Пошук дав 12 результатів

Повернутися до листу подяк

olzbk
Чет червня 11, 2020 15:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Кинбурнская коса. Чёрное море.

всім привіт! :uch_tiv: хто бував на Кінбурні в різні літні місяці - які є відмінності для відпочинку? для прикладу червень в порівнянні з кінцем серпня.. кількість людей, активність змій..., погода, вітер, медузи і т.д. думаю поїхати в цьому році. палаточки, без каравана. Минулого року був в червні...
olzbk
Вів червня 23, 2020 13:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Кинбурнская коса. Чёрное море.

Стою посеред коси. мух і комарів, в порівнянні з минулим роком, нема взагалі. море тепле, людей до горизонтів не видно
olzbk
Сер червня 24, 2020 10:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Кинбурнская коса. Чёрное море.

Дорога до Геройського гірша ніж була минулого року. Минулий рік крайні 20км було відносно норм, тепер ями до самого села. Від Геройського до моря пузотерками їхати можна, але якщо є кліренс і навики їзди по піскам. Без кліренсу не альо. є місця де навіть якщо тягнути на тросі, то буде гребти пісок б...
olzbk
Сер червня 24, 2020 10:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Кинбурнская коса. Чёрное море.

так, на середині коси безлюдно, тому що і до Покровки далеко і до причалу катеру з Очакова далеко. плюс нема дерев. ніхто сюди не їде особо. Прісне джерело є в лісі, де кемпінг, може якось поїду гляну і спробую набрати води. По пляжу часом проїздять місцеві таксюни. Один раз квадрики їхали. Сьогодні...
olzbk
Чет червня 25, 2020 20:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Кинбурнская коса. Чёрное море.

ми тут з неділі, нікого не було. шлагбаум відкритий і там нікого не було. по пляжу місцеві таксисти часом їздятт і просто позашляховики. Мусор минулого року я віз аж в Херсон. біля Геройського є стихійне звалище і потім нема ні мусорок, ні спеціальних місць. Логіки їхньої я не розумію. Мусор треба к...
olzbk
Чет червня 25, 2020 20:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Кинбурнская коса. Чёрное море.

Тоже планируем 9 выехать, посмотреть. Я так понял, если в месте без леса, то можно стать и никому ты не интересен в плане побора денег? Насколько далеко от пляжа стоит Ваша палатка? Не хочется оставлять без присмотра лагерь. И куда вывозить мусор? Спасибо https://i.postimg.cc/CRcVmFgv/Screenshot-20...
olzbk
П'ят червня 26, 2020 14:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Кинбурнская коса. Чёрное море.

свіжа інфа. Сьогодні приходив єгерь. Більш ніж адекватний чувак. написав протокол на 170грн і просив не мусорити і не робити відкритого вогню. Казав, що 19протоколів вже виписав сьогодні, заступив на зміну. буде 6днів і потім, якщо інший прийде, то просто показати фото, що вже є виписаний протокол. ...
olzbk
П'ят червня 26, 2020 15:44
Перейти в форум
Перейти в тему

Кинбурнская коса. Чёрное море.

щойно звичайне кенго витягував (ті що з новіших). передньопривідне. доїхав до мене і ніразу не засів, каже. та що, можна пробувати таки))
olzbk
Нед липня 05, 2020 00:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Кинбурнская коса. Чёрное море.

Співчуваю. Так, нічого не можна планувати. Сьогодні приїхав у Львів. з коси їхав на Покровку і тоді на Василівку. Там дійсно простіша дорога ніж та, що офіційна через ліс по центру коси. ВАЗ 05 таксі їздив. Ще в Василівці можна купувати бензин, виявляється. Ось тут 46.526682, 31.790792 по 25грн за л...
olzbk
П'ят липня 10, 2020 11:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Кинбурнская коса. Чёрное море.

До речі, якщо до Покровки доїхали, то дальше за Сосновий Бір не варто на азарті їхати )) там все складніше, де оті горбки починаються в центрі коси. Я, поки стояв, то штук 10 витягнув різних. З них монопривід лише один був.