Дурна порада

Модератор: igor1965

Відповісти
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Дурна порада

Повідомлення Ruslan »

Мав нагоду повести 3 тижні в Закарпатській області, хоча планував лише 10 днів. Причина затримки особиста.. Хочу, щоб цей пост прочитали ті, хто ще не має каравана, але задивляється в ту сторону. Люди, якщо я сижу біля входу, то не означає що я чекаю на ваш візит!!! Якщо я перших 5 хвилин говорю з вами спокійно, це не означає що ви мене не на грузили. Якщо ви думаєте, що каравагінг то від того, що мені шкода грошей на готель, то мені просто шкода вас
Ваше бажання "подивитись що там є в середині" свідчить що ви неадерталець. Де ви побачили табличку "Екскурсія; продається; прокат"? На даному періоді часу це моя квартира. З якого переляку я маю показати де і як я живу? /На технічні питання по світлу чи СП говорив залюбки з мешканцями сусідніх палаток/
Чому я маю виправдовуватися та пояснювати, що караван у такому стані і комплектації не коштує навіть за кордоном цих граничних для вас 5000. Зрештою чому я маю витрачати свій час на розмови, коли є гугл.
Цей пост написано не для тих, хто тягає хатку позаду себе. Ці люди знають вартість гівняного насоса для води і розуміють чому платять гроші не за ліжко в отелі. Цей пост адресовано потенційним покупцям караванів.
Читайте, думайте, аналізуйте, фільтруйте та порівняйте інформацію. Зрештою радуйте.
І лише потім з готовими питаннями порушуйте чись спокій. Ми раді поділитись, ми хочемо щоб караванерів ставало більше, нам навіть спати краще якщо поруч другий екіпаж, але не зайопуцте тупими розмовами людей. Це відвертає від бажання допомогти.
Моя арифметика за станом на 2013 рік. Продав старий, купив інший караван. Обійшовся в 4000 бо сам пригнав в митнив. Поїхав в Крим на стоянку в Форосі. Доба з світлом та водою 60 грн. Нас було троє. До моря 50 метрів. Стояли поки не надоїло, більше 3 тижнів. Водночас люди платили 100$ за добу в однокімнатній квартирі, до моря метрів 300. Дружина варила баняк борщу гривень за 50. В самій дешевій їдальня тарілка рідкого борщику стартувала з 30 грн. В принципі, за 3 тижні відпочинку я відбив вартість каравану. Але я з ним приїхав до дому. І він їздив зі мною далі. То невже я десь помилився? Чому я спав на своїй простині, їв з своєї тарілки, пив каву з свого горнятко, зрештою сідав а не стояв у позі орла в туалеті. Де я втратив? Час в дорозі? Так я не поспішав в за броньований готель🤣
Ще раз. В сучасних умовах наявність каравану, це можливість евакуювати родину в більш менш безпечне місце в не грузити себе питанням житла. А після війни це можливість побачити світ.
Ух скільки тексту наваяв


Аватар користувача
Deffi
Site Admin
Повідомлень: 10507
З нами з: Сер червня 03, 2009 11:59
Ім'я: Евгений
Техніка: M. Pajero 3.2 + TABBERT Regent 440
Країна, місто: Украина Днепропетровск
Skype: Deffi123
zello: Deffi76
Дякував (ла): 521 раз
Подякували: 382 рази
Контактна інформація:

Дурна порада

Повідомлення Deffi »

Ruslan писав: Суб вересня 10, 2022 03:41 Де я втратив? Час в дорозі? Так я не поспішав в за броньований готель
Без прицепа, ты начинаешь отдыхать только когда доехал до гостиницы, заселился, перенёс вещи в номер, разобрал их.... А с прицепом, у тебя отдых начинается как только ты пристигнул прицеп к машине! :uch_tiv: :ta_n_cor:
Ремонт караванов и автодомов любой сложности. Тюнинг, консультации.
Солнечные панели, Аккумуляторы, Контроллеры
066-929-86-86; 067-140-87-50
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Дурна порада

Повідомлення Ruslan »

uote]Без прицепа, ты начинаешь отдыхать только когда доехал до гостиницы, заселился, перенёс вещи в номер, разобрал их.... А с прицепом, у тебя отдых начинается как только ты пристигнул прицеп к машине! :uch_tiv: :ta_n_cor:
[/quote]
Саме це я мав на увазі. А якщо подорож планується по декілька містам. Це ж каторга. Підлаштовуватися під час заселення - виселення з готелю, носились з сумками з машини в номер і назад. Питання харчування теж важливе. З караваном дійсно відпочинок починається з першої хвилини.
В мене в каравані завжди комплект посуди, якісь продукти тіпа ( макарони, крупа, кава, чай, цукор), якийсь одяг та постіль. Жодного разу за понад 10 років не пошкодував, що відкрив для себе караванінг.
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Дурна порада

Повідомлення Ruslan »

Років 5 тому в Україні були проблеми з щепленнями для дітей. Вирішили звозити внука в Польшу ( щеплень було багато, їздили 3 рази за рік). Караван вирішив багато питань. На кордоні не думали де сходити в туалет, де поміняти памперс, тощо. Також не були завязані в часі. Виїздили заздалегідь, щоб спокійно переночувати в Польщі і з ранку бути на щепленні. Було цікаво, заснули земля чиста, а з ранку навколо все біле-вночі прийшла зима. Тобто караван виконав всі можливі функції і зекономив купу часу, нервів та грошей, натомість надав комфорт.
Аватар користувача
BRUTALIY
Повідомлень: 7539
З нами з: Нед травня 16, 2010 19:39
Ім'я: Віталій
Техніка: FJ
Країна, місто: Україна, Хмельницький
Звідки: Красо України, Подолля! (с) Л.Українка
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 25 разів
Контактна інформація:

Дурна порада

Повідомлення BRUTALIY »

Ruslan писав: Суб вересня 10, 2022 03:41 Мав нагоду повести 3 тижні в Закарпатській області, хоча планував лише 10 днів. Причина затримки особиста.. Хочу, щоб цей пост прочитали ті, хто ще не має каравана, але задивляється в ту сторону. Люди, якщо я сижу біля входу, то не означає що я чекаю на ваш візит!!! Якщо я перших 5 хвилин говорю з вами спокійно, це не означає що ви мене не на грузили. Якщо ви думаєте, що каравагінг то від того, що мені шкода грошей на готель, то мені просто шкода вас
Ваше бажання "подивитись що там є в середині" свідчить що ви неадерталець. Де ви побачили табличку "Екскурсія; продається; прокат"? На даному періоді часу це моя квартира. З якого переляку я маю показати де і як я живу? /На технічні питання по світлу чи СП говорив залюбки з мешканцями сусідніх палаток/
Чому я маю виправдовуватися та пояснювати, що караван у такому стані і комплектації не коштує навіть за кордоном цих граничних для вас 5000. Зрештою чому я маю витрачати свій час на розмови, коли є гугл.
Цей пост написано не для тих, хто тягає хатку позаду себе. Ці люди знають вартість гівняного насоса для води і розуміють чому платять гроші не за ліжко в отелі. Цей пост адресовано потенційним покупцям караванів.
Читайте, думайте, аналізуйте, фільтруйте та порівняйте інформацію. Зрештою радуйте.
І лише потім з готовими питаннями порушуйте чись спокій. Ми раді поділитись, ми хочемо щоб караванерів ставало більше, нам навіть спати краще якщо поруч другий екіпаж, але не зайопуцте тупими розмовами людей. Це відвертає від бажання допомогти.
Моя арифметика за станом на 2013 рік. Продав старий, купив інший караван. Обійшовся в 4000 бо сам пригнав в митнив. Поїхав в Крим на стоянку в Форосі. Доба з світлом та водою 60 грн. Нас було троє. До моря 50 метрів. Стояли поки не надоїло, більше 3 тижнів. Водночас люди платили 100$ за добу в однокімнатній квартирі, до моря метрів 300. Дружина варила баняк борщу гривень за 50. В самій дешевій їдальня тарілка рідкого борщику стартувала з 30 грн. В принципі, за 3 тижні відпочинку я відбив вартість каравану. Але я з ним приїхав до дому. І він їздив зі мною далі. То невже я десь помилився? Чому я спав на своїй простині, їв з своєї тарілки, пив каву з свого горнятко, зрештою сідав а не стояв у позі орла в туалеті. Де я втратив? Час в дорозі? Так я не поспішав в за броньований готель🤣
Ще раз. В сучасних умовах наявність каравану, це можливість евакуювати родину в більш менш безпечне місце в не грузити себе питанням житла. А після війни це можливість побачити світ.
Ух скільки тексту наваяв
Як боженька написав)))
067-151-3-515
BRUTAL CARAVANS
Підбір та доставка караванів з Європи.
Ремонт та сервіс будинків на колесах. Встановлення додаткового обладнання
Запчастини і аксесуари по каталогам REIMO та FRANKANA/FREIKO



караван кемпинг кемпінг ремонт сервис тюннинг
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Дурна порада

Повідомлення Ruslan »

Віталій, досвід не проп'єш. 😇
Писав той пост по свіжих враженнях, може надто емоційно, але від щирого серця.
старшой
Повідомлень: 834
З нами з: Чет квітня 20, 2017 17:52
Ім'я: олег
Техніка: паджеро вагон4+шато шиара 440
Країна, місто: ивано-франковск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 226 разів
Контактна інформація:

Дурна порада

Повідомлення старшой »

Віталя , слово Бог , Боже , і тд. у нормальних вірян прийнято писати з великоі літери :uch_tiv:
Ruslan
Повідомлень: 522
З нами з: Вів серпня 25, 2015 00:18
Ім'я: Павло
Техніка: Ауді Q7, KIP 50 DTB, Пежо 307 '1.6
Країна, місто: Львов
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 135 разів
Контактна інформація:

Дурна порада

Повідомлення Ruslan »

Ух ти. Вперше з 14 року мене поздоровили з Новим роком родичі з мордора. Ще й мирного неба побажали. А що трапилось? Чого прокинулись від сплячки? Правда ці питання я їм не задав, не маю жодного бажання спілкуватись.
Відповісти

Повернутись до “Караван (причіп-дача)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей