Так де все ж буде відкриття сезону?

Звіти про спільні збори Караванерів

Модератори: Hobbyt, Co-pilot, Valentin, igor1965

Відповісти
Аватар користувача
AlexYan
Повідомлень: 706
З нами з: Чет жовтня 29, 2009 20:23
Ім'я: Александр
Техніка: Крокодил MPW4 + Buerstner Holiday
Країна, місто: Ukraine, Kyiv
Skype: lalexyanl
Звідки: Украина, Киев
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Так де все ж буде відкриття сезону?

Повідомлення AlexYan »

По поводу общих экскурсий - тоже не проблема: все приедут на своем транспорте! Еба..ри и караванеры сядут за свои рули если что, берут бухарей и кемперастов на борт, и вперед: дружною толпой по экскурсиям, причем не факт, что все и вместе и в одном направлении. А можно и обсудить план маневров заранее. Я вообще последнее время предпочитаю автономно тусить небольшой компанией, ибо часто напрягает разброд и шатание: для спрямовування большой толпы действительно нужен реальный Ленин на броневике!
П.С. Рома, мы ж еще в ШКУ практиковали "такие" экскурсии, и все работало!? Но и в анархии свой батько Махно не лишним будет ))


Чтоб мудро жизнь прожить, знать надобно немало,
Два правила запомни для начала:
Что лучше голодать, чем что попало есть,
И лучше будь один, чем вместе с кем попало.
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Так де все ж буде відкриття сезону?

Повідомлення DRB »

AlexYan писав: Сер травня 27, 2020 11:58 По поводу общих экскурсий - тоже не проблема: все приедут на своем транспорте! Еба..ри и караванеры сядут за свои рули если что, берут бухарей и кемперастов на борт, и вперед: дружною толпой по экскурсиям, причем не факт, что все и вместе и в одном направлении. А можно и обсудить план маневров заранее. Я вообще последнее время предпочитаю автономно тусить небольшой компанией, ибо часто напрягает разброд и шатание: для спрямовування большой толпы действительно нужен реальный Ленин на броневике!
В мене завжди було все трохи інакше, і в ШКУ так само. В ШКУ просто було багато "ненормальних" які готові були по Україні в будь-якому напрямку вибиратись на кілька днів (в Анталію тільки чомусь не вибрались в 2008 році :-) )
Я ж коли кудись їхав чи планував - просто повідомляв інших про дні і мету поїздки. Не чекав нікого, просто "я їду такого то числа туди-то". А по місцю хто приїде вже зорієнтуємось.
Ця метода чудово працює на кілька автомобілів і на будь-які відстані. Так само і коли шукав варіанти - слідкував за форумом, коли хтось планував якусь поїздку - підключався.

Але от як зльот цілого клубу ця метода не спрацює, бо треба знати що є на місці, які ціни і т.д. Бо планувати буде багато людей довгу дорогу, часто з дітьми. Багато кому треба електрику, воду, а декому нічого не треба

Деффі вже написав - повноцінне велике відкриття "проє".... Тому і зараз не треба перейматись якщо приїде всьго 2-3-4 каравани чи кемпери, просто треба якможна ширше повідомити людей про бажання зібратись в конкретному місці і все буде ок.


навіть якщо збереться пару сімей, дійство можна рахувати вдалим.
Он як в Купаві на 8 березня... тихенько всі мовчали мовчали, але знали що мінімум 3-4 екіпажі буде на місці, а закінчилось все ось так (і то ще трьох авто точно нема які наступного дня приїхали):

Зображення
Аватар користувача
Алексчер
Повідомлень: 160
З нами з: Вів липня 23, 2019 18:57
Ім'я: Александр
Техніка: мицубиши аутландр+сaravelair
Країна, місто: Украина Харьков
Skype: fermer197021
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 29 разів
Контактна інформація:

Так де все ж буде відкриття сезону?

Повідомлення Алексчер »

Угрюмый писав: Сер травня 27, 2020 09:17
Алексчер писав: Вів травня 26, 2020 21:20 Вот вот - ждем дядю который все организует , сопильки вытрит,
Не ну нормально да, да не ждет ни кто дядю, и сопли скорей всего Вам никто не даст вытирать.
Как Вы думаете смогу ли я человек из деревни организовать слет в Харькове, может и смогу но на 90% Вам легче и удобней.
А вообще почитайте организацию и проведение слетов прошедших годов многое прояснится. :uch_tiv:
Я от места слета проживаю порядка 170км. Может быть мне и легше и удобней( учитывая что я фермер и конец июня начало июля есть работа в полях) , просто я в этом деле навичек и мне интересно попробывать пощупать вот и взялся заниматься потомучто воспитывали так - если не я то кто?
Аватар користувача
udav65
Повідомлень: 203
З нами з: Вів травня 05, 2020 16:44
Ім'я: Сергей
Техніка: Fiat Ducato 280 Dethleffs
Країна, місто: Украина
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 20 разів
Контактна інформація:

Так де все ж буде відкриття сезону?

Повідомлення udav65 »

Алексчер писав: Сер травня 27, 2020 18:05 вот и взялся заниматься потомучто воспитывали так - если не я то кто?
Добрый всем день! :uch_tiv: Ну и где список куда записываться :ne_vi_del: ? я бы на Троицу в в Харьков или под Харьков на пару дней!
Был бы лес, соловьи прилетят. :bra_vo:
Відповісти

Повернутись до “Зльоти, зустрічі”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей