Львів-Торунський перевал-Синевір

Звіти, нотатки, розповіді, враження з автоподорожей дорогами України

Модератори: Co-pilot, Valentin, igor1965

Відповісти
alexjazz
Повідомлень: 15
З нами з: Чет вересня 03, 2015 15:58
Ім'я: Oleksii
Техніка: JEEP XJ+АП-1
Країна, місто: Kyiv
Контактна інформація:

Львів-Торунський перевал-Синевір

Повідомлення alexjazz »

Поміняв бус на JEEP, минулого року проїхали з дружиною по Європі, не писав бо то був намет, але цього року придбав тент на кришу тож я знову тіпа "караванер"))) Ну це так ліричний відступ.
Скаталися з дружиною і двума малими в Карпати. Запаланований маршрут Київ-Львів-Торуньський перевал-оз.Синевір-г.Говерла-Хотин-Старий Орхей-Рзина-Сороки-Київ. По факту нас з внутрішніми паспортами до Молдови не пустили, тож змінили останню частину на Бакоту.
Для зручності розіб’ю опис на декілька етапів, тож перший:

Львів-Торунський перевал-оз.Синевір
Опис цього маршруту уперше побачив у колеги Павєл Нікітін (Pavel Nikitin), тож доїхав до перевалу підспустив колеса і посунув у дощовий ліс. Перший же підйом в двісті метрів по горі, давав нам вібір колія від уралу або шишиги, я вибрав траву поруч і вискочив на гору трохи переляканий, що як так буде й надалі то нам на АТшних шинах і без лебідки просто хана. Незабаром дощ закінчився і ми вирішили стати на ніч, а вже зранку вирішувати, що робити далі. Прокинувшись прогулявся з малими кілометрів зо три, перевірив засадні місця та їх об’їзди. Другий раз підспустив шини і вирушив до Синевіру. Далі фото, краса неймовірна:
Скаталися з дружиною і двума малими в Карпати. Запаланований маршрут Київ-Львів-Торуньський перевал-оз.Синевір-г.Говерла-Хотин-Старий Орхей-Рзина-Сороки-Київ. По факту нас з внутрішніми паспортами до Молдови не пустили, тож змінили останню частину на Бакоту.
Для зручності розіб’ю опис на декілька етапів, тож перший:

Львів-Торунський перевал-оз.Синевір
Опис цього маршруту уперше побачив у колеги Павєл Нікітін (Pavel Nikitin), тож доїхав до перевалу підспустив колеса і посунув у дощовий ліс. Перший же підйом в двісті метрів по горі, давав нам вібір колія від уралу або шишиги, я вибрав траву поруч і вискочив на гору трохи переляканий, що як так буде й надалі то нам на АТшних шинах і без лебідки просто хана. Незабаром дощ закінчився і ми вирішили стати на ніч, а вже зранку вирішувати, що робити далі. Прокинувшись прогулявся з малими кілометрів зо три, перевірив засадні місця та їх об’їзди. Другий раз підспустив шини і вирушив до Синевіру. Далі фото, краса неймовірна:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

далі буде :-):


Аватар користувача
iiiiaaaa
Повідомлень: 140
З нами з: Суб травня 18, 2013 23:50
Ім'я: Ірина
Техніка: ХЛ-САН + Explorer + HomeCar Rally
Країна, місто: Київ
Звідки: Київ
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення iiiiaaaa »

На АТ-шках, одной машиной, без лебеды, без опыта? :sh_ok:
Смело, однако :co_ol:
Ждем продолжения отчета.
"Уважай всякого человека по всей силе возможности, пока этот
человек тебе не показал, что твоего уважения не достоин"
Б.Акунин
alexjazz
Повідомлень: 15
З нами з: Чет вересня 03, 2015 15:58
Ім'я: Oleksii
Техніка: JEEP XJ+АП-1
Країна, місто: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Львів-Торунський перевал-Синевір

Повідомлення alexjazz »

Без досвіду чого? Татри по Європі так само проїхав ))) на АТ без лебідки і машини супроводження, головне шоб мізки були вчасно зупинитись і не полізти в рубілово ;)

Добавлено спустя 6 минут 13 секунд:
Продовжу.
Синевір виявився таким же попсовим місцем як і Морське Око в Закопане, та я цього й очікував правду кажучи. Тож обвів малих навколо, покатав на конику, прогулялись підвісною екостежкою, з’їли форельку, заночували й поїхали далі. По дорозі заїхали в Колочаву, зупинились після Теребовлянської греблі на водосховищі і там я знайшов грибочки нам на вечерю ;)
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
alexjazz
Повідомлень: 15
З нами з: Чет вересня 03, 2015 15:58
Ім'я: Oleksii
Техніка: JEEP XJ+АП-1
Країна, місто: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Львів-Торунський перевал-Синевір

Повідомлення alexjazz »

В Карпатський біосферний заповідник заїжджав з с.Говерла. На в’їзді з мене взяли 5у.е., за позашляховик і двох дорослих, дітей не рахували, хоча розцінки на них є ;)
Вечоріло тож ми швиденько( якщо можна назвати швидкою їзду по колії від уралу з каміння), неслись угору шукаючи місце для табору. Заночували на висоті 1600м, а зранку рушили далі на гору. Виявилося, що на саму гору автівки не пускають і нам довелося від бази лісників йти пішки. Малі зі своїм завданням впорались, навіть Тімур якому в квітні виповнилося п’ять підкорив Говерлу!
Зображення
Зображення
а от і моя палаточка, мій кепмінг ;)
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Добавлено спустя 37 минут 22 секунды:
Re: Львів-Торунський перевал-Синевір-Говерла-Хотин-Бакота
У назві останній Синевір а в мене вже про Говерлу :-) може хто підкаже як редагувати назву теми? Тре дописати -Говерла-Петрос-Хотин-Бакота ;)
alexjazz
Повідомлень: 15
З нами з: Чет вересня 03, 2015 15:58
Ім'я: Oleksii
Техніка: JEEP XJ+АП-1
Країна, місто: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Львів-Торунський перевал-Синевір

Повідомлення alexjazz »

Повернувшись до машини запитав у лісників як дорога до гори Петрос і Лазещини, на що отримав відповідь: “лебідку маєш?”. Далі прослухав розповідь про дорогу тільки для “справжніх джипів” на МТшній резині і з двома лебідками. Та відправили прогулятись кілометр щоб побачити оті страшні калабані. Пройшовсь, глянув, намітив пару об’їздів через ліс, і подумав, шо лебідки в мене канешна нема, але JEEP то самий справжній ;)
Поїхали. Сів на задній міст на п’ятій калабані. Дружина глянула на мене з сумом. Достав лопату, аж тут ззаду доганяє мене караван позашляховиків, з лебідками, МТшкою, блокіровками ARB, підвіска FOX та King, пневма. Тут була хвилинка позору, вони такі модні, та я на АТшці з лопатою, що намутив у прабаби в селі. Та дорога така, що об’їхати мене нема як, тож чехи(як виявилося згодом), чекали поки я робив підкоп Chrysler 8,25. Виїхав, збираюсь далі, аж тут підходить організатор чехів(у них виявляєцця змагання) і просить пропустити при першій нагоді. Ок, але якщо застрягну після вашого місива, то ви мене витягнете, домовились коротше кажучи. Пропустив. Нашо я це зробив, після проїзду шести Nissan Patrol, та однієї 80-ки Койоти дорога стала виглядати, як спецучасок у трофі змаганнях. Але ось яка річ, вся ця группа по черзі розмотувала лебідки, застрягала, з’їжджала у прірву з дороги, а я переляканий щоб вони мене тут не кинули, пролітав усе ходом. За це, на роздоріжджі Петрос-Лазещина, отримав порцію чеської слив’янки, і спантеличені погляди на справжній джип))) Попрощалися з ними, а я після слив’янки і таких лесних відгуків відчув себе “супер-пупер-офроудером”. Та дарма, бо мало заїхати догори, треба ше спуститися вниз. Як розумієте фоток цього єтапу дуже мало, бо коли серце хоче вискочити з грудей, то не до фотосесій...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
alexjazz
Повідомлень: 15
З нами з: Чет вересня 03, 2015 15:58
Ім'я: Oleksii
Техніка: JEEP XJ+АП-1
Країна, місто: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Львів-Торунський перевал-Синевір

Повідомлення alexjazz »

З Лазещини рушили на Хотин, по дорозі знайшли мийку самообслуговування і помили джипіка, бо дивитись на ньго без сліз, а головне зайти-вийти чистим було неможливо)))
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
От в принципі і все, далі заїхали на пару днів на Бакоту, і вперед на Київ
alexjazz
Повідомлень: 15
З нами з: Чет вересня 03, 2015 15:58
Ім'я: Oleksii
Техніка: JEEP XJ+АП-1
Країна, місто: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Львів-Торунський перевал-Синевір

Повідомлення alexjazz »

Зробив відео
phpBB [video]
Аватар користувача
iiiiaaaa
Повідомлень: 140
З нами з: Суб травня 18, 2013 23:50
Ім'я: Ірина
Техніка: ХЛ-САН + Explorer + HomeCar Rally
Країна, місто: Київ
Звідки: Київ
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення iiiiaaaa »

Маладца :co_ol:
Спасибо за отчет.
Спасибо за видео.

ПС: жду следующих Ваших отчетов. Возможно и по Пашиным (Никитин, который :a_g_a: ) маршрутам :ig_ro_ki: :cool_cool:
"Уважай всякого человека по всей силе возможности, пока этот
человек тебе не показал, что твоего уважения не достоин"
Б.Акунин
Александр 1974
Повідомлень: 43
З нами з: Чет червня 04, 2015 18:25
Ім'я: Александр
Техніка: Адриа
Країна, місто: Украина, Полтава
Контактна інформація:

Re: Львів-Торунський перевал-Синевір

Повідомлення Александр 1974 »

Класс!!! Увлекательное путешествие. Красиво!
brusss
Повідомлень: 163
З нами з: Пон вересня 21, 2015 21:16
Ім'я: Сергей
Техніка: HB
Країна, місто: uk
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення brusss »

Замечательный отчет! Очень интересно было прочитать:bra_vo:
alexjazz
Повідомлень: 15
З нами з: Чет вересня 03, 2015 15:58
Ім'я: Oleksii
Техніка: JEEP XJ+АП-1
Країна, місто: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Львів-Торунський перевал-Синевір

Повідомлення alexjazz »

Всім дякую, їдемо далі!
Відповісти

Повернутись до “Просторами України”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей