Пошук дав 156 результатів

Повернутися до листу подяк

DRB
Пон липня 01, 2019 09:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Оживлю розділ. Мої фото чи відео.

І цю фото ну просто зобов'язаний тут залишити.
Зображення
DRB
Сер червня 26, 2019 16:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: питание в пути

Ми їздимо не на арабатку, але. 1. в супермаркетах перед виїздом затарюю в машину побільше води, пива, вина і інших видів напоїв, які не портяться. На місці охолодити завжди є холодильник. Пиво беру в бляшанках (менше везти назад сміття) 2. якщо жити "на дико" то макарони і якась тушонка де...
DRB
Вів липня 02, 2019 14:43
Перейти в форум
Перейти в тему

УВАГА караванерам в Сербії. Розвод на 1000-2000 євро! Не ночувати в дорозі в каравані/кемпері!

Слідкую за форумом Поляків, і виявилось що в Сербії є доволі серйозна проблема. Оригінал тексту який я читав тут: https://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=33156&start=15 Інформація чеською https://all4camper.com/cs/srbske-gangy-radi-na-benzinovych-pumpach-a-poskozuji-karavany-za-ucelem-dr...
DRB
П'ят липня 05, 2019 09:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Меняю палатку для каравана на Скиф

Всем привет, есть на хозяйстве палатка для каравана Isabella , эксплуатировалась очень мало, состояние хорошее, по шнуру 9,89м все крепежи и дуги целые, есть пару стоек для доп палатки. Интересует только обмен. шанси мінімальні на такий обмін. Це ж треба щоб підійшов караван тому в кого є Скіф. Я п...
DRB
Суб липня 06, 2019 16:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Меняю палатку для каравана на Скиф

Lucky писав: Суб липня 06, 2019 13:56 Палатка классная но мне ее прицепить не к чему, завтра попробую построить просто возле стены и сфотографирую
Повернеться Ернест з Греції бери пивко і домовся з ним. Коли буде в ангарі зможеш прикинуть. до стінки одного з караванів
DRB
Вів липня 02, 2019 09:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Оживлю розділ. Мої фото чи відео.

Ми приїзджали двічі два вікенди підряд, а Андрій з Машою 9 днів були тут:
http://camping.in.ua/2019/06/23/velyka- ... ka-oblast/
І відео:
phpBB [video]
DRB
Нед липня 07, 2019 20:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Оживлю розділ. Мої фото чи відео.

От тепер можу викласти інструкцію з приготування ухи, вже фото не дьоргані.

phpBB [video]
DRB
П'ят липня 12, 2019 15:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Обновление форума

Deffi писав: Чет липня 11, 2019 18:26
Пробуйте не через вложение, а через Add image to post
А можна допиляти? Щоб коли натискаєш на зображення, додане таким методом, то воно відкривалось в новому вікні а не в цьому ж. Бо за звичкою закриваю після перегляду
DRB
Сер червня 19, 2019 17:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Нет "ее" в достойном качестве. То я Вам також можу сказати що її і шукати не треба. і не Шару, а ціни в 2-3 рази нижчі. Просто Ви спочатку пишете що ціна мною порахована неправдива, а вона так і є. Тепер кажете що хтось шари шукає, та не шари, а за 23 -25 євро точно ті ж самі умови що в Х...
DRB
Пон липня 15, 2019 10:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Арабатская стрелка

Всем привет! Собираемся первый раз с караваном на Арабатку в 20-х числах июля. До этого много отдыхали с палатками в "Большевике". Имею некоторый опыт рыбалки (в Большевике ловил бычка, морского окуня, ставридку, ската, креветку, крабов и очень давно - камбалу). К сожалению, каждым годом ...
DRB
Чет липня 18, 2019 20:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Помогите с преобразователем 12-220 для морозильной камеры

головне хороші товсті провода від акумулятора до інвертера! В мене 600-тка. Вистачає для камери https://lh3.googleusercontent.com/JefMYeYgdsqsR9Q2PzlaSNwuw0T2yg9gENllTo9im6TYswmkCvpXV6isD6pIaGEqAwER0RdX8lMyPH3neqAwgu4ph_lMIbyJRcOf7vOL4Lipl6wM0ZOXUrJde9Lmq-Z2jdQag_5qbFjbxgCdf6LdAedmMqsdTw0sAmdBkKKMIz...
DRB
П'ят липня 19, 2019 14:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Deffiка и Карину С ДНЮХОЙ !!!!!!!

а ну бігом ПОЗДРАВЛЯТЬ!!!


З ДНЕМ ВАРЕННЯЧКА!!!

:ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ta_n_cor: :ta_n_cor:
DRB
Вів липня 23, 2019 22:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Кемпінг "Біля каменю", недалеко від озера Синевир

Тільки що взнав що є один кемпінг в Карпатах, хоча до нього прийдеться по "некомфортній" трасі проїхати від повороту на Синевір десь 15 км. і ціна непогана - 50 грн з людини і все. Електрика є але треба довгий подовжувач. Координати 48.410480, 23.679920 З опису як доїхати: Трасою Київ–Льві...
DRB
Чет липня 25, 2019 17:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Безкоштовні кемпінги з безкоштовними послугами. Польща

http://camping.in.ua/2019/07/25/polshha-bezkoshtovno-i-zi-vsima-umovamy/ Не тільки в Естонії є безкоштовні кемпінги, де можна користуватись туалетами, завозять воду, альтанками, грилями. Сьогодні випадково побачив що схоже і навіть краще є у Польщі. Сказати що я був здивований – Координати цих чотир...
DRB
Пон липня 29, 2019 23:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Оживлю розділ. Мої фото чи відео.

Купава Канівська 26-29 липня 2019

phpBB [video]
DRB
Сер липня 31, 2019 08:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Морозильна камера

Тільки я от морозилку все ж ставлю лише на вулиці. Гріється вона, стільки тепла явно не треба всередині.
DRB
Сер липня 31, 2019 20:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Морозильна камера

Я ставлю на вулиці з іншої причини.
В мене невеликий караван і користуюсь окремо холодильником окремо морозилкою