В Грузию через Крестовый перевал.

У відпустку, у вихідні, святкові дні, з друзями на шашлики. Шукаю попутників.

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

Аватар користувача
алекс
Повідомлень: 241
З нами з: Чет травня 03, 2012 12:05
Ім'я: александр
Техніка: бертснер/nissan patfinder
Країна, місто: Украина Одесса
Звідки: одесса
Контактна інформація:

Повідомлення алекс »

дорога не хуже нашей ,вполне проходима.Меня это не останавливает,тем более,что впечатления и эмоции от общения с зтой страной,людьми с лихвой компенсирует эти неудобства.Посмотрел ролик и мысленно перенесся в эти места,незабываемые пейзажи.Позвонил друзьям-уже ждут


Аватар користувача
doroga1
Повідомлень: 44
З нами з: Вів квітня 23, 2013 06:32
Ім'я: Сергій
Техніка: C3 Pikasso+Fendt 4.1
Країна, місто: Україна, Краматорськ
Skype: doroga60
Контактна інформація:

Re: В Грузию через Крестовый перевал.

Повідомлення doroga1 »

Добре. Дуже добре, їдемо...
Аватар користувача
malahov
Повідомлень: 1093
З нами з: Чет червня 30, 2011 09:07
Ім'я: Михаил
Техніка: volvo XC90+Hobbi 540
Країна, місто: Украина.Каховка.
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Re: В Грузию через Крестовый перевал.

Повідомлення malahov »

doroga1

Загляните в личку.
Жить просто-сложно.
Аватар користувача
jevgen
Повідомлень: 256
З нами з: П'ят лютого 24, 2012 18:28
Ім'я: jevgen
Техніка: Fiat Hobbi 600 Mitsubishi Outlander
Країна, місто: Helsinki
Skype: bulgach1
Подякували: 10 разів
Контактна інформація:

Re: В Грузию через Крестовый перевал.

Повідомлення jevgen »

Миша,мне тоже очень хочется туда! Но увиденное пугает. Может есть где получше проезд? Я был там первый и последний раз в 88ом году. Но запомнилось и хотелось бы еще!
Аватар користувача
malahov
Повідомлень: 1093
З нами з: Чет червня 30, 2011 09:07
Ім'я: Михаил
Техніка: volvo XC90+Hobbi 540
Країна, місто: Украина.Каховка.
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Re: В Грузию через Крестовый перевал.

Повідомлення malahov »

Жень,при советах переправлялся поромом в Керчи и по бережку моря...Но сейчас говорят этот путь в неприятности.
На Крестовом перевале ни разу не был. Других путей в Грузию по-моему нет. Может я ошибаюсь,пусть меня поправят.
Жаль что Толя(Бродяга) не заходит на форум,он объездил Союз вдоль и поперек,тот подсказал бы.
Жить просто-сложно.
Аватар користувача
doroga1
Повідомлень: 44
З нами з: Вів квітня 23, 2013 06:32
Ім'я: Сергій
Техніка: C3 Pikasso+Fendt 4.1
Країна, місто: Україна, Краматорськ
Skype: doroga60
Контактна інформація:

Повідомлення doroga1 »

jevgen писав:Миша,мне тоже очень хочется туда! Но увиденное пугает. Может есть где получше проезд? Я был там первый и последний раз в 88ом году. Но запомнилось и хотелось бы еще!
Не треба лякатися. Дільниця поганої дороги має протяжність близько 15км, тобто це саме перевал. Ролики, що я виклав були зроблені, як я розумію, майже два місяці назад. Рахую, що ремонтники полагодили шлях за цей час.

Російські новини показують стан на перетені кордону Верхній Ларс в червні місяці, тобто, дуже багато людей поїхали у Грузію, бо це дійсно чарівна країна.

Вздовж берега Чорного моря у Грузію потрапити заборонено урядом Грузії, бо це шлях через тимчасово окуповані теріторії Грузії, Абхазію та Південну Осетію.

Можна потрапити до Грузії терріторією Азербайджану, через Дагестан: у Мінводах на Будьоновськ, в об"їзд Чечні, на Южно-Кумськ-Сулак-Махачкала-Дербент-Баку. Потім з Баку на Грузію. Кажуть, Баку це східна казка, казкове місто. Дороги в Азербайджані європейської якості, пальне відмінне та дуже дешеве, дизель 0,45 $. Дагестан є проблемною країною, бо дуже низка культура водіїв на дорогах, вночі їхати НЕМОЖНА!!!
Проте, цей шлях довший майже на тисячу км. І дуже проблемна митниця Магарамкент, це перетин кордону між Дагестаном та Азербайджаном. Взагалі щось прогнозувати неможливо. З боку дагестанців.
Аватар користувача
алекс
Повідомлень: 241
З нами з: Чет травня 03, 2012 12:05
Ім'я: александр
Техніка: бертснер/nissan patfinder
Країна, місто: Украина Одесса
Звідки: одесса
Контактна інформація:

Повідомлення алекс »

теоретически можно рассматривать вариант паром Ильичевск-Поти(Батуми),переход морем 2,5 суток,и потом на рейде можно ждать выгрузку несколько дней.Стоимость билета на пассажира-300-350 дол США(в зависимости от класса каюты) плюс стоимость перевозки транспортного средства(пока не знаю, могу уточнить).Но тогда возникает вопрос для чего туда ехать автотранспортом?
Аватар користувача
doroga1
Повідомлень: 44
З нами з: Вів квітня 23, 2013 06:32
Ім'я: Сергій
Техніка: C3 Pikasso+Fendt 4.1
Країна, місто: Україна, Краматорськ
Skype: doroga60
Контактна інформація:

Re: В Грузию через Крестовый перевал.

Повідомлення doroga1 »

Сашко, звичайно ти правий: паром не має ніякого стосунку до автомобільної подорожі. Якщо комусь треба дешево і швидко дістатися до Грузії, є лоукост з Донецька, 370 грн. здається...
витюша
Повідомлень: 13
З нами з: Нед лютого 05, 2012 09:33
Ім'я: виктор
Техніка: уазик
Країна, місто: россия,азов
Контактна інформація:

Повідомлення витюша »

таки да.дюже интересно.95% идём.
Аватар користувача
алекс
Повідомлень: 241
З нами з: Чет травня 03, 2012 12:05
Ім'я: александр
Техніка: бертснер/nissan patfinder
Країна, місто: Украина Одесса
Звідки: одесса
Контактна інформація:

Повідомлення алекс »

витюша писав:таки да.дюже интересно.95% идём.
подумайте над оставшимися 5% :-):
витюша
Повідомлень: 13
З нами з: Нед лютого 05, 2012 09:33
Ім'я: виктор
Техніка: уазик
Країна, місто: россия,азов
Контактна інформація:

Повідомлення витюша »

Аватар користувача
алекс
Повідомлень: 241
З нами з: Чет травня 03, 2012 12:05
Ім'я: александр
Техніка: бертснер/nissan patfinder
Країна, місто: Украина Одесса
Звідки: одесса
Контактна інформація:

Повідомлення алекс »

Аватар користувача
doroga1
Повідомлень: 44
З нами з: Вів квітня 23, 2013 06:32
Ім'я: Сергій
Техніка: C3 Pikasso+Fendt 4.1
Країна, місто: Україна, Краматорськ
Skype: doroga60
Контактна інформація:

Re: В Грузию через Крестовый перевал.

Повідомлення doroga1 »

Добрий день, Сашко! Дякую за посилання! Я читав ще навесні ці пости, ось чому одразу почав мріяти про цю подорож.
Аватар користувача
алекс
Повідомлень: 241
З нами з: Чет травня 03, 2012 12:05
Ім'я: александр
Техніка: бертснер/nissan patfinder
Країна, місто: Украина Одесса
Звідки: одесса
Контактна інформація:

Повідомлення алекс »

добрый вечер Сергей!Четыре раза был в Грузии и каждый раз тянет туда. Прочитал отчет и мысленно перенесся в эти незабываемые места.
Аватар користувача
doroga1
Повідомлень: 44
З нами з: Вів квітня 23, 2013 06:32
Ім'я: Сергій
Техніка: C3 Pikasso+Fendt 4.1
Країна, місто: Україна, Краматорськ
Skype: doroga60
Контактна інформація:

Re: В Грузию через Крестовый перевал.

Повідомлення doroga1 »

Добрий ранок, Сашко! Он воно як, зрозуміло. Я був у Грузії у 1985 році. Вантажівкою віз картоплю з, не повіриш, Ніжина на Єреван, уяви. Туди іхали через Південну Осетію, Рокській тунель, а повертався через Хрестовий перевал. Так ось, саме 9 квітня, увечері я був у Тбілісі. Тобто у той самий день, коли Червона Армія рубала лопатками людей. А на наступний день я був на базарі, купував харчі. Про те, що трапилося у Тбілісі, я взнав, коли вже повернувся додому. Цим я хочу сказати, що які грузини порядні, добрі та гостинні люди. Грузія мене тоді вразила у саме серце. Масштаб Дар"яльскої ущелини я зрозумів, коли у бінокля розгледів, що комахи, яких я бачу, до яких, як здається, дуже близько, це корови. Я зрозумів які велетенські гори, яке кришталево чисте повітря. Ще мене вразив сніг влітку на перевалі. А ще на Рокському перевалі водій, що був за кермом, та не мав досвіду гірських доріг, зловживав гальмами, (а на Рокському перевалі, який спроектований дуже влучно, не має серпантинів, тобто уклін непомітний) і ми дуже швидко опинилися без гальм. 12 т картоплі на ЗІЛ-133 з бензиновим двигуном! І нас зі страшною силою поперло униз... Було там діло... Але, як бачиш, живий...
Аватар користувача
алекс
Повідомлень: 241
З нами з: Чет травня 03, 2012 12:05
Ім'я: александр
Техніка: бертснер/nissan patfinder
Країна, місто: Украина Одесса
Звідки: одесса
Контактна інформація:

Повідомлення алекс »

doroga1 писав:Добрий ранок, Сашко! Он воно як, зрозуміло. Я був у Грузії у 1985 році. Вантажівкою віз картоплю з, не повіриш, Ніжина на Єреван, уяви. Туди іхали через Південну Осетію, Рокській тунель, а повертався через Хрестовий перевал. Так ось, саме 9 квітня, увечері я був у Тбілісі. Тобто у той самий день, коли Червона Армія рубала лопатками людей. А на наступний день я був на базарі, купував харчі. Про те, що трапилося у Тбілісі, я взнав, коли вже повернувся додому. Цим я хочу сказати, що які грузини порядні, добрі та гостинні люди. Грузія мене тоді вразила у саме серце. Масштаб Дар"яльскої ущелини я зрозумів, коли у бінокля розгледів, що комахи, яких я бачу, до яких, як здається, дуже близько, це корови. Я зрозумів які велетенські гори, яке кришталево чисте повітря. Ще мене вразив сніг влітку на перевалі. А ще на Рокському перевалі водій, що був за кермом, та не мав досвіду гірських доріг, зловживав гальмами, (а на Рокському перевалі, який спроектований дуже влучно, не має серпантинів, тобто уклін непомітний) і ми дуже швидко опинилися без гальм. 12 т картоплі на ЗІЛ-133 з бензиновим двигуном! І нас зі страшною силою поперло униз... Було там діло... Але, як бачиш, живий...
значит Бог сохранил хорошего человека
Аватар користувача
Volodymyr
Повідомлень: 4
З нами з: Чет липня 18, 2013 18:11
Ім'я: Владимир
Техніка: MB SL500 + Chateau 390
Країна, місто: Киев
Контактна інформація:

Re: В Грузию через Крестовый перевал.

Повідомлення Volodymyr »

Здравствуйте, мое первое сообщение в форуме. Извините, если по незнанию не смогу нажать нужную кнопку. Итак Грузия. Я здесь первый раз, машиной не рискнул но в след.году обязательно. Никакие слова не смогут передать гостеприимство грузин,запах моря, вкус вина, хачапури, хинкали и шашлыков! Просто сказка! О дорогах. Мы с грузинским другом проехали от Тбилиси до Батуми. От Тбилиси до Гори автобан (типа Киев – Одесса), дальше обычная 2-полоска, иногда загруженная машинами, которые едут в Турцию, но состояние хорошее, никаких ям не наблюдается. Общался в Тбилиси с водителем туристического автобуса из Днепропетровска, ехали через Верхний Ларс – говорит таможню прошли быстро без проблем. Самое большое удивление от Грузии – Полиция. Специально написал с большой буквы. Вас никогда не остановят без причины. Постов нет, все патрулируют на машинах, постоянно в движении и с мигалкой. Никаких засад с радаром в кустах. А вот видеокамеры на дороге наблюдаются. Полиция только для помощи. Никаких взяток не предлагать даже намеком! Могут быть проблемы! Пока все. Я в Грузии до 3 августа. Вопросы будут – пишите – отвечу.
Если вы думаете, что приключения опасны, попробуйте рутину; это смертельно. /Пауло Коэльо/
витюша
Повідомлень: 13
З нами з: Нед лютого 05, 2012 09:33
Ім'я: виктор
Техніка: уазик
Країна, місто: россия,азов
Контактна інформація:

Повідомлення витюша »

что то я гляжу тема стынет.мы едем 99%.правда без каравана.всё таки 630-й таберт та ещё штука.......перевал,надо посмотреть сначала так.я так понял вы 15-го на таможне.мой тел.89185096786.ну по возможности где то пересечёмся. :-):
Аватар користувача
алекс
Повідомлень: 241
З нами з: Чет травня 03, 2012 12:05
Ім'я: александр
Техніка: бертснер/nissan patfinder
Країна, місто: Украина Одесса
Звідки: одесса
Контактна інформація:

Re: В Грузию через Крестовый перевал.

Повідомлення алекс »

мы едем тоже без каравана,в Кобулетти забронирован номер.Кто подскажет кемпинг в Кобулетти,может координаты GPS.Может обсудим приблизительную программу путешествия?
Аватар користувача
Volodymyr
Повідомлень: 4
З нами з: Чет липня 18, 2013 18:11
Ім'я: Владимир
Техніка: MB SL500 + Chateau 390
Країна, місто: Киев
Контактна інформація:

Re: В Грузию через Крестовый перевал.

Повідомлення Volodymyr »

Из интернета : Первый грузинский кемпинг-центр откроется в конце лета в Аджарии.

Строительство кемпинг-центра в Кобулети на черноморском побережье Грузии завершится после 20 августа. «Кемпинг гостиничного типа расположится на полутора гектарах. Работы по строительству уже идут к концу, и после 20 августа в Кобулети любители природы, молодежь, студенты и просто путешествующие туристы смогут здесь переночевать всего за 2 лари (около 1,2 доллара), а за 5 лари (около 3 долларов) перекусить в столовой, где будет работать шведский стол. Кроме того, при желании будет возможность приготовить еду самим. Объект сможет одновременно принимать до 200 гостей», – сообщает департамент туризма и курортов Аджарии.
Департамент рассчитывает, что символическая цена за обслуживание позволит привлечь в регион больше туристов. «Кемпинг в Кобулети станет первым в Грузии, а всего в масштабе Грузии планируется создать 37 таких центров».

Добавлено спустя 14 минут 18 секунд:
Фото при въезде в Кобулети со стороны Поти . 28.07.2013
Вкладення
image.jpg
Если вы думаете, что приключения опасны, попробуйте рутину; это смертельно. /Пауло Коэльо/
Відповісти

Повернутись до “Плани, попутники”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей