

Перший кемпінг який подивитись заїхали то був кемпінг Лагуна, відразу за Золотими пісками. 43.3066667,28.0538889

Мені власне взагалі не сподобався сам кемпінг, сподобалось те що є пляж. Але адміністратор сказала де ми можемо стати, і на обох місцях вже стояло по дві компанії. Місця для трьох компаній (а ми ще бус+караван) реально малі. Навіть якщо відігнати бус.
От на фото місце куди нам пропонували стати (на фоні наступне місце де теж можна було, там теж вже стоїть два авто).
Зображення
Реально на трішки меншому місці в Греції ми стояли самі. Не сподобалось і поїхати далі. Тут на форумі написали що вартість стоянки тут ( я забув взнати) 20 євро.
Далі точка яку я поставив була майже на кордоні з Румунією.
Кемпінг Космос. Про нього був відгук на польському форумі, що після Румунії цей кемпінг просто супер.
Перевіримо :)
Заїзд в кемпінг тут (не треба об"їзджати як то спочатку зробив я а потім вручну розвертав караван :-) ) : 43.698522, 28.565452
Що з себе представляє кемпінг? Та нічого особливого.
Велика територія, місця дуже багато і багато вільного (в Болгарії це кінець сезону).
Сказали ставайте де собі хочете :) Вартість 15 євро. Струм можна було кинути від кухні яка стоїть по центру.
Ми стали ось так. Струм не вмикали (на фото видно наші нові два стільці) ;)
Зображення

Панорака тицьни тут на більшу
Зображення

Є і такі місця між кущами щоб стати
Зображення

Зображення
І здаються будиночки
Зображення
Якщо хтось захоче зупинитись в пік сезону - от контакти. Говорить російською
Зображення
Загалом, кемпінг точно кращий ніж Лагуна, але все-одно, після Греції не те :), ми вирішили залишитись лише на ніч. Ще й дув вітер, штормило море.
Зображення
Тут на місці є і ресторан. Але замовлення чекали годину! Ще й обрахували нас (в нас були євро не було болганрских левів).
А от туалети і душові треба згадати - вони таки страшненькі. Зранку правда павутиння прибрали :) Звечора ж митись було дуже дивно :) Загалом враження радянської турбази. :)

Море і пляж знову ж таки непогані. Після того як день поштормило море от таке прямо перед кемпінгом:
Зображення

Збоку кемпінга є дуже довгий пляж, на пляжі є бар
Зображення

Для непримхливого туриста місце може бути. Якби ще туалети душові зробили нормальними - було б ок.
Ввечері ще розговорились з поляками які стояли поруч. Вони взагалі вперше в Болгарії. І стало зрозумілим чому полякам подобається саме цей кемпінг :)
Бо перед цим вони втекли з кемпінгу Румунії. Те що описували і на форумі.
Що там купа молоді, шум, гам, курять травку :) А наркотики через кордон навряд чи ризикнуть возити. Наступного дня ми бачили румунські пляжі і з берега було видно кемпінги - насправді купа молоді і купа людей. Поляки ж були з Закопане, подорожують мультиваном з палаткою. Наговорились під радлер і вино до 2 ночі :)

Зранку швиденько скупались, спакувались і поїхали.
Площадка перед рестораном (кемпінг зліва)
Зображення

Виїхали чи в 10 чи в 11.

Звечора в вайбер я запитав чи є хтось у Грибівці, то написали що стати нема де але відписав Олег Нестеров що стоять в Одесі. І біля них є місце де стати, тому ми порулили в сторону Одеси. Заліземо ще там в море :)
На кордоні Болгарія-Румунія попали в невелику чергу. Але хвилин за 30 все пройшли.
Зображення
Переходили тут: 43.7372222, 28.5591667
По Румунії проїхали без проблем. Трохи хотів скоротити, попав на закриту дорогу то втратив хвилин 20. Тому рекомендація - не скорочуйте - їдьте просто до Слобохії по автобану, а далі вверх на Браїла.
По оплаті мосту через Дунай - краще мати румунські леї, 13 лей оплата. От за картку забув запитати знову.
На диво доволі швидко пройшли Румунія-Молдова і Молдова-Україна. Не забувайте, коли заїхали в Молдову не їдьте далі (хоч там пару кілометрів) а зайдіть на кордоні в банк і купіть вінєтку. Інакше прийдеться відкупатись на виїзді. Хоч нам це обійшлось в ті самі гроші :)

Палива вистачало, і далі по трасі Одеса-Рені до Ізмаїла. До заправки.
Окремо заслуговує описати дорогу.
Дорога зроблена майже вся. Дуже сильно матюкатись прийдеться по Ізмаїлу. в місті де нас вів навігатор (через центр) вона кошмарна а на виїзді ще гірша.
Через пару км починається нова дорога але є одне але.
чотири рази якщо не помиляюсь є дорога по 5 км не закінчена - пилюка, гравій. І в одному з цих місць ще й трусить.
Їхати треба на Паланку (верхом) там дорога зроблена. Проїзд швидкий (на заїзді записують скільки осіб, на виїзді віддаєш цей талончик). І в 00:00 ми приїхали, Дякую Олегу і Людмилі, нас впустили і ....
Зображення

Так ми попали в Одесу! :-) Сиділи недовго, в 4 ночі (чи ранку) пішли спати :)
Наш нічний табір
Зображення

Місце,доречі, цікаве. Хоч і стоїш на асфальті, зате море в двох кроках, є старенькі душові і туалети, але є і в корпусі нормальні.
Координати 46.5408333,30.7433333

І зранку після сніданку і купання зроблено ще одну панорамку.
Запрошую, тут видно і нас, і пляж.. і... все :)
https://www.360cities.net/image/odesa-sun-martin


Зображення

А далі все просто. Знайома дорога додому Одеса-Київ
Зображення
Добрались без пригод.

Дорога Умань-Біла церква жахлива для каравана.
Друге що жахливе то після тритижневої подорожі розбирати речі :)
Зображення

Але відпочили супер, і головне що при трьох тижнях не треба нікуди поспішати.
За всю подорож Київ-Київ проїхали 5165 км (фотографував до і після цифру одометра)
Дуже грубо наш маршрут виглядав ось так (без двох поїздок по пальцю Халкідік)
https://goo.gl/maps/2PQdoULZPWL2

Дякую за увагу ;) а більше фото, відео, і згруповано додам пізніше.

І ще. В Греції АБСОЛЮТНО СКРІЗЬ (ну крім кораблика і дідуся з овочами фруктами) можна було розраховуватись карткою. Проблема була лише в Катерині, але там просто бухта в якій паршивий зв"язок.
А так проблем розрахуватись не було ніде, де є магазин.

Добавлено спустя 39 минут 21 секунду:
І ще в кінці опису додам - по ходу подорожі і підготовки маю ось таку карта. Ці точки легко експортуються в maps.me
https://drive.google.com/open?id=1yk8Un ... sp=sharing
Аватар користувача
gosha1
Повідомлень: 106
З нами з: Чет березня 30, 2017 08:35
Ім'я: Игорь
Техніка: Hyundai Tucson, Wilk 400 SQ STERN
Країна, місто: Харьков
Контактна інформація:

Повідомлення gosha1 »

Отчет и фото просто потрясающие! Если на следующий год Вы запланируете отдых в Греции на сентябрь, то буду рад составить компанию.
Аватар користувача
Жора
Повідомлень: 485
З нами з: Чет листопада 12, 2009 13:38
Ім'я: Евгений
Техніка: Hymer Tramp 574 GT 2005
Подякували: 6 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Жора »

DRB писав:[ якщо в вересні то треба їхати як можна південніше а не на Халкідіки, бо тут погода може бути і добра, але буде вітер і неспокійне море.
абсолютно правы ребята. На юге реально тепло до 10 октября и не так ветрено, Халкидики и Волос после 20 сентября начинает холодать. На следующей
неделе опять поеду проверять. Правда там только автобан Салоники - Афины -Коринфас за 90 евро в одну сторону для нашего брата.
Аватар користувача
gosha1
Повідомлень: 106
З нами з: Чет березня 30, 2017 08:35
Ім'я: Игорь
Техніка: Hyundai Tucson, Wilk 400 SQ STERN
Країна, місто: Харьков
Контактна інформація:

Повідомлення gosha1 »

Я сентябрь выбирал из соображения того, что будет меньше народа и может уже и цены в кемпингах снизят, но получается так можно попасть на плохую погоду и колесить по Греции за теплым солнце и спокойным морем.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення DRB »

phpBB [video]
Александр 1974
Повідомлень: 43
З нами з: Чет червня 04, 2015 18:25
Ім'я: Александр
Техніка: Адриа
Країна, місто: Украина, Полтава
Контактна інформація:

Повідомлення Александр 1974 »

Спасибо Роман!!! Классный отчет! А вне кемпингов много возможностей где встать с караваном?
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

Александр 1974 писав:Спасибо Роман!!! Классный отчет! А вне кемпингов много возможностей где встать с караваном?
ДОФІГІЩА. дивіться карту тут ті про які прочитав або які бачив

https://drive.google.com/open?id=1yk8Un ... sp=sharing
Аватар користувача
etre
Повідомлень: 238
З нами з: Нед березня 03, 2013 17:02
Ім'я: andrejus
Техніка: Wilk Aventura 565; Hobby Excellent
Країна, місто: ЛИТВА
Skype: etre..
Звідки: Lietuva/Литва
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення etre »

Эх...почитал и вспомнил как мы там отдыхали. Здорово. Правда мы стояли на другой стороне от вашего кемпинга, но продукты покупали в тех же местах :) Кстати, там не далеко, есть еще очень интересное место - пляж Orange Beach. К нему доехать на авто нельзя, нужно оставлять машину возле дороги и идти к нему пешком. Интерсно еще и тем, что там есть старожилы, которые там живут (как в фильме Дикари) и разводят огороды. К нему даже катерами экскурсии с других мест продают.
мир вашему дому и хороших дорог!
Магнит
Повідомлень: 100
З нами з: Вів липня 10, 2018 19:52
Ім'я: Николай
Техніка: Спринтер.
Країна, місто: Харьков
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення Магнит »

Хорошая карта! А как понять - какие из кемпингов бесплатные?
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 126
З нами з: Пон грудня 04, 2017 15:51
Ім'я: Павел
Техніка: Toyota Hilux
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 38 разів
Контактна інформація:

Повідомлення pilgrim »

Магнит писав:Хорошая карта! А как понять - какие из кемпингов бесплатные?
В Греции нету бесплатных кемпингов. Все платные. Официально wild camping запрещен и карается штрафами ... на деле видел людей в Греции в палатках жили на самом берегу моря а так же на диком пляже на 2х внедорожниках приехали и стояли с палатками ... вобчем на свой страх и риск как грицо :)

Добавлено спустя 6 минут 23 секунды:
etre писав:Кстати, там не далеко, есть еще очень интересное место - пляж Orange Beach. К нему доехать на авто нельзя, нужно оставлять машину возле дороги и идти к нему пешком.
К самому пляжу мы не подъезжали ... но дорога грунтовая туда шла, так что подъехать таки можно.

На гугл стрит вью видно (на фото за 2017ый) что машины припакованы возле пляжа: https://goo.gl/YeDfk9

Зображення
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

Novinar писав:................

Нафіга ця інформація в темі про Грецію?
Є поруч тема про болгарію.. Ну забембав вже реально в кожну тему пхати те що не в тему. кидаю знову скаргу адмінам.. може нарешті забанять

Добавлено спустя 3 минуты 34 секунды:
pilgrim писав:
Магнит писав:Хорошая карта! А как понять - какие из кемпингов бесплатные?
В Греции нету бесплатных кемпингов. Все платные. Официально wild camping запрещен и карается штрафами ... на деле видел людей в Греции в палатках жили на самом берегу моря а так же на диком пляже на 2х внедорожниках приехали и стояли с палатками ... вобчем на свой страх и риск как грицо :)

Кстати, там не далеко, есть еще очень интересное место - пляж Orange Beach. К нему доехать на авто нельзя, нужно оставлять машину возле дороги и идти к нему пешком.
Про Оранж Біч - згоден, дуже класний пляжик. А припаркуватись там таки тяжко якщо не зранку поближче до води. Хоча таким маньякам :-) як piligrim то може й до води вийде доїхати.
Минулого року на цей пляж заїзджали.

https://goo.gl/photos/ozQgLzZ1dw4M5LCX9
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 126
З нами з: Пон грудня 04, 2017 15:51
Ім'я: Павел
Техніка: Toyota Hilux
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 38 разів
Контактна інформація:

Повідомлення pilgrim »

DRB писав: Про Оранж Біч - згоден, дуже класний пляжик. А припаркуватись там таки тяжко якщо не зранку поближче до води. Хоча таким маньякам :-) як piligrim то може й до води вийде доїхати.
Минулого року на цей пляж заїзджали.

https://goo.gl/photos/ozQgLzZ1dw4M5LCX9
мда ... пляж может и красивый ... но назавать его классным учитывая такие толпы в воде и на пляже просто язык не поворачивается :hi_hi_hi:
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Повідомлення DRB »

pilgrim писав:
DRB писав: Про Оранж Біч - згоден, дуже класний пляжик. А припаркуватись там таки тяжко якщо не зранку поближче до води. Хоча таким маньякам :-) як piligrim то може й до води вийде доїхати.
Минулого року на цей пляж заїзджали.

https://goo.gl/photos/ozQgLzZ1dw4M5LCX9
мда ... пляж может и красивый ... но назавать его классным учитывая такие толпы в воде и на пляже просто язык не поворачивается :hi_hi_hi:

так я про пляж а не про толпи народу.. там на фото видно.
:-)
Novinar
Повідомлень: 518
З нами з: П'ят вересня 02, 2016 21:00
Ім'я: Яков
Техніка: Много
Країна, місто: Украина
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення Novinar »

Очень много информации по Греции у Алексея с канала НА ХОДУ, он три месяца колесил по греции, рекомендую посмотреть, кого интересует греция, наш российский единомышленик, легко смотрятся его видосы.

тут https://www.youtube.com/watch?v=JIPvNpFlez0
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 126
З нами з: Пон грудня 04, 2017 15:51
Ім'я: Павел
Техніка: Toyota Hilux
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 38 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення pilgrim »

Собрал таки видео с нашей поедзки в один ролик + заюзал парочку видео Романа с квадрокоптера снятыми над кемпингом Катарина ... надо бы будет подумать наверно и себе прикупить квадрокоптер :)

phpBB [video]
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Re: Знову Греція дивним маршрутом. Серпень 2018

Повідомлення DRB »

:) а я от бачу що треба трохи відео по дорозі знімати... але ж блін це потім нарізати.. .жах..
Відповісти

Повернутись до “Далеке зарубіжжя”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей