Бортжурнал Chateau Chiara 440 (1996р.)

Модератор: igor1965

Відповісти
Аватар користувача
Yurgen88
Повідомлень: 33
З нами з: Сер квітня 15, 2020 15:47
Ім'я: Юрій
Техніка: Subaru Outback + Chateau 440
Країна, місто: Березань
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Бортжурнал Chateau Chiara 440 (1996р.)

Повідомлення Yurgen88 »

Вирішив завести бортжурнал свого каравана :-): Можливо хтось впізнає його, це в минулому ШАТО Старшого.Так що він уже засвічений на форумі :-)! Ну так як він вже мій, то він вже не "ШАТО", а як я його назву я вирішу пізніше :-) (потрібно зробити пробний виїзд, щоб відчути як буду його називати :-) ). Тому вирішив зробити відеоблог (як длясебе на пам'ять так і можливо хтось щось знайде корисного)про життя з караваном. Тут буду скидувати відеоролики про технічні питання, побутові, а також звичайно про мандрівки! Так як являюсь новачком в цій темі, (особливо в технічних питаннях) прошу "ПОНЯТЬ И ПРАСТИТЬ :-) " .


Аватар користувача
Yurgen88
Повідомлень: 33
З нами з: Сер квітня 15, 2020 15:47
Ім'я: Юрій
Техніка: Subaru Outback + Chateau 440
Країна, місто: Березань
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Бортжурнал Chateau Chiara 440 (1996р.)

Повідомлення Yurgen88 »

Перше відео. Знайомство- так сказать :-): та невеличкий огляд https://www.youtube.com/watch?v=nZ_CvKs4vcA&t=178s
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Бортжурнал Chateau Chiara 440 (1996р.)

Повідомлення DRB »

Щось дивлюсь колесо було спущене на початку і коли приїхало теж... чи мені здається?
а говорили підкачаємо.. Знайшли причину? бо резину швидко зжере на спущеному.



І да.. на даху помити треба особливо панельку.


Додаткова ручка - це не додаткова ручка (час 3:53) а замок дуже хороший на двері.
Дорога штука


Дефекти (4:33) це фігня, бризговик
Думаю перевірити треба акумулятор - він рахуйте 2 зими простояв

Хоча думаю що все ок, бо підзаряджався,

Вітаю з покупкою. Від покупки саме цього каравану мене відділяло буквально кілька годин...
Аватар користувача
Yurgen88
Повідомлень: 33
З нами з: Сер квітня 15, 2020 15:47
Ім'я: Юрій
Техніка: Subaru Outback + Chateau 440
Країна, місто: Березань
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Бортжурнал Chateau Chiara 440 (1996р.)

Повідомлення Yurgen88 »

Дякую за привітання! З колесом все добре, підкачали й нормально! Дах вже вимитий та блистить :-). По ручці то я так висловився :-): Акумулятор ніби в порядку, по вечорах освітлення працює, інвертор, магнітола і т.п. посадити не вийшло :-) але перший виїзд розставить всі крапки :-):
DRB писав: Суб травня 16, 2020 20:34 Від покупки саме цього каравану мене відділяло буквально кілька годин...
Мабуть Доля вирішила щоб він дістався мені :ta_n_cor:
DRB
Повідомлень: 1158
З нами з: Чет вересня 08, 2016 13:52
Ім'я: Роман
Техніка: Renault Trafic, шукаю кемпер
Країна, місто: Київ
Skype: romanden
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 237 разів
Контактна інформація:

Бортжурнал Chateau Chiara 440 (1996р.)

Повідомлення DRB »

Yurgen88 писав: Нед травня 17, 2020 09:09 Мабуть Доля вирішила щоб він дістався мені :ta_n_cor:
Та ні, я передумав принципово просто і пересів на кемпер замість причепа.
Нехай служить.
Аватар користувача
nord58
Повідомлень: 471
З нами з: Вів грудня 11, 2012 17:33
Ім'я: Сергей
Техніка: Dacia Logan MCV -COMPASS shadow 340
Країна, місто: Харьков
Skype: nord58
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 32 рази
Контактна інформація:

Бортжурнал Chateau Chiara 440 (1996р.)

Повідомлення nord58 »

Yurgen88 писав: Суб травня 16, 2020 14:25 ШАТО Старшого.Так що він уже засвічений на форумі :-)!
По законам жанра тут должна быть ссылка на тему Старшого. viewtopic.php?f=15&t=6501&start=20 :flag :flag :flag
Аватар користувача
Yurgen88
Повідомлень: 33
З нами з: Сер квітня 15, 2020 15:47
Ім'я: Юрій
Техніка: Subaru Outback + Chateau 440
Країна, місто: Березань
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Бортжурнал Chateau Chiara 440 (1996р.)

Повідомлення Yurgen88 »

Починаю знайомитись з технічною базою каравана! В першу чергу розібрався з водою! Відео https://youtu.be/olQNBT6enyI :-) :-) :-) :flag :flag :flag
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Бортжурнал Chateau Chiara 440 (1996р.)

Повідомлення старшой »

Прошу прощения , что встреваю , но коль задета честь мундира немогу промолчать : Юра не вводите людей в оману смоим дремучим непрофесионализмом , читайте внимательно мои посты посвященные теме моего бывшего каравана , что неясно спрашивайте и неделайте посешных выводов. Никакого удара там небыло - в первой же поездке на узкой дороге жигуль клыком бампера зацепил уплотнительный молдинг и завернул обшивку , а следы вспученой фанеры под окнами следствие их затекания. Там уже все зделано - переделано. Тоже касается и днища - двойная пропитка антисептиком с покраской грунтовкой с ингибитором для древесине. Резина прошла от силы 4-5 тысяч , а некак " плюс- минус " , как Вы выразились , и ето при полной замене всех елементов ходовой включая резиножгута. Лишний герметик убирается пластмасовым шпателем , но не раньше года , полтора ,когда он подсохнет и перестанет тянутся. С завода етого нет , потому что и герметика там практически нету , об етом тоже писано.Краны , увы оказались не лучшего качества , но ето притензии больше к изготовителю. И последнее : передо мной упаковочная коробка Вашей трумы и инструкция к духовке , здесь написано - трума 800 Ватт , духовка - два тена по 400 Ватт. Киловатного ( 800 Ватт ) генератора Вам безусловно хватит ( его даже в упаковке очень удобно возить под малым сидением кухонной зоны рядом с выдвижным ящиком ) но ето не выход из положения . Духовка и горячая вода ето для кемпингов с наличием 220. Панель стоит 150 Ватт , а не какая другая , как Вы утверждаете , поетому для автономки желательно еще доставить 150-200 , контроллер позволяет , ну и еще один китайский инвертор Ватт на 600 для мелочевки , о чем мы с Вами говорили. Интересных путешествий и ровных дорог. :uch_tiv:
Аватар користувача
Yurgen88
Повідомлень: 33
З нами з: Сер квітня 15, 2020 15:47
Ім'я: Юрій
Техніка: Subaru Outback + Chateau 440
Країна, місто: Березань
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 15 разів
Контактна інформація:

Бортжурнал Chateau Chiara 440 (1996р.)

Повідомлення Yurgen88 »

старшой писав: П'ят травня 22, 2020 12:09 Прошу прощения , что встреваю , но коль задета честь мундира немогу промолчать : Юра не вводите людей в оману смоим дремучим непрофесионализмом , читайте внимательно мои посты посвященные теме моего бывшего каравана , что неясно спрашивайте и неделайте посешных выводов. Никакого удара там небыло - в первой же поездке на узкой дороге жигуль клыком бампера зацепил уплотнительный молдинг и завернул обшивку , а следы вспученой фанеры под окнами следствие их затекания. Там уже все зделано - переделано. Тоже касается и днища - двойная пропитка антисептиком с покраской грунтовкой с ингибитором для древесине. Резина прошла от силы 4-5 тысяч , а некак " плюс- минус " , как Вы выразились , и ето при полной замене всех елементов ходовой включая резиножгута. Лишний герметик убирается пластмасовым шпателем , но не раньше года , полтора ,когда он подсохнет и перестанет тянутся. С завода етого нет , потому что и герметика там практически нету , об етом тоже писано.Краны , увы оказались не лучшего качества , но ето притензии больше к изготовителю. И последнее : передо мной упаковочная коробка Вашей трумы и инструкция к духовке , здесь написано - трума 800 Ватт , духовка - два тена по 400 Ватт. Киловатного ( 800 Ватт ) генератора Вам безусловно хватит ( его даже в упаковке очень удобно возить под малым сидением кухонной зоны рядом с выдвижным ящиком ) но ето не выход из положения . Духовка и горячая вода ето для кемпингов с наличием 220. Панель стоит 150 Ватт , а не какая другая , как Вы утверждаете , поетому для автономки желательно еще доставить 150-200 , контроллер позволяет , ну и еще один китайский инвертор Ватт на 600 для мелочевки , о чем мы с Вами говорили. Интересных путешествий и ровных дорог. :uch_tiv:
В мене не має жодних притензій до Вас як до попереднього власника і в жодному з нюансів які я озвучую я не маю щось погане в ваш бік, а навпаки вдячний за такий гарний стан! Все, що кажу це думки в голос, а так як це в мене перший досвід тому прошу "Понять и простить"
Р.S. За ситуацію яку я назвав наслідки удару дізнався вже після того як виклав ролик, так що вибачайте за дезу :-) в майбутньому якщо буду щось молоти не по ділу буду вдячний якщо виправлятимете :-) панель та маленький інвертор вже замовив як Ви й казали :-):
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Бортжурнал Chateau Chiara 440 (1996р.)

Повідомлення старшой »

Юра , та все нормально , без претензій. Дзвоніть частіше , не встидайтесь, я вам розповім багато цікавого і потрібного для Вас про цей каравае і взагалі про нюанси караванерського відпочинку. :uch_tiv:
Відповісти

Повернутись до “Караван (причіп-дача)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 5 гостей